|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.6.2013 21:13:52   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja sam sad radoznala tamo gde se daju papuce , da li ih perete posle svakoga ili kako ?

Ja ne obuvam tudje papuce nikada,ponekad ponesem svoje.I nemam papuce za druge.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.6.2013 21:18:15   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja sam sad radoznala tamo gde se daju papuce , da li ih perete posle svakoga ili kako ?


Meni ne ulazi svako u kucu,samo moji rodjeni,a hvala Bogu oni drze do sebeuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.6.2013 21:20:28   
Olga75
a kad ti dodje neko , ko retko dolazi eto slucajno , sta ja znam i dobije papuce ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.6.2013 21:23:12   
vukosava
Meni niko ni ne dolazi hehe. A kad sam bila u NS imala sam druga kome su ekstremno smrdele noge. On dodje, ode u kadu, skine carape, odnese na terasu, opere noge i lepo sedne i kaze milinaaa bem li ti cipele i sve. Zivela sam kod Futoske tako da su cesto ljudi svracali kao autobuska. Usisavala sam svaki dan jer i pored izuvanja donosili su pesak u stan - u hodnik gde bi cipele ostajale.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.6.2013 21:26:27   
serpica
Meni je patronozna sestra usla obuvena u kucu u sobi gde spava bebauser posted image jedva sam precutala....
ja imam par papuca koje koriste drugi,uglavnom ih perem posle par obuvanja,ali izuvanje obavezno!!!!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.6.2013 21:31:05   
Sanja90
IZVORNA PORUKA: Olga RR

a kad ti dodje neko , ko retko dolazi eto slucajno , sta ja znam i dobije papuce ?


Pa do sad mi niko drugi nije dolaziouser posted image I kod mojih se isto izuva,moja mama pere papuce svakih mesec dana pa sam ja stekla tu naviku(ne na mesec dana ali ih operem),jer se nakupi prasine kad mi niko dugo ne dolazi. A svoje i decije perem cesce.

< Poruku je uredio Sanja90 -- 27.6.2013 21:34:38 >


_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.9.2013 15:30:48   
Misha i Ljisha
kod mene se valjda samo ja izuvamuser posted image svi marsiraju ko pravi. Pogotovo leti. Nemam tepih u kuhinji i trpezariji i svuda mi je laminat ali imam tepih u dnevnoj i spavacoj ali valjda svi racunaju da je ok dok se drze laminata. Ranije mi nije smetalo ali sad mi smeta jer imam bebce koje vec odavno sedi na podu i igra se. Ja ko ludak usisavam i ribam a imam papuca za goste kolko hoces (ganc nove). Leti mi je uvek trava po podu (unesu spolja) i prasina. Uzas jedan. Bas sam rekla mm ne znam kako cu da zivim bez trave u kuci preko zimeuser posted image

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
27.9.2013 22:47:37   
viking
Ja često razmišljam, svaki dan gledam roditelje po supermarketima koji svoju decu stavljaju u kolica za kupovinu (ne na predviđeno sedište nego baš u korpu), naravno, sa sve cipelama kojima hodaju po ulici, i da deca onda gaze po kolicima u koja mi posle stavljamo namirnice, hleb i sve ostalo što kupimo, onda to sve stavimo u frižider i tako... Meni je to gadnije od neizuvanja, ali kako to da sprečimo, kako da edukujemo ljude?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
28.9.2013 15:28:33   
dijana1*
Kod mene vazi pravilo obavezno izuvanje. Drago mi je sto sam to i Vuka naucila i prvo kada udje u kucu izuje se i slozi svoju obucuuser posted image
Pre neki dan se svi izuvamo u hodniku ( mm, Vuk i ja) i nesto smrdi, ja pogledam a ono govno. Mm je negde ugazio u govno i uneo u stan . Sva sreca pa se izuvamo zamislite da je napravio krug po stanu u patikama. Pa ko bi cistio ta govna. Sada se izuva u hodniku zgradeuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
28.9.2013 17:41:53   
pipi_coco
Ovde gdje ja živim izuvanje se podrazumjeva. Ja ne poznajem nikoga ko u cipelama vršlja po stanu ili kući. Ja imam naviku da sam u kući uvijek u papučama, zimi u čupavim ili mucatim (toplim obavezno), ljeti hodam u japankama, a u prelaznim periodima u običnim, znaći bosa sam samo u kadi i u krevetu user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.10.2016 20:52:39   
Animsaj9
Obavezno izuvanje ... narocito kod nas na selu da se ne izuvamo svasta bi uneli u kucu

