|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
6.6.2011 14:56:55   
smeško

IZVORNA PORUKA: jelena038

jao, smesko, kakva latino lepota! mislim, kod tebe, a brat ti je.. sta slusa? user posted image user posted image user posted image user posted image


Sluša svašta Il Divo, Ramstein, metal, rok, haus, Vladu Georgijeva...samo ne narodnjake. Jedan baš cool lik i moja najveća podrška. I Nikola ga, ovako mali, obožava, jer je fantastičan s decom!user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
8.6.2011 11:48:26   
Anoniman
Jao, ovu sliku sam juče našla na starom računaru u firmi- još iz 2008. godine user posted image Mislim da je ovo i poslednja slika koju imamo solo... Na svim ostalim imamo društvo user posted image

user posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
9.6.2011 21:45:34   
AndreaK
Nema niko brata za zenidbu ?! user posted image

n i n a... lepo....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
10.6.2011 0:31:09   
sneza24

IZVORNA PORUKA: AndreaK


n i n a... lepo....


Sto ne rece ranije moj brat se ozenio pre mesec dana.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
10.6.2011 9:06:21   
Anoniman
Brat je od mene stariji 5 godina i potpuno smo razliciti i bez te velike razlike. Nikad se nismo druzili, nije hteo da izlazim s njim i drustvom, stalno sam mu smetala, a ja sam ga stalno tuzakala mami kad sam bila mala, bas sam grozna, sad mi je zao user posted image
Sve u svemu, ni sad se ne slazemo niti mozemo da se druzimo jer me opterecuje njegovo namtanje osecaja krivice jer nikad ne idemo da ih posetimo (daleko smo),a on je mogao s dvoje male dece da ide i posecuje celu rodbinu...ne shvata da mi nije ni do koga i ni do cega kad mi dete ne spava celu noc i kad mm ne vidim na duze od 2 sata do nedelje.
Uvek sam tu ako mu nesto zatreba, ali kad se vidimo uglavnom mi popuje i ide na zivce.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
14.6.2011 14:23:45   
Brand new mama
Moj batica je 4 godine mladji i oko 10 puta ozbiljniji od mene,bar je ranije biouser posted image Oboje smo zivci i jos mu nisam sasvim oprostila sto je u srednjoj mene opisivao sa "histericna"user posted image . Obozavam ga i jako sam ponosna na njega jer je bez icijeg nadzora(hm,jak sam ja nadzor bila) i pomoci odrastao u pametno,vrijedno i dobro stvorenjce.A i to sto je prezivio godine moje kuhinje mu je jedno od najvecih postignucauser posted image
A necaka obozava...samo sto se jako rijetko vidjamo a live
user posted image


< Poruku je uredio Brand new mama -- 14.6.2011 14:25:06 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.6.2011 10:42:55   
bubulence
IZVORNA PORUKA: jabudic

Imam striju sestru i 3 mladja brata, volim ih najvise na svijetu, divno se slazemo, svi ovako coporativno, i ne bih mogla da zamislim zivot bez njih, to su moje duse user posted image user posted image user posted image user posted image


Boze kako je ovo divno, samo molim Boga da imam neki normalan zivot i da mogu isto ovako- da imam bar 5-oro deceuser posted image .
ja imam brata starijeg 6 godina, dobro se slazeo samo sto nikako da shvati da nisam vise mala. npr, bio pre par dana kod mene, odemo u setnju i on me hvata za ruku kada sam prelazila semaforuser posted image user posted image , uh sramote, stomacina do zuba a on me drzi za rukuuser posted image . i sav je nekako preterano brizan, nikako da shvati da ja sada imam muza. inace je on godinama ziveo u inostranstvu, sada je ovde par meseci ali uskoro opet ide tako da vec unapred znam da ce mi jako nedostajati...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
29.6.2011 11:00:11   
tijatija
Ja imam brata, 7 godina je mladji od mene, po pre 5 godina odnos nam je bio nikakv !!! Mozda zbog razlike u godina, mozda zbog razlicitog karaktera. Sad se to dosta promenilo, s obzirom da sam se ja udala 700km od kuce, sad mi jako nedostaje....Zato sam obecala sebi samo zdravlja da bude rodicu ih 4tvoro user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 9:46:07   
Anoniman
user posted image

Moja seka user posted image

(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:18:08   
jelena038
Nina, seka ti je kao san!

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:21:02   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:26:32   
minavb
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:28:26   
Anoniman
Sweet user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:32:59   
minavb
Jest da sam off, ali sestra mi je 4 godine starija, duplo teza od mene i vec ima cir na dvanestopalacnom, mulj u zucnoj kesi, blago povisen pritisak i ne znam sta da joj radim.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:35:41   
Anoniman
Mina (i još malkice off user posted image ) ajd u neku temu o ishrani ili stresu? Možda joj je do stresa, mojoj drugarici je sve od toga krenulo... user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:41:33   
minavb
IZVORNA PORUKA: n i n a

Mina (i još malkice off user posted image ) ajd u neku temu o ishrani ili stresu? Možda joj je do stresa, mojoj drugarici je sve od toga krenulo... user posted image

Uf, u koju temu da se umetnemo?user posted image Celog zivota je duplo teza od mene. Imala je jedan period kad je bila samo 2kg teza od mene, vozila bajs, isla na aerobik, plivanje, sijala od srece, onda je srela mog zeta i udembelili se oboje.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
26.8.2011 10:43:48   
Anoniman
Isčitavaj Porodično zdravlje- možda nešto nađeš.... Ja videla neku temu:Lek protiv nervoze (poslednja strana foruma), ali sam na poslu, pa ne mogu baš detaljno....

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
30.8.2011 22:11:10   
magde
ja imam jednu sestru koja zivi u SK i koja na zalost se razvodi od muza hvala bogu sta nemaju dece....nismo se kao male slagali ali sto smo vise rasli sve vise smo se voleli i slagali ona je 7 i po god starija ali uopste ne licimo ona je da kazem mnogo tamnija nego ja ....ali za nju svi kazu da siri pozitivnu energiju i tako je bas moje drugarice su je obozavae....VOLIM JE najviseee i zelim joj srecu da nadge neki momak ali da bude bas MUZ...user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.9.2011 23:12:16   
Dove
Mojoj sekici je vrisnuo comp,majstor kao u zemlju da je propao pa mi puuuuuno nedostaje.Taj net nam je bio najjeftiniji vid svakodnevne komunikacije.Seko bem ti majstora!!!

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.9.2011 23:32:51   
Vika
Moj 6.5 godina mlađi, voljeni brat

user posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.9.2011 23:37:11   
Dove
Ja nisam vencana!!!Ju,ju,ju...
Jel mogu samo malo???Nece da ga boli,obecavam!!!
Nije bata,ovo je neki maneken...user posted image

< Poruku je uredio Dove -- 21.9.2011 23:38:21 >

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.9.2011 23:39:16   
Vika
Ma jeste bata, ali se bavi javnim poslom! Navali samo, neće da se buniuser posted image

(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
21.9.2011 23:40:30   
Dove
user posted image user posted image user posted image
I za batu
user posted image user posted image
Ja skinula sliku i postavila kao pozadinu.Kad ne mogu da imam bar da se nagledam!!!

< Poruku je uredio Dove -- 21.9.2011 23:54:51 >

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
23.9.2011 11:57:29   
Anoniman
Ovo smo, moj 13 godina mlađi bata i ja:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Moj brat \ sestra i ja ...
23.9.2011 12:03:29   
Dove
Tash lutkica...Tipicna Novosadjanka...Prelepa...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here