|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
20.11.2011 20:40:56   
Ana RR
Meni nije jasno čemu polemika? Svako radi kako je navikao i naučio. Do ove teme nikad o tome nisam ni razmišljala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
20.11.2011 20:42:52   
jovicaa
ne znam mene je sad jako zaintrigiralo zasto neko ne voli da se izuva? 

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.11.2011 20:43:06 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
20.11.2011 22:41:30   
lepotica66
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Na sve ovo ja moram da se samocitiram,jer i dalje mi nije jasna teza Svet  protiv Turaka (muslimana)

IZVORNA PORUKA: lepotica66

imala sam prilike da putujem i ulazim u privatne kuce u raznim delovima sveta. u carapama i papucama su me docekivali samo jako bliski ljudi (familija). zivela sam u francuskoj , italiji i portugalu i tamo me,prilikom kucnih poseta niko nije docekao u papucama ili carapama niti je ocekivao da se izujem. desilo mi se to samo jednom kada sam bila u poseti jednoj muslimanskoj porodici i to sam shvatila kao njihov obicaj koji sam rado ispostovala.


Onda mi je drago sto ne pripadam tome delu sveta tj.Evrope i hvala muslimanima (tako se implicira iz tvog posta) na ovom obicaju koji ja i moji ukucani postuju.
Za mene je to stvar kulture (da se neko ne uvredi)

IZVORNA PORUKA :lepotica66

citajuci ovaj forum prosto sam iznenadjena cinjenicom da se kod nas uglavnom ocekuje od gostiju da se izuju prilikom posete!



Vidis ja sam sa druge strane iznenadjena cinjenicom da mi neko ko dolazi u goste uopste ne pada na pamet da se izuje.
I mozda bi trebalo da stavim dva znaka uzvika ,ali necu jer ce delovati kao da vicemo jedna na drugu.





alexis
zaista nemam zelju da polemisem ali ti ocigledno insistiras na necemu sto ja nisam rekla tj.napisala.
kakve veze ima (tvoja) teza svet protiv turaka sa mojim postom?
to sto sam se izula samo u stanu jedne muslimanske porodice (muz tunizanin,zena italijanka,zive u blizini milana) ne znaci da sam protiv bilo koga. jednostavno u njihovoj kuci je takav obicaj (i to ne zbog toga sto imaju bebu koja puzi pa se plase da gosti ne unesu ko zna kakvu stroku). imala sam prilike da ulazim i kod jos 2 (mozda i 3) muslimanske porodice gde se niko nije izuvao (i oni su ljudi bili normalno -nadam se da me niko zbog ove reci nece prozivati- obuceni i obuveni).
da budem iskrena ne klasifikujem ljude po religiji , boji koze i sl. pa cesto i nemam pojma da li su neki od mojih domacina bili budisti,katolici ili nesto trece.
ja sam samo iznela moje iskustvo bez namere da bilo koga uvredim.
zivela sam vise u inostranstvu nego u srbiji,dosta sam putovala,imam prijatelje sa raznih krajeva sveta ali nisam imala puno iskustva sa tim izuvanjem pre ulaska u kucu. sto ne znaci da toga nema,eto vukosava rece da je to i u americi normalno.
znaci,slazem se da svako moze da se ponasa u svojoj kuci kako hoce i da postuje obicaje koje hoce.
kod mene se ne izuva i ja se kod drugih ne izuvam. ako bi neko insistirao - nije problem,uvek mozemo da se vidjamo i na nekom drugom mestu,u kaficu, restoranu , parku ili kod mene kuci.


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 14:06:45   
Anoniman
Mislim stvar je prosta, kod mene se ljudi izuvaju, jer tako naucih i u roditeljskoj kuci, a i tako mi se oce, odstupim ponekad, ali retko, jednostavno ne mogu da cistim non stop, imam ja pametnijih i lepsih obaveza u zivotu, kulturne se upoznaju posetioci ;) oni to lepo prihvate i nema tu nikakve filozofije. Kada je slava sklonimo tepihe ili neka druga prigoda zgoda :) ljudi ulaze obuveni, a i leto je, posle sve lepo usisam, obrisem i ende user posted image Tako je i sa pusenjem, moze ali samo u kuhinji, ima prozor ili zimi u spajzu sa prozorchetom axaxaxaax bas zvuci smesno kad se ovako napise "izvolite u spajz pa se smrzavajte" Ali to je tako i nema tu ovo ono, da mi se deca truju duvanom i kraj. Dakle izvolite papuce i ajdmo sad svi polako ispred spajza svi cete doci na red user posted image

(odgovor članu lepotica66)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 14:10:03   
Lu
Ja se nekad izujem nekad ne izujem kako mi se oćeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 14:55:49   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja se nekad izujem nekad ne izujem kako mi se oćeuser posted image

ti si problematicnauser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 14:58:55   
gagana83
Ja ne mogu da verujem kakva se polemika vodi oko ovako nebitnih stvari.

