|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 10:19:19   
jess021
Dunja, cekam😊



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 10:21:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, radije bih neki pp, ali malo povoljnije. Znas kako traze smestaj ili sta god da je sve super, ali da je jeftino😂 Sad i ja tako.




Hahaha sve znam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 10:21:40   
Ana RR
Dunja, piši i meni :D i mi planiramo negde na vikend user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 12:49:41   
dunja RR
Evo me.

Što se Solarisa tiče...
On je van grada, u mirnom delu (deset___ak minuta šetnje do centra, a ima i vozić od autobuske stanice, a stanica je recimo blizu hotela), ima dva fina bazena, može da se pliva lepo i kada je gužva. Ima i jedan unutrašnji bazen, mi ga ovaj put nismo koristili jer smo uboli sjajno vreme pa smo stalno bili napolju, prošle godine jesmo, jer je jedan dan bilo oblačno. Taj unutrašnji bazen je u okviru spa centra u kome ima svašta nešto. Ima lepa igraonica sa devojkama koje paze decu sve vreme (roditelji nisu uutra, na bazenu su ili piju kafu pored bazena, a devojke su vaspitačice i učiteljice, i lepo rade sa decom), mi ove godine nismo bili, jer smo na bazenu bili po ceo dan, prošle godine je išao u igraonicu. To je sve u krugu hotela i ne treba nigde da mrdate preko dana, ako vam se ne ide. Apartmani, tj ovi gde smo mi bili su prostrani, imaju 2 sobe, dnevnu sa TVom, spavaću, kuhinju i lepo kupatilo. Apartmani su raspoređeni u nekoliko manjih zgradica u krugu hotela. Sve je fino i čisto. Peškire nismo nosili za bazen jer smo tamo svaki dan dobijali 4 ogromna čista, za nas 4-oro.
Osoblje jako jako ljubazno.
Od klope smo imalu doručak i večeru, ručak nam nijednog trenutka nije bio potreban. Ja dojim (imam Micu proždrljivicu, hehe), i baš puno jedem, traži mi se, ali zaista nijednom nisam ogladnela, doručkujemo oko 9, pa kafica pored bazena, pa plivanje, ja odem malo u sobu sa bebom d odspava (kako kad, nekad i nisam išla), pa na bazen opet, i oko 7 na večeru. S i D su bili non stop na bazenu. Za doručak uvek ima i nekog voća (sve im je sveže i organsko) i ja uzmem par voćki pa to pojedemo pored bazena u toku dana.

Hrana je baš baš dobra, imaju nekog stranog kuvara ako se dobro sećam. Nema čega nema, baš bogat izbor.
Za večeru 15 vrsta kolača npr.
Za doručak, kajgana, jaja na oko (jaja su toootalno drugačijeg ukusa od beogradskih), kamačak, sireva puno vrsta, kajmaka, mekika, proja, pecima puno vrsta. Pečenica, kobaja, šunki itd, sve domaće. Grlivano povrće, puno vrsta salata. Krofnice sa čokoladom, džemom, pužići sa vanilom, još puno vrsta slatkih peciva, musli, jogurti, mleka ...

Sve je švedski sto, možete da jedete koliko hoćete.
Isto i večera, puno vrsta jela, sa mesom, ribe, salate, prilozi.

Meni je to onako baš pravi odmor. Kome treba, da napuni baterije.

Mi smo prošle godine bili na Kritu, ali smo tamo stalno bili u pokretu, i bilo je sjajno (odlepili smo za Kritom), ali pravi odmor je bio u Banji u koju smo otišli posle Krita. I trudim se da sada praktikujemo bar jednom-dvaput godišnje takav tip odmora, 4,5, 7 dana, da napunim baterije.


