|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova licna karta i pasos
11.4.2019 11:10:44   
Maraj
E i ja sam probala prwko tel i nisam uspela. Moras prwko kompa. Bar je meni uspeli. Dakle kad dodjes do tog dela gde se termini zakazuju u tom kalendaru sa desne strane promeni nedelju pa i mesec

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 12:09:31   
Filadendronka
Da dignem temu. Naime online definitivno nema termina i resimo da probamo licno bez termina. Tamo puna cekaonica, medjutim naidje policajka i kaze da sa bebom stanemo prvi u red. :) Medjutim J je spavao i nije imalo sile da ga probudimo. Prskali, ceskali, stipali i nema sanse da otvori oci za slikanje. A jos ni glavu ne drzi pravo, tako da nista nismo uradili. Moramo da idemo opet kad bude budan i da nekako ne mrda glavu. Ne znam samo kako su to zamislili za ovako male bebe?!!! 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 12:59:52   
kamičak
Ne preporucuje se fotografisanje bebe mladje od 3 meseca.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:08:39   
Ana RR
Male bebe se fotografišu bez blica.

Fil, odavno se ne bavim tim poslom, ali čini mi se da je moglo fotkati dete kod kuće pa doneti fotke na usb. Možda grešim, kažem odavno nisam u tome. Prebaciš neko jednobojno platno preko sebe pa držiš dete i neko vas fotka.
Sećam se kada je krenulo to fotkanje u miliciji, koliko su tupili o tome prosto si imao utisak da će doći Annie Leibovitz da te fotka. Kada sam videla "opremu" kojom fotkaju tačno mi je došlo da zaplačem.

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.5.2019 13:09:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:15:52   
bubulence
Zato sam srecna sto vise ne zivim u NS. Ovde odemo da vadimo pasose i cekamo najduze 20 min...

Prvi pasos smo pravili u NS, trebalo nam je 2 meseca da zakazemo samo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:20:06   
Filadendronka
Kamicak, sta se bre ne preporucuje slikanje, pa sad svaka beba ima trista slika dnevno. Pa cak i na dan izlaska iz bolnice profi fotograf odradi par fotografija za uspomenu. Ana, ne moze ni usb, ni mail, ma nista ne prihvataju. Njih tri su pokusavale da ga probude, ali bez uspeha. I na kraju smo morali da odlozimo. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:23:01   
Filadendronka
A oprema im je iz vremena Carlsa Bebidza. Na mom pasosu su mi obrve ispale spojene kao Sojicu iz “Tesne koze”.  🤣

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:27:11   
bubulence
E svasta, ne preporucuje se slikanje bebe😂. Mi cemo bebanu praviti pasos cim dobije izvod


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:31:38   
Ana RR
Ne preporučuje se zbog očiju, zato ne treba koristiti blic.

Hahahaha, Fil zvaću te Šojić od sada user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:39:37   
Filadendronka

Nemoj zivota ti! 🤣🤣😆Samo da vidite kakav je to horor!
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne preporučuje se zbog očiju, zato ne treba koristiti blic.

Hahahaha, Fil zvaću te Šojić od sada user posted image



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 13:40:31   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 14:37:20   
kamičak
Zbog blica, naravno. Uvek je guzva za pasose pred sezonu odmora.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 15:10:40   
Filadendronka
Kod nas je guzva non-stop. Zimi isto, ma u sva godisnja doba. Zakazivanje termina online je popunjeno u nedogled. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: nova licna karta i pasos
2.5.2019 22:25:17   
kamičak
Nadam se da barem porodicama sa malom decom daju prednost, inace ce biti nezgodno

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: nova licna karta i pasos
3.5.2019 7:41:09   
Filadendronka
Nas su pustili sa bebom, ali videla sam da neka deca cekaju u hodniku. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: nova licna karta i pasos
10.6.2019 1:05:56   
dunja RR
Šta je beše potrebno za pasoš bebi?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: nova licna karta i pasos
10.6.2019 7:00:54   
milicicak
Neki dokument sa maticnim brojem bebe (najbolje izvod iz mkr), licne karte oba roditelja (najbolje je ako su oba roditelja prisutna ako jedan nije mora da se daje overena saglasnost) i uplatnice


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: nova licna karta i pasos
10.6.2019 18:37:04   
dunja RR
Hvala Mili ♥️

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 15:58:14   
dunja RR
Nama trazili i izvod iz mk i uverenje o drzavljanstvu. Uverenje se u opštini plaća ako je za pasos a ako navedete da vam je potrebno za deciji dodatak ne placa se.

Malopre izvadih uverenje, posle cu do poste da uplatim 3000+600, i sutra je vodimo na slikanje u stanicu i da predamo zahtev. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:08:54   
milicicak
Dunja, drzavljanstvo su po sluzbenoj duznosti trebali u stanici da vam nabave. Nas troje je vadilo pasos prosli mesec (ja, beba i mm i to mm po hitnom postupku, za dva dana ga je dobio) i nikome nisu trazili drzavljanstvo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:12:39   
doramar11
Tako je, Milicicak. Mozda im je zapala nezgodna salt_erusa.


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:17:28   
Ana RR
I mi smo konačno predali za produženje Markovog hrvatskog pasoša. Volim da su nam sva dokumenta uredna i važeća.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:18:42   
MimaKos
Kada nabavljaju po sluzbenoj duznosti duze se ceka pasos..


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:42:46   
dunja RR
Mili, neće pitala sam. Čak negde piše da se po službenoj dužnosti nabavlja za bebe starije od 6 meseci, ali kada sam zvala, mene nisu ni pitali koliko beba ima, rekli su da ne dolazimo bez uverenja, striktno naglasili, pitala sam nekoliko puta ovih dana (danas 2 puta).
I da, piše negde na njihovom sajtu, kada oni nabavljaju uverenej po sl. dužnosti (za bebe starije od 6 meseci), da se pasoš čeka 30 dana.

IZVORNA PORUKA: milicicak

Dunja, drzavljanstvo su po sluzbenoj duznosti trebali u stanici da vam nabave. Nas troje je vadilo pasos prosli mesec (ja, beba i mm i to mm po hitnom postupku, za dva dana ga je dobio) i nikome nisu trazili drzavljanstvo



< Poruku je uredio dunja RR -- 11.7.2019 16:48:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:44:27   
dunja RR
Nismo bili kod šalteruše, zvala nekoliko puta ovih dana, da proverim (svaki put mi se javila druga osoba), rekli da nas neće primiti bez uverenja, stanica u Milana Rakića.

IZVORNA PORUKA: doramar11

Tako je, Milicicak. Mozda im je zapala nezgodna salt_erusa.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here