|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
10.7.2010 19:01:28   
choopa choops
Buba Miro mislim da  ti to je mlijeko user posted image I ne nije rano. Ja imam dosta prija kojima je islo mlijeko, a ja nisam imala ni kapi do porodjaja.(a onda je bas bilo vodenasto).
Ne mozes da nadjes rupu, jer to nije jedna rupa nego mnostvo malih sitnih rupica. Vidjeces kad budes rodila, pa recimo uzmez izadajalicu i kad krene mlijeko ono ide u mlazu kao iz nekakvog mini tuša user posted image . kako sam se ja iznenadila kad sam to vidjela user posted image , ja sam mislila da ima samo jedna kao na flasici user posted image
I da, nemoj da stiskas nista, niti da masiras grudi. Masaza moze da izazvove kontrakcije, a to ti  sad bas ni ne treba user posted image
Ako ti bude islo puno, stavi tufere u brushalter ili kupi one uloske za dojenje ili recimo mrezaste uloske, pa ih presjeci na dva djela, cisto da ti ne smeta kad ides negdje.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Grudi u trudnoći
10.7.2010 19:10:39   
Anoniman
user posted image user posted image Joj , baš ti hvalaaaaa user posted image He , he ... a ja tražila "rupicu" user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 327
   RE: Grudi u trudnoći
10.7.2010 19:15:43   
choopa choops
Ma nema na cemu user posted image
Evo gledaj
Anatomija dojke


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Grudi u trudnoći
1.8.2010 23:36:47   
Sanjica26 RR
Devojke, meni su kapilari popucali na desnoj dojci i to su bas izrazeni. Bojim se da nije nesto opasno. Cime mogu da sprecim dalje nastajanje? I da li ce se posle trudnoce to povuci?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Grudi u trudnoći
2.8.2010 7:40:26   
vukosava
Meni su vene na grudima kao splet pritoka neke reke a morala sam da kupim bruseve 2 broja vece nego sto nosim. Ni C korpa mi vise ne valja... user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Grudi u trudnoći
2.8.2010 10:28:20   
Kvini
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ne mozes da nadjes rupu, jer to nije jedna rupa nego mnostvo malih sitnih rupica. Vidjeces kad budes rodila, pa recimo uzmez izadajalicu i kad krene mlijeko ono ide u mlazu kao iz nekakvog mini tuša user posted image .


I ja sam se ovome iznenadila kad mi je krenuo kolostrum. Ima mnogo sitnih rupica, bas smesno.user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Grudi u trudnoći
2.8.2010 21:39:29   
choopa choops
Sanjice26 ne vjerujem da je nesto strasno, vjerovatno je veca prokrvljenost, ali i osjetljivost, zato i pucaju user posted image Ne znam...Samo znam da se meni puknuti kapilari (po nogama) nisu povukli user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Kvini)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Grudi u trudnoći
14.12.2010 14:51:17   
Capa
Unapred se izvinjavam ako je glupo ovo što ću pitati, ali malo sam se istripovala, pa rekoh ... da probam sa forumom.
Ne znam da li se nekoj od vas pojavilo nešto slično, ali radi se o tome da sam primetila pre par dana na desnoj dojci, tačnije areoli, neko ispupčenje koje izgleda slično onim malo većim mladežima u boji kože. Ima nekih pola cm u prečniku, boje je areole i kao da ima neki beličasti vrh ...
Da li se nekoj ovo desilo i da li imate predstavu šta bi to moglo biti. Ja sam čitala negde na netu da postoje neka Montgomerijeva telašca, videla sam neke slike i liči, ali ... nisam sigurna...
Ako neko nešto može da pomogne ili je makar imao neko slično iskustvo, pišite PLEASE ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Grudi u trudnoći
4.1.2011 13:27:14   
strahinja11

Interesuje me da li je potrebno u devetom mesecu izvlaciti bradavice i mazati ???


(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Grudi u trudnoći
4.1.2011 13:39:31   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: strahinja11


Interesuje me da li je potrebno u devetom mesecu izvlaciti bradavice i mazati ???



koliko ja znam to si morala da radis ranije, sad to moze da izzazove kontrakcije!