Uveče svako veče idemo do grada, lagana šetnjica, u gradu je gužva, ali meni se dopada, ja sam detinjstvo provela u Banji, znam svaki pedalj, i nekako mi ta gužva ne smeta, u stvari mi prija jer podseća na detinjstvo i mog deku. E sad, ima u Banji puno hotela, čula sam da je Slatina renovirana, ali ne znam da li ima bazen, treba možda istražiti. Ona je isto malko van centra. Mi smo kao klinci odsedali u policijskom hotelu u centru (on i dalje radi, ali ne znam koliko je i da li jesređen. Videla sam puno kolica u lobiju hotela, znači ima porodica. Taj hotel je jako povoljan i na samom šetalištu. Mi smo bili pre par godina, i bio je čist ali je sve bilo staro, nije nam smetalo. Hrana je tamo dobra.



Prošle godine je bilo toplo (išli smo krajem avgusta), ali ne baš ovako kao sada , pa smo tada (prošle godine) i preko dana šetali po ceo dan. Banja je predivna, puna zelenila, na brdu kod stare crkve ima jako puno divnih vila pod zaštitom države. Imate puno izvora, ko voli i te njihove vode da proba, mi smo kao klinci pili te vode (i prošle godine smo nešto probali, ponegde), sada nismo jer smo samo uveče išli do grada. Ima puno dečijih parkova, u okviru velikog parka gde je i šetalište, i taj park je sigurna sam najlepši park kod nas u Srbiji, ali treba ga istražiti, ogroman je. Mala rečica u sredini, brdo mostića.
Uveče u gradu svega ima, koncerti, javne predstave , luna parkovi, svega na izvolte, pa ko šta voli. Moj S je vozao neke autiće (ne u luna parku nego one na akumulator) do besvesti.

U blizini je Žiča, mi smo je obišli iz Banje pre par godina, a blizu je i Ljubovija.



Zavisi ko šta voli, ja recimo na par dana ne bi išla u apartmane (ali 95 % ljudi u Banju ide upravo u apartmane, i zadovoljni su). Ima javnih bazena, ali je na njima gužva, pa meni to ne odgovara, ali ima raznih opcija, pa kažem ko šta voli.


Meni odgovara da ne moram da razmišljam šta ću da klopam, gde ću da klopam, nekako mi je ovde sve tu, sve je servrano, čisto, sve je na par koraka, msilim na hotel, na meni je samo da odmaram, jer zato sam i došla.




< Poruku je uredio dunja RR -- 12.8.2019 13:05:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 13:10:33   
Ana RR
Dunjči, super zvuči zaista, ali 130 evra za jednu noć... previše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 13:14:24   
jess021
Dunja, hvala ti na ovom izvestaju😊Ni ja je bih da idem u apartmanu na 4 dana, da razmisljam sta cu za rucak, veceru...


Reci mi da li su svi apartmani kao spoljne jedinice ili to sam trazis? Znas li imaju li neke popuste i kad?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 13:45:34   
jess021
Ako dam dobro izracunala, ima sad neli paket koji bi nas za 3noci /4 dana kostao 300 evra. Moram vecera da vidim sa mm. Sve mi se vise ovo dopada.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 13:56:55   
dunja RR
Da, ja mislim da se ovako kreću cene, većina ugrabi te fine popuste.
Ovo 130 eurovo što Ana reče, ne znam, deluje puno, nisam čula da je neko toliko platio tamo, mislim da svi prate popuste.
I većina ljudi sa kojima smo pričali, dolazi već godinama zaredom u Solaris (tj. ko jednom doše, vraća se često), idu oni i po morima, egzotične destinacije itd, ali i u Banju obavezno.


IZVORNA PORUKA: jess021

Ako dam dobro izracunala, ima sad neli paket koji bi nas za 3noci /4 dana kostao 300 evra. Moram vecera da vidim sa mm. Sve mi se vise ovo dopada.





< Poruku je uredio dunja RR -- 12.8.2019 14:00:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 13:59:22   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jess021

Reci mi da li su svi apartmani
kao spoljne jedinice ili to sam trazis? Znas li imaju li neke popuste i kad?


