|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 10:30:31   
Jeca*
premda, Jeci na dijeti, prvo pada na pamet da premazes tortu tankim slojem nutele...ebes šlag user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 10:30:33   
minavb
IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image user posted image Mina, baš si me nasmejala! user posted image

Stooo? Pa evo ja sa fondanom napravila, Nisam ni ja ljubitelj slaga. A mozes i da stavis dva belanceta , dve kasike secera(ili vise) i malo jagodica, i od toga umutis sam pa premazes tortu.

Jeco, ti bi nutelu i na pizzu stavila.user posted image

< Poruku je uredio minavb -- 13.5.2011 10:31:08 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 10:31:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja ovo pravim cesto, ali sa vocnim jogurtom i skoro uvek stavljam maline (mada mogu i jagode ili sumsko voce), brzinski a osvezavajuce, mljaccc user posted image

Ma da, moze bilo koje voce...Ja najvise volim sa crnim ribizlama i borovnicom..
Torta je super, ali njen problem je sto mora da stoji u frizu i ne moze da se transportuje...I suvise je meka...

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 10:33:52   
Ana RR
Jeco, pa ja htedoh čokoladni preliv user posted image

Mina, ma kakav fondan. To je tortica koja se pravi na brzaka, ja bih odlepila da se bakćem sa fondanom. Verovatno ću umutiti šlag ili slatku pavlaku pa dodati sok od malina (pošto ću maline koristiti). Biće fino.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 12:23:45   
bojkica
Evo i od mene jedne vrste kolaca sa piskotama i pavlakom:
Poredjati piskote(bez natapanja),viljuskom umutiti 2 pavlake sa 250gr prah secera i staviti preko piskota,posuti vocem(borovnice,maline,jagode),zatim 3mala vocna jogurta(campina)umutiti sa 250gr.slag krema,preko jos jedan red voca,i na kraju slag!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 17:41:45   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: snješka

Anči, evo recept:


2 kutije duplih piškota
4 pavlake ili 1/2 kg
4 kašike šećera (probaj pa vidi da li treba više, ja stavim)
4 šlaga ili pola litra onog u tetrapaku
1 kg voća po želji

Poredati piškote u tepsiju prethodno namočene u mlijeku, vrlo malo. Umutiti viljuškom pavlaku i šećer, i dodati voće. Umutiti šlag pa u pola količine dodati prethodno umućenu smjesu sa voćem. Poredati drugi red piškota i ostavitit u zamrzivač. Kad se dobor ohladi premazati ostatkom šlaga, ili uzeti onaj u prahu pa premazati njim, a ono pola litra sve staviti u smjesu sa voćem. (ja tako radim, volim puno kreme ).


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 17:43:19   
Ana RR
Super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 17:55:30   
indy_25
A jel ne moze da se transportuje a ja bas mislila sad da je napravim pa valjda ce do sutra se stegnuti toliko dobro za 20 minuta voznje s autom. Sta mislite?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 18:44:46   
indy_25
Ja cu da stvim banane i orahe nekako mi ej to dobra kombincija. Uslikcu kad zavrsim.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:13:26   
JMPM
Nesto slicno pravim sa Welnes integralnim keksom,malinama i pavlakom user posted image .Savrseno je,kad god sam pravila pojedeno je u roku od odmah user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:15:52   
Ana RR
Mmmmm, sa integralnim keksom??? Može, može, samo napiši user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:22:22   
JMPM
Evo napisacu ovde pa neka neko prebaci za drugu temu ako treba.
Potrebno je-
2 pakovanja integralnog Welnes keksa
oko 2 dcl soka od jagode ili maline
pakovanje smrznutih malina
2 velike pavlake (od po 400g cini mi se)
250g secera u prahu
2 vanilin secera