Elem, kod nas se uglavnom izuvaju, ne insistiram bas previse na tome ali ipak volim kad se gosti izuju. Ponekad i neko obuven udje ali ne pravim frku oko toga.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 15:01:54   
vukosava

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja ne mogu da verujem kakva se polemika vodi oko ovako nebitnih stvari.



Vala bas! Sve vas vidi, sve vas vidi svemirska policija user posted image tj. papuche policija

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 15:03:36   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja ne mogu da verujem kakva se polemika vodi oko ovako nebitnih stvari.



Vala bas! Sve vas vidi, sve vas vidi svemirska policija user posted image tj. papuche policija


ahahhahaha... pa da user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 15:10:26   
viking
Višak slobodnog vremena user posted image

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja ne mogu da verujem kakva se polemika vodi oko ovako nebitnih stvari.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
21.11.2011 17:20:51   
Anoniman
Papuce ili propast ahahahh izuj se ili cu pustiti macku na tebe axaxza a ja ni nemam macku .... da visak vremena je ipak :) Odo ja do neke teme di necu na stvari gledati iz domacica i prakticna zena perspektive xex ali kako, upomoooc, ko sam jaaaa?! ;)

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.1.2012 12:27:13   
Jele
Sad tek, kad sam htela da okačim ovde ovaj tekst vidim da je tema bila dosta zakuvana.... Evo teksta, nadam se neće biti bespotrebnog zakuvavanja, već produktivne polemike, ako uopšte i bude nekih reakcija...


Koja su najzagađenija mesta u domu?
24.01.2012. / Izvor: B92
Naslovna
  • Vesti
  • Koja su najzagađenija mesta u domu?


    Svi verovatno misle da su mesta u kući na kojima ima najviše klica toalet i kanta za smeće, ali nije baš tako...user posted image
    Najzagađenije stvari u domu se verovatno one na koje najmanje sumnjate.

    Sunđer za pranje sudova
    Ljudima ni ne pada na pamet da sunđer za pranje sudova može biti izvor bakterija i klica. Međutim mnoge studije su dokazale da je on pun patogena iz hrane i bakterija koje mogu napraviti pustoš u vašem telu. Samo pomislite količinu tečnosti koju sunđer može da upije i uzmite u obzir činjenicu da ga većina ljudi ostavlja na otvorenom. Stručnjaci preporučuju da stavite sunđer za pranje sudova u mikrotalasnu na nekoliko minuta kako biste odstranili sve bacile i bakterije sa njega.

    Sudopera
    Sledeće “zagađeno” mesto o kojem bi trebalo da brinete, takođe se nalazi u kuhinji i to je sudopera. Zapamtite, prljavi sudovi nisu jedino što se nalazi u njoj. Bakterije sa ostataka hrane, sredstva za pranje sudova pa čak i nekuvano meso lako nalaze put do sudopere. Čistite je redovno nekim antibakterijskim sprejom kako biste uništili sve bakterije koje “žive” u njoj.

    Usisivači
    Većina ljudi čisti samo unutrašnjost usisivača poput filtera i vreća, ali uglavnom preskaču njegove spoljne delove, četke i ostale dodatke. Međutim baš ti delovi zalaze u najprljavija mesta i imaju najviše dodira sa prašinom i bakterijama. Zato čistite i njih i ne zaboravite da uklonite ostatke dlaka i ostataka sa tepiha koji su se zamrsili u četku usisivača.

    Daljinski upravljači
    Daljinski za tv je verovatno predmet koji se u svakom domu najviše dodiruje, ali malo kojoj osobi padne na pamet da ga očisti. Upravljači idu iz ruke u ruku i tako seju bakterije i klice. Očistite ga sa vremena na vreme i to detaljno.

    Četkica za zube
    Teško je prihvatiti da je nešto što svakodnevno stavljate u usta izvor brojnih bakterija, međutim to je istina. Pomislite samo na mesto na kom držite četkicu i sve će vam biti jasno. Kada pustite vodu u wc šolji, vrlo je moguće da se bakterije razlete po vazduhu i tako stignu do četkice. Kako biste to sprečili ili čuvajte četkicu na nekom sigurnom mestu ili uvek puštajte vodu sa zatvorenom wc školjkom.

