|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 14:41:08   
Anoniman
katjice bez komentara sam definitivno... sto bi nas narod rekao I"m zabezeknut user posted image
mislila sam da to ima samo u filmovima

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 14:48:51   
eugenija
KATJICEEEE... Priča je fantastična, ali to već znaš, nego sam htela nešto drugo da ti kažem! Fascinirana sam tvojom HRABROŠĆU da se prepustiš svojoj sudbini kao na dlanu!!! Evo ti trista desetki od mene!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 14:54:38   
Anoniman
Uvek sam slusala to svoje sesto culo ili kako ga moja mama iz miloste zove "to tvoje vesticje culo" user posted image  Ne znam da li je to hrabrost, ali uvek slusam srce i idem onim putem za koji ja mislim da je ispravan pa makar on podrazumevao i promenu zivota u trenutku, nekako verujem da nam Bog uvek salje signale i njima nas usmerava, a samo nas izbor je da li cemo to prihvatiti ili ignorisati user posted image

< Poruku je uredio Katjica -- 16.2.2009 14:59:32 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 15:01:38   
kumara
Ju... Katjice!!! Pa stvarno je kao iz filma! Ja sam neizlecivi romantik i tako mi je super vasa prica!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 15:04:43   
Anoniman
Hvala svima, ali dosta sada vise o meni da ne bismo ovu temu pretvorile u temu "Kako je Katjica upoznala svog muza" user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 15:06:22   
guppy RR

nije problem, imamo čarobni štapić pa možemo i to
... moram da vam ispričam priču o burmi... jaooo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
16.2.2009 16:18:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica

"Kako je Katjica upoznala svog muza" user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 0:40:38   
Jacaca
E pa moja je prica malo duza, ako vas ne mrzi da citate. Razvela sam se 2006 posle 8 godina braka( bas loseg braka) vratila sam se kod mame, nedaj boze nikome sa vrha( imala prvi beauty centar u Pancevu, predavala na univerzitetu u Beogradu, imala sve) na dno gadno vreme, otac rano umro, majka zdravstveni radnik, sestra srednjoskolac, kuca velika puno kosta a para nikada dosta (nisam napomenula da sam muzu ostavila sve sto smo stekli cak i salon). Jedno jutro ustajem prva rano, jer obecala sam sestri i mami da cu praviti palacinke, a posto nisam ljubitelj tog mirisa resila sam da bude ranije da bih oprala kosu. Elem, pecem ja palacinke, ali moram jos nesto da vam objasnim, ja ni djubre ne idem da bacim a da se bar malo ne nasminkam i sredim, osim toga dana, kombinaciju onoga sto sam imala obuceno i sada pamtim. Kosu pokupljenu stipaljkom, ljubicasti dukser, donji deo trenerke(ako se secate crno bele stampane merlinkin lik, ali vrh je bio sto sam prvi put u zivotu obula one strikane priglavke, ako uopste znate sta je to, babine, zelene. Zvoni neko na vratima, otvorim prelep, zgodan momak sa zelenim ocima, trzi Jelenu u vezi nekog posla (jelena se zove moja sestra) pustim momka u kucu i otrcim da probudim sestru, ona pogleda kroz prozor, vidi kalibru, odusevi se( seka je mladja 9 godina od mene) i natera me da ga zadrzim dok se ona upristoji. Tako ja decka nahranila, ugostila i kada je sisla moja sestra, shvatili smo da je covek trazio Jelenu komsinicu preko puta, ali su ga ljudi koje je sreo i pitao poslali kod nas. Od toga dana on me je pratio, zvao i vise se nismo rastajali i danas smo zaljubljeni. Inace ova prica ima i nastavak, kroz sta sam prosla jer se moja sestra zaljubila u njega a on u mene, ali ne bih vise da vas davim, moja sestra je shvatila ubrzo sve i sada obozava svoga zeta na drugaciji nacin. 

