|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.7.2013 1:34:03   
Bebilina
Mi smo nedavno imali 4 prva rodjendana i jos jedan nam nadolazi. Pokloni: pitala sta im fali jer svi vec imaju i starije dete. Dali nam par ideja, par ja smislila tipa igracke za kupanje kojih nikad dosta, muzicke instrumente, knjige itd. Za preostalog drugara smo kupili piratski brod koji se otvara, svira, svetli, okrece se, sve sto deca vole, a roditelje posle 10min pocinje da nervira user posted image

Moji samo zato sto ne mogu da posalju puno postom uvek daju novac od kog ja kupim nesto da pamtimo. Ovu vtech hodalicu je ceri kupio moj brat i oboje su je iskoristili. Sinu za rodjenje su dali novac, ja dodala i kupila nova kolica, za krstenje opet, ja im uzela za bastu ram za penjanje sa toboganom i 3 ljuljaske. To volim i jos knjige na srpskom koje nam kupe kad smo tamo ili donesu. To su mi najdrazi pokloni.user posted image

Mi za prvi rodjendan sinu nemamo puno sta da kupimo... Ima toliko od sestre, sve sto za bastu postoji, guralice, vozalice, alat, slagalice da nije neki izbor ostao. Jedino sa cime se stalno igra u igraonicama i kod drugara je garaza sa auticima, ali na plasticnim pise 1 ili 2+, a drvene kakvu ja hocu su sve 3+. Tako da to sad gledam kakvu da narucimo.
Prijatelji pitali rekla im lopta, rancic, tako te sitnice. Kume mu siju bunting sa njegovim imenom i time sam odusevljena jer nema novca koji takav trud moze da kupi user posted image .

P.S. Jos neke stvari koje jedva cekam da mu kupim su drveni piratski brod, veliki voz (imamo mali) i zamak sa vitezovima i princezama posto to i seka jedva ceka da dele user posted image To ce im biti oboma za bozic.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.7.2013 8:35:49   
nata11
Hvala na sugestijama. Definitivno cu razmisliti izmedju ove prve guralice i tobogana a mozda i pitam sta bi oni vise voleli. Ukoliko uzimam guralicu narucicu preko neta a tobogan cu kupiti u prodavnici i to obavezno ovaj hello kity.
Kovertu i ja obicno dajem ali u ovom slucaju sam sigurna da im novca nije na manjak tako da ...
Torbu od pelena sam vec nosila za povojnicu user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
27.7.2013 16:41:19   
Figaro88
Mi uskoro idemo kod jedne male preslatke Dunje,prave i krstenje i rodjendan.Najverovatnije cu da joj odnesem guralicu,i nesto od garderobice-toga uvek treba.Ja ne volim da nosim novac,isto tako ne volim da Andrei neko donese novac za rodjendan.Ona je dete i voli da otvori poklon,da zna da je to bas za nju,a nesto nisam ubedjena da roditelji svarno taj novac koji dobiju potrose na deteuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 17:42:34   
adulence
Zene imam jedno pitanje u poslednje vreme nas pitaju sta ivi da kupe za prvi rodhendan koji se blizi,a ja bas i nisam nesto kreativna,nije da mi je glupo da im kazem naprotiv,ali eto ne znam ..pa bih molila vas iskusnije mame a i one manje iskusne ako imaju neku dobru ideju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 17:57:49   
lokica77
Ja obozavam one sveznalice tipa: kuca sveznalica, loncic sveznalica, knjiga sveznalica, videla sam cak i winija koji prica i peva i odusevila se doslo mi da se ja slatko izigram sa njim, e sad to su igracke u rasponu od 3500din-6500din. Postoje varijante daljinskog i kljuceva sveznalica oni su oko 1500-2000din. K smo kupili neki tel. u CG letos isto kao neka sveznalica i evo mesecima se igra sa njim i uvek joj je zanimljiv.


