|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova licna karta i pasos
18.9.2017 10:55:39   
Ana RR
Marku hrvatski pasoš važi još dve ili tri godine, ali srpski je istekao prošle. Moram da ga obnovim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: nova licna karta i pasos
18.9.2017 14:54:28   
Tatjana.87
Ja bi trebala da idem u Hrvatsku da mamina ujna upozna bebana posto nije bas pokretna,pa sada moram vijati da vidim kako to ide...palo mi je na pamet da mozda izdaju neku potvrdu koja je jeftinija od pasosa posto planiramo sammo tu posetu na jedan dan..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: nova licna karta i pasos
24.2.2018 0:51:10   
Srecko47E
Tatjana moras bas paaos bebi da vadis i za HR ti treba od notara papir sa ovlascenjem od tog supruga (ako on mece ici sa vama).

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 10:14:53   
vonavoj
Jel neko skoro vadio pasos za bebu? Da li za prvi pasos treba drzavljanstvo i izvod? 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 10:42:52   
branki*
valjda treba sve to,cini mi se,von.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 11:16:28   
IvanaSK RR
Von,treba sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 14:23:32   
Maraj
I mi treba da vadimo...
Ne znam von...mislim da treba .....
Mada i nama troma istice ive god...tako da 4 odjednom vadimo user posted image bice to 100-tinak evrica...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 14:26:46   
bubulence

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jel neko skoro vadio pasos za bebu? Da li za prvi pasos treba drzavljanstvo i izvod? 


mi smo nedavno obnavljali Masin pasos, receno nam je da samo prvi put treba izvod i drzavljanstvo, za nju sada nije trebalo, ali znaci da za bebu treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 15:49:58   
vonavoj
Zvala sam,kaze samo slike,izvod iz maticne knjige,i oba roditelja...a po sluzbenoj duznosti ce traziti drzavljanstvo.Za vadjenje drugog pasosa ne treba nista,osim parica..3.600.Nama za 3 pasosa 100e..mm istice,J i M.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 16:18:49   
MasnaMasnica
Von hvala na info. I ja noram da vodim D da izvadi ,a N istice polovinom jula pa moramo i njoj.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 16:25:42   
Ana RR
Marku ove godine ističe hrvatski pasoš, baš milina user posted image to je tek procedura.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 16:30:11   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zvala sam,kaze samo slike,izvod iz maticne knjige,i oba roditelja...a po sluzbenoj duznosti ce traziti drzavljanstvo.Za vadjenje drugog pasosa ne treba nista,osim parica..3.600.Nama za 3 pasosa 100e..mm istice,J i M.


Samo da znas da ako oni vade po sluzbenoj duznosti traje bar 10 dana duze... Ali ako ne zuris... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 18:10:50   
vonavoj
Ne zurim,to mi je 1000din u dzepu...za 19.4 mi treba😁

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 18:53:02   
Maraj
Von ja mislim da ni slike ne trebaju...zar ne slikaju oni tamo

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 19:04:46   
vonavoj
Kod nas imaju lose aparate,pa traze slike za male bebe,jer ne mogu dobro da ih uslikaju. Cimali su me jos pre 4godin.J imala 2 meseca,a ja nisam ponela.slike...kao ne mozemo bebe do godinu dana da slikamo,nisu mirne..ali uspela je..ma reko necu sad da me cimaju,a on je nemirko..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: nova licna karta i pasos
21.2.2019 19:08:08   
Maraj
Aha...eto vidis...ja znam da smo mi pre 3 god slikali L. On je tad imao oko 7 meseci. Opština N.Bg je u pitanju

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: nova licna karta i pasos
22.2.2019 21:08:51   
Sanidej
I nas ce lepo da oderu za decije pasose..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: nova licna karta i pasos
31.3.2019 19:48:44   
Ana RR
Da li možda ovde ima neko ko je skoro produžavao hr putovnicu?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: nova licna karta i pasos
9.4.2019 15:59:14   
lesica
Uspela sam da zakažem klincima za pasoš tek za 17.5. 😳


Da ne poverujete. 

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: nova licna karta i pasos
9.4.2019 16:11:27   
Maraj
Jao da. Ceka se poprilicno. Ja sam zakazala u martu za april. On line preko e uprave. Ima i onih koji dodju pa cekaju, kad dodju na red....
Dakle jedna sluzbenica radi zakazane preko e uprave a druga radi ove sto dodju ne zakazani. Tako je na N.Bg.
Malo pre cujem na tv-u da ce sad zbog velikih guzvi Opstina N.Bg raditi i medeljom tj sup na N.Bg-u .
Uglavnom mi izvadili nove pasose. U roku od nedelju dana budu gotovi

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: nova licna karta i pasos
9.4.2019 16:32:56   
lesica
Da, da, preko e uprave i ja zakazala, neverovatno mi je bilo da nema uopšte ranije termina.

No, do jula će valjda biti gotovi user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: nova licna karta i pasos
10.4.2019 21:55:23   
Filadendronka

Maraj, vidim da si uspela da zavrsis za pasos u Bg. Kako?!!! Sad sam isla na e upravu za gotovo sve beogradske opstine i nigde nema nijedan termin. Zapravo samo mi daje mogucnost zakazivanja za april, ali su sva polja vec zauzeta. Ne bih da cekam u redu da bebom od mesec dana, posto sam mislila da mu sto pre izvadim pasos posto smo more uplatili. Znas li mozda kad se online otvaraju novi termini za maj? 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Jao da. Ceka se poprilicno. Ja sam zakazala u martu za april. On line preko e uprave. Ima i onih koji dodju pa cekaju, kad dodju na red....
Dakle jedna sluzbenica radi zakazane preko e uprave a druga radi ove sto dodju ne zakazani. Tako je na N.Bg.
Malo pre cujem na tv-u da ce sad zbog velikih guzvi Opstina N.Bg raditi i medeljom tj sup na N.Bg-u .
Uglavnom mi izvadili nove pasose. U roku od nedelju dana budu gotovi



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: nova licna karta i pasos
11.4.2019 9:46:54   
Maraj
Imas u desnom uglu kalendar. Slobodno prebaci na maj. Tu u tom kalendaru imas po mesecima a onda sa leve strane veliku tabelu sa satnicom

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: nova licna karta i pasos
11.4.2019 9:48:36   
Maraj
Jao da zaboravih da napisem. Sad ce i nedeljom raditi. Bar onaj sup na N.bg pa vidi. Samo slobodno promeni mesec u tom kalendaru sa desne strane
Ja kad sam vadila pasos na N.bg kazu da je bikvalno za naredna 2 meseca popunjeno preko e uprave al da na drugim opstinama nema guzve kao npr na S.Vencu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: nova licna karta i pasos
11.4.2019 10:14:25   
Filadendronka
Videla sam kalendar, ali ne moze da se pomeri na maj. Mozda zato sto zakazujem preko telefona, moram preci na desktop verziju. Inace meni je svejedno u koju cu opstinu otici, svakako cemo autom. Sad cu opet da pogledam sve detaljno. Hvala ti. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here