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 0:44:12   
Anoniman
Jao Jacaca... ne znam dal si negde na forumu već pročitala, ja mnogo vizualizujem... imam sliku svega što si napisala... DIVNO! user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 0:45:02   
Jacaca
P.S. Nikada vise nisam sebi dozvolila da tako izgledam i prestala sam da nosim dukseve i trenerki, cak i po kuci, muz me i danas za to ze***

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 0:46:28   
Jacaca
Taso bas kako sam napisala od reci do reci, jos sam i skratila bas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 0:47:09   
Anoniman
Ma hej - on se zaljubio u tebe prirodnu, bez šminke, bez foliranja-nije li to nešto najlepše?

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 0:53:55   
kumara
Jao pa upropasticete me potpuno!!!! Toliko lepih i romanticnih prica!!! Divnooooo!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 1:49:08   
Verus
IZVORNA PORUKA: Katjica

Na inicijativu nase drage Guppy, evo mene na ovoj temi...
Dosla sam ovde, upisala fax, nasla decka koji takodje studira, zajedno smo skoro 2 godine. Jedne noci sam dosla kuci od momka i samo sto sam legla stigla mi je poruka sa nekog nepoznatog broja. S obzirom na text poruke odmah je bilo jasno da ta poruka nije namenjena meni, vec da je u pitanju greska. I tako, ja koja NIKADA ne odgovaram na nepoznate brojeve, ipak uzvratim poruku da je poslata na pogresan broj ne znajuci da li pisem decku ili devojci. ON mi uzvrati takodje ne znajuci da li pise decku ili devojci. Neki djavo, andjeo, sudbina, sta li je vec, u svakom neka visa sila nas je naterala da nastavimo da se dopisujemo. Shvatili smo da se ne poznajemo, da se nikada nigde nismo sreli, ali i da je poruka od svih brojeva mreze 064 stigla u njegovu susednu ulicu. Prst sudbine... Odmah smo znali da je to ono pravo iako nikada oci jedno drugom nismo videli. Sutradan mi je poslao cvece na kucnu adresu, uvece smo se prvi put culi telefonom. Presutra sam ostavila decka posle 2 godine veze i to za 10min., otisla da napokon upoznam coveka svog zivota, iako je upoznavanje bila cista formalnost, voleli smo se i pre nego sto smo se upoznali. Od tada smo nerazdvojni, oboje smo sigurni da je to ono pravo za ceo zivot i ne sumnjamo u to ni kada se raspravljamo oko svakodnevnih sitnica. Vereni smo, zivimo zajedno, zavrsavamo fakultete, planiramo brak i bebicu. Eto to smo mi, malo nestvarni, ali ipak istiniti user posted image

                                                                          user posted image



Jaoj sto volim, ko iz filma!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 1:51:22   
Verus
IZVORNA PORUKA: Jacaca

E pa moja je prica malo duza, ako vas ne mrzi da citate. Razvela sam se 2006 posle 8 godina braka( bas loseg braka) vratila sam se kod mame, nedaj boze nikome sa vrha( imala prvi beauty centar u Pancevu, predavala na univerzitetu u Beogradu, imala sve) na dno gadno vreme, otac rano umro, majka zdravstveni radnik, sestra srednjoskolac, kuca velika puno kosta a para nikada dosta (nisam napomenula da sam muzu ostavila sve sto smo stekli cak i salon). Jedno jutro ustajem prva rano, jer obecala sam sestri i mami da cu praviti palacinke, a posto nisam ljubitelj tog mirisa resila sam da bude ranije da bih oprala kosu. Elem, pecem ja palacinke, ali moram jos nesto da vam objasnim, ja ni djubre ne idem da bacim a da se bar malo ne nasminkam i sredim, osim toga dana, kombinaciju onoga sto sam imala obuceno i sada pamtim. Kosu pokupljenu stipaljkom, ljubicasti dukser, donji deo trenerke(ako se secate crno bele stampane merlinkin lik, ali vrh je bio sto sam prvi put u zivotu obula one strikane priglavke, ako uopste znate sta je to, babine, zelene. Zvoni neko na vratima, otvorim prelep, zgodan momak sa zelenim ocima, trzi Jelenu u vezi nekog posla (jelena se zove moja sestra) pustim momka u kucu i otrcim da probudim sestru, ona pogleda kroz prozor, vidi kalibru, odusevi se( seka je mladja 9 godina od mene) i natera me da ga zadrzim dok se ona upristoji. Tako ja decka nahranila, ugostila i kada je sisla moja sestra, shvatili smo da je covek trazio Jelenu komsinicu preko puta, ali su ga ljudi koje je sreo i pitao poslali kod nas. Od toga dana on me je pratio, zvao i vise se nismo rastajali i danas smo zaljubljeni. Inace ova prica ima i nastavak, kroz sta sam prosla jer se moja sestra zaljubila u njega a on u mene, ali ne bih vise da vas davim, moja sestra je shvatila ubrzo sve i sada obozava svoga zeta na drugaciji nacin. 