_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 17:59:47   
adulence
Za kucu sveznalicu se vec prijavila kumica...hehe

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 18:00:13   
tijatija
Ja mislim da je najbolje pare da daju pa da ti kupis sta joj treba. Ja uvek na prve rodjendane tako praktikujem jer se desi da dobije i po tri iste stvari, ovako neka kupuju sta im je milo

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 18:03:58   
lesica
Adulence, pa uvek možeš da rasporediš najbližima ono što Ivi zaista treba ( tipa cipelice, jakna... ) Nije kreativno, ali je praktično user posted image Mislim ja sam tako, jer u suštini postoji takva otvorena komunikacija ( doduše mislim na zaista najbliže- babe, dede, najužu familiju i kumove)

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 18:07:08   
vikiveki
I ja mislim da je najbolje da se daju pare,jer se često dešava da dete dobije po dva tri bicikla ili nešto takvo...ovako daš pare roditeljima i oni kupe ono što treba detetuuser posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 20:24:52   
adulence
ma ovo su nam kumovi i nemam problem da im kazem i mi smo njih pitali i dobili odgovor guralicu i njihovo dete je to i dobilo....lesice ona toliko stvari ima d ne znam sta bi sa njima ....joooj uopste nisam pametna kontam nesto od igracaka ali razumite prvo dete ja ne znam ni sa cime oni od god dana pa nadalje trebaju da se igraju

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
11.11.2013 20:32:29   
nata11
Adulence uvek su dobar predlog mini tobogani, kucice i sl. mada novac jeste najprakticnije resenje. Jel ima one kao biciklice koje se guraju_ To nije los predlog a tek ce vam koristiti.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2013 14:28:43   
2002m
sutra nam je rodjendankouser posted image prvo sam htela da joj kupimo guralicu ali sam lodustala.
Dobila je kucu i loncic sveznalicu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2013 23:58:47   
Sanchy
Za prvi rodjendan mislim da je najbolje pokloniti guralicu ili onu kucu Sveznalicu ili u krajnjem slucaju pare pa neka roditelji kupe sta misle,,,inace ima li tema sta kupiti detetu od sedam godina za Novu godinu user posted image ..uopste ne znam sta je njima interesantno u tom periodu i sta uopste da gledamuser posted image ..izvinjavam se na off

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
15.12.2013 12:18:24   
nata11
To zavisi od deteta do deteta. Ja kupujem sada za NG za klinca 7 god gomilu knjizica, onih knjiga sto se seckaju pa lepe slicice,i igricu uci engleski- ima u rodi-na fazonu kao ne ljuti se covece. A drugom klincu od 6- igrice za PS3 jer je mali frik za to.user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
15.12.2013 12:27:15   
madre

IZVORNA PORUKA: 2002m

sutra nam je rodjendankouser posted image prvo sam htela da joj kupimo guralicu ali sam lodustala.
Dobila je kucu i loncic sveznalicu.

ako mislis na onaj autic guralicu, sto sedne na njega i vozi, ja mislim da je to naj poklon, poklon nad poklonima! bogi to i sada vozi, prosto ga obozava... i sva deca iz naseljauser posted image
a onu guralicu sto gura ispred sebe nikada nije voleo.


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
15.12.2013 12:43:43   
Janncica
Madre,skroz si u pravu.To sva deca obozavaju.Moja J i sad se na tome vozi po kuci,a mogla bi kolenima da se gura koliko joj je malo. user posted image Ne znam ni jedno dete koje ne voli tu guralicu. Nadam se da ce S dobiti sad za rodjendan jednu,da se vise ne svadjaju oko stare.

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.5.2014 9:31:55   
Slatka Bubica
Što se tiče dečijih rođendana mislim da je interesantan poklon Mašina za pravljenje mehurića koja pravi i do 500 balončića u minuti! Moja deca obožavaju da prave balončiće tako da je ovo idealna zabava za njih.

