|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.3.2012 19:32:14   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

Jest da sam off, ali sestra mi je 4 godine starija, duplo teza od mene i vec ima cir na dvanestopalacnom, mulj u zucnoj kesi, blago povisen pritisak i ne znam sta da joj radim.user posted image


I ja imam kila ko moje dve sestre zajedno. I njima je najveca fobija da ne postanu kao ja i mama jednog dana user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.3.2012 20:58:48   
branki*
jako lepa tema,pregledacu kasnije sve slike,sad sam samo virnulauser posted image

iva11,stvarno ste lepa porodica,sestra ti je kao lutka!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 21:41:44   
Anoniman
Evo ja cu ovde pisati o jednom malo mucnijem odnosu sa svojom sestrom.Imam sestru koja je 13 godina mladja od mene.Umesto da je volim kao svoju mladju sestricu ja nemam nikakvog osecaja prema njoj,nazalost.Sve to je rezultiralo njenim ponasanjem i maminim odobravanjem tog ponasanja.Naime ona je lenja,neodgovorna,puna nesaosecajnosti prema drugima,nema postovanja ni prema roditeljima a kamo li ikome drugom,neuredna je ma ne mogu dalje nabrajati.Mama ju je kasno rodila,od 38 godina i tolerise takvo njeno ponasanje pravdajuci se da nema za nju zivaca.Usput meni je bila puno strozija i imala je jako dobre stavove u vaspitanju,ali i stroge.JA njoj to naravno ne zameram,ali mi smeta sto nema iste arsine prema meni i prema njoj.Ja sam dokazala da sam uspela,zavrsila sam fax,radim,imam svoju porodicu,jako sam srecna uopsteno.Medjutim taj me problem svakodnevno proganja jer me to pojede.Svaki njen uspeh se velica,u moru ruznih stvari kad se desi jedna iskra neceg pozitivnog mama odmah nju dize na pijedestal.Ma ne znam,potpuno sam izgubljena,mislila sam da ce se vremenom neke stvari promenuti,medjutim situacija je sve gora i ja se sve teze borim sa tim.user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 228
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 21:58:00   
Anoniman
Da problem je i sto sestra smatr da se svet vrti oko nje,jer tako je naucena da mora sve da ima.Ja mrzim sto se i prema meni ponasa tako,kao da joj moram stalno biti na usluzi.Zbog nekih privremenih radova,trenutno su mama i sestra u kuci mm i mojoj,pa je to sve kulminiralo mojom nervozom,dovodi me do ludila i ne mogu da docekam da zavrse radove i odsele u svoju kucu.Ja stvarno ne znam sta ce od te cure ispasti i kako da objasnim mami da prestane sa takvim ponasanjem,izgleda glupa sa strane.Pokusala sam vise puta da joj skrenem paznju ali ona ne da reci,jednom se cak i naljutila na mene i nije htela da prica sa mnom.Ne razumem roditelje koji odvajaju decu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 22:11:19   
branki*
anonimna,ne znam sta da ti kazem,a,opet,zao mi je sto imas takav odnos sa sestrom.posto imas svoju porodicu,distanciraj se koliko mozes i i vodi svoj zivot.pricam napamet,jer zaista ne znam kako bih se ja ponasala u tvojoj situaciji,jer ja imam mladjeg brata za koga bih ginula.pozdrav od mene

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 22:32:48   
Sanchy
Anonimna iz svega sto si napisala mogu da zakljucim da nisi ti kriva sto imas takav odnos prema sestri nego tvoji roditelji...cesto se desava da roditelji dele decu od samog rodjenja a ako ne tada obavezno naprave gresku prilikom podele imovine....narocito se te podele vide u familijama gde je troje dece,zasto je to tako ne znam....imam puno primera iz svoje okoline gde vidim da se pravi razlika medju decom,a deca to osecaju i neminovno pocinju da stvaraju ruzna osecanja izmedju sebe...nemam savet za tebe jer takva situacija se nikada nece promeniti i toga moras biti svesna...probaj da se distanciras....eto moja mama je sinoc izjavila da se unucuci vole vise nego deca....ostala sam frapirana,iskreno....to mi je van svake pameti reci a kamoli pomisliti ali sta da se radi neki ljudi niti paze sta pricaju niti znaju sta su upravo rekli....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 22:46:09   
Lilla
To da se unuci vise vole od djece sam i ja cula vise puta, cak i od moje mame koja je od kako se H rodio nebrojeno puta rekla da njega voli najvise na svijetu, vise od bilo kog drugog. Meni to apsolutno ne smeta, ne znam zasto bi? Ja jesam njena cerka, ali je i H njen unuk i ne smeta mi da neko, posebno ne moja mama, moje dijete toliko voli. Nek te to ne cudi, kad budes rodila osjetit ces sta je ljubav prema djetetu i ne vjerujem da ce ti smetati da tvoja mama tvoju bebu voli vise nego sto voli tebe user posted image Vjerovatno cemo i mi takve biti kad dobijemo unuke user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 22:51:43   
Sanchy
Ne znam ta izjava mi je toliko bila glupa da nemam reci,ali dobro u principu nista me vise na ovom svetu ne da iznenaditi iskreno....user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.4.2012 22:53:52   
aleksandrova
ja mislim da smo obe shvatile da smo jedna drugoj sve od kad sam se udala.

