|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:02:18   
nina26
Dobila sam ideju od vas sa vasim predlozima za letovanje, pa sam otvorila novu temu posto ova banja je idealna i zimi i leti :)

Ja idem tamo jos od malena, prvo sam isla sa bakom, posle sa mojima, a sad sa muzem i nadam se uskoro i sa novim clanom porodice :)

Meni je ona idealna iz vise razloga, fantasticna klima leti, nije prevruce, ima puno sadrzaja i za decu i za mlade, a zimi za ljubitelje sporta, u blizini je planina Goc.

Ne znam da li je neko isao tamo i sta mislite o tome kao o destinaciji za letovanje i zimovanje, jer su cene jako pristupacne ?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:06:50   
Klarita
Ja isla za docek 2009...ostali tri dana sa drustvom i tadasnjim deckom a sadasnjim muzemuser posted image i mnoooogo nam se dopala...posle smo isli par puta na dva tri dana u prolece i jesen iste godine
Bas sam juce razmisljala da odemo s detetom ako nam ne upali nista za Kop za vikend\Mnogo je lepo setaliste sa bastama ...priroda...Goc...
Momci bili u sauni u Merkur (cini mi se),i na masaze, a mi bile sprecene zboguser posted image
Stvarno je prelepouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:20:35   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: nina26

Dobila sam ideju od vas sa vasim predlozima za letovanje, pa sam otvorila novu temu posto ova banja je idealna i zimi i leti :)

Ja idem tamo jos od malena, prvo sam isla sa bakom, posle sa mojima, a sad sa muzem i nadam se uskoro i sa novim clanom porodice :)

Meni je ona idealna iz vise razloga, fantasticna klima leti, nije prevruce, ima puno sadrzaja i za decu i za mlade, a zimi za ljubitelje sporta, u blizini je planina Goc.

Ne znam da li je neko isao tamo i sta mislite o tome kao o destinaciji za letovanje i zimovanje, jer su cene jako pristupacne ?


Ja sam u Vrnjačkoj banji bila tačno 17 puta user posted image

Tata mi je radio u SUP-u, a SUP tamo ima hotel, današnja Promenada a nekada Partizanka. Uživali smo uvek. Mnogo volim banju, i leti i zimi smo išli, najčešće sa mojim pokojnim dedom user posted image . Čak sam i mm vodila isto u taj hotel, po povlašćenim cenama koje su smešne, a klopa je fantastična.

Posebno volim onaj deo oko Zamka - Belimarković:), onu rečicu koja prolazi kroz grad, ma sve je super. Blizu su i manastiri Žiča i Studenica, mm i ja smo poslednji put otišli do Žiče.

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.5.2011 14:21:10 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:25:05   
nina26
uu, bas je popularna Banja user posted image

Znam i za Partizanku i za Merkur, ma sve je prelepo tamo stvarno.

Mi odsedamo uvek u jednoj vili, nasla sam super agenciju iz Banje i idemo preko njih uvek, imaju i super cene, ako nekog zanima mogu da posaljem na pp, ne znam da li sme da se pise?

Hocete ici i ovo leto, mozda se sretnemo user posted image ?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:26:13   
nina26

IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja isla za docek 2009...ostali tri dana sa drustvom i tadasnjim deckom a sadasnjim muzemuser posted image i mnoooogo nam se dopala...posle smo isli par puta na dva tri dana u prolece i jesen iste godine
Bas sam juce razmisljala da odemo s detetom ako nam ne upali nista za Kop za vikend\Mnogo je lepo setaliste sa bastama ...priroda...Goc...
Momci bili u sauni u Merkur (cini mi se),i na masaze, a mi bile sprecene zboguser posted image
Stvarno je prelepouser posted image user posted image user posted image



Ja jos nisam stigla na te cuvene masaze u Merkuru, znam da su otvorili kao neki SPA sada, kazu da je fantasticno.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:27:45   
nina26

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: nina26

Dobila sam ideju od vas sa vasim predlozima za letovanje, pa sam otvorila novu temu posto ova banja je idealna i zimi i leti :)

Ja idem tamo jos od malena, prvo sam isla sa bakom, posle sa mojima, a sad sa muzem i nadam se uskoro i sa novim clanom porodice :)

Meni je ona idealna iz vise razloga, fantasticna klima leti, nije prevruce, ima puno sadrzaja i za decu i za mlade, a zimi za ljubitelje sporta, u blizini je planina Goc.

Ne znam da li je neko isao tamo i sta mislite o tome kao o destinaciji za letovanje i zimovanje, jer su cene jako pristupacne ?


Ja sam u Vrnjačkoj banji bila tačno 17 puta user posted image

Tata mi je radio u SUP-u, a SUP tamo ima hotel, današnja Promenada a nekada Partizanka. Uživali smo uvek. Mnogo volim banju, i leti i zimi smo išli, najčešće sa mojim pokojnim dedom user posted image . Čak sam i mm vodila isto u taj hotel, po povlašćenim cenama koje su smešne, a klopa je fantastična.

Posebno volim onaj deo oko Zamka - Belimarković:), onu rečicu koja prolazi kroz grad, ma sve je super. Blizu su i manastiri Žiča i Studenica, mm i ja smo poslednji put otišli do Žiče.