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Grudi u trudnoći
4.1.2011 14:11:58   
strahinja11
Hvala puno Maryna.

Ja bas zbog kontrakcija nisam radila to ranije, a sad sam deveti pa ako se porodim nije strasno user posted image


(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Grudi u trudnoći
4.1.2011 14:17:13   
maja19
Strahinja ne bi trebalo to da radis, kao sto Maryna kaze, ali zato mozes da ih mazes ili nekom specijalnom kremom za bradavice ili uzmes pavlovicevu mast...

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Grudi u trudnoći
4.1.2011 14:33:29   
Maryna1
IZVORNA PORUKA: strahinja11

Hvala puno Maryna.

Ja bas zbog kontrakcija nisam radila to ranije, a sad sam deveti pa ako se porodim nije strasno user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Grudi u trudnoći
4.1.2011 15:02:42   
Crvenkapa85
strahinja,moje su bradavice u prvoj trudnoci bile uvucene,i izvlacila sam ih nakon porodjaja,hocu reci uz malo muke beba mi je buno pomogla oko toga

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Grudi u trudnoći
5.1.2011 9:57:47   
strahinja11
Hvala vam svima:)))

Razumela... pametnije je sacekati i posle porodjaja se zezati sa njima :***

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Grudi u trudnoći
5.1.2011 9:59:29   
Sanjica26 RR
Ako ti nisu uvucene nema sta da ih izvlacis. Ja ih nisam mazala. Spremila sam kremu koju cu mazati posle porodjaja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Grudi u trudnoći
16.1.2011 0:11:46   
limunada
Meni su grudi strasno ispucale ali nisu uvucene,nadam se da cu dojiti normalno da necu imati problema ali su mi izasle jako sitne kao bradavice neznam sta je to dal neko mozda zna?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Grudi u trudnoći
16.1.2011 0:14:00   
Verus
limunada, jel to oko bradavice?  Ako jeste to je normalnouser posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Grudi u trudnoći
16.1.2011 13:27:26   
Capa
Limunada, ako ti je to na samoj areoli, tj.onom krugu oko bradavice, to je normalno. Ne brini. Ja sam imala jednu baš prilično veliku, ali se ona sama od sebe povukla, tako da ... NEMOJ DA BRINEŠ user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Grudi u trudnoći
16.1.2011 23:25:45   
limunada
Da oko bradavice,na  samoj areoli.Ok ncu da brinemuser posted image

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 11:49:46   
MarijaBg
Moje grudi uopste nisu porasleuser posted image
Prva dva- tri meseca su bolele, sad su mi osetljive samo bradavice koje su malo vece i tamnije...
Plasim se da ce mi porasti odjednom kad se porodim i skroz ispucati?
Ima li neko iskustva?

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:07:00   
maja19
Marija ne bi trebalo da ti ispucaju, jer i kad krenes da dojis one ne porastu odjednom nego se postepeno pune mlekom, kako beba siska..a normalno je da potamne..

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:09:40   
Crvenkapa85
meni su grudi po prirodi male.....tako da se sad promena vidi,nabujale....a kad sam dojila bile su mi kao dinje.....malo imam strija po grudima al skoro da se ni ne vidi....

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:25:12   
bebablue
IZVORNA PORUKA: maja19

Marija ne bi trebalo da ti ispucaju, jer i kad krenes da dojis one ne porastu odjednom nego se postepeno pune mlekom, kako beba siska..a normalno je da potamne..


grudi mogu da porastu od jednom, meni su 3. dan posle porodjaja postale prepune mleka i oooooogrooooomneeeee i tad su se pojavile strije, i sigurno 2 meseca su bile ogromne kad nadolazi mleko, a evo sada kad su u "normali" te strije uopste ne vidim.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Grudi u trudnoći
21.1.2011 12:28:40   
MarijaBg
O tome i pricam! Par zena mi je reklo da su im grudi u porodilistu porasle bukvalno preko noci!
A kako je na grudima koza najtanja, to automatski znaci - strijeuser posted image


(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here