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
23.5.2012 21:59:36   
Anoniman
Moj brat je napunio 18god i pre neki dan je slavio rođus! user posted image

user posted image

(odgovor članu aleksandrova)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
23.5.2012 22:01:04   
New Mom
Divni!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
23.5.2012 23:05:09   
viking
Bas licite vas dvoje! I super izgledas Tasho :-)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
23.5.2012 23:30:06   
Yula
Opa, kakva macka! Ravan stomak posle dva deteta, to je znak da rodis jos jedno, jendu curicu bar. user posted image

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
28.5.2012 17:44:33   
isidora88
ja tek sad vidim ovu poruku user posted image , iz kog kvarta se znaju,mog brata ima po celom gradu(zivi ceo zivot kod betanije), kako se zove tm,koje je godiste,moj bata je 1992. user posted image
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Isi, kaže mm da zna tvog brata iz kvartauser posted image Stoji mi iznad glave i kaže, ja njega znam, šta on radi na tom vašem ženskom forumuuser posted image



< Poruku je uredio isidora88 -- 28.5.2012 17:45:36 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
28.5.2012 20:42:53   
Anoniman
Poslaću ti pp Isi, da ne kompromitujem mmuser posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.5.2012 0:02:55   
Anoniman
tash user posted image super ste!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
11.6.2012 11:56:56   
Cunce
Eto, posle će mi neko reći da, kad se porodiš, beba te preokupira i nemaš vremena ni za šta drugo, najmanje za sebe user posted image pa valjda će mi na prvom mestu biti porodica (beba, dragi, ja i kuca) pa onda sve drugo, što znači da treba da povedem računa da se nijedan član ne zapusti user posted image

uh, imam stariju i mlađu sestru, oduvek sam se osećala kao najmlađa jer nisam znala gde udaram glavom, otkako sam trudna, jedva čekaju da postanu tetke i manje seru user posted image
s tim što im se uopšte ne sviđa način na koji razmišljam i to kako zamišljam svoj život od sad, a o tome mogu roman da napišem, pa neću daviti ovde user posted image (odmah da naglasim da ne biram opciju ni da budem samo domaćica niti samo zaposlena, nervozna supruga niti oba user posted image )

< Poruku je uredio Cunce -- 11.6.2012 11:57:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
30.10.2012 15:42:26   
mtajcica83
Moj brat i ja se divno slazemo...Ne vidjamo se doduse puno, jer radi i zivi u drugom gradu, ali uvijek smo tu jedno za drugo ...I moj brat obozava ali obozava svrca. pogotovo kad se cuju na tel pa mu Andrija kaze ujo dodi,onda se ujo sav rastopi.user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.11.2012 11:34:39   
mimikica
Volim svoju sestru, ponekad me nervira ali u suštini nemamo problema u našim odnosima

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
30.11.2012 17:41:19   
Figaro88
Moj mali brat danas puni 12guser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mimikica)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.12.2012 11:18:22   
ivbo
moj brat nije oženjen i jaaaaaaako je vezan za mog sina.tako je dirljiva ta ljubav između ujaka i sestrićauser posted image

_____________________________

Nasa tri sunasca B I T :-*:-*:-*

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.12.2012 11:20:49   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Sanchy
eto moja mama je sinoc izjavila da se unucuci vole vise nego deca....ostala sam frapirana,iskreno....to mi je van svake pameti reci a kamoli pomisliti ali sta da se radi neki ljudi niti paze sta pricaju niti znaju sta su upravo rekli....

Ja sam se uvek pitala, ali mama mi je rekla da ce voleti moje dete zato sto je moje, tacnije, zato sto je od osobe koju najvise na svetu voli i da se nikada unuce ne voli vise od deteta, ali da ljudi cesto pobrkaju loncice, nenamerno...

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.12.2012 12:36:13   
jovana13
ja imam 2 sestre. Najstarija je 11god starija od mene i tek od kad sam se udala i porodila sam bliza sa njom jer ranije nismo imale bas zajednicke teme. A srednja je 2god starija od mene, od rodjenja smo jako vezane sve smo u zivotu zajedno radile,sada je u drugom gradu udala se prosle godine ali vidjamo se cesto a cujemo svakog dana. Slazem se sa obe desi se da se posvadjamo ali jako retko. A za odvajanje dece i ja to ne volim. Najstarija je mamina miljenica i crveno slovo jer joj je to iz prvog braka cerka, a mom ocu je srednja miljenica zato sto je sve na njega i njegove i prvo dete mu je. Njima se odobrava svaki postupak i hvali i najmanja sitnica, rec ne sme protiv njih da se kaze odmah se ljute i opravdavaju ih. I oni i nas 3 to znamo to se vidi na 100km svi to primecuju,ali sam oguglala na to smetalo mi je ranije sad gledam samo moje andjele i mm i ucim na greskama svojih roditelja.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
1.12.2012 12:48:17   
isidora88
ja sam jako ponosna na mog brata, radi, studira, drzi treninge, kupuje mateji knjige i svasta josuser posted image
i najbolji je uja na svetuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
2.12.2012 11:44:39   
MajaMV
Imam sestru 6 god mladju, ali je daleko vec godinama, mnogo daleko. Nedostaje mi puno. Razlicite smo totalno od fizickog izgleda do psihe, ali se volimo puno I jako sam ponosna sto moj sin puno lici fizicki na nju:-)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here