Keks umakati u sok,dobro natapati i redjati u pleh ili na tacnu.Umutiti viljuskom pavlaku,secer u prahu i vanilin secer.Namazati na red keksa i pobacati maline.Namazati jos jedan sloj i redjati dobro namocen keks.Premazati od gore ostatkom fila.
Ja ovaj kolac kada vadim ne secem nego vadim taj oblik kruga (koji vec ima Welnes keks),mnogo zanimljivo deluje okrugli fil kolac user posted image

< Poruku je uredio JMPM -- 13.5.2011 19:24:10 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:25:59   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:26:43   
JMPM
Svi cemo se ugojiti od ovih lepih recepata user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:27:24   
Ana RR
Hehe, ja spremam ali slabo jedem user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:28:37   
JMPM
Ma ima da pojedes dva parceta garant user posted image
Inace,redja keks da ti jedna kutija pokrije dno,a druga da bude drugi red.Mislim znas sta sam mislila user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:31:46   
Ana RR
Sutra ću praviti sa piškotama, ali sledeći put ću sa integralnim keksom user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 19:39:28   
JMPM
Javices nam impresije i za jedno i za drugo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 22:06:59   
indy_25
Evo mene ja naprvila kolac odnosno ja sam napravila u obliku cetvratste torte. Ja sam pravila neke izmjene. Stavila sam jednu pavlaku u nju secera i vanilin secer.
Pa sam u to stavila 50 gr margarina i promijesla dobro. Pa sam napravila dva slaga i vise od pola slaga stavila u tu smjesu ,onda sam dodala orahe mljevene malo kokosa i kilu banana. Smjesa je bila dovoljno cvrsta da nisam morala u neku tepsiju da mi drzi strane. Torta je u cetiri kore od piskota i na zadnjoj sam stavila krugice banana i preko prekrila slagom. Sada cekam da mi se stvrdne cokolada pa da pocnem da je ukrasavam okolo sa komadim cokolade da nije onako ruzna i gola. Sutra je vozim do svekra i bice sigurno dobro transpontovana. Na ovu bi mogla i fondant da stavim. Slikala sam je kako sam pravila pa cu postaviti slike kad mm sidje sa svog kompjutera jer na ovaj ne mogu da prebacujem slike.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 22:10:48   
Ana RR
Indy, ja bih umrla od te kombinacije user posted image

Svaka ti čast, ti baš voliš da se zezaš sa tim slatkišima user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
13.5.2011 22:20:18   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Indy, ja bih umrla od te kombinacije user posted image

Svaka ti čast, ti baš voliš da se zezaš sa tim slatkišima user posted image



Pa i ja bih umrla ali moj svekar i mm vole te sastojke a i svekrva bogme. Znas kad sam pravila smjesu kazem muzu hajde dodji da probas da vidis jel puno slatko ili nije i da probas okus i das ocjenu. Kaze on sto ne probas ti a ja njemu pa necu da unosim kalorije bog zna koliko ima kalorija u jednom lizu s prsta user posted image Kaze on da bas pretjerujem user posted image Ja inace ne volim slag smo cokoladu. A i necu je jesti nema sanse ne bi pokvarila liniju za najljepsu tortu na svijetu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
14.5.2011 12:27:00   
indy_25
Evo i moje torte user posted image

Gola
user posted image

Evo prekrivena slagom

user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
14.5.2011 12:31:16   
indy_25
Evo dekorisana sa cokoladom

user posted image

Evo i presjeci

user posted image

url=http://www.Slikomat.com/slika/4845548.htm]user posted image [/url]

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
14.5.2011 12:32:16   
indy_25
Danas se puno bolje sjece i ljepse izgledaju komadi nego juce zato sto je prenocila u frizideru pa se lijepo stislo.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Voćna torta sa piškotama i pavlakom
14.5.2011 12:35:26   
madre
jao, indy, pojedes jedno parce ove tvoje torte i mirna si 3 dana user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR
Markiza Torta (malo improvizovana)
Ringerajin kuvar: lelaigor



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here