|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
30.8.2011 23:20:24   
GRGA
Degu piskavica nije grozna..iskreno pili smo i groznije tsvari:))Imas je u biljnim apotekama,ili pa vidi u obicnoj apoteci..Ona je na merenje pa je meljes..

Ja iskreno imajedan divni mali mlin iz Sarajeva --taman samelje jednu kasicicu...Ja sam stavila i malo karanfilica i da vidi sta je polizaouser posted image

Ulje lana mi se mnogo svidja..iam divan ukus semenki..isto u biljnoj apoteci..Pa cemo videti

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 0:01:17   
degu
Hvala Grga user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:02:14   
degu
Mm je konačno bio kod urologa, vizuelnim pregledom je odmah ustanovio da se radi o Varicoceli. Upućen je na dopler krvnih sudova, da uradi bris na hlamidiju, ponovi spermogram i sa tim nalazima da dođe na kontrolu i najverovatnije da će mu odmah biti zakazana i operacija.
Malo sam mirnija sad jer znam koji je uzrok tako lošeg spermograma, ali malo i tužna, jer treba od operacije da prođe bar 6 meseci da se vidi da li je došlo do nekog pomaka, tako da ćemo čekati našu bebu još mnogo, mnogo duže nego što sam mislila.

Ne znam zašto ovde nema posebna tema o varikoceli, ili ja ne mogu da je nađem.
Jako me zanima sve u vezi operacije, znam da je rutinska, ali opet brinem zbog mogućih komplikacija, da li može uticati eventualno na erektilnu funkciju, koliko traje oporavak?
Ja bih rado otvorila temu, ako se moderatori slažu, mnogo bi mi značila razna iskustva.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:10:23   
maca821
Degu, sta da ti kazem uz tebe smo, imas nasu veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiku podrsku. Bice sve to dobro na kraju, mora da bude.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:10:56   
Anoniman
Maco, ja ne znam puno o tome, ali mislim da ne utice na erekcij...
Ali ne mora da znaci da cete toliko dugo cekati...Ti pij macinu, on to operise, pa vrlo je moguce da cete nesto i sami pociniti...

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 255
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:10:59   
little_one
Degu, samo hrabro. Bitno je da ste nasli problem koji je u svakom slucaju rjesiv. World bi ti cini mi se mogla pomoci oko tog iskustva. Mozda da se i otvori nova tema. Sigurna sam da ste svakim danom sve blize druzenju sa svojom bebicom. Evo jedna user posted image za tebe :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:16:04   
degu
Hvala vam žene user posted image
World mi je već pisala, ali je njen dragi je laparoskopski operisao, ovde će verovatno običan hirurški zahvat.
Verka iz tvojih usta u Božije uši, dragi mi se najviše toga plaši, da se tu nešto ne pokvari user posted image
Svakako sam zadovoljna što smo pronašli uzrok :))

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:39:35   
maca821
Degu to je operisao brat od jedne moje koleginice, to su prosirene vene na testisima, jel da? On je to operisao na VMA i brzo se oporavio, samo dugo nije smeo da dize nista tesko.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:46:02   
Anoniman
kako se koristi ulje lana???Pisakavicu ja nasla u kapsulama mislite da je to uredu da moj MM koristi???user posted image

(odgovor članu maca821)
  Direktna veza do poruke: 259
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:49:07   
degu

IZVORNA PORUKA: maca821

Degu to je operisao brat od jedne moje koleginice, to su prosirene vene na testisima, jel da? On je to operisao na VMA i brzo se oporavio, samo dugo nije smeo da dize nista tesko.



Jeste Maco, to je baš čest problem, zato i mislim da bi valjalo da imamo temu o tome. Problem je i to što mm radi fizički posao, koji od njega i zahteva da diže teško, nadam se da ćemo nekako preživeti.

Aussie može i tm da uzima to ulje lana, ne može da škodi.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:52:18   
Anoniman
degu nerazumem sta ti zanaci tm???Ok ulje lana kako da uzim koliko??I jel mislis da je uredu da uzmemo tu pisavicu u kapsulama??ovde je bas tesko naci svezi prirodnii lekuser posted image

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:55:01   
degu
tm je skraćenica za - tvoj muž user posted image
Aussie mi to nismo koristili, evo Grga je sad uzela za svog muža, pa će ti ona reći šta i kako.
Mislim da može i tu piskavicu u kapsulama, mada sam uvek za prirodno, ali verujem da je i to u neku ruku prirodno.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 15:57:28   
Anoniman
ustvari to je samlevena piskavica koja je samo spakovana u kapsule..verovatno da bi se lakse konzumirala jer citam da je bas user posted image .

