|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 18:15:32   
IvanaSK RR
Sta fali u 40-oj? Evo Maslacak, Suzi...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 19:26:54   
Maraj
Ne mislim ja da je to nesto kasno...nego mm ce tada imati 45/46 god.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 19:39:41   
mama Jo
Jaoj, ne smem ni da kazem koliko ce mm imati user posted image

A sta fali, evo Dzordz Kluni u 50-tim postao tata, zar ne? Bas ga briga, nigde nije zakasnio user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 19:48:20   
dunja RR
Maraj, da te utešim, mm ove godine puni 50, a aktivniji je od mnogih mlađih tata, ako mi veruješ user posted image

Pade mi napamet, na sankanju zimus na Zlatiboru, zezali su se svi, ostale tate su ga proglasile za super tatu, on se u roku od minut popne sa sve sankama i Savom na vrh zaleđenog brda. Šou je bio. Dok se druge tate jednom popnu gore (nekih 15 godina su mlađi, do 20 user posted image ) a obično na pola puta već mole decu (malu) da siđu sa sanki jer im je teško da vuku, mm se 3 puta sa Savom popne i spusti, i to spuštanje bude ono pravo, tako da deca viču tatama hoću takooo user posted image Ovo sve imam dokumentovano user posted image I imam niz drugih primera, da sad ne smaram.

Hoću da ti kažem, nije do godina već do osobe, veruj, ako se razmišljaš sad o trećem, sprovedi u delo, go for it user posted image

Ja pojma nemam šta će bit sada, kako Bog kaže.

Ali da sada zatrudnim posle transfera, pričam hipotetički, a ostanu mi zamrznuti embrioni, za godinu dana biš išla po treće.
Ovo pričam teoretski, znam da i za drugo su male šanse, nego apropo ove teme. Treće bi bez kolebanja.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 20:01:34   
Rosita
Bravo dunjauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 20:11:47   
Misha i Ljisha
Ja imam 35 tj nemam jos al ove god cu imati. Ne bih se usudila trece bar jos 4godine hehrh a to znaci da cu imati skoro 40 a mm skoro 45. Neka hvala user posted image tesko mi je iskreno ne bih mogla jos jedno. Drugarica mi stalno govori kako ja treba da imam puno dece user posted image (i jos par poznanika) u fazonu meni to Lezi da budem mama. Cak mi najbolja drugarica kaze “drago mi je sto ja nisam mama i neizmerno drago mi je sto ti Ljiljo jesi”user posted image ali ja nemam energije. To je ono sto prica Dunja njen mm sa 50 ima vise zivotne energije nego ostali. Ja mozda delujem da imam I svima deluje da imam al samo ja znam kolko sam umorna. Ja se samo mozda za nijansu vise “trudim “ pa deluje da sam super mama koja ce se poroditi na treningu usput drzi casove i radi za sefa i vodi decu tamo amo a kad l legnem umrem do ujutru od premora. Nije to dobro za mene. Tako da NE jedno veliko NE za trece dete nazalost. Cak bi i moj tata voleo jos jedno unuce kaze da bar ja imam troje ako nema brat. Al stvarno ja to sebi vise necu raditi.user posted image ne mogu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 20:14:35   
mama Jo
Bravo Dunja, bravo i Ljisho 😊
Svaka odluka je stvar licnog izbora i treba samo biti realan 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 20:53:58   
Maraj
Dunja zaprepasti me sada. Pa tm bas deluje mladoliko. Doduse i ti.
Ne kazem ja da l hocu il necu. Jos uvek sam trudna sa drugim detetom. Ni ne razmisljam o trecem. Samo navedoh godine mm i mene. A sta smo sve prosli na pocetku ove trudnoce, zbog mojih godina...sta bi i tek radili za par godina da ostanem ponovo trudna
Mislim da moja psiha to ne bi izdrzala.
Samo sam komentarisala masnicu koja je hvala Bogu imala srece da zatrudni mlada tj onda kada je htela. I ja sam htela trudnocu sa 25 god al ne ostvarih je do svoje 32.godine.
Tako da kad krenes na vreme mozes da razmisljas i o 4 dece kao masnica. Ili i vise, sto da neuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 20:58:24   
jess021
Ja sam ovde vec pisala, ali da refresh-ujem.
I dalje zelim, za 2-3 godine. Mm ce tad imati nekih 42-43, ali je stvarno i mladolik i aktivan, i nema sta ako se dogovorimo, godine mi stvarno ne predstavljaju problem.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 21:08:43   
dunja RR
Znam Maraj, isto i ja sam htela ranije, pa da je sve bilo kako treba, odavno bi smo imali više dece. Znaš i sama koliko je VTO iscrpljujuća. Bukvalno sam bez atoma snage sada, i prija mi ovo ležanje (samo danas). Od sutra već moram opet da se krećem puno.