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.5.2014 14:32:23   
Anck Su Nmaun
Pored tog autica guralice i bicikla (koje smo mi dobili zababine ne za 1 rodj) meni se jako svidelo a i deci veliko carstvo bajki.
To je kao jedna velika knjiga od kartona i unutra 12 malih knjigica, sve poznate bajke! Bas ih i danas koriste i citaju odatle bajke!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.5.2014 17:05:22   
Ivanka 75
Sta kuoiti za 1 rodjendan devojcic koja ima s5rijeg brata i s e vec imaju, i tobogan, i guralicu, i k.ucu i loncic sveznalicu, i tricikl, ma sveeee user posted image
Pade mi na pamet kuhinja ali jos je mala za to....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.5.2014 17:07:26   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pored tog autica guralice i bicikla (koje smo mi dobili zababine ne za 1 rodj) meni se jako svidelo a i deci veliko carstvo bajki.
To je kao jedna velika knjiga od kartona i unutra 12 malih knjigica, sve poznate bajke! Bas ih i danas koriste i citaju odatle bajke!

Sviđa mi se ideja za bajke!


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.5.2014 17:37:35   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pored tog autica guralice i bicikla (koje smo mi dobili zababine ne za 1 rodj) meni se jako svidelo a i deci veliko carstvo bajki.
To je kao jedna velika knjiga od kartona i unutra 12 malih knjigica, sve poznate bajke! Bas ih i danas koriste i citaju odatle bajke!

Sviđa mi se ideja za bajke!


Da, i meni je to sjajno. Volim stvari koje deci ostanu kasnije...
Recimo, moj brat je za 1. rodjendan dobio knjigu pesama Jovana Jovanovića Zmaja, koju ima i dan danas, koju ja sada čitam mojoj Tini.

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.5.2014 17:42:19   
vikiveki
Mi smo za prve rođendane dobijali obično te bicikle na tri točka ili neke guralice,mada ja mislim da je knjiga najbolji poklon baš zato što je dugotrajna.Bicikl se brzo polomi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
26.5.2014 0:47:33   
Azra_
Ja često ljudima predlažem ovo:
http://www.pi-press.com/index.php/src/2011-04-12-13-23-24

Iz iskustva imam najbolje utiske. Kupili smo ih prvo jednoj devojčici, jako se dugo zanimala sa njima, evo sada njena sestra koristi. Kupila sam i svom sestriću, i svom detetu tamo oko prvog rođendana, možda koji mesec ranije. Moje dete se još uvek zanima sa tim knjižicama. Prvo je učio uz njih, sada već sve zna, ali su mu i dalje zanimljive.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
26.5.2014 7:47:04   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Mi smo za prve rođendane dobijali obično te bicikle na tri točka ili neke guralice,mada ja mislim da je knjiga najbolji poklon baš zato što je dugotrajna.Bicikl se brzo polomi

pA zavisi koji, mi nase nista nismo slomnili.
Tara je za babine dobila taj tricikl na guranje, sad ga vozi Hana. Sem sto je izbledeo od sunca nista mu ne fali. Ovih dana su organizovali trke oko zgrade bas s tim, i deca iz kraja...to je zurka uvece user posted image

A sto se tice bajki, kod nas je toga uvek malo. Imaju preko 70 knjigica , raznih bajki, prica, pesama, enciklopedija.... svaki dan se cita! Uvek volimo knige dobiti na poklon!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
1.9.2014 21:12:08   
Olga75
blizi se Masin prvi rodjendan i nemam pojma sta da joj poklonimo user posted image
svu opremu ima sto od zveri sto od Nadje , lova mi je bzvz
i tako pojma nemam
verovatno cu napraviti tortu od pelene , kupiti neku plisanu igracku i hmm , kupila sam joj i mindjusice i lancic ali verovatno cu neki zlatni nakit i to za odrasle , uvek moze da zameni ako joj se ne bude svidjalo
nemam ideja pa to ti je

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here