|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
10.11.2014 9:20:39   
Sosa Mena
Trso rekla sam u mom slucaju. Kod tebe ne mora da znaci nista lose. Ja kad sanjam lepo desi mi ruzno i obrnuto. Dokazano vise puta u praksi. A loto mozes u svakom slucaju da uplatis nikad se ne zna. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Snovi
10.11.2014 9:24:30   
Peace*
user posted image Trćo

Možda sam i pročitala, ne znam više. Ali nisam zbog toga pisala.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Snovi
10.11.2014 9:29:24   
Trcosava
Soso, kažem ja da ne verujem. Ja sam se malo našalila.

user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Snovi
10.11.2014 9:32:28   
Sosa Mena
Nisam ni ja dok nisu pocele da mi se desavaju tragi-komedije user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Snovi
10.11.2014 10:49:16   
Mala Elena
Soso , koliko bi onda predivnih stvari trebalo da me strefi kad preplacem tokom celog sna! ? Mozda me tek ceka user posted image

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Snovi
10.11.2014 10:57:14   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Peace*


PORODITI SE
Za udate: veliki dobitak, blagostanje, novi uspješni poslovi (kud se ne porodih!? user posted image )


ja sam sanjala nocas kako sam se porodila i to carskim rezom i kazem matorom : vidis kako sad usajem , mnogo lakse nego kad sam se prirodno porodila
e posle toga sam lutala po nekoj bolnici i krazila da se istusiram
ustala sam smlacena
al dobro eto meni novih uspesnih poslova

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Snovi
17.12.2014 10:43:52   
Modessty
ja noćas sanjala zmije. I to neke ogromne i dugačkeeee. I sanjam da se penjem na ormar da pomebgnem od njih, pa sklanjam Nikolu. user posted image Sanjala i mog brata od tetke i njegovu ženu, oni se kao šetaju po sobi a ja vrištm da se sklone. BEzveze skorz. Usrala sam se od straha.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Snovi
17.12.2014 10:57:39   
serpica
Mod to su pare da znas....
a ja sanjala da mi lopov uso u stan..user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Snovi
17.12.2014 11:13:57   
Modessty
lele kakve pare'?! Nema bre ništa od pare! Mogu samo da ih potrošim i da ih imam još manje! user posted image
a lopov valjda beše nešto lepo?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Snovi
17.12.2014 11:18:14   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

lele kakve pare'?! Nema bre ništa od pare! Mogu samo da ih potrošim i da ih imam još manje! user posted image
a lopov valjda beše nešto lepo?




Pazi kad ti kazem iznenada dobijas neke pare,sigurno..
a za lopova ne znam...videcemo

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Snovi
17.12.2014 12:16:11   
Modessty
ti postade baba Vanga ko ova naša Rosuljka user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Snovi
22.1.2015 9:07:30   
Modessty
Update: Ja stvarno dobih pare!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Snovi
22.1.2015 9:36:58   
Peace*
E? Odakle? Ima da mislim o zmijama pred spavanje! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Snovi
22.1.2015 11:50:52   
Klarita
Ja sam ubedjena da zmije u snovima znace dusmaniuser posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 22.1.2015 11:51:13 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Snovi
23.1.2015 13:44:14   
Modessty
user posted image
Hm sad se pitam šta znači kad sanjaš zemljotres?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Snovi
13.2.2015 9:48:16   
emicaa
Ja sam sanjala da vadim sebi zube,dva sam izvadila i posle imam onu ranicu na desni i krv,baš realan san i kad sam se probudila nisam se ni malo fino osjećala.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Snovi
13.2.2015 10:57:48   
gagana83
Emice, kazu da to znaci da ti odlazi neka briga. Bar su tako meni rekli kad sam sanjala da mi ispadaju zubi.
Ja sanjala nocas jednu rodjaku od mm-a kako place.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Snovi
13.2.2015 11:45:46   
emicaa
nadam se da je tačno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Snovi
26.2.2015 7:27:08   
mali_mis
Sanjam, kako sedim u nekom sklj kaficu ne znam ni ja gde, sa nekim prijateljima, tu je i mm. U jednom trenutku njega nema. Onda sanjam kako idem po nekoj prostoriji koja ima kao male kabine, kao u wc, ali nije to wc, vec sobe, gde su neki mini kreveti, citavom duzinom kabine. I cujem mm. I najveci biser, kao necu da otvaram vrata od svake, vec stajem na prste, i trazim mm po carapama user posted image (ne znam kako mi samo carape padose na pamet, logicnije mi je po glavi, al ajde). I nadjem ga, sa nekom zenskom kako ju je uzjahao. I on kao poceo nesto da se pravda, da je otisao nesto da joj objasni. A ja, zamanem rukom, i kao u usporenom filmu nikako da ga odalamim, i zamahujem jedno 10 puta, ovo dvoje me gleda u cudu user posted image
I onda se probudim, a nisam ga posteno ni odalamila user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Snovi
26.2.2015 8:22:41   
emicaa
Mišu nasmija me pošteno,odalami ga na javi za svaki slučaj user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Snovi
27.2.2015 14:07:32   
Kata90
Sinoc sam sanjala da sam opet trudna,i nazovem mamu danas i kazem joj ona meni stvarno zar opet tako brzouser posted image zena nije dobro razumela,reko sanjala samuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Snovi
8.3.2015 0:14:22   
acalukic
supruga ih kao tumaci sa sanovnikom po meni je to bezveze

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Snovi
9.3.2015 7:20:25   
mali_mis
Da zapisem dok je jos sveze user posted image
Sanjala sam kako idem na neko vencanje. Mlada je bila fina, nezna, dobra osoba, a mladozenja totalni kreten. I kroz citav san sam se pitala kako neka tako dobra osoba moze da se uda za takvog kretena.

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Snovi
9.3.2015 7:37:49   
branki*
misu,ja mislim da to nije san,nego odistinski,uvek tako biva u zivotuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Snovi
9.3.2015 7:39:09   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: branki RR

misu,ja mislim da to nije san,nego odistinski,uvek tako biva u zivotuuser posted image


user posted image
Al pazi ja se jos nerviram kroz san zbog toga user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here