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.10.2016 20:55:15   
Khaleesi
Kod mene se svi izuvaju... mada mm pusti da neko udje obuven ali bas i ne precutim...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.10.2016 20:56:01   
suzi kju
Mislim se izuvamo u stanu, predsoblje, obuća odmah ide i cipelarnik pa na pranje ruku.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.10.2016 20:59:52   
Anck Su Nmaun
Skoro mi bio majstor za kablovsku prosetao po celoj kuci, nisam nista rekla al kako on hoda .. ja se preznojavam user posted image user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
31.10.2016 21:53:55   
Ana RR
Anck, nama je letos dolazi majstor za kablovsku, krenuo čovek obuven i ja ga lepo zamolim da se izuje, rekoh imamo malo dete. I on se čovek izuje bez problema. Pa znaš šta, ko zna gde je sve gacao i da mi ulazi obuven u kuću nema teorije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 15:21:33   
mama Jo
Izuvanje - naravno! Ili bar pitanje - treba li da se izuvam? Kad dodjes kod nekog...
Kad je J.bila beba dosla nam bliska rodjaka, krene kuci i zaboravila nesto u dnevnoj i vraca se u uzas blatnjavim cipelama po to, skrooooz ostalo blato iza nje, ona se okrenula i kaze - ju, eto napravih ti dodatnog posla... ju kako sam tas flipnula...
Na stranu sto je i beba tu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 16:43:23   
Sarav
Ako neko ne misli da se izuva, ja obavezno opomenem jer imam malu decu, neću da mi neko čisti cipele o čiste tepihe.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 16:45:24   
Srecko47E
Na papiru formata a4 sam istampala izuvaj se!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 17:36:06   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Anck, nama je letos dolazi majstor za kablovsku, krenuo čovek obuven i ja ga lepo zamolim da se izuje, rekoh imamo malo dete. I on se čovek izuje bez problema. Pa znaš šta, ko zna gde je sve gacao i da mi ulazi obuven u kuću nema teorije.

Skroz si u pravu. Eto ja nekako.njih uvek pustim ne znam sto. Inace obavezno izuvanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 18:33:39   
Srecko47E
Mene samo cude ljudi koji ulaze u kucu a znaju da je tu mala beba koja krece da puzi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 18:36:41   
Mala Elena
Meni je dolazio skoro majstor za kablovsku, usao obuven a vidi troje male dece. Odmah sam obrisala parket cim je izasao.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 18:38:19   
Srecko47E
Meni je to strasno i nepostovanje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 20:54:44   
Anck Su Nmaun
Evo ovi u filmovjma svi idu obuveni user posted image i u krevetu leze s cipelama user posted image

Ima ljudi koji set_aju po kuci tako al.to.je meni totalno bzvz.
Drugo zamislite da ste citav dan u obuci user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.2.2018 20:56:18 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
22.2.2018 21:31:29   
Sarav
Ma mani što se skuvaju noge u obući, nego zamisli šta se sve sa ulice obriše o tepih. Pa bude štroke ko u javnom WC-u.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Izuvanje pre ulaska u kuću???
24.2.2018 0:30:29   
Srecko47E
Kod mene stoje papuce tik uz vrata,nema sanse da ne vide ali sta sve unesu na obuci..

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here