|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.9.2016 11:25:18   
emicaa
Sa mojim bratom i dalje isto samo sto je sada stariji.Radio je dvadesetak dana idao otkaz jer kaze nece da radi dok sef sjedi u kombiju.Ali kao sto rece Mariya ne dotice me to vise.
Bubi ne znam sta je tu bilo izmedju vas ali jel ikad rekao da je pogrijesio,izvinio se

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.9.2016 12:03:37   
suzi kju
Uh kako je meni strašno kada čujem (u ovom slučaju pročitam) da dve sestre, brat sestra, ne razgovaraju.
Nas je tri, imamo jedan izuzetan odnos, kako nas tri međusobno tako i sa roditeljima. Daleko od toga da bih nešto idealizovala, ali ih volim do neba, život bih za njih dve dala! Nema dana da se ne čujemo, minimum jedanput. Znamo apsolutno sve jedna o drugoj!
Hvala mami i tati šta su nas stvorili, ja ne bih mogla da zamislim život bez njih, to je stvarno bezuslovna ljubav.
Naravno da su mi na prvom mestu moja deca i muž al one su odmah tu pored.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.9.2016 12:20:10   
bubulence
Emice nije. Niti sam ocekivala to od njega. Znam da mu je zao, ali kod mene nema nazad. Ne mozes da uradis nesto i onda se izvinis i kao, puj pike ne vazi... Razmisljaj unapred...
Inace, radi se o tome da se jedno vece jako napio (inace ne pije), mi smo bili kod njega. I krenemo negde i ja kazem da ne treba on da vozi. U tom trenutku on razbija sve sto je nasao na sanku, jer sam ga uvredila, baca moju i mm jaknu kroz prozor, pocinje da psuje mm mamu (koja je umrla godinu dana pre toga), mene gura napolje (ja 28.nedelja trudnoce, taj dan bila na pregledu i dr ustanovio da sam otvorena dva prsta i da moram da mirujem i da se ne nerviram). U jednom trenutku me je tako gurnuo da padam u predsoblju ali me je mm uhvatio na vreme. I svasta je vikao za nama...
Eto. To me je jako pogodilo jer sam bila trudna a on se tako poneo, i to zbog cega!?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.9.2016 13:09:22   
emicaa
Joj Bubi gadno,ne znam sta da ti kazem.Pogrijesio jest i to puno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
30.9.2016 0:17:17   
Mariya
Uh bubu, stvarno je neoprostivo to što je uradio. Ali ipak bi trebalo porazgovarati o tome. Muškarci su takvi,glupi,on možda nije ni svestan koliko je grozno to što je uradio. Ali on je tvoj brat i ujak tvojoj deci koju voli,nemoj im to oduzimati. Nemoj da zaboraviš ali probaj da pređeš preko toga što je uradio. Što me podseti i mene je moj brat krenuo da udari kad sam bila 9.mesec, svađali smo se oko nečega i on je podigao ruku na mene,ja se odbranila i vratila mu. Nisam pričala mesecima nakon toga sa njim Ali on je odrastao gledajući nenormalnog čoveka koji nas je svakodnevno maltretirao, kako je mogao da nauči kako da se ponaša, da to da udara žene nije normalno,kada je njegov otac to svakodnevno radio? I tako sam prešla preko toga. Kako je stariji,valjda uviđa da to nije u redu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
10.2.2017 0:59:19   
Skockica
Sa mojim bratom se nisam tako dobro slagala dok smo deca bili. On je 6 godina mladji od mene i bila sam ljubomorna na njega. A sad bismo srce i dusu dali jedno za drugo.

On je uvek bio tu za mene kad mi je najteze bilo i kad sam imala velikih problema da mi kaze blagu rec, utesi me i da nadu u bolje sutra. Razlika izmedju njega i mame u tom slucaju je sto je ona nekako uvek smatrala da smo sami krivi za sve lose sto nam se u zivotu desava iako je i ona uvek tu za mene. Ali kad sam potanjala jedino je moj brat mogao da me digne.

Kad sam bila u 7. mesecu prve trudnoce on je operisao dvostruki kilu i kad se probudio iz anestezije toliko mu je bilo lose da sam precrkla. Hvala Bogu to se dobro zavrsilo.

I zasto opet danas posle svega da cujem takve vesti?! Vec danima ga boli u predelu srca i isao je na snimanje srca i pluca i to mu je navodno cisto ali je analiza krvi pogazala da ima krvni ugrusak. Primio je injekciju u stomak i sta sad, hoce li to razbiti ugrusak ili ga pokrenuti na srce i napraviti jos gore user posted image user posted image Ziva nisam, ugusila sam se danas u suzama kad mi je javio.

Sad ne znam da li je to i koliko opasno, mozda neko zna user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
16.8.2017 11:41:38   
krin 40
Moj brat je deset godina mladji od mene.Uvek lep odnos.Posle moje dece sam najponosnija na njega.Uvek je bio najbolji u školi.Na drugoj godini političkih nauka dobio je stipendiju za ostatak studiranja u inostranstvu.Sada radi u BIA.Iako se jedno vreme osećala razlika u godinama sada "je više nema".Dobio je svoje prvo dete kada i ja treće❤ Zajedno gajimo bebice

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
16.8.2017 12:20:30   
Sarav
Moj brat je od mene mlađi 2,5 godine i od detinjstva smo nerazdvojni. Imali smo i zajedničko društvo i odrastali smo zajedno. Kada sam se verila sa mm i počeli da živimo zajedno nisam falila ni mami ni tati kao bratu. Danas živimo daleko jedno od drugog ali se viđamo kad god možemo i moja S ga obožava (P je mala pa nema pojmauser posted image ). Volela bih da se moja deca vole i poštuju kao nas dvoje jer je moj brat meni velika podrška u životu i dušu bi dao za mene, a i ja za njega.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 283
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here