|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:29:53   
bebablue
IZVORNA PORUKA: MarijaBg

O tome i pricam! Par zena mi je reklo da su im grudi u porodilistu porasle bukvalno preko noci!
A kako je na grudima koza najtanja, to automatski znaci - strijeuser posted image




citaj opet sta sam napisala, ne vide se strije, kao da su nestale, a ja sam grudi mazala u trudnoci....


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:30:36   
Olga75
Marija , ne mora da znaci , ja na grudima uopste nemam strije , na stomaku imam bukvalno po dve sa strane a na bokovima ih bas imam.user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:34:54   
SareniVrabac
meni su grudi uzasno popucale, mogu misliti kakve ce biti kad pocnem dojiti.... mazem ih redovno, melemima i kremicama, na stomaku koji je ogroman nemam ni jednu striju, ali su mi zato grudi nadoknadile sveuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 13:05:06   
MarijaBg


[/quote]

citaj opet sta sam napisala, ne vide se strije, kao da su nestale, a ja sam grudi mazala u trudnoci....

[/quote]


Ne bih da te plasim, ili meni se ne vide strije na kukovima sem leti kad pocrnim, one su malo svetlije...

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 13:12:15   
Anoniman
da li vam se desava da vas jako svrbe bradavice?
ja sam sinoc htela da izludim. . . user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 355
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 13:27:46   
MarijaBg
Desavalo se u pocetku, strasno su me svrbele! Vidim da si 10-a nedelja...
Mazi ih pavlovicevom ili lanolinom, nikako kremama za strije i proci ce.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 13:30:00   
bebablue
IZVORNA PORUKA: MarijaBg





citaj opet sta sam napisala, ne vide se strije, kao da su nestale, a ja sam grudi mazala u trudnoci....




Ne bih da te plasim, ili meni se ne vide strije na kukovima sem leti kad pocrnim, one su malo svetlije...


nisu mi strije bas na mestima da ce videti Sunce leti user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 13:31:25   
minna
Meni su strije izasle 3 dana pred porodjaj i to samo na desnoj (koja mi je i sad veca, ima vise mleka). Sada se ne vide... A mislim da ce ih kupaci pokriti...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 13:33:51   
Anoniman
marija, a moze li bebi uljem?

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 359
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 16:00:52   
MarijaBg
Macaki, najbolji je lanolin, a moze i pavloviceva, i ona sadrzi lanolin. Meni su tako rekli i stvarno je pomoglo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 17:49:39   
Anoniman
ne znam sta je lanolin? kupujes ga u apoteci, kakvo je pakovanje? da li moze da se sa tim maze i stomak ili samo grudi?
mislis li da ga imaju "ostale pavloviceve"? ja npr. obozavam onu detsku zbog mirisa.

< Poruku je uredio Macaki -- 21.1.2011 17:50:32 >

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 361
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 23:22:54   
limunada
Meni su grudi bas ispucale al ih nisam mazala.Sad sam usla u 9 mes.i pocela ih mazati AD kapima,tj.bradavice mazem.Citala sam da su AD kapi jako dobre,da pomazu da grudi omeksaju i da se ne stvore ragade,e sad videcemo.Svako vece posle tusiranja blago namazem bradavice.

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Grudi u trudnoći
22.1.2011 0:11:33   
MarijaBg
I ad kapi su super, ja sam i njih mayala. Mislim da sve bebi kreme imaju lanolin

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Grudi u trudnoći
22.1.2011 0:30:05   
Anoniman
i ostale "pavloviceve" imaju lanolin, sad sam proverila!

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 364
   RE: Grudi u trudnoći
24.1.2011 22:54:25   
Maleno85
Zene moje drage, citam, citam i malo mi dosadi i prebacim se na zadnju stranicu.. A zanima me sledece, zasto se ne smiju mazati bradavice kremama kojima mazem stomak i grudi, i cime smiju? Jel neki problem ako sam ih dosada mazala takvim kremama?

Vau kako sam samo srocila pitanjeuser posted image !

Vjerujem da cete se snaciuser posted image

Pusica

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Grudi u trudnoći
24.1.2011 23:07:07   
maja19
Maleno do sada nije ali gledaj da ih mazes pavlovicevom, multimam lanolin ili uljane ad kapi..da ih spremis za dojenje..ipak su bradavice osetljive i ne bi trebalp da ih mazes svacim..

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Grudi u trudnoći
24.1.2011 23:16:20   
Maleno85
Hvala Majo!

Ja sam ih do 4-og mjeseca mazala Jonsonovim baby uljem, a od 4-og mjeseca kremom iz DM-a baby love Mama massage creme. Pise da sadrzi visoko vrijedne prirodne sastojke.Ne sadrzi sirovine na bazi mineralnih ulja.Sa maslinovim uljem, za ucinkovito sprecavanje strija.

Eto, to sam koristila, ali vise necu, samo pavlovicevu.