Grga ajde objasni meni manje pismenojuser posted image  kako i kolko se uzima ulje lana

< Poruku je uredio aussie -- 31.8.2011 15:58:44 >

(odgovor članu degu)
  Direktna veza do poruke: 263
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 16:28:01   
GRGA
Draga user posted image user posted image veruj mi da uopste nije smrdljiva,,niti strasna--Veruj mi mm je pio neki vitaminski dodatak Proksid i on mu je bio grzan,,ovo uopste nije lose...

Ulje lana se pije na kasiku ,,,pre jela ..dva puta na dan....Bogata je aminokiselinama,vitaminom e,,pa pijem i ja i mm...

Za mm-a sameljem piskavicu i tako samleveno stavim na kasiku pa prelijem uljem lana....Da nas sam probala u salatu da tsavim ulje ali bas je bljak!!!

Verujte mi da je lepse kada se popije,jer ima specifican ukus pa pormeni ukus salati!!!

Inace laneno ulje-nikako ne prziti ili kuvati...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 16:31:16   
GRGA
Drga DEGUuser posted image mislimd a sam negde videla temu varikocela....Nista se ne sikiraj ...Ja ne mogu da se setim dali je mm to perisao ili ne..Kako bese,bese to odavno...Imao je operaciju bruha pa su valjda i varikocelu..Ba s cu daga pitam kada daodje!!

Kazu da ta vene ustvari greje a i samim tim kvari spermogram!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 16:54:48   
degu
Znam Grga, čitala sam ja već o njoj, postavila sam ja njemu dijagnozu davno user posted image
Polako i postaću ginekolog, endokrinolog i urolog, 3 u 1 user posted image
Znam da može da se desi da se posle operacije poboljša i bude super, a može da se desi da ništa ne pomogne.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 18:03:01   
World

IZVORNA PORUKA: degu


Malo sam mirnija sad jer znam koji je uzrok tako lošeg spermograma, ali malo i tužna, jer treba od operacije da prođe bar 6 meseci da se vidi da li je došlo do nekog pomaka, tako da ćemo čekati našu bebu još mnogo, mnogo duže nego što sam mislila.




ne znam jesi li nasla ili otvorila temu?
kako su ti rekli da treba 6 mjeseci da prodje, evo ja sad komentarisem sa mm, on je radio nalaz nakon mozda mjesecak dana i odmah se vidjelo da se popravilo.....
gdje ce raditi? mozda da se raspitate za opciju laparoskopije, stvar je samo u duzini oporavka....

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 20:46:22   
Cuftas
user posted image vevericice nasa, sad ce da ti srede veverka i bices nam trudna skroz prirodnouser posted image bar su nasli sta mu je, a dalje ce korak po korak...

< Poruku je uredio Cuftas -- 31.8.2011 20:47:01 >

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 22:51:03   
degu
World pa nisu mi rekli, to ja tako kontam user posted image
Znam da spermogeneza traje neka 72 dana, ali nama treba baš drastična popravka, pa mu dajem još 72 dana user posted image
A radiće kod nas u bolnici, državno, nemamo neke druge opcije.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 23:18:15   
World
opcije uvijek postoje... user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
31.8.2011 23:27:31   
degu
Raspitaćemo se svakako, ali moramo državno da radimo, to ti kažem, postoje opcije kad imaš šuške za privatnika, ovako ne možeš ništa. Ali ono što je jako važno DR je ostavio jako dobar utisak na mm-a, bio je potpuno optimističan i rekao je da će ga popraviti, tako da mu je ulio dosta poverenja user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
1.9.2011 2:40:36   
Anoniman
ok super..kupim to i koristit pa sta god meni nije nista tako bljak kao osjecaj da ja nemamuser posted image ,,,nista nije dovoljno ni ruzno ni gorko za to...

(odgovor članu GRGA)
  Direktna veza do poruke: 272
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
3.9.2011 6:58:46   
Anoniman
Degu draga držim palčeve da sve bude ok. Neću da te tešim da je to rutinska operacija, jer svakom je sama pomisao na "nož i hirurga" strašna, ali biće na kraju sve dobro i dobićete vašu bebicu, a 6m nije puno, čak ćeš se pitati kad pre. Ljubim te.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 273
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
3.9.2011 7:00:33   
Anoniman
A za šta vam je piskavica?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: Spermogram i spermokultura II deo
3.9.2011 12:02:53   
degu
Hvala Pčelkice user posted image
Piskavica je biljka čije seme je jako dobro za poboljšanje spermograma, naziva se još i Grčko seme i koristi se samlevena.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here