|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:05:57   
simke
Pa i trebaju ti pamucni brusevi sa sto sirim bretelama.Samo ne znam da li u Aksi imaju brojeve,a ti probajuser posted image Ako ti ne odgovara onda potrazi Liscine(imaju program za trudnice)user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:07:39   
Anoniman
Za teške grudi, široke bratele (babske)!!! Mogli bi, Mod, što da ne?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:09:43   
prolece
kad smo kod brojeva na ovima koje sam nosila dok sam dojila piše:
FR: 105
EUR:90
INT:40
TR:95, korpe B i to mi je sad malo, šta ću nositi kad bude nadošlo mleko, stvarno ne znam.

< Poruku je uredio prolece -- 8.9.2009 12:11:25 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:10:26   
simke

IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: simke

Jao Mod duso jesu li ko u Pamele?user posted image user posted image user posted image
Nemoj mi zameriti dragauser posted image ,odmah sam se setila tog periodauser posted image Jesi li probala u Liscinim radnjama?Oni uglavnom imaju i vece brojeveuser posted image


Ma nema zamerke! user posted image

Ićiću danas do njih. Iznervirala me prodavačica u jednoj radnji pre neki dan kad joj ja potražim brus sa većim korpama ona mi nudi br 95!!!!user posted image user posted image
Rekla sam joj da tražim brus a ne padobran!


user posted image Jaoj Mod ala me nasmejauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:11:40   
Modessty
Ja sam uvek nosila Liscine bruseve ali ne pamučne jer se brzo razvuku i upropaste.
Sada ću izgleda morati. Idem popodne u isprobavanje bruseva.

Problem je što u Nišu znam samo za dve prodavnice koje imaju originalne Liscine bruseve. Jedna je kod gradske bolnice i radi samo prepodne, a druga je Avenija u Merkatoru. Ni u jednoj ni u drugoj nisam do sada videla da nude program za trudnice. Možda nisam zapazilauser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:11:48   
simke
Joj prolece ti ces ko moja mama muku da mucis dok ne nadjes brojuser posted image Ako ne nadjes,a ti ga sasijuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:12:54   
simke
Pa pitaj ih da li imaju.Ako nemaju imas Aksuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:13:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

druga je Avenija u Merkatoru.


Ala će da padne seča ušiju! user posted image  

Ja sam grudnjake za dojenje kupila na pijaci za sitne pare. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:14:00   
Modessty
IZVORNA PORUKA: prolece

kad smo kod brojeva na ovima koje sam nosila dok sam dojila piše:
FR: 105
EUR:90
INT:40
TR:95, korpe B i to mi je sad malo, šta ću nositi kad bude nadošlo mleko, stvarno ne znam.


e baš o tome pričam! Sada ti trebaju korpe C na primer.
ono 90 je obim ispod grudi, a slovo je oznaka za dubinu korpe. Ja još od srednje škole ne mogu da stanem u B korpe. A nosila sam br 80 ili 85
Uglavnom se i prodaju brusevi sa B korpama. user posted image Zemlja Srbija!!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:14:15   
prolece
tako će i da bude. najsmešnije je što ja grudi inače i nemam, tj. imam nešto što bi moglo da se nazove grudima.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:15:56   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

druga je Avenija u Merkatoru.


Ala će da padne seča ušiju! user posted image  

Ja sam grudnjake za dojenje kupila na pijaci za sitne pare. user posted image


Strah me i da udjem da pitam koliko su!user posted image user posted image Kad pogledaš koliko im košta garderoba pitaš se da u jakne  ne stavljaju možda zlatne poluge!!!

uh odoh van teme!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:17:36   
simke
I kod mene je bila takva situacijauser posted image user posted image user posted image Samo sto ja grudnjake u trudnoci nisam mogla da podnesemuser posted image ,pa ih uglavnom nisam ni nosilauser posted image .Tek sam posle porodjaja nosila pamucne bruseveuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:18:03   
prolece
onda mi je taj obim odgovarao, jer sam bila ugojena, sad su se malo i rastegli a i ja imam manje kg, pa mi se ovaj pojas popne za vrat, a iz korpi kipi. treba sad naći veće korbe, a mali obimuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:18:38   
Anoniman
women secret - Nursing bra KLIK OVDE

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:19:22   
simke
Nece Tashouser posted image Ja bih kupila na pijaci,ali me nervira sto ne mogu da probamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:22:38   
Anoniman
Na našim pijacama ima kabina. A i ja sam ti bez blama, ja sam ih probala preko majce i već postojećeg brusa na meni - šacovala sam: toliko će još sigurno narasti kada se porodim. user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:23:45   
prolece
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

druga je Avenija u Merkatoru.


Ala će da padne seča ušiju! user posted image  

Ja sam grudnjake za dojenje kupila na pijaci za sitne pare. user posted image
meni je ove stare donela kuma iz Turske po nabavnoj ceni 3 kom za 1000 din(mislim), a u specijalizovanim radnjama su bili od 1500- 2000 i nisu bili skroz pamučni, već je najbitnija stvar, postava bila sintetičkauser posted image danas planiram da odem da nadjem nešto, pijaca je i meni prva stanicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:26:23   
Anoniman
I ja sam kupila na pijaci za male pare, i da vam budem iskrena, mogu jos jednu saku da stavim u njega, al ne znam koliko ce mi narasti zbog mleka i kad budem stavila one uloske za bradavice... sta cu kad imam jaaaaakooooo male grudi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:31:03   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Trinny

I ja sam kupila na pijaci za male pare, i da vam budem iskrena, mogu jos jednu saku da stavim u njega, al ne znam koliko ce mi narasti zbog mleka i kad budem stavila one uloske za bradavice... sta cu kad imam jaaaaakooooo male grudi! user posted image user posted image user posted image


ijaoooo pa ja već ne mogu ništa sem grudi da stavim u brus!!!!user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:32:29   
Anoniman
Ti ulošci nisu veliki, i trebao bi ih grudnjak čvrsto držati da se ne pomere.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:32:38   
prolece
bolje nek su ti malo veće, ne valja da te stežu, mogu da pritisnu mlečne kanale, pa da ti stvore čvorovi.

kako izgledaju vaši? moji nisu kao na slici koju je Tasha postavila, već imaju poklopce u obliku trouglova koji se otkopčavaju i oslobađaju bradavice, a ostatak drži dojke na mestu, bretele se ne skidaju. nemogu da nađem sliku, a mrzi me da slikam ovaj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:35:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prolece

.

kako izgledaju vaši? moji nisu kao na slici koju je Tasha postavila, već imaju poklopce u obliku trouglova koji se otkopčavaju i oslobađaju bradavice, a ostatak drži dojke na mestu, bretele se ne skidaju. nemogu da nađem sliku, a mrzi me da slikam ovaj.



Takvi su bili i moji, 3 bambija za takve grudnjake. Onim postom sam samo htela da stavim Mod do znanja da virne u Women Secreat - možda imaju nešto. Mada, kontam da će joj sve iz WS biti malo, i meni su njihovi najveći brojevi knap! (ili one veće kriju od mene)

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:38:34   
prolece
aaa, skontalauser posted image . meni su bili odlični, sad da mi je da nađem isti model sa manjim obimom, a većim korpama. kuma više ne ide u Tr.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:39:44   
simke
user posted image user posted image user posted image Trinny pa to nije razlog za plakanjeuser posted image Zamisli da ti nabujaju,pa ne mozes ni brus da nadjesuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:43:37   
Anoniman
Eh, ima tema: Grudnjak za dojenje KLIK sada sam se setila user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here