Pusica i laku noc user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Grudi u trudnoći
25.1.2011 12:24:09   
zeljo
Sad sam se zabrinula, grudi mazem strietom, kao i ostale kriticne delove gde bi se mogle pojaviti strije. Da li mislite da gresim i da li bih trebala da promenim kremu user posted image

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Grudi u trudnoći
25.1.2011 12:39:53   
Maleno85
Zeljo, ja sam skontala da ne valja mazati bradavice takvim kremama, a grudi da. Bradavice trebamo mazati npr. Pavlovicevom. Ja od danas tako.user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu zeljo)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Grudi u trudnoći
25.1.2011 13:49:38   
Capa
Meni je dr rekla da bradavice ne mažem ničim, jer će onda ( kada krene beba da sisa) sigurno da ispucaju. Ona kaže da se bradavice same nekako spremaju na to. A grudi mažem mlekom za telo i nekim uljem od Eucerina koje imam, koje je baš protiv stvaranja strija u trudnoći i za osetljivu kožu, stvarno je fenomenalno ulje. Čula sam da je i Strijet dobar, ali apotekarka mi rekla ako mi nije koža suva, da neće moći lepo da ga upije, pa sam se prebacila na Eucerin.

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Grudi u trudnoći
25.1.2011 13:56:25   
Volta
Imam nedoumicu...Uvek ,ali uvek imam bolne i otečene grudi u pms-u,ali evo sada ništa,a treba ,tj. ne treba da dobijem 29.01. Da li je neki hormonski ili sam možda  user posted image ? ima li neka slično iskustvo?

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Grudi u trudnoći
25.1.2011 14:08:35   
mati
Ja sam bradavice u osmom i devetom mes mazala uljanim AD kapima. Nisam imala nikakvih problema do sada sto se dojenja tice. Ispucala mi je jedna bradavica ali sasvim malo, sto je proslo za dan, dva... A cula sam, iz iskustva svojih drugarica da je bas bolno...

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Grudi u trudnoći
25.1.2011 14:25:31   
janajana
 
IZVORNA PORUKA: Volta

Imam nedoumicu...Uvek ,ali uvek imam bolne i otečene grudi u pms-u,ali evo sada ništa,a treba ,tj. ne treba da dobijem 29.01. Da li je neki hormonski ili sam možda  user posted image ? ima li neka slično iskustvo?
Mene su grudi prestale da bole u pms-u kad smo poceli da radimo na bebi, nekih 4-5 meseci me nisu bolele, i kad sam zatrudnela znala sam jer su bas tada pocele ponovo da bole

_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Grudi u trudnoći
26.1.2011 15:59:10   
srna001
Mene prvo nisu bolelele pa su onda počele da me probadaju pa tek onda bradavice da boluckaju a sad me samo svrbe bradavice i tu i tamo probode me po nekada.

(odgovor članu Volta)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Grudi u trudnoći
3.2.2011 11:34:49   
Joj@
MOLIM ZA POMOC!!!! Ako neka od vas imala slican problem, molim za savet. Imam odredjeni poremecaj zlezda, zbog kojih su moje grudi u abnormalnom rastu. Znam da mnoge to govore, ali moje zaista jesu ogromne. Od osmog razreda osnovne nosim D korpe i to ne standardne vec duple. Moja gradja, pre trudnoce je izrazena merama 105-60-90, znam jer zbog mog stanja idem na merenje jednom u tri meseca. Kako su mi doktori rekli, tj. kako se oni nadaju, grudi ce prestati da rastu kad budem imala nekih 24 godine (u junu ove godine punim 21). I ja sam naucila da zivim sa tim. Kupovala sam E korpe kojima sam sekla struk i skracivala ga, stavljala krace bratele koje su pravljene maltene od celika. Evo ga moj problem. U cetvrtom sam mesecu. Grudi su skocile na 115. Korpe su sada G. Da li ste ikada videle kako izgedaju G brusevi? Pravljeni su za zenke kita a ne obicne zene. JA strukom tih bruseva mogu da obavijem fotelju. A korpe nisu korpe, nemaju ni zice, pravljene su za babe, grudi bi mi u njima visile, kao da nemam brus.I jos me brine, kako to da mi ni struk ni stomak nisu porasli ni milimetar. Da li je normalno da bude ravan stomak u 4 mesecu iako beba normalno raste? Zanima me sledece, da li neka od vas zna gde mogu da se naruce brusevi koji se siju po meri? I molim vas, MOLIM VAS recite mi da ce se posle trudnoce smanjiti bar na E korpe, kakve su bile pre...znam da ja jos rastem i da cete mi i vi reci da najverovatnije nece, ali molim vas...ja ne mogu da spavam, ja se gusim, bukvalno gusim, jer jedino mogu da lezim na ledjima a tada mi tezina grudi pritiska pluca i gusim se. Na boku nemogu da legnem jer me bole. Na stomaku tek nemogu... MOLIM VAS, jako mi je tesko...pomozite mi da ovaj period mog zivota bude najlepsi( kako i treba da bude) a ne nocna mora...molim vas...nespavam danima user posted image

< Poruku je uredio Joj@ -- 3.2.2011 11:38:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here