Mada znam i one koji kasno krenu pa izrode troje, četvoro.
Ili recimo, jedna moja klijentkinja mojih godina, ima veliko dete iz prvog braka, udala se skoro ponovo, recimo pre 4 godine, i izrodila u drugom braku troje dece jedno za drugim, skoro je rodila četvrto.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 21:26:06   
Maraj
Valjda se sve svede na to kad je kome i koliko sudjeno...
Iskreno, da ste me pitali pre godinu dana da l zelim drugo....da i tada sam zelela al nisam ni mogla zamisliti da mogu prirodno ostati trudna posle godina i godina mucenja da ostvarim prvu trudnoću...
Tako da opet kazem sve je to kad je kome sudjeno....
Boze zdravlja da mi za mesec dana docekamo nasu Sofiju.... javljam se posle toga u ovoj temi da vam kazem da l razmišljamo o trecemuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 21:27:43   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, dogovoreno. Znaci to je negde prolece 2020.user posted image
Dobro, mozda moze i malo ranije.

Jess, dve godine, evo ovde si napisala user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 21:31:17   
Maraj
Khm khm...napisa da moze i malo ranije user posted image
Dakle jess, sledeca god ? user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 21:38:31   
IvanaSK RR
Ovo sam namerno citirala jer je vec produzila do trece godine user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
14.6.2018 22:54:31   
mama Jo
Sve je super, i jedno, i dvoje, troje, i vise... samo neka je zdravlja svima...

Evo cekamo Jess da krene pa cemo mi ostale za njom, moze? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 8:24:11   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sve je super, i jedno, i dvoje, troje, i vise... samo neka je zdravlja svima...

Evo cekamo Jess da krene pa cemo mi ostale za njom, moze? user posted image

Samo ti kreni, srećan ti put user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 8:29:16   
emicaa
Mama Jo kreni i ne okreci se user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 8:35:06   
vonavoj
Juce sam srela dosta poznanika,dok sam set_ala sama sa njih troje, svi u cudu sto vec set_amo i sto sam sama..jedna zena je prokomentarisala, svaka ti cas_t, sve je to do energije, pozitivnog stava, takvi ljudi imaju troje deceuser posted image danasnji mladi nista "ne mogu", sve im je tesko, svima treba pomoc...
Mislim se jeste,ali i raspadam seuser posted image uhvati me..ali sve se da organizovati.
I stojim da je sve do volje, energije...
Kaze jedna baka, ima dve devpjcice koje idu sa mojom decom u vrtic zive dve ulice od nas..kaze ako nam deca idu zajedno u skolu od septrmbra, ja cu da ih vodim, neces moci samauser posted image ..a zenu znam na dobar danuser posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 15.6.2018 8:37:53 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 8:44:11   
mama Jo
Von, to je bas lepo i bas divna zena 😊

Salim se ja malo, jeste do volje i energije, i slazem se isto da se sve da organizovati, ali veoma je bitna i pomoc, neuporedivo je lakse stvarno.... da mi je svekrva ziva, i da mi je mama u penziji i malo blize samo ne bih ni razmisljala stvarno... ovako moram da sacekam jos kiju godinu da vidim kako ce sve izgledati, + sto bih volela da nadjem stalni posao!


