|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 16:50:17   
Ivanka 75
Hmmmm... Meni UVEK traze drzavljanstvo, uvek, jer vadim licnu kartu i pasos u mestu u kom nisam rodjena. Nema logike al ajde.
Tako se svaki put mačujem sa tetam iz Rakovice pko broja državljanstva, male lenštine, iako sve uredno pošaljem poštom, zahtev na kome piše br državljanstva, ime, prezime, sve, uplatnice... 
I svaki put me pozovu da mi kazu kako nemaju broj drzavljanstva... I svaki put im kroz kiseo osmeh izdiktiram... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:28:04   
doramar11
Nema postom nista, na salt_er da dodjes, sagnes se i leeeepo zamolis..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:38:20   
MimaKos
Nama su trazili da sve donesemo jer smo imali papir za urgenciju iz agencije. Njima treba minimum mesec dana da sve prikupe..


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:43:58   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: doramar11

Nema postom nista, na salt_er da dodjes, sagnes se i leeeepo zamolis..



Pazi sad... Otac mi rodjen u Beogradu, ja u Uzicu, zivim u Nisu. Sestra u Beogradu, majka u Novoj Varosi. 
Sestra vadi dokumenta u opstini Savski venac, ja u Rakovici.

I ziveli u Bg do moje 4 godine. Ja greskom rodjena u Uzicu, pre vremena.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 11.7.2019 17:45:06 >

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:45:02   
MimaKos
Auuu, tebi se ne ispalti sama da juris, jos koliko znam mora licno drzavljansto da se uzme.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:46:47   
dunja RR
Ja kontam da je različito zavisno koja je stanica u pitanju, a pošto dolazim sa bebom neću da se zezam, da me vrate. Ništa mi ne znači da se raspravljam tamo i ubeđujem ih da je to njihov posao, ako mi neće uraditi, kad su već telefonom 3 puta rekla da donesem. A na vađenje uverenja sam danas se sve bebom, usput u šetnji potrošila cca 2 minuta vremena, nisam platila ništa. Opština mi na 3 minuta od stana ali svakako u šetni prolazimo pored, tako da mi je to bila lakša i brža opcija, nego da se ganjam sa njima zašto ne rade svoj posao kako treba, a ne rade očigledno kako treba. Idem linijom manjeg otpora zbog bebe, tj. i zbog sebe, nemam snage za više od toga ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.7.2019 17:47:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:48:33   
MimaKos
Isto smo i mi uradili jer su nam rekli "pa mi dok predamo, pa dok se dostave dokumenta, ne znamo koliko moze da potraje".. ovako sve na gotovo i izdali nam za par dana (uzmes urgenciju iz agencije, isli negde ili ne, i ide brze, za 48 sati mislim moraju da izdaju


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 17:49:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Auuu, tebi se ne ispalti sama da juris, jos koliko znam mora licno drzavljansto da se uzme.





Oni su u obavezi da posalju postom kad im posaljes zahtev. Ja tako uvek radim nego su oni tamo malo neazurni i spori pa moram da ih zovem nakon sto posaljem postom zahtev, da ih opomenem. 
A npr, za mamu sam zvala u Novu varos i covek mi poslao tog dana, bez uplata bez icega. Znaci i to moze. I to mi poslao i drzavljanstvo i izvot iz maticne knjige. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 18:13:37   
doramar11
Dunja, sve je jasno, ne treba trositi energiju na rasprave sa salt_erusama.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 18:15:14   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Auuu, tebi se ne ispalti sama da juris, jos koliko znam mora licno drzavljansto da se uzme.





Oni su u obavezi da posalju postom kad im posaljes zahtev. Ja tako uvek radim nego su oni tamo malo neazurni i spori pa moram da ih zovem nakon sto posaljem postom zahtev, da ih opomenem. 
A npr, za mamu sam zvala u Novu varos i covek mi poslao tog dana, bez uplata bez icega. Znaci i to moze. I to mi poslao i drzavljanstvo i izvot iz maticne knjige. 
eto, a meni rekli mora licno, kad sam skupljala dok posle porodjaja sam sama isla po drzavlajnstvo, uzas kakva nam je organizacija!


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 20:24:35   
milicicak
Dunja, ne bi trebalo da se razlikuje od stanice do stanice, pa svi su u istom sistemu! Ja kao da sam u drugoj drzavi vadila pasos... Mi smo vadili pasose na Vozdovcu, u onoj policijskoj stanici ispod Autokomande. V je imao 9 meseci tad. Otisli smo u subotu ujutru jer se tad ne zakazuje, on je od dokumenata imao izvod ja samo istekli pasos i lk. Oboma su nam pasosi bili gotovi za dve nedelje i niko nam nije rekao da nam treba bilo sta drugo od dokumenata.


