|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 21:38:58   
doktorkakristal
OLGA ja obicno nemam ideja,ako je neko blizi damo pare ili kupimo zlato,lancic ,privezak ili mindjusice,ako je neko od prijatelja onda nesto od garderobice ili eventualno malo bolja igracka

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 21:40:14   
superm
Meni su zanimljive one kuce pricalice ili Vini Pu koji peva i cita price...Deca to vole. Nemam mnogo iskustva kada su pokloni za devojcice u pitanju user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 21:42:21   
minnica
Meni je OVO super igračka za decu tog uzrasta. Na moru smo je imali u dvorištu vile i Maksim se igrao do besvesti. Baš mu je bilo interesantno.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 21:47:57   
milicicak
Olga, torta od pelena je super ideja i jos ako uz nju ide neka plisana igracka koju voli bice pun pogodak :)
moje dete od prvog rodjendana dobija Lego duplo, obozava ih :) prvo su bili za glodanje, bacanje i istrazivanje oblika... sad se najcesce igra sa njima. U onom setu Sladoled i Zivotinje su kocke jako velike i mislim da sa njima i beba od godinu dana moze lepo da se igra :)

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 22:19:21   
serpica
Velika lepa,ilustrovana knjiga. Npr.365 prica za laku noc,decja enciklopedija,bebin dodir,upoznaj okolinu.Jeste da je sve to mozda ne prilagodjeno bebi od godinu dana ali knjiga nikad ne gubi vrednost,i vec koliko sa dve godine ce mu biti zanimljivo,a i lepa uspomena na detinjstvo.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 22:27:56   
Torbica
Glasam za nakit tj zlato, lepo, vredno i uvek aktuelno.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 22:39:36   
bubulence
Kao i Torbi, glasam za nakit- zlato.
mi ugavnom ili to kupujemo u poslednje vreme ili damo pare. tricikl smo jednom kupili ali je devojcica taj dan dobila jos dva. pa smo isli da ga menjamo ali nismo imali za cega pametno da zamenimo. uz zlato uvek bude jos nesto, knjiga, igracka, odelce...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 14:36:59   
emicaa
Ja sam htjela T kupit dječiju kuhnjicu za rodjendan ali ona je još mala za to,sad sam potpuno bez ideja a rodjendanko joj se bliži.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 14:42:35   
Klarita
Emicee, a ovako nesto KLIK K ima sve i svasta, ali nema bas to, a meni se tako djasvi, pa cu verovatno tako nesto poruciti za N rodjendanuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 15:28:17   
mirkam

IZVORNA PORUKA: serpica

Velika lepa,ilustrovana knjiga. Npr.3 65 prica za laku noc,decja enciklopedija,bebin dodir,upoznaj okolinu.Jeste da je sve to mozda ne prilagodjeno bebi od godinu dana ali knjiga nikad ne gubi vrednost,i vec koliko sa dve godine ce mu biti zanimljivo,a i lepa uspomena na detinjstvo.user posted image

Kao da sam ja ovo napisala user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 15:35:45   
branki*
ne znam sta je idealno,ali za prvi rodjendan pored novca i garderobe,boza je dobio i te velike lepe ilustrovane knjige,konjica za jahanje,one kao velike kamione gde dete moze da sedne i da se nogama odguruje i vozi...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 15:36:53   
Olga75
nisam napisala sta sam kupila user posted image
vako : napravila sam tortu od pelena a gore stavila carapice ( to uvek treba ) , kupila sam joj autobus sa gumenim kockama ( gore se te kocke kace ) i kupila sam joj jos jedne mindjusice
zlato ce uvek moci da zameni , proda , sta god ali ove mindjusisce su malo vec od onih prvih , sad ce ih prerasti pa da ima cura u usima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 15:53:00   
Mala Elena
Zlato moze , ali ja pre dam evrice pa ako to hoce -neka biraju po svom ukusu. Sestrinim klincima sam i bicikla guralice , mnogo slatka, sto rekla Branki to je idealno i zanimljivo deci! A kakvih modela sad sve ima da ti pamet stane user posted image
Koliko novca uglavnom nosite ?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.9.2014 16:04:18   
branki*
zavisi kod kog idemo..ako je u pitanju kum,onda za prvi rodjendan oko 50 evra i nesto od garderobe i kafa,pice...za sledece rodjendane nesto od garderobe ili samo novac u vrednosti od 40-50 evra.za prijatelje i ove druge tako varira ..kupimo nesto u vrednosti 20-30 evra,zavisi...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
30.10.2014 10:42:29   
veselicaa
Mi smo nasoj starijoj cerkici kupili onog konjica za ljuljanje za prvi rodjendan evo ga jos citav,juce bio deverovom sinu rodjendan i isto smo mu kupili konjica samo sto je nas plastican onaj beli sa zelenom podlogom,a deverovom sincicu smo kupili plisanog sa drvenom podlogom i svira i pomeraju mu se usta i rep.Po meni je ovo super a i traje user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
10.11.2014 13:33:15   
Modessty
Nikola od babe i dede dobio bicklicu user posted image Sad više neće da dira Danilovu
naravno crvena je... moji dečaci vole samo crvenu boju

