|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snovi
12.3.2015 11:02:22   
Plavusa34
meni se desilo da sanjam nesto i onda se to dogodi iskreno t me plasi user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Snovi
21.3.2015 10:12:54   
branki*
covece,kakve sam odvratne gluposti sanjala,a toliko je zivo bilo,kao stavrnost.sad pogledah u sanovnik,ispada da znace srecu i uspeh..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Snovi
31.3.2015 7:22:12   
mali_mis
Pre nego sto sam se probudila sanjala sam nekog prelepog momka, nemam pojma ko je, nikad ga nisam videla, i rekao mi je "Ja tebe cekam". I probudim se. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Snovi
31.3.2015 7:24:45   
serpica

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Pre nego sto sam se probudila sanjala sam nekog prelepog momka, nemam pojma ko je, nikad ga nisam videla, i rekao mi je "Ja tebe cekam". I probudim se. user posted image




user posted image da nije neko od poznatih licnosti samo ga nisi prepoznalauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Snovi
31.3.2015 7:26:51   
mali_mis
Nije serpi, sigurna sam, od ovih sto ih prepoznajem user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Snovi
13.5.2015 6:51:50   
Jasn@
Uf, kao što vidite rano sam budna, a razlog je loš san (što mi se inače ne događa, ali eto, i meni se mora ponekad). Sanjala sam kako me napada / proganja komšijin pas. Inače, pas izgleda stvarno zastrašujuće uživo, već je napao jednom moju prijateljicu, rijetko kad idem tom ulicom jer nikad nisam sigurna jer pušten s lanca ili nije, a eto sada me i u snovima muči.

Inače na čitam te sanjarice, niti znam koje postoje i koje su prave, ali eto, uz malo pomoći gugla našla sam ovu sanjaricu (valjda je ta dobra) koja za "proganjanje" kaže: "BITI PROGONJEN: Snovi υ kojima νаѕ neko іƖі nеštο progoni a vi trеbа ԁа umaknete nе izazivaju nіšta manje jak osjećaj strave od one koju biste osjetili ԁа vam se tο desi υ stvarnosti. U većini snova, osoba koja progoni је neko čudovište, opasna životinja іƖі neko ԁrυɡο strašno biće. Oνο је najučestaliji vid noćnе more ikad zabilježen. Tumačenja ѕυ sljedeća: a) osjećate pretnju nekoga іƖі nеčega υ vašem životu (tο može bіtі і neko prijeteće osjećanje!), te је stoga najbolje rješenje ԁа prekinete ovakav san аkο razmislite koga/šta υ vašem stvarnom životu predstavlja tο čudovište b) vaše podsvjesno se prisjeća neke realne strašnе situacije koja vam se desila υ životu, a vi је potiskujete kad ste budni."

Ovo pod b) mi se čini logičnim, iako se zapravo to meni i nije dogodilo. Pod pas kada gledam kaže sve pozitivno, ali i za snove piše pozitivno (igranje s psom i slično), tako da to nemogu usporedit.

Mah... Bolje da se ja kanim tih vračbina user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Snovi
18.6.2015 8:09:24   
emicaa
Sanjala sam da sam imala spontani pobačaj,sva sam bila krvava user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jasn@)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Snovi
18.6.2015 8:17:20   
eca89
Emice, mislim da svoju krv ok sanjati, a tuđu ne, vidi u sanovniku šta znači.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Snovi
18.6.2015 8:21:45   
emicaa
Ma značenje manje više ali ružan je osjećaj,kad sam se probudila baš sam se čudno osjećala

