|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:31:21   
mejra81

IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: Verus RR

buhla sto se mislis perutaju? Jesi ti primetila ko mejra da curi nesto? Ja nisam nista na grudnjaku videla, osim nekada, tih malih komadica "peruti"...a sike ne stiscem, mozda i to da probam?user posted image



aaaaaaaaaaaaaaaaaa evo sada sam probala da stisnem pa me bole i ova desna kao da je tvrdja od leve joooj joooj... ništa nije krenulo da curi. možda zato što rastu i suve su pa se perutaju, bem li ga... mislim da je to normalno



user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:31:35   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  trcooooo da dam malo da stipnu a?  user posted image
IZVORNA PORUKA: Trcosava

verka pa daj iskusnijim da stiskaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




Sexala se ja sa dragim i otisli na kupanje. Ja gledam sise, ono nesto malo belo po njima i kazem mu kako me je sada izmuzao. Kaze on, sram da ga bude jer krade od bebice. "Kada se bude rodila, reci ce, mama, molim te skini prvo tatu sa sise" user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:31:44   
Verus
user posted image   buhla imam sliku kako sedis za kompom i cedis grudi! Aaaaaa, zamisli ja na poslu da izvadim moje alatke pa pocnem da ih stiskam, ovako uz kompjuter!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:33:01   
Trcosava
pa daa....malo da maaazi, malo stisne...  user posted image user posted image user posted image user posted image

qq još me rana nije prošla a meni samo ona stvar u glavu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:33:35   
buhla
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image   buhla imam sliku kako sedis za kompom i cedis grudi! Aaaaaa, zamisli ja na poslu da izvadim moje alatke pa pocnem da ih stiskam, ovako uz kompjuter!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e kad smo vec kod grudi... jel su vama one toplije? meni se šini kao da ponekad gore user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:34:08   
Trcosava
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ahahah pa bre was dwe niste normalne ćem se upiiiškim od smehauser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:34:56   
mejra81

IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image   buhla imam sliku kako sedis za kompom i cedis grudi! Aaaaaa, zamisli ja na poslu da izvadim moje alatke pa pocnem da ih stiskam, ovako uz kompjuter!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e kad smo vec kod grudi... jel su vama one toplije? meni se šini kao da ponekad gore user posted image


To ti gore od uzbudjenja....
E Trco,Trco ko bi reko....ti si zmaj,odmah bi da se vratis u akciju...user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:35:31   
buhla
IZVORNA PORUKA: Trcosava

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ahahah pa bre was dwe niste normalne ćem se upiiiškim od smehauser posted image


mesi ružo, mesi.... zvala se jagodinka simonović i mirisala je na sveže pecivo .... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:36:34   
mejra81
I to bas na buhle....

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 20:13:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mejra81

Mozda ti ide kolostrum pa se susi a tebi se cini kao perutanje....user posted image


Cini mi se da sam videla malu minimalnu zuckastu tackicu koja se osusila...
Moguce...

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 20:17:34   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image  trcooooo da dam malo da stipnu a?  user posted image
IZVORNA PORUKA: Trcosava

verka pa daj iskusnijim da stiskaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




Sexala se ja sa dragim i otisli na kupanje. Ja gledam sise, ono nesto malo belo po njima i kazem mu kako me je sada izmuzao. Kaze on, sram da ga bude jer krade od bebice. "Kada se bude rodila, reci ce, mama, molim te skini prvo tatu sa sise" user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 21:22:49   
Verus
user posted image ja sam sva toplija, blago vama lilly sto se sexate, ovaj moj se boji da me pipneuser posted image  o da, dobila sam nekoliko strija po sisama...a mazem ih uljeeem i trljaaaamuser posted image
IZVORNA PORUKA: buhla

IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image   buhla imam sliku kako sedis za kompom i cedis grudi! Aaaaaa, zamisli ja na poslu da izvadim moje alatke pa pocnem da ih stiskam, ovako uz kompjuter!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

e kad smo vec kod grudi... jel su vama one toplije? meni se šini kao da ponekad gore user posted image


(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Grudi u trudnoći
24.12.2009 10:22:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mejra81

To kazu od cetvrtog meseca moze da krene,e sad zavisi kako kome...
Ja ovako ne primecujem ali kada stisnem siku izlazi nekad zuta nekad providna tecnost, taj kolostrum...
Sve je to individualno.... Najbolje da stalno mazes,mislim da mi je Sanji pricala da je njoj malo curelo i da joj se pravile ragadice od toga kad se sasusi...
Ma nemam pojma,svaka nesto novo ima....ko bi nas pohvatao user posted image
Hiljadu ljudi, hiljadu cudi....hiljadu zena,dve hiljade grudi...user posted image


Devojke, pomoc!!!!
Primetila sam na brushalteru crnom da ima zuckasti trag...Ali suv, potpuno suv...neko je ovde rekao da je kao perut...e pa tako. Jasno mi je da je to kolostrum ali da li je normalno da je vidim tako suvu...na brusu.
Ja ne diram grudi a vidim da su neke stiskale i da onda izadje tecnost...
Koliko treba to(TO?user posted image user posted image user posted image )  da se stisne i da li bas bradavica ili kako?