Mm je bukvalno za dva dana dobio novi pasos po hitnom postupku, od dokumenata je imao samo istekli pasos i lk. I naravno uplatnice.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 20:27:31   
doramar11
I mi ocekujemo neki sistem, a zivimo u haosu od drzave..3 osobe 3 razlicita iskustva sa vadjenjem dokumenata. Svasta.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: nova licna karta i pasos
11.7.2019 20:29:07   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: milicicak

Dunja, ne bi trebalo da se razlikuje od stanice do stanice, pa svi su u istom sistemu! Ja kao da sam u drugoj drzavi vadila pasos... Mi smo vadili pasose na Vozdovcu, u onoj policijskoj stanici ispod Autokomande. V je imao 9 meseci tad. Otisli smo u subotu ujutru jer se tad ne zakazuje, on je od dokumenata imao izvod ja samo istekli pasos i lk. Oboma su nam pasosi bili gotovi za dve nedelje i niko nam nije rekao da nam treba bilo sta drugo od dokumenata.


Mm je bukvalno za dva dana dobio novi pasos po hitnom postupku, od dokumenata je imao samo istekli pasos i lk. I naravno uplatnice.
Nismo, jer se sve salje za Bg, zato se u Nisu i drugim gradovima vise ceka, dok posalju zahtev, pa dobiju dok, pa dok se odradi pasos, posalje..


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 9:45:00   
bubulence
Jutros smo isli da pravimo bebi pasoš. Katastrofa! Mora da drzi glavu ravno, da gleda u objektiv... Beba od nepune 4 nedelje!! Slikali smo ga vise od pola sata i verovatno da nismo uspeli. Teta je na kraju poslala neku sliku ali kaze da je sigurna da nece prihvatiti


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 10:51:51   
MimaKos
Bubulence, ovo se i nama desilo kada je imao 6 meseci, kako da nateras dete da gleda pravo, pa te mora usi da se vide, gluposti


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 10:53:11   
bubulence
Usi da se vide i da budu u istoj ravni😂. Oni nisu normalni... A mi rezervisali hotel za 07.09.u Madjarskoj.... 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 11:08:25   
Ana RR
Joooj koliko sam bebaca fotografisala svojevremeno... mukice male. Maltretiranje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 11:56:23   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Usi da se vide i da budu u istoj ravni😂. Oni nisu normalni... A mi rezervisali hotel za 07.09.u Madjarskoj.... 






Haha..kako to?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 12:00:38   
bubulence
Pa eto, ne sme beba, da nakrivi glavu ni milimetar, usi moraju da budu kao lenjirom merene sa obe strane


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 12:15:11   
MimaKos
Hahahhaha, mnogo su smesni, pa mu je lupkala heftalicom a on je 2 % ne sljivi, jedva ubosmo oba uveta na slici da se vide :)))


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 12:17:58   
Axi87
Strasno kakvo maltretiranje roditelja i dece! Pa bebin izgled se promeni u roku od mesec dana bukvalno. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 14:59:53   
nata11
Bubulence mi jutros isli na slikanje i predali za pasos 🤣🤣


Koma. 
Ja uradila neku sliku gde se vidi glavica rekoh proci ce. Hoce malo sutra. Poslase nas kod fotografa. A tamo je bio haos. Nas 5 je animirali a ona spavvaa kao top. ( prethodnu noc prevristala) 
Jos nam u mupu uzese broj kao da kazu iz BG jel ok slika ili opet da je slikamo. 

_____________________________





(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 15:01:23   
nata11
Nego off topic jel planirate more sa momkom? Mi bismo septembar uklopili - sila nekih svadbi i proslava imamo (imace 2, 5 meseca) 



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 15:08:57   
bubulence
Mi imamo skolarca inace bi isli 😁. Sada mi je bilo rano da idemo u avgustu, tek ce 18.mesec dana, u septembru bi isli 100% ali ne mozemo zbog Eme. Tako da planiramo Madjarsku pocetkom meseca a Zlatibor krajem meseca....

P. S. Mi smo pitali da li mozemo da odemo kod fotografa da slikamo bebca i rekli su da ne može 😒

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: nova licna karta i pasos
12.8.2019 16:10:44   
MimaKos
Ne moze jer oni sistemski to stampaju, i mi smo to hteli... ma strasno


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here