Draga moja!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jooj sto volim!!!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 1:56:15   
Verus

Na mene je red, evo ukratko:

Imala sam 13 godina kada smo se prvi put upoznali, tj. ja ga ugledala na njegovom planincu, oci zeelene bljestavo zelene, kao trava na suncu...posle se slucajno upoznamo, preko nekog drustva "ispred zgrade".  "Smuvamo se" (mos' misliti tada ja 14 on 16 godina), poljubimo se na stepenicama, i to tako sto me je on presekao u sred recenice i poljubio...ah najlepsi poljubac ikad!  Odsekle mi se noge i danas se secam nisam mogla da hodam!  Posle 4 dana raskinemo....bezveze, bacili  me u Dunav u odeci on i neki drugari, i ja se naljutim... to je bilo 4. jula 1993.  Nismo dugo pricali, iako smo bili u istom drustvu, sve kao nesto bezveze....za docek 1994. smuvamo se ponovo i od tada se nismo NIKADA razdvojili.  On je dosao iz Osijeka u NS, tu smo bili do 26. avgusta 1998. kada smo otisli za Ameriku user posted image znaci posle 4 godine ne razdvojnog zabavljanja.  Ovde smo vec 10 godina i svake godine se "vracamo kuci".  Nadamo se evo jednoj maloj bebi, pa da nam se ostvare snovi da je/ga odgojimo pored Dunava, na Strandu i Zmaj Jovinoj ulici na decijim igrama ko i sto smo mi odrasli.  Volim ga danas jos vise nego sto sam ga volela, volim ga vise svake godine sto smo zajedno i uvek cu ga voleti.  Sve male i velike probleme koje zivot nosi smo preboleli i prebolecemo uvek!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:08:06   
kumara
Jao i vasa prica je divna!!!! user posted image

A sto se zivota u inostranstvu tice, znam kako vam je, ali budi srecna sto ste zajedno! Lakse vam je. Ja sam godinu dana zbog posla bila van kuce, a muz ovde, i bilo mi je jezivo. Nista gore nego kad si sam, ni prijatelji ne mogu da pomognu. (pec-pec za mene, ali morala sam da ti ovo dodam user posted image )

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:09:48   
joja
A KONACNO da te nadjem


(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:13:20   
joja
ipak mi je pobegla:)


(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:20:40   
Verus
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Jao i vasa prica je divna!!!! user posted image

A sto se zivota u inostranstvu tice, znam kako vam je, ali budi srecna sto ste zajedno! Lakse vam je. Ja sam godinu dana zbog posla bila van kuce, a muz ovde, i bilo mi je jezivo. Nista gore nego kad si sam, ni prijatelji ne mogu da pomognu. (pec-pec za mene, ali morala sam da ti ovo dodam user posted image )




Joj Lenka moja mora da ti je bilo strasno!  Jedini razlog sto sam jos ovde je to sto nisam sama!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:23:23   
kumara
Aj u kafu...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:41:30   
cale17

MOJA LJUBAVNA PRICA:

