|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rodjendanski poklon
24.12.2018 14:51:25   
Ana RR
Da, uvek mu kupimo poklon. Ujutru čim skoči iz kreveta dočeka ga iznenađenje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Rodjendanski poklon
24.12.2018 16:23:54   
emicaa
Mama Jo obavezno,danima izvlacim iz nje sta bi volila da je iznenadim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Rodjendanski poklon
24.12.2018 21:11:44   
mama Jo
Prvi rodjus je u cetvrtak a NG utorak, pa mozgamo sta da joj uzmemo za rodj.a sta da stavimo u paketi... drugo dete, istog pola, pa uglavnom ima toliko toga od starije da stvarno ne znamo sta da joj uzmemo ☺
Ali nesto cemo svakako smisliti 😊 iako nam vreme curi...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Rodjendanski poklon
24.12.2018 22:18:18   
Misha i Ljisha
Nista ne kupujem D za rodj 😂😂 nemajka sam. Organizujem rodj slavimo ga al mislim nijedne godine joj nismo mi nista kupili uzasni smo haha...ma kao da oni znaju. Nit ce se secati nit im kad su tako mali to nesto puno znaci. 5 luta joj palim svecice na torti. To joj je najzanimljivije.  

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Rodjendanski poklon
24.2.2019 13:39:32   
Sanidej
Decije ilustrovane enciklopedije, atlasi-prelepi i edukativni pokloni

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Rodjendanski poklon
24.2.2019 13:58:18   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Decije ilustrovane enciklopedije, atlasi-prelepi i edukativni pokloni


Zavisi za koga... Mojoj mladjoj cerkici je nedavno bio rodjendan, i bas je bila razocarana... Moze da kaze ko sta hoce, ali njima je bitan poklon... Ne mora da bude velik, ali treba ga potrefiti. Knjiga je za nju veliki promasaj, jer ima 4 god i obozava bajke, ali ima i stariju sestru pa se podrazumeva da valjda sve bajke koje postoje imamo u nasoj maloj decijoj biblioteci. Za enciklopedije je i mala a i opet, ima ih xy od sestre. Dobila je i nekoliko puzzle koje bas bas ne voli, a ljudi danas valjda u nedostatku maste prvo kupe puzzle... Imamo ih bar 20 neotpakpvanih... Starija ih je volela, mladja nikada ni jednu nije slozila, jednostavno je ne zanima. Dobila je i nesto garderobe, koju nikada nece obuci jer mi njoj i slim modele suzavamo, a opet, njoj garderoba nista ne znaci. Iz iskustva moje dece, ja ili dajem pare za rodjendan, ili pozovem roditelje i pitam sta dete voli. Nikada mi nije zao para, samo je bitno da se dete obraduje poklonu. Sada, da ne ispadne da su moja deca namcori, one ne moraju da dobiju velike i skupe poklone. Ali bolje da im neko pokloni kinder jaje nego puzlu ili knjigu. Nikada necu zaboraviti prosli Bozic kod ujaka mm-a, on im dao cestitke i u svakoj cestitki po 100e. One izvadile pare i bacile i narednih 5 dana se odusevljavale cestitkama (crtala neka devojcica koja ima 7 god i zaista su bile prelepe)... 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Rodjendanski poklon
24.2.2019 17:38:02   
Sanidej
Da se nadovezem na prethodni post, predskolski uzrast je odlicna ciljna grupa za knjige koje sam navela. Moja pametnica jos ne cita, pa joj ja citam i uzivamo tih sat vremena svakog dana. Neverovatno upija informacije, kao sundjer (Bob)☺ Za mladje drugare simpaticna je edicija "Piksi zna",izdavač je Vulkančić

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Rodjendanski poklon
24.2.2019 17:44:04   
vocicana
Sanidej moj sin ne zeli da slusa citanje, niti mu se dugo zadrzava paznja na knjige I jako mi je zao. Ali se trudim da mu usadim neke stvari, slusa me, pamti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Rodjendanski poklon
24.2.2019 17:55:08   
Sanidej
Mozda ce zavoleti kad bude stariji, ko zna ☺ Moram priznati da sam ja zaludjena knjigama, posebno ovim ilustrovanim, sve i da mala odluci da batali-ja cu uzivati 😆

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Rodjendanski poklon
24.2.2019 17:57:00   
bubulence
Voci, ne forsiraj, jer ce biti kontraefekat... A i ne mora svako dete da voli knjige. Moja starija ih obozava, mogla bi stalno da cita ali joj ne dozvoljavam. Mladja nije uopste zainteresovana i meni je to skroz ok. Voli bajku pre spavanja i to je sve... 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 7:02:04   
Filadendronka
Razmisljam sta da kupimo sinu za rodjendan posto je maj vec zakucao na vrata. On sad puni tri godine. Prosle godine smo mu uzeli veliki motor na baterije i bukvalno godinu dana ga vozi, pa onda popravlja alatom i sl. Ne znam da li je mali za bajs ili ipak onaj balans? 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 7:30:57   
vonavoj
Nije mali za bajs. Moje su sa 3 uveliko vozile.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 8:16:57   
Filadendronka
Moj mm mu doZvoljava da sam preskace ogradu visoku oko 1.2m. A meni on i dalje beba. 👼🏻 Moram onda da vidim kako idu te velicine posto njemu vrv treba neka najmanja. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 9:31:28   
kamičak
Bicikl sa pomocnim tockicima ili tricikl

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 9:36:50   
Filadendronka
Tricikl ima od prvog rodjendana i bas je tesko da okrece pedale, tako da mu on sluzi vise za igru nego za voznju. Inace nijedno dete u parku nisam videla sa triciklom, osim onih koje roditelji guraju sa onom sipkom pozadi. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 9:39:51   
Filadendronka
Bicikl sa pomoćnim tockicima ce morati za početak, posto balans nije koristio. Gledala sam na vise mesta po netu i uglavnom je sve na isti kalup. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 9:45:28   
mama Jo
I ja mislim da nije mali za bajs, moja je dobila bas sad za treci i voli skroz. Ako vec voli vozila super izbor, ili trotinet recimo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 11:43:44   
Filadendronka
Trotinet smo mu kupile cim je napunio godinu dana. Sta ces, prvo dete i nista ne znas. 🤣🤣🤣 Poslednjih sest meseci ide sa njim u vrtic i bas ga voli. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 11:47:03   
kamičak
Trotinet je odlican poklon, jedino sto nije bas dugovecan (krive se tockovi brzo i to kod.ne bas jeftinih modela)

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 11:49:18   
Filadendronka
Mi imamo trotinet Urban sa svetlecim tockovima i odlican je. Vozila sam ga i ja kad sam imala 60kg. Sad bih ga vrv polomila. ☺️

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 12:02:28   
Filadendronka
Sta bi jos moglo kao poklon za trogodisnjaka osim bajsa, balansa i trotineta? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 12:04:01   
milicicak
Ja uvek glasam za Lego. I knjige 😀
On je sad tamn dovoljno veliki da moze da se zaigra sa nekim vecim duplo set_ovima

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 12:04:29   
kamičak
Imate knjige slagalice, to je lepo. Mi smo dobili i tablu za pisanje, ima i ona pisi brisi

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 12:30:44   
Filadendronka
Pisi-brisi je prerastao. Slagalice bas voli, ali ne bih da ima sto komada po stanu. Mada preporuke su odlicne kad krenemo kod nekoga na rodjendan. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Rodjendanski poklon
1.5.2019 12:37:03   
kamičak
Magnetna tabla je nama pun pogodak bila, moze da redja slova, brojeve, slicice, svasta nesto

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here