|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
28.4.2012 0:17:50   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja sam majka troje dece i samo da ti kazem DA DA DA. Ja bi trebala da otovrim novu temu
Cetvrto dete da ili ne user posted image

Isto važi i za meneuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
28.4.2012 0:19:50   
madre
bravo, zeneuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
28.4.2012 0:24:16   
indy_25
Bravo tijatija. Ja sam prestala piti tablete koje su me sprijecavala da i prije zatrudnim. Sada sam imala frku s mm ali ako se u narednih mjesec dana promijeni i ja cu trece. Silno zelum jos jedno ili moze i dvoje. Bas sam sinoc sanjala da sam rodila sina jako je bio sladak i kako je lijepo mirisao.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
28.4.2012 9:19:50   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: indy_25

Bravo tijatija. Ja sam prestala piti tablete koje su me sprijecavala da i prije zatrudnim. Sada sam imala frku s mm ali ako se u narednih mjesec dana promijeni i ja cu trece. Silno zelum jos jedno ili moze i dvoje. Bas sam sinoc sanjala da sam rodila sina jako je bio sladak i kako je lijepo mirisao.

user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
29.4.2012 19:16:04   
anajid
Meni trece stiglo u paketu sa drugim,nije me niko ni pitaouser posted image

Ne znam da li bih rodila trece da nije ovakva situacija a sad ne vredi ni da razmisljam o tomeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
29.4.2012 19:28:06   
goda
Trenutno jenno veliko NEEE. jedva zivimo i nas cetvero od jedne plate koja je ispod proseka. Jedva cekam da doraste ovaj mali da mogu poceti da radim. Tada ce biti bolje nadam se ali ne dovoljno da rodim trece. Nisam prezahtjevna ali ocekujem lep zivot za moju porodivcu i zelim to da postignem ako to uspem u narednih 5 ili 10 g rodicu trece sigurnao ali do tada definitivno ne.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
29.4.2012 21:52:38   
Adriana83
Heheheee... Pazite se zene! Mi resili da pravimo trece( jedva!) a dobili trece i cetvrto user posted image

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
29.4.2012 23:43:15   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Adriana83

Heheheee... Pazite se zene! Mi resili da pravimo trece( jedva!) a dobili trece i cetvrto user posted image

Jesu li ovo one na slici?Jesu li sve devojčice,...tako na slici izgleda...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
30.4.2012 7:58:38   
Adriana83
Da i da user posted image To su one,moje 4 princeze.Ni jednog jedinog momenta se nisam pokajala! Jeste tesko ali vredi!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.8.2012 17:33:22   
tijatija

IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja sam majka troje dece i samo da ti kazem DA DA DA. Ja bi trebala da otovrim novu temu
Cetvrto dete da ili ne user posted image

Sad sam videla sta sam tu pisala , a ja vec u petom mesecu (cetvrto dete ) nije mi bila potrbna tema
user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.8.2012 21:25:03   
Anck Su Nmaun
Vidim da se ovde u vecini muzevi bune za to trece, a mm nemoze da isceka user posted image on bi 5 oro !

Da, i ja sam za!
Ne bas ovih dana user posted image ali za par godina zelim da prosirimo nasu porodicu!

Meni je to predivno, najveca sreca i radost u kuci user posted image user posted image user posted image
Sad kada gledam moje devojcice kako se vole, a koliko ce tek jedna drugoj znaciti u zivotu.... neprocenljivo!!!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.8.2012 21:31:54 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.8.2012 21:35:38   
New Mom
I ja sam još uvek za, kao i mm.
Samo sada više razmišljam o finansijskom aspektu (što nisam toliko kad sam krenula u avanturu "drugo dete", mada činjenica je i da sam tada bolje stajala), kao i činjenici da bi trebalo nekad i završiti fax i pravo se zaposliti. Iskreno, strah me je.
Ako se opredelimo da uskočimo u sve to, to će biti tokom sledeće godine (i zato što podržavam tu razliku u godinama među decom i zbog mojih godina).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
1.8.2012 21:43:29   
jovicaa
ja ne znam ni kako cemo finansijski sa dvoje dece.. bas se zaostrava stanje u drzavi...
nema sanse da bih odmah i trece, uf... ne bih to izdrzala. ali recimo kada ovo prvo dvoje malo odrastu, volela bih i trece, ako se iznenada obogatimo ili tako nestouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 15:16:46   
tanjica85
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Vidim da se ovde u vecini muzevi bune za to trece, a mm nemoze da isceka user posted image on bi 5 oro !

Da, i ja sam za!
Ne bas ovih dana user posted image ali za par godina zelim da prosirimo nasu porodicu!

Meni je to predivno, najveca sreca i radost u kuci user posted image user posted image user posted image
Sad kada gledam moje devojcice kako se vole, a koliko ce tek jedna drugoj znaciti u zivotu.... neprocenljivo!!!


potpuno se slazem. i mm i ja smo odrasli u viseclanoj porodici. zaista je divno.
mm i ja radimo na user posted image

a sto se finansijkog aspekta tice... kako smo se snasli sa dvoje, snaci cemo se i za trece.