Obidji i crkvu Sv. Petku isto je blizu banje, kad se krene ka Kraljevo, pa se negde skrene, ne znam tacno, znaju tamo svi, ja sam se odusevila kako su je sredili.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:36:54   
gagana83
Ja obozavam banjuuser posted image
Imam srecu sto mi je blizu, na nekih 40 km pa tamo idemo redovno.Mada nismo bili odavno.
Dobro ste me podsetile, mogla bih da svratim, makar na jedno popodneuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 14:52:47   
minavb
Ja sam tamo porasla. Ne volim je.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 17:34:31   
nina26

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja obozavam banjuuser posted image
Imam srecu sto mi je blizu, na nekih 40 km pa tamo idemo redovno.Mada nismo bili odavno.
Dobro ste me podsetile, mogla bih da svratim, makar na jedno popodneuser posted image


user posted image
sirimo banjski turizam user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 17:35:00   
nina26

IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam tamo porasla. Ne volim je.



sto user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 17:50:46   
minavb
Zato sto , kad nije sezona, ulicom jedva da prodje po koji pas a kad je sezona, na sve strane tresti muzika iz kafana i kafanica. Lepo je otici tamo na par dana, ali ziveti tamo... depresija.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 19:57:16   
jeca_81
Ja zivim u Banji,i mislim da je sada,pred leto najlepsauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 20:01:25   
moja ciklama
Ja banju obožavam.
MM i ja smo posle veridbe na Tasosu, došli do Bg-a, pa do Vrnjačke bane, samo na dan..da je vidmouser posted image i nismo ostavili katanacuser posted image ali smo uživali u Merkuru!
Volim Banju, jel neka ima da ponudi privatan smeštaj?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 21:48:18   
Brana
Ja volim VB,mi smo odsedali u hotelu Breza,predivna je priroda,imaju bazene,setalista,uvece ima i muzike,okolo banje ima i divlje prirode ako neko zeli mir od buke i ljudi...plus ona mi je posebno draga jer smo se tamo ja i mm verili..user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
24.5.2011 21:58:50   
minavb
IZVORNA PORUKA: jeca_81

Ja zivim u Banji,i mislim da je sada,pred leto najlepsauser posted image

Kad lipe procvetaju i kad srede rundele u parku, milina je setati. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jeca_81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 11:13:17   
nina26
Ciklamice poslala sam ti pp.

< Poruku je uredio nina26 -- 25.5.2011 11:14:20 >

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 11:24:08   
pepeljuga
Kad sam bila mladja, stalno sam tamo isla sa mamom i tatom jer je njihova firma imala odmaraliste, bilo je super. Moji i dalje idu bar jednom godisnje, ja nisam dugo bila ali planiram makar jedan mini odmor user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 11:24:54   
minavb
E zamislite da napravimo okupljanje tamo.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 11:28:48   
Anoniman
Sestra i brat su živeli u VB, i kao klinka sam tamo jako često išla, i vežu me prelepa sećanjauser posted image Ne mogu da gledam objektivno, pošto mi je to mesto vezano za sreću kad vidim njih dvoje posle nekoliko meseci, ali sećam se da je u proleće bilo divno user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 15:39:47   
nina26

IZVORNA PORUKA: minavb

E zamislite da napravimo okupljanje tamo.user posted image



Mogli bi stvarno,interesovanje je za sada solidno :)

A to sto si rekla da je ziveti tamo smor,to sam cula i od drugih,ali opet ima svojih cari:)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 15:40:58   
nina26

IZVORNA PORUKA: Brana

Ja volim VB,mi smo odsedali u hotelu Breza,predivna je priroda,imaju bazene,setalista,uvece ima i muzike,okolo banje ima i divlje prirode ako neko zeli mir od buke i ljudi...plus ona mi je posebno draga jer smo se tamo ja i mm verili..user posted image


Bas romanticno user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 15:47:44   
Inica

IZVORNA PORUKA: nina26

uu, bas je popularna Banja user posted image

Znam i za Partizanku i za Merkur, ma sve je prelepo tamo stvarno.

Mi odsedamo uvek u jednoj vili, nasla sam super agenciju iz Banje i idemo preko njih uvek, imaju i super cene, ako nekog zanima mogu da posaljem na pp, ne znam da li sme da se pise?

Hocete ici i ovo leto, mozda se sretnemo user posted image ?

e, mene zanima, koje su cene, itd.. Isla bi sa cerkicom, u avgustu najverovatnije.. :)

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 16:00:26   
nina26

IZVORNA PORUKA: Inica


IZVORNA PORUKA: nina26

uu, bas je popularna Banja user posted image

Znam i za Partizanku i za Merkur, ma sve je prelepo tamo stvarno.

Mi odsedamo uvek u jednoj vili, nasla sam super agenciju iz Banje i idemo preko njih uvek, imaju i super cene, ako nekog zanima mogu da posaljem na pp, ne znam da li sme da se pise?

Hocete ici i ovo leto, mozda se sretnemo user posted image ?

e, mene zanima, koje su cene, itd.. Isla bi sa cerkicom, u avgustu najverovatnije.. :)


Poslacu ti cene za agenicju koju ja koristim da se ne reklamira ovde .

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 16:15:07   
Inica
Oki, hvaLa :)

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
25.5.2011 16:32:57   
Inica
Dobila sam pp, al ne mogu da ti odg.preko tel-a.. Kad dodjem kuci pisem ti, imam par pitanja :)

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here