|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 21:28:15   
guppy RR
Molimo sve korisnike foruma da pročitaju nove uslove korišćenja foruma koji stupaju na snagu u ponedeljak 13. juna 2011.

Na osnovu novih pravila možete odlučiti da li ćete još pisati objave na Ringerajinim forumima. Takođe ćete bolje razumeti kakve su sankcije u slučaju nepoštovanja pravila portala i pravila foruma.

KLIK OVDE


Administrator Ringeraje.rs
guppy



Direktna veza do poruke: 1
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 22:29:58   
Anoniman
Je l' se pravilo o tri posta odnosi i na chat teme?

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 22:38:21   
simke
Odnosi se na sve,pa i na chatuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 22:41:20   
Ognjenka
A gde je ta oznaka za chat teme?

Ako crtice nisu chat tema ja cu da odlepimuser posted image


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 22:42:57   
simke
Crtice su chat,kao i spisak mama i kafanauser posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 22:57:17   
Ognjenka
ipak svjedno je samo 3 posta...user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
11.6.2011 22:59:54   
simke
To otprilike treba da funkcioniše npr.objaviš 3 posta u crticama,pa odgovoriš na neku od tema sa bilo kog foruma,pa tako u kruguser posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:16:48   
Anoniman
OK nemam ništa protiv novih pravila i mislim da su totalno uredu, trudiću se koliko mogu da ih poštujem!

Ali u jednom želim da budem jasna, elem....

Što se tiče korišćenja smajlića, ja koristim smajliće zato što mi puno pomažu (slika govori hiljadu reči) i u želji da budem što jasnija i da moja komunikacija bude što lakša ja koristim smajlije.

Naprimer... ukoliko želim nekome da kažem: ''mislim da stvarno lupetaš ali si mi draga i to ti ne uzimam za zlo'' ja samo stavim ovog smajlija user posted image

ukoliko želim da kažem ''molim te nemoj da se sekiraš, sve će biti ok nije sve tako crno'' ja samo stavim ovog smajlija user posted image

a ako želim da kažem '' samo reci ko te je iznervirao i ima da mu se načestitam mile nove godine i ne brini tu sam uz tebe da te branim to jest ko te pipne puška će da radi'' ja stavim ovog smajlija user posted image

uglavnom mi smajlići dosta pomažu, ipak smo ograničeni na reči koje kad su napisane ponekad ne zvuče isto kao kad se izgovore.

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:24:30   
Anoniman
Rado,ja obožavam tvoje smajlije. Nadam se da ce tebi progledati kroz prste,iako su,koliko se sećam,na RR uvek ograničavali smajliće i savetovali da ne preterujemo s njima. Pogotovo su nam skretali pažnju ako koristimo neke druge smajlije koji nisu iz RR ponude smajlija. Nek me ispravi neko ako gresim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:28:04   
Brana
Meni su sva pravila super,osim ova za tri posta u temi,ta tri posta treba da vaze za strucne teme,jer su one predvidjene samo za konkretne informacije,ali opet sta ako neko ima vise toga da pita..itd...a za caskanje bi bilo logicno da mozemo vise postova da pisemo od tri jer su to upravo teme gde mozemo da se opustimo i pricamo nestrucne teme....ali ok...user posted image
Nije bio problem u postovima i smajlicima nego u drugim stvarima,ali dobro,ja postujem pravila jer ipak treba uvesti red.user posted image


< Poruku je uredio Brana -- 12.6.2011 0:29:22 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:28:16   
Anoniman
To za smajlije se odnosi na ovo:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ili...

Osoba 1:
Mila user posted image

Osoba 2:
Pa gde si draga user posted image user posted image user posted image

Osoba 3:
Mene niko ne voli, ali ipak evo user posted image user posted image user posted image

...

Ispravite me ako grešim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:29:07   
liliana
user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:29:23   
gagana83
Joj Tasho user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:31:27   
Anoniman
Tash definitivno ume da iskoristi dan pre stupanja novih pravila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:31:53   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Brana

Meni su sva pravila super,osim ova za tri posta u temi,ta tri posta treba da vaze za strucne teme,jer su one predvidjene samo za konkretne informacije,ali opet sta ako neko ima vise toga da pita..itd...a za caskanje bi bilo logicno da mozemo vise postova da pisemo od tri jer su to upravo teme gde mozemo da se opustimo i pricamo nestrucne teme....ali ok...user posted image
Nije bio problem u postovima i smajlicima nego u drugim stvarima,ali dobro,ja postujem pravila jer ipak treba uvesti red.user posted image


Ovo pravilo je uvedeno bas zbog tog caskanja u temama za chat, jer se ranije desavalo da su aktivne samo teme za chat, a teme o npr. zatrudnjivanju, trudnoci i deci bile zapostavljenje.
Ipak je ovo porodicni forum i po meni ovo pravilo ima smisla.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:32:06   
indy_25
Meni se svidjaju pravila pa i ova za postove 3 tamo jedan vamo . Jer neke teme nece biti vise zapostavljene a neke napunjene. Ma sve mi se svidja i strogoca i sve. samo dogovor i bice svima lijepo i nama a i vama s nama user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:32:24   
Anoniman
Pa ja se ozbiljno izbezumim kada uđem u neku temu i zateknem toliko tapšućih smajlija. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:34:28   
Anoniman
I to za tri posta... mislim da je to uvedeno kada na forumu nije postojalo "Poslednjih 50 debata" nego samo "Poslednjih 50 poruka" (što sada verovatno niko više i ne koristi.
Tada smo imali na forumu mnogo čekalica, i dešavalo se da uđeš na forum, otvoriš poslednjih 50 poruka, a ono sve crtice. Ostale teme su se gubile i žene su se bunile.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:34:33   
Brana
Slazem se,svako treba da pise tamo gde ima sta da napise..

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:35:11   
liliana
user posted image user posted image user posted image
E, ako napišem 3 u 1, pa odem i napišem 1 u neku drugu temu, mogu li da se vratim tamo u 3 u 1 i napišem još nešto?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:37:09   
gagana83
user posted image Mozes.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:38:09   
indy_25
Ja stavljam uvijek po tri smajlija kada cestitam nesto ili kada placem zbog nekog ili tri zagrljaja. Ne znam sto ali tako stavljam odavno . A inace po jedan da pokazem na kraju recenice kako sam mislila nasmijano ljutito itd.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:39:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tash

I to za tri posta... mislim da je to uvedeno kada na forumu nije postojalo "Poslednjih 50 debata" nego samo "Poslednjih 50 poruka" (što sada verovatno niko više i ne koristi.
Tada smo imali na forumu mnogo čekalica, i dešavalo se da uđeš na forum, otvoriš poslednjih 50 poruka, a ono sve crtice. Ostale teme su se gubile i žene su se bunile.



aktiviranje zapostavljenih tema je sasvim ok... ima nekih tema na kojima sam postavljala hitno pitanje a niko mi nije odgovarao po par dana.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:39:48   
liliana
Indi, mislila sam na 3 posta u jenoj temi, a ne na smajlije!user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: NOVI Opšti uslovi korišćenja foruma
12.6.2011 0:41:10   
Anoniman
Ne,Lili, ne smeš nikako! Moraš prvo da restartujes komp, uradiš 20sklekova, na jutjubu poslusas Hor Bečkih dečaka, opereš jorgan na ruke pa onda tek za 14h da pišeš u toj temi :)) Ljubim te,jooj kako su nas polupala pravila!

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here