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 16:04:33   
mila83
Danas izgleda svi vise vole da dobiju novac a i nama koji poklanjamo ponekad je lakse tako.U zavisnosti kod koga idemo,tj.koliko smo bliski sa tim malim rodjendankom i njeg.porodicom,zavisi i poklon.Ali pretezno bude novac uz neku sitnicu.Ili se unapred dogovorimo,kazu sta im treba za dete,sta ono zeli,pa to kupimo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 18:55:22   
veselicaa
Ja licno kada su mi bliski ljudi u pitanju ne volim da dajem novac osim ako imaju finansijskih problema.Novac mi deluje kao da ne zelim da se trudim.A ja volim da kupujem poklone,da otkrijem sta im bas treba pa da se obraduju i da kazu "e bas to smo zeleli".

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 19:00:24   
Bibilib
Ja sam za novac,ipak svako zna sta mu je potrebno pa ce kupiti sam...Ali nosim i poklon,zavisi gde i kod koga idemouser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 20:08:02   
Ivanka 75
Skoro me neko pitao da li devojčici za prvi riđendan da kupe lutku, neku skuplju, a ja rekoh bolje kolica za lutke, neka kvalitetnija, pre će ih gurati, voziti, nego se igrati sa lutkom.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 20:29:05   
jess021
Mi smo devojcici od mm brata za prvi rodjendan kupili brilijant. Ima jedna zlatara u Bg i stvarno bude super upakovano sa posvetom. Danas, sutra moze sa tim sta hoce da ga proda, ugradi u nakit...
Za decaka cemo uzeti zlatnu karticu, izgleda kao platna kartica ali ima u njoj deo sa zlatom kao cip od 1g, 2g...meni su to super pokloni. Nisu pare, a nakit mi je nekako bzvz za malu decu.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 21:38:30   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja licno kada su mi bliski ljudi u pitanju ne volim da dajem novac osim ako imaju finansijskih problema.Novac mi deluje kao da ne zelim da se trudim.A ja volim da kupujem poklone,da otkrijem sta im bas treba pa da se obraduju i da kazu "e bas to smo zeleli".


Razumem o cemu pricas,pokloni su intimniji i lepsi.Pogotovo kada se zaista i potrudis oko njih,da saznas sta neko voli ili treba,ili cak sam izradis poklon.Tome ja i ucim svoju decu.I uglavnom sami izradjujemo cestitke,budu lepe i kreativne,sa dusomuser posted image Samo i to , neko ceni takav poklon,neko ne.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
5.3.2015 22:30:17   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja licno kada su mi bliski ljudi u pitanju ne volim da dajem novac osim ako imaju finansijskih problema.Novac mi deluje kao da ne zelim da se trudim.A ja volim da kupujem poklone,da otkrijem sta im bas treba pa da se obraduju i da kazu "e bas to smo zeleli".


Donekle se slazem.. Mi volimo da damo i evrice i neki poklon ovako, bar neka stvarcica ako nista drugo... Elena ce dobiti narukvicu od belog zlata sa izgraviranim imenom i to mi je bas slatko... tako da nakit ne mora uvek da bude promasaj. A kada kupujem poklon stvarno volim da se potrudim .

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
6.3.2015 8:22:57   
veselicaa
Belo zlato mi je uvek pun pogodak,i ja ga licno volim a i za decu mi je super.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
6.3.2015 8:24:28   
Bibilib
Meni i zuto jer stvarno volim zlato,pogotovo kombinacija belo i zuto....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here