< Poruku je uredio tanjica85 -- 2.8.2012 15:17:59 >


_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 18:53:40   
jovicaa
super tanjice, bice idealna razlika.user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 18:58:59   
MicinaMama
Ja cu sigurno jos jedno,eh sada cetvrto je vec pitanje i zavisi od svega....ipak i ja trebam da se zaposlim pa da vidim kako ce sve to ici.Jos sam mlada pa imam i fore ihhh....samo Boze zivota i zdravlja i nista nece biti tesko.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 19:06:24   
red3lilu
Nema šanse, jedino ako će ga mm roditi..

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 19:24:36   
purplish
I mm i ja za sada zelimo (bar) 3 djece... iako, najvjerovatnije da ce razlika izmedju 2. i 3. djeteta biti veca nego ova sada koja je 3 godine.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 19:43:30   
MicinaMama
red hahahah...i ja bih to rekla isto ali opet sta cu radjam ih sebi,tako se morauser posted image

Purplish ja cu u svakom slucaju napraviti vecu razliku...sada ce biti razlika samo 19 meseci....nismo namerno hteli dete nego se zakacila nasa druga-draga devojcicauser posted image

(odgovor članu purplish)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
2.8.2012 19:58:55   
purplish
Micina onda morate imati bolju strategiju sljedeci put, da vam se ne bi "zakacila" i 3. beba user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
22.8.2012 10:58:50   
isidora88
zasto nemamo temu za drugo dete ili ne?user posted image
ja jako zelim jos jednu bebu, bas mi radi ona zelja kao i pre nego sto sam prvi put zatrudnela,samo sto imam gomilu razloga protivuser posted image
finanasije nam do aprila nece biti bas najsjanije, treba i fax da zavrsim, treba nam veci stan, mm je cesto po terenima i nisam sigurna da bih volela da prolazim kroz celu trudnocu sama, jos ako budem imala mucnine i boove kao u prvoj necu moci ni oko mateje.
sve u svemu 1000 razloga protiv, jedino za je zelja mm i mene, ali okolnosti su tako jadneuser posted image

kako ste se vi odlucile na drugo, jeste li cekale da se srede ti razlozi koji su protiv ili ste radile po oseccaju?
ako nema tema molim dozvolu da je otvorimuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 22.8.2012 11:05:07 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
22.8.2012 11:18:15   
jovana13
isidora,evo odgovoricu ti ovde posto nema druge teme. Ja ne radim samo mm i to kod privatnika, stalno po terenu, jedno vreme se skoro uopste nismo vidjali, da ne spominjem da nije vidjao ni cerkicu, ziveli smo sa njegovima, mi u jednoj sobi a oni u d.boravku sto je bilo katastrofa za nocno hranjenje, veruj da sam nocima plakala. Pa i pored svega odlucili smo se i za drugo. Poceli smo malo pre nego sto sam zatrudnela da sredjujemo potkrovlje, i malo po malo sredili za prvo vreme sta nam treba. Nismo ni mi vidis neke uslove imali ali je veca bila zelja za jos 1 detetom. I nismo se pokajali polako je sve doslo na svoje mesto..

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
22.8.2012 11:18:31   
Torbica
Mi smo jako zeleli bar troje i radili smo na tome user posted image , izmedju prvo dvoje nam je dve ipo godine i to je idealna razlika a sad svega 18 meseci. No, znala sam da cu ako napravim vecu pauzu kasnije se teze odluciti... Plus, spojila odsustvo sa posla, sa porodiljskog na trudnicko i milina. Nije lako ali opet bih isto, samo sto srednje dete ima manje razumevanja kad treba oko bebca, sto je normalno jer je i on jos beba, 19 meseci. Ali uspevamo, moze se sve, malo vrtic, malo mm tako da je lakse nego sto sam ocekivala. Plus mi je mama bila tu prvih 40 dana, milina. Jos samo da izguramo nocne podoje, to bi mi bio spas, da kvalitetno odspavam. No, nek su zivi i zdravi, izdrzacu. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
22.8.2012 11:31:07   
isidora88
otvorila sam temu i prekopirala ova 3 posta tamo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Treće dete ili ne - pitanje je sad!
22.8.2012 12:01:52   
čupa čups
Ćao drage moje.
Ja sam vam novi kolačić na ovom forumu. Ova tema mi se zaista sviđa. Ja sam uvijek ZA više djece. Ako se ima za jedno biće i za drugo, tako i za treće i za daljee. Svako dijete ima svoju nafaku. I ja intenzivno razmišljam o trećem djetetu. Moj muz je uvijek za djecu, ali moje zdravstveno stanje ne znam da li mi dozvoljava. Dr koja mi je vodila prethodne trudnoće i koja mi je vec 2 puta operisala miom na materici me savjetuje da jos jedno rodim,a ja se iskreno plašimmmm. Druga trudnoca mi je bila kritična, morala sam da preležim kompletnu trudnoću da bih rodila svoju drugu djevojčicu kojoj je sada 4 godine. Obje curice sam rodila na carski, tako da sam već 4 puta bila na operacionom stolu. Voljela bih da me možda malo ohrabrite i da mi kažete da je bilo još ovakvih mama.Voljela bih jednog malog dječačića, mada mi i još jedna curica ne bi smetala, čak šta višee..Djeca su blagoo..
pozdravčić

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here