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Grudi u trudnoći
25.12.2009 12:44:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: mejra81

To kazu od cetvrtog meseca moze da krene,e sad zavisi kako kome...
Ja ovako ne primecujem ali kada stisnem siku izlazi nekad zuta nekad providna tecnost, taj kolostrum...
Sve je to individualno.... Najbolje da stalno mazes,mislim da mi je Sanji pricala da je njoj malo curelo i da joj se pravile ragadice od toga kad se sasusi...
Ma nemam pojma,svaka nesto novo ima....ko bi nas pohvatao user posted image
Hiljadu ljudi, hiljadu cudi....hiljadu zena,dve hiljade grudi...user posted image


Devojke, pomoc!!!!
Primetila sam na brushalteru crnom da ima zuckasti trag...Ali suv, potpuno suv...neko je ovde rekao da je kao perut...e pa tako. Jasno mi je da je to kolostrum ali da li je normalno da je vidim tako suvu...na brusu.
Ja ne diram grudi a vidim da su neke stiskale i da onda izadje tecnost...
Koliko treba to(TO?user posted image user posted image user posted image )  da se stisne i da li bas bradavica ili kako?



NEKO???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Grudi u trudnoći
25.12.2009 13:11:01   
*Alexx*
A što bi stiskala? Ako ti baš ne da mira, možeš malo, neće biti ništa, nećeš dobiti kontrakcije. Tako sam ja... meni je samo jednom izašla neka providna tečnost, i to je to. Ali nemoj da forsiraš. A ne stiskaš bradavicu, već areolu, dakle uhvatiš malo više.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Grudi u trudnoći
25.12.2009 13:20:29   
Anoniman
Alexx hvala...
nisam ja htela nista nego vidim u prethodnim postovima da devojke to rade ... pa sam mislila da treba...
necu nista da diram

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 17:50:16   
Anoniman
Prochitala sam celu temu....al ne nadjem da je neko imao isti problem kao ja.... naime....pochinje da mi smeta shto me ponekad uzasno svrbe grudi...tachnije samo areole (jel se tako zove taj tamniji deo oko bradavica?) i razmisljam se da ih mazem nechim....jer mi se chini da su suve (bradavice) pa neznam dal je rano da sada krenem sa tim...koliko chesto....i najvaznije pitanje....chime???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 17:52:46   
Verus
Smeshkice i meni se to desava ponekad (npr. juce i prekljuce).  Cak su mi se iljustile bradavice dva puta.  Mazem ih svako vece kada i grudi sa uljem protiv strija.  Tako da je OK koristiti neko prirodno ulje-kada su se ljustile (a desna je imala i tackicu krvi tj. malu ranicu), mazala sam ih sa vitamin E uljem.  Mada, mazala sam i njih i grudi sa nivea kremom.  Vidi da nadjes neko ulje koje se koristi u trudnoci za strije pa mazi tim, dok god ne dozvolis da se osuse, onda pocnu da svrbe ko djavo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 17:53:18   
buhla
e nisi jedina i meni se to u nekom trenutku desavalo user posted image sad je sve ok ne svrbe vise, ja ih mazem Johnsonovim bebi uljem jer se i perutaju! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 18:02:03   
Anoniman
Pa ja gornji deo tela, ramena, ruke i grudi mazem niveinim mlekom za telo....tako da nisu suve....al nekad bash znaju da svrbe.... Chitala sam u ovoj temi da su ad kapi dobre...pa neznam dal da sa njima mazem bradavice i areole....
Ulje protiv strija koristim striet....al prochitala sam da nesmem s njim da mazem bradavice....user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 18:05:56   
Verus
ne znam to za striet, ja ga nazalost ovde nemam....mislim da je bilo kakvo ulje ok za bradavice, nema razloga da ne bude, jedino ne smes da ih jako trljas i masiras, samo namazes, al nema veze sa cim.  Ja sam mazala od dana 1. i opet sam dobila strije na grudimauser posted image stomak se za sada drzi, nadam se da ce tako i ostati....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 18:08:12   
Anoniman
Pa ja josh nisam pochela toliko da rastem da pucam...pa sam malo lenja sa mazanjem....i nadam se da necu jako ispucati....ni grudi mi josh nisu jako narasle...al ovaj svrab me nervira,... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:07:42   
Anoniman
žene, najobičnije ulje, mleko... stvar je u redovnom mackanju, obezbediti koži vlažnost i elsatičnost... Imala sam i taj Striet, međutim nisam podnosila taj specifičan miris(biljni melem...)! Tako da nije bilo šanse da ga koristi pa sve i da je magičan.... ja nigde nisam pukla! Mazala sam se skoro svaki dan Becutanovim uljem za bebe, a ponekad i običnim Solea mlekom za telo. Ali redovno. To je moje iskustvo.
Mada , mislim da i nega kože od ranije ima veliku ulogu u tome kako će vaša kožđa izgledati dok ste user posted image i nakon user posted image ......... oduvek sam koži posvećivala veliku pažnju..(možda mi je zato sva svilena i osetljiva user posted image ali zaista lepa....user posted image )... takođe, genetika... imala sam baš veeelik stomak...i grudi.....ali eto ja sam verovala da ću tim mackanjem uspeti da zadržim lepu neispucalu kožu i uspela sam...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 173
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:11:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa ja gornji deo tela, ramena, ruke i grudi mazem niveinim mlekom za telo....tako da nisu suve....al nekad bash znaju da svrbe.... Chitala sam u ovoj temi da su ad kapi dobre...pa neznam dal da sa njima mazem bradavice i areole....
Ulje protiv strija koristim striet....al prochitala sam da nesmem s njim da mazem bradavice....user posted image



draga, mislim da nije dobro previše dirati (trljati, mackati..) bradavice u trudnoći....... informiši se još ali kontam jer je u direktnoj vezi sa..hmmm......

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:15:49   
Anoniman
Ma ne diram ih chesto....kad se okupam mazem se cela...i to preletim preko njih....al poshto me svrbe areole pitam se dal bi nechim posebno trebala da ih mazem?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here