|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
12.2.2014 10:02:21   
Didy
.

< Poruku je uredio Didy -- 12.2.2014 10:03:21 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Snovi
12.2.2014 10:05:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Jao, Trco, vrištim od smeha.user posted image
Ja bih rekla da si ti preživljavala temu Trbuhom za kruhom. user posted image
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
I kao venčavamo se zbog nekih papira (meni trebaju papiri).




user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Snovi
12.2.2014 10:25:38   
Trcosava
ali ljudi, da vi znate kako je meni bilo teško u snu.... mislim ja tog tipa uopšte ne volem...

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Snovi
12.2.2014 10:36:50   
Didy

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

ali ljudi, da vi znate kako je meni bilo teško u snu.... mislim ja tog tipa uopšte ne volem...

user posted image Al morala si da se žrtvuješ zbog papira.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Snovi
12.2.2014 10:41:36   
Trcosava
user posted image

Samo koji će meni papiri u Srbiji kad ih već imam user posted image

Sve u svemu, ustala sam sa teškom glavom. Ovo komično zvuči, ali meni je san bio grozan

I tog tipa što sam sanjala, znam ga od nekud.. garant samo ne mogu da se setim odakleuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Snovi
12.2.2014 10:44:37   
Didy

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
I tog tipa što sam sanjala, znam ga od nekud.. garant samo ne mogu da se setim odakleuser posted image


Garant ti se svideo, pa nisi smela ni samoj sebi da priznaš, ali potisnuta osećanja isplivala u snu. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Snovi
12.2.2014 11:00:38   
Trcosava
Didi, znaš ono ''ah, mnogi od njih me nisu sačekali'' user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Snovi
12.2.2014 23:41:25   
mtajcica83
Ja sam sinoc sanjala da se ruse zgrade i ja kado uzimam svrca i bjezimo jer samo sto se par zgrada nije urusilo skroz.Nedavno sam slican san sanjala.Pojma nemam sto to znaci.A jednu noc sam sanjala da ljubavim sa Sakom Polumentom...O majko mojauser posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Snovi
13.2.2014 9:36:47   
Didy

IZVORNA PORUKA: mtajcica83
A jednu noc sam sanjala da ljubavim sa Sakom Polumentom...O majko mojauser posted image


user posted image user posted image user posted image
Ja ne znam ni kako bih ga sanjala, ne znam ni kako izgleda, ali mi je i samo pominjanje njegovog imena i prezimena dovoljno da se lepo ismejem.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Snovi
16.4.2014 12:22:52   
Anck Su Nmaun
Pre dve noci sam sanjala da je mm poginuo il tako nesto uglavnom javljaju mi da je umro..pa sahrana i sve to... nisam mogla doci sebi, kad sam se probudila lice mi je bilo mokro od suza.... uzassss... posle nisam mogla da spavam.. osecaj me jos drzi... uzasni snovi\!user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Snovi
3.5.2014 12:00:28   
branki*
ja sam sanjala trcosavu i njenu vatreno crvenu kosu,negde na stanici ili aerodromu i ja komentarisem-jao,kako je sitna,mislila sam da je veca...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Snovi
3.5.2014 15:41:47   
nata11
Ja inace retko sanjam ali u poslednjih dve nedelje sve neke same gluposti. Te ja i mm idemo da uzmemu neku bebu user posted image , pa kao onda ja i Serpica setamo a ono neki mrak. Ma jos neke gluposto su bile ali nemogu da se setim user posted image

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Snovi
3.5.2014 17:08:28   
Verolina
Ja sam sanjala kako se pretvaram u biljkuuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Snovi
3.5.2014 17:13:11   
wivern
Otkako sam trudna cesto imam "mokre" snove user posted image , da ne kazem skoro svako drugo vece.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Snovi
3.5.2014 18:01:48   
Didy
IZVORNA PORUKA: wivern

Otkako sam trudna cesto imam "mokre" snove user posted image , da ne kazem skoro svako drugo vece.

Ovako sam ja. Sve me ujutro bude sramota od mm sta sam sve radila i s kim sam sve bila, nekad i na njegove oci u snu. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 3.5.2014 18:06:06 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Snovi
3.5.2014 19:13:41   
wivern
Didy sad mi je lakse user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Snovi
3.5.2014 19:15:50   
Didy
Čudno je to drugo stanje. Očekujte neočekivano. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Snovi
6.5.2014 15:50:21   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: wivern

Otkako sam trudna cesto imam "mokre" snove user posted image , da ne kazem skoro svako drugo vece.

uzivajuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Snovi
8.5.2014 0:24:50   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ja sam sanjala kako se pretvaram u biljkuuser posted image


Ovo prvi put čujem da je neko sanjao. U koju drvenastu ili zeljastu?


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Snovi
22.8.2014 9:59:13   
wivern
Celu noc sam sanjala kako se znojim i zagledam mokru majicu ispod pazuha. Grozan osecaj.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Snovi
29.8.2014 23:09:28   
mtajcica83
Ja cesto sanjam da se ljubim, mazim i grlim sa nekim muskarcem...Vjerovatno jer mi toga fali na javi pa kao treba da se zadovoljim snomuser posted image ..I cesto u snu vodim ljubav cak i dodire mogu da osjetim i svega se sjecam kad se probudim, pogeda tog muskarca, dodira, i ostalog

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Snovi
14.9.2014 11:36:43   
emicaa
Noćas sam sanjala da mi je dečko ona mali crni iz grupe one direction,u braku sam sa mužem ali eto i sa njim sam u vezi user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Snovi
14.9.2014 12:43:36   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: wivern

Otkako sam trudna cesto imam "mokre" snove user posted image , da ne kazem skoro svako drugo vece.


Hahaha, ako, ako, imala sam ih ja.... user posted image
Cesto sanjam da padam sa ove moje terase sa sedmog sprata! user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Snovi
14.9.2014 13:49:55   
anita
Ja u poslednje vreme sanjam sve neke gluposti. Nocas sam sanjala kako se ljudima nesto ubrizgava u glavu ( nesto slicno sam u toku dana videla u nekom filmu).
Pre neki dan sanjala sam neke moje bivse. Cak sam sanjala i majku mog bivseg. user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Snovi
14.9.2014 18:52:43   
Žapkić
Ja sam noćas anjala kako sam počela da radim u nekom super-luksuznom auto-salonu!!! Što mi bilo lepo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here