    Čaršafi
    Pomislite samo koliko puta ste legli u krevet u odeći u kojoj ste išli napolje. Da, svi ti bacili koji su se zakačili za vašu odeću sada leže u krevetu.
    Da ne spominjemo kosu, znoj, pljuvačku... Zato menjajte posteljinu jednom nedeljno i bićete bezbedni.

    Ručke
    Bilo da je reč o kvakama ili ručkama na frižideru, ormaru ili fioci, one su mesta sa najviše bacila u kući. Kada čistite dom, ne zaboravite i ručke.

    Torbe
    Tašne koje se nose svaki dan, torbe za laptop, rančevi, koferi – to su stvari koje nosite svuda. Samo pomislite koliko puta ste ih spustili na pod na javnim mestima koja su sve samo ne čista. Te iste torbe spuštate i na sofe ili krevet čak ni ne razmišljajući o tome. Očistite tašne povremeno antibakterijskim maramicama i ne spuštajte ih na krevete.


    (odgovor članu Anoniman)
  • Direktna veza do poruke: 287
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    5.3.2012 18:46:28   
    mala buba
    taj bi kod mene fasovao samo tako. user posted image ma nije dom crveni tepih da se ne izuva.user posted image

    _____________________________

    Lako mi je s nemirom,
    ne mogu da umirim mir.

    (odgovor članu dunja RR)
    Direktna veza do poruke: 288
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 17:25:17   
    nenja22
    danas usisavam i brišem pod, i setih se ove teme...
    ne bih da se opet rasplamsaju strasti, ali baš sam razmišljala o tome da li i koliko grešim što izuvanja nema (sem ko hoće, je l' te) a evo ga kosta počinje u svaki ćošak da se zavlači i naravno igračke su mu svuda uokolo i iako manje i dalje uglavnom sve na neko vreme bude u ustima...usisamo uglavnom svaki dan, najviše svaki drugi, a od kako tako intenzivnije puzi, uvela sam detaljnije brisanje poda jednom nedeljno i to je to...
    moja logika je da ne da mu ne može škoditi, nego mu samo i pomažem da razvije imunitet, ali eto, zanima me da li ima neko da mi da još neki razlog da se premislim još jedared, sem onih standardnih kako je napolju prljavo i tome slično...pošto, kad sam već kod toga, prekjuče sam bila u iskušenju da ga pustim i napolju da puzi, sedeli smo u kafani, on stoji uz stolicu i drži se i kreće da se spušta, kao što u kući radi, i ja kao ajde ne...al' posle razmišljam "a što da ne?" ne bih ga baš bez nadzora pustila, ali uz mala usmeravanja, nekako kontam ništa specijalno ne može da zakači...
    ili grešim?


    _____________________________

    početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

    (odgovor članu mala buba)
    Direktna veza do poruke: 289
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 18:38:52   
    Anoniman
    E$vo i mene. Kod nas se situacija promenila u toliko što le Žaba propuzala, ali se i dalje niko ne izuva. Čak sam joj davala igračke koje su padale na pod hipermarketa pa je nastavljala da ih glaba. Čim dovoljno otopli puzaćemo i po keju, kafanama i ostalim javnim površinama.

    (odgovor članu nenja22)
      Direktna veza do poruke: 290
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 21:13:58   
    Sanchy
    Po bon tonu(ili bontonu,koliko znam oba nacina pisanja su tacna ) se ne izuva kad se dodje negde u goste,tako su me i vaspitali tako da se ja u skladu sa tim i ponasam ..ne izuvam se nigde niti trazim to u sopstvenoj kuci,cak kad neko hoce da se izuje ja mu ne dozvoljavam...ali meni je i lako ja tepihe ne drzim u kuci tako da samo prebrisem dzogerom kad gosti odu,e sad posto dolazi beba kupujem onaj parocistac pa ce on to malo bolje prebrisati a u sustini slazem se sa Gae, po ovom pitanju,dete ako zivi u sterilnom okruzenju nece imati bas najbolji imunitet u susretu sa spoljnim svetom...

    < Poruku je uredio Sanchy -- 17.3.2012 21:15:34 >

    (odgovor članu Anoniman)
    Direktna veza do poruke: 291
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 21:24:22   
    PoisonEve
    Mi smo poprilicno liberalniuser posted image Za one koji zele da se izuju imamo papuce a oni koje ne zele, ne moraju.user posted image

    _____________________________

    "Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
    Ajrton Sena

    (odgovor članu Sanchy)
    Direktna veza do poruke: 292
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 21:31:28   
    Anck Su Nmaun

    IZVORNA PORUKA: Zenetina
    jednostavno ne mogu da cistim non stop, imam ja pametnijih i lepsih obaveza u zivotu,



    Bas tako!user posted image

    (odgovor članu Anoniman)
    Direktna veza do poruke: 293
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 21:38:23   
    branki*
    kod mene se izuva.nekako mi je nezamislivo da neko gazi po ulici i liftu,ljudi pljuju,psi zapisavaju,a posle tako udje i proseta kroz stan.nemam tepihe u stanu,brisem parket 2 puta dnevno iako se svi izuvaju.prasine uvek ima.i zbog bozidara,a i zbog sebe.osecam da mi je tako cistije.mada sam danas pustala bozu i da sedne na travu u parkicu i da pipa rukama,to mi je ok.ja ,licno,se cak ne izuvam u predsoblju,nego ispred vrata!