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 8:57:27   
Rosita
I deca daju energiju i motivaciju veliku. Ja sam bila totalno nezainteresovana za kola pa sam sa malim D položila i sad sam aktivsn vozač. Eto, jedan primer. D bi voleo da rodim još dece. Joj, biseri. Bilo mi neprijatno. Pre negde kod lifta on kaže komšinici- a Vi imate jedno dete? Pa nolje išta nego ništa. Baš sam mu posle pričala da neki ljudi ne žele ili ne mogu da imaju više dece.

< Poruku je uredio Rosita -- 15.6.2018 8:58:16 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 8:59:01   
jocajaca
Ja dajem jedno veliko DA za troje djece!
Ja ih imam i mogu vam reći da mi je sada super, prošle godine mi je bilo baš teško i trebalo je dosta energije, živaca i svega ali se preguralo i sada je odlično. Kod mene su razlike u godinama bezveze, najstarija ima 13 godina, srednja 4,5 goidine a dječajk za 6 dana puni 2.godinu. Nezgodna je ova razlika od 2 godine i 7 mjesecio, ja sam mislila da će to biti prilično lako ali ona je bila previše mala da shvati bebine potrebe a i dovoljno velika da je svjesna pažnje koja mu se poklanja ali sada je sve sjelo na svoje. Ja bih rado još jedno user posted image ali kako sam ih sve rodila carskim nije mi preporučljivo. Sad sa ove tačke gledišta sve bih ih rodila do 30.-e ali tada nisam tako razmišljala, sve sam kontala de da uradim još nešto, bolji posao, bolji uslovi i to a u stvari sada kada pogledam unazad sve bi se to svakako desilo. Prvu kćerku sam rodila sa 23 godine, a sina u 34.-oj godini, razvukla sam to previše!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 9:02:17   
mama Jo
Jocajaca - izmedju moje dve je razlika 2 godine i 8 meseci user posted image nije mi sad bas lako pa zato govorim da ne znam da li cu, ali kad one malo porastu verovatno cu se lakse odluciti user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 9:07:19   
MasnaMasnica
A meni je sada razlika 2 godine tacno, i uvek sam mrzela male razlike a sada mislim da se bolje nije moglo dogoditi . Meni je N nezna, vezana za mene, pitala sam se kako ce podneti dolazak nove bebe ali ona ga toliko obozava voli , ljubi , razumna je kao da ima 6, a pritom maza.

Zimus sam bila sama sa njima 3 meseca. Svekrva mi je bils u Nemackoj, muz na poslu do 5h, i sve sam mogla sa njima.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 15.6.2018 9:08:43 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 9:07:23   
Rosita
Ja sa 28 pa sa 33. Sreća velika. Jer prvi put zbog hormona ja nisam ni u ludolu očekivala da ću odmah zatrudneti. Da jesam možda bih još odugovlačila. Namerno ne kažem odlagala. Što pre to bolje, ako može, ali naravno ako je žena spremna, nije dobro ni mlada a nezrela mama.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
15.6.2018 9:32:44   
Maraj
Ja se i ovako raspadam sa jednim, a trudna sam
Nisam razmazena
Radim sa decom i vidim koliko je moj L ziv. Izmedju L i bebe ce biti 2 god i 10 meseci. Ne znam kako ce prihvatiti. Tvrdim da su decaci drugaciji. Oni se igraju sa auticima cekicima....a devojcice sa lutkama. I kada dodje beba devojcice je shvate kao lutku. Imaju to majcinsko u sebi ko sve mi zene
A decaci.... posebna su prica.
Takodje mislim da je zenama ranije bilo"lakse" da radjaju 5.i vise dece jer su zivele u zajednici. Pa su imale pomoc bar sto se gajenja deca tice. Ja ujutru kad ustanem ne znam gde udaram. L ima svoje potrebe ja ulahim u 9.mesev. jedva se krecem. Svakako bi nam bilo lakse da L ide u vrtic. Meni je i to minus sto je on sa mnom pa mi iscrpi svu snagu vec do 10 ujutru. Posle mogu samo da lezim koliko me stomak boli....
Eto mozda sam i ja tromija s godinama...
Otkud znam...
Al svakako smatram da je "lakse" i izvodljivije imati vise dece kad se krene u dvadesetim...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here