|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 9:41:14   
Ana RR
I ja volim deci da kupim poklon. Obično pitam šta im treba a ako ne preciziraju onda obično kupim neku garderobu + igračku, tako da se poklonu obraduje i mama i dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 9:44:12   
Anck Su Nmaun
E bas tako, to mi je idealno i jedno i drugo user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 9:49:04   
Ana RR
I nikad ne kupujem garderobu nekoliko brojeva veću, volim da dete može odmah da nosi. Marko je x puta dobio garderobu 3 broja veću koju nikad nije imao prilike da obuče jer mu je npr to bila letnja garderoba koja mu je bila taman tamo negde na zimu. Bzvz.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 9:58:28   
Anck Su Nmaun
E po tom pitanju se e slazemo. Ja volim vecu ali najbolje uzeti nesto izmedju god. doba da se moze nositi.
Moja T je dosta visoka i nosi vece brojeve od svoje generacije. Jel mozes zamisliti da smo prosli rodjendan 99% stvari dobili male user posted image Hvala bogu pa ima seka da nosi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 10:19:48   
suzi kju
I ja pitam šta im treba, pa ako se izjasne ok A ko ne onda bude garderobica i igračka. Mada više volim da kupim deci igračke user posted image
Čak i mojoj deca više volim da im neki kupila igračke. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 11:19:25   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I nikad ne kupujem garderobu nekoliko brojeva veću, volim da dete može odmah da nosi. Marko je x puta dobio garderobu 3 broja veću koju nikad nije imao prilike da obuče jer mu je npr to bila letnja garderoba koja mu je bila taman tamo negde na zimu. Bzvz.

Potpisujem user posted image
Ja uglavnom kupujem knige user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 11:22:31   
Sandricak
i kod mene je obicno kombinacija garderobica i igracka, mada sam kod kumica na 1. rodjendan odnela onaj veliki auto guralicu ili kako je ko zove, obradovali se i mama i tata i kumic user posted image

A moj MAkrko je dobio velikuu tortu od pelena za 1. rodjus od mog skolskog, ja bila prezadovoljna..bile i pelene, i portikle i kompletic, a i neki autic i veliki strumf..

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 14:07:49   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Ana RR

I nikad ne kupujem garderobu nekoliko brojeva veću, volim da dete može odmah da nosi. Marko je x puta dobio garderobu 3 broja veću koju nikad nije imao prilike da obuče jer mu je npr to bila letnja garderoba koja mu je bila taman tamo negde na zimu. Bzvz.


isto i ja, znam koje vel.nose deca, ako ne znam pitam roditelje, ili kupim skolski pribor za vecu decu (punjene peratonice i spomenare za devojcice i slicno).gledam da je poklon prilagodjen uzrastu,a ne da poklanjam ranac za vrtic detetu koji ide u 1.srednje, ili da na prvi rodjendan donosim vel.7 kao sto su nama doneliuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
25.10.2016 16:42:40   
vocicana
Najlepse, garderobica i igrackica za taj uzrast. Volim i kada ljudi pitaju, od bliskih, onda mi jos i lakse bude. A ne volim kupovinu vecih i poklanjanje vecih komada garderobice. sve u svoje vreme.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
7.11.2016 11:25:30   
emicaa
Teodora je na kraju sama izabrala svoj poklon user posted image
klik

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
7.11.2016 12:00:02   
Mala Elena
Emice,i meni E pominje neku kucu...ali sve sto videh sa nekim funkcijama preskupo! Ako ima neki predlog...?
Najbolje nesto od garderobice , neka dobra igracka (zaobici kineze, bolje nista nego od njih) i evrici :) jer uvek treba pokriti troskove bar delimicno i kupiti nesto sto zelimo duze vreme...priznacete da su igraonice skupe.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
7.11.2016 13:18:40   
emicaa
Elena Dora je prvo htjela pravo mace ali posto vec imamo macu to nije doslo u obzir,onda u prodavnici ugleda macu ali samo mjauce i prede pa htjela to i onda je ova kuca odusevi.Poskupa jest ali jednom je godisnje rodjendan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
7.11.2016 13:32:30   
IvanaSK RR
Emice, sta radi ova kuca? :)
I, koliko kosta?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
7.11.2016 13:48:26   
emicaa
Ivana poslacu ti video user posted image A mi smo platili 80 franaka,to je oko 60 eura otprike

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 19:27:30   
Mala Elena
Sad sam se odusevila na Live little pets kucu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 22:53:41   
Animsaj9
mi cemo D naruciti triciklo, vec sam pisala y temi, i napokon sam odabrala koji bih.user posted image


_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:02:18   
Anck Su Nmaun
Joj bas su lepi ovi novi triciklici !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:03:32   
veselicaa
Tricikl je pravi poklon za prvi rodjendan i mi smo smizlama uzimali u tom uzrastu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:08:43   
Animsaj9
ovi jesu malo skuplji, ali su i dosta kvalitetniji, hocu da mu uzmemo bas nesto sto cemo iskoristiti, oni mogu do trece godine

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:08:45   
Anck Su Nmaun
Anim koja je cena ovoga?
Moje.devojcice su dobile za babine.pa.smo ga vozili vec sa 10 tak.mes.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:14:03   
Animsaj9
sad je na sniženju u Kids Lend-u oko 15000 je

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:15:37   
Anck Su Nmaun
U majkuuuuu mu user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
14.12.2016 23:31:59   
Mala Elena
Ja sam tricikle poklanjala za prvi rodjendan iako se koriste kasnije... E smo kupili , igra se u stanu . Dok nauci da okrece pedale pa ce joj biti zanimljivije .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
15.12.2016 0:30:25   
Sanjalicaaa
Mi smo nas platili 5000, kupili moji na pijaci. Izvozali smo ga samo tako, evo sacekace i Iku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kakav poklon je idealan za detetov 1. rod...
15.12.2016 6:42:15   
Anck Su Nmaun
I mi smo onaj plasticni ako na taj mislis, ovaj je bas lep ali bogami papren!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here