Jesu, svi spartmani su po vilama raspoređeni, mi smo sada bili u vili 7, prošle godine u 11, ista soba je potpuno. Samo smo sada zbog bebe bili u prizemlju, da ne nosamo kolica, a prošle godine smo bili na drugom spratu.

Možda jedino izbeći vilu koja gleda na bazen, zbog eventualne buke preko dana, pa eto jedino to naglasiti, ne sećam se tačno koji je to broj vile.


< Poruku je uredio dunja RR -- 12.8.2019 14:01:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 14:02:00   
dunja RR
Zaboravila sam, nama nije trebao, ali da kažem i to, parking je ogroman, sakriven od sunca, ima mesta za auta svih gostiju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 14:04:28   
dunja RR
Jes, ima opcija ranog čekinga, i kasne odjave, tipa da možete taj dan kada odlazite da ostanete ceo dan na bazenu, izađu u susret kada se sve dogovori.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 14:14:46   
bubulence
Nisam bila u tom hotelu ali sam mnogo puta bila u Vrnjackoj banji i divna je! Posebno za malu decu jer ima brdo hladovine i parkica


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
12.8.2019 22:44:27   
MasnaMasnica
Banja je prelepa posebno sada renovirana,mi imamo nase apartmane i uvek odemo 2x godisnje prolece i leto. Ali ja odem na maksimum 4 dana iset_amo se ,odmorimo ,u apartmanima samo prespavamo , jedemo po restoranima. U cetvrtak smo se vratili i po Banji se u  njenim parkovima uopste ne oseca ova vrucina, po ceo dan smo set_ali.





_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 9:56:39   
medamisko
Mi smo u Merkuru bili produzeni vikend, odlicno i sto kaze gore zena nije vruce, prijatno je.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 9:58:09   
jess021
Masnice, imas li ti neki predlog za smestaj, nesto kao Solaris? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 10:00:21   
Duškić
Ona ima apartmene, hm. Smes neki link u pp.da pogledamo. Da ne reklamiramo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 10:08:39   
dunja RR
Jess, podset_i me Medamiško, pogledaj i Merkur, renoviran je i ušuškan u sred parka, na divnom je mestu. Jedino ne znam da li ima bazen? 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 11:38:11   
MimaKos
Ima merkur bazen, ali je Solaris noviji i lepsi


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 11:44:54   
dunja RR
Mima, a gde ja taj bazen, jel na otvorenom? Jel novi ili stari bazwn, uopšte se ne sećam da je Merkur imao bazwn kada smo bili klinci. Ne kontam ako je novi i otvoreni, gde su ga smestili.

Zbam da hvale Merkur, da je renoviran, ali nisam bila, samo prošla pored. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
13.8.2019 11:51:53   
Filadendronka
Dunja, ja sam pre par godina bila u Merkuru na zatvorenom bazenu. I sto kazes ne znam gde bi mogli da sagrade otvoreni s obzirom na lokaciju hotela. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
17.8.2019 16:07:31   
dunja RR
Baš tako Fili, ništa čekamo Mimu da javi.
Jel lepo u Merkuru sada, znam da ga hvale?


Jess, šta ste odlučili?
Sada sam naišla na neki tekst o hotelu Slatina, super izgleda sada kada je renoviran, ima bazen napolju, mali je čini mi se po fotki, ali sve lepo izgleda.
Imaju pakete porodične, pogledaj.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
17.8.2019 16:30:09   
MimaKos
Dunja, zatvoren je bazen to su renovirali pre par godina, evo i slika 

Merkur

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
17.8.2019 17:17:09   
dunja RR
Lepo izgleda, po meni je idealan za jesenje-zimsku varijantu. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
17.8.2019 17:58:13   
MimaKos
Super je sto u merkuru neke firme (kao ona u kojoj mm radi) ima za njih besplatan boravak, a za mene recimo oko 30000 i nesto hiljada. Za pun pansion i ovakav hotel, to je super.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vrnjacka Banja, i leti i zimi
19.8.2019 9:51:16   
jess021
Dunja, nismo jos nista. Sad cu pogledati Slatinu. Thanks.



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here