Secam se da sam tog dana bila jako tuzna,zbog raskida sa deckom.
Nisam zelela da izlazim iz kuce,svakoga dana samuser posted image bez prestanka.
Moji roditelji su se jako zabrinuli za mene,cak su insistirali da posetim
doktora,jer sam pala u veliku depresiju!!!Svi su pokusavali da me izvuku iz kuce,
samo moja majka je uspela da me nagovori.Rekla mi je tog dana:
''IZADJI IZ KUCE,PROVEDI SE,MOZDA CES BAS VECERAS DA UPOZNAS
COVEKA SVOG ZIVOTA!!!"Poslusala sam je,izasla sam sa sestrom i njenim
deckom u grad.Otisli smo do jednog kafica gde je bila uzivo muzika,a tamo je radio
jedan decko(moj muz) kao izbacivac,inace drug decku moje sestre,iz iste ulice.
Moj cilj te veceri je bio da potrazim bivseg decka i da jos jednom popricamo.
Otisli smo do sanka i narucili pice,ja sam ugledala jednog decka(mog muza)na drugom
kraju sanka.Dugo sam ga gledala...jednog trenutka se okrenuo i pogledi su nam se sreli.
Video je svog druga i prisao nam,tad smo se upoznali.Pricali smo dugo,a onda smo
razmenili brojeve telefona.Ubrzo sam otisla kuci i jedva sam cekala da cimnem i
da mu napisem poruku.Ta noc je bila tako lepa,bila sam jako srecna!!!user posted image
user posted image user posted image
Videli smo se sutradan,isli u setnju i pricali..........Tako je krenulo prijateljstvo,
vidjali smo se svakoga dana,bili smo nerazdvojni.To je trajalo mesec dana,
dok jednog dana nismo shvatili da medju nama postoji nesto vise od prijateljstva,
a to je LJUBAVuser posted image user posted image user posted image
Od toga dana nasa veza je postala nesto najjjace na svetu.
Krunisali smo nasu ljubav,zivimo lepo,samo nam hvali bebica i bicemo najjjsrecniji!!!
ZATO DRAGE MOJE,VOLITE I BICETE VOLJENE!!!

Nadam se da vas ova prica nece smoriti...Vase price su mnogo lepe,a neke su bile bas
dirljive!!!VELIKI POZDRAV ZA SVE FORMASICEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 2:47:03   
kumara
Draga, pa svaka prica je lepa! Sve mi imamo tu pravu ljubav!!!! I to je ono najlepse!!!!

I uopste nije dosadna prica, naprotiv... Opet sudbina i ljubav na prvi pogled! user posted image To samo potvrdjuje da svako ima svoju polovinu, onu koja je bas za nju/njega i sve sto treba je da se nadju!!!

(odgovor članu cale17)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 10:57:03   
Jacaca
Verus i tvoja prica je prelepa kao i sve ostale, znas kako kazu, baceni smo i receno nam je nadji te se. A tek muskarac i zena zajedno cine coveka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kako ste upoznale svog muža?
17.2.2009 11:16:20   
Ana RR
mm i ja smo se poznavali ali samo iz vidjenja. imali smo zajednickog druga ali se nismo druzili.
kupovala sam novi komp i taj drug mi kaze da pozovem "njega" da me posavetuje. to je bio nas prvi razgovor.
inace, u to vreme sam bila u dugoj vezi (5 godina),sa mnogo starijim muskarcem i vec sam se nekako lomila, da li da zavrsim ili da se vucemo jos 5 godina.
kupih ja novi komp i naravno odmah pokupih neke silne viruse sa neta i moj drug dovede svog druga da mi to sredi i to bas na moj rodjendan.
poceli smo da se dopisujemo,da se druzimo,u medjuvremenu ja raskinem vezu,zbrisem na selo (da se ne bih predomislila) vratim se posle 10 dana i nekako spontano pocnem intezivno da se vidjam sa NJIM.
posle 10 dana, odemo na beer fest gde nas zahvati takvo nevreme da smo dva sata stajali u jednom od kalemegdanskih tunela sa vodom do clanaka!
oko nas jos 50 ljudi, a mi kao da smo sami na svetu!
tu se prvi put poljubismo, uz munje i grmljavinu, nezaboravan trenutak...
posle dve godine me zaprosio, 6 meseci posle toga smo se vencali, i u junu slavimo 2 godine braka! user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here