    _____________________________

    branki

    JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

    (odgovor članu Anck Su Nmaun)
    Direktna veza do poruke: 294
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 21:45:31   
    Anck Su Nmaun
    Kod nas ulica mala pa nije izbetonirana, znate sta je to u hodniku kad mi Niko ne dodje od gostiju..peska i blata tooona, samo od nas! A zamislite jos kad imamo goste i da ulaze obuveni....podavili bi se u prasincini!

    Meni to smeta, ja to ne volim, a i kao sto sam citirala gore, pa bolje da provedem vreme kvalitetnije igrajuci se sa svojom decom... Ali... ako se neko u Njjjegovoj kuci ne izuva, sto bi to meni smetalo. Ne smatram ih glibavcima, stvar izbora!Pa njihova stvar!
    Oni ce se posle baviti cistocom itd itd ja nemam nista protiv!

    < Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 17.3.2012 21:46:55 >

    (odgovor članu branki*)
    Direktna veza do poruke: 295
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 22:06:45   
    ishler
    Kod mene je obavezno izuvanje
    .Ne kultura mi je da mi neko blatnjav set_a po kuci.

    < Poruku je uredio ishler -- 17.3.2012 22:13:56 >

    (odgovor članu Anck Su Nmaun)
    Direktna veza do poruke: 296
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 22:11:42   
    Ivanka 75
    Izuvanje obavezno!
    Pa kad samo pomislim gde su te cipele i po čemu su gazile na ulici.... bljak bljak bljak...
    Neka gosti lepo obuju cele čarape da ih ne bi bilo stamota da se izuvaju, znaju da idu u gosteuser posted image

    (odgovor članu ishler)
    Direktna veza do poruke: 297
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 22:32:03   
    liliana

    IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

    Izuvanje obavezno!
    Pa kad samo pomislim gde su te cipele i po čemu su gazile na ulici.... bljak bljak bljak...
    Neka gosti lepo obuju cele čarape da ih ne bi bilo stamota da se izuvaju, znaju da idu u gosteuser posted image

    user posted image user posted image user posted image I neka pre obuvanja celih čarapa operu noge!!!

    _____________________________

    " BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
    OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

    (odgovor članu Ivanka 75)
    Direktna veza do poruke: 298
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 22:33:49   
    Ivanka 75
    Nogo-tuširanje zaboravihuser posted image

    (odgovor članu liliana)
    Direktna veza do poruke: 299
       RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
    17.3.2012 22:45:23   
    mama kukunka
    niko se ne izuva-osim ako su mu tesne cipele :)
    I ja ne volim da se izuvam kod drugih..
    U novije vreme sam pocela da koristim Rainbow masinu koja usisa sve sto se da usisati, ali je koristim jednom u 4-5 dana ( osim ako mi neko od ukucana na 2 ili 4 noge vanredno ne navuce neko blatiste), i toliko cesto i izdzogiram..
    GG, i moja J je rasla ko cigance-nikad nista nije bilo sterilno..Jos smo kad je ona puzala ziveli u centru , gde je i voda kad kapne na pod postajala garava..Evo je-zdrava , prava i rumena pu pupu.. vrlo smo slicnog stava sto se toga tice

    (odgovor članu liliana)
    Direktna veza do poruke: 300
    Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
    Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
    Idi na:







    Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
    Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
    Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
    EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
    Prirodan izbor za miran san vaših mališana
    Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
    Moja mama divno priča svake noći
    Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
    HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
    photo
    Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



    image
    tacatic
    Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
    Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
    image

    Anketa

    Kad se beba rodi
    dzepna venerica

    Da li je bolje kada se beba rodi da mladi bracni par bude sam i da se sami snalaze ili treba da zive zajedno sa njenom mamom/njegovom tashtom?

    Treba da zive sami (66%)

    Treba da zive sa mamom/tashtom (1%)

    Pa naravno da treba da zive sami, ovo je 21 vek! (18%)

    Treba u pocetku da budu sa majkom/tashtom, zbog pomoci oko bebe (15%)


    Ukupan broj glasova: 139

    Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
    Click Here