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Snovi
18.6.2015 10:10:03   
wivern
Jao Emice uzas, mrzim taj odvratan osecaj kad se probudis posle kosmara. Ceo dan si smozden.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Snovi
18.6.2015 10:18:55   
QueenJ
Jao, Emice, baž užasan san. Ništa gore nego kada sanjaš tako nešto, pa kad se probudiš, ne znaš da li je bio samo san. Pa kada shvatiš da jeste, opteretiš se što sanjaš tako nešto...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Snovi
18.6.2015 10:41:17   
emicaa
Kad sam bila trudna sanjala sam da sam počela krvatit,!e mogu vam opisati koliko me bio strah par dana posše toga da se stvarno ne desi.Sad nisam trudna ali opet je bljak osjećaj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Snovi
4.7.2015 6:06:12   
mali_mis
Sanjala sam da sam dobila ljubavno pismo ispisano na bebi cebencetu user posted image Onako pisano cirilicom, mnogo lep rukopis. A sta je pisalo, nisam uspela da procitam, jer me je A. probudio user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Snovi
4.7.2015 8:44:10   
Ivanka 75
Ja sam posle ko zna koliko vremena sanjala prosle nedelje i to da se setam po Sarajevu sa mm.
A poslednji put sam tamo bila 1987 user posted image
To je ta nervoza pred putovanje koja se odrazava kroz snove.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Snovi
31.7.2015 12:24:14   
World
Sanjala sam kako idem na sestrino vjencanje, ali ne znam koja sestra, nekako je tu bila sporedna, a ja u bijeloj savrsenoj vjencanici i kao poremetila mi se frizura pa namjestam je i razmisljam kako ce narod reagovati na to sto idem na svadbu u vjencanici. A to se sve kao odigrava usput, nije nesto bilo zakazano nego se kao na brzaka spremismo nesto. Sva sam bila super sjajna, zgodna, ma haos.. user posted image
Aj sad ko se razumije da mi kaze sta znaci to? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Snovi
31.7.2015 23:37:17   
choopa choops
Čovječe mali misu kakve ti divne snove imaš user posted image

Ja već danima sanjam neke gluposti, imam nesanicu opet, i ne mogu da zaspim prije 4-5h user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Snovi
12.8.2015 8:19:46   
Buba Mira
Već par noći za redom sanjam bivšeg momka. Toliko realne snove sanjam, sa preeeviše emocija, da sam se jutros probudila sa tahikardijom. Ne mogu da se saberem. On je bio moja najveća ljubav i totalno sam van sebe od tih snova. Previše, previše emotivno, jako se loše osećam. user posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Snovi
12.8.2015 10:40:12   
wivern
Bubo sto mrzim kad ustanem posle nekog mucnog sna. Ne mogu doci sebi.
Verovatno te je nesto skorije podsetilo na njega, pa je mozak to sazvakao u snu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Snovi
25.8.2015 16:59:11   
emicaa
Sinoć sanjam da sječem neku divnu tortu,i svima dala po komad i taman kad sam počela i sebi sjeći Dora se probudi user posted image
A prije tog sam sanjala popa,kao da osvešta vodicu ali ne nosi onu klasičnu mantiju nego neku plavu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Snovi
10.9.2015 11:56:49   
wivern
Sanjala sam da se spremam i da treba da se isfeniram, a dve drugarice koje sede u sobi i gledaju me kazu kako ce one da mi ispletu riblju kost. I tu se san zavrsio, kosa mi je u snu bila vezana u rep.
Mislim da taj san ne valja user posted image

Objasnjenje: Ako ste sanjali da ste češljali ili sredjivali kosu san sugeriše da ćete više vrednovati neku novu ideju, koncept,pogled na svet ili način razmišljanja. Možda ćete srediti svoje misli i sve dovesti u red poštujući samo realne činjenice.

< Poruku je uredio wivern RR -- 10.9.2015 12:00:21 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Snovi
11.9.2015 13:19:23   
wivern
Ovde samo ja pisem user posted image
Sanjah da mi je maksa upao u podrum i da ga na kraju nadjem kako nepomican lezi u lepoj beloj prostoriji koja bi trebalo da bude podrum.
bljaks i snovi vise.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Snovi
11.9.2015 13:40:51   
emicaa
Joj wiv svakakve gluposti dolaze u san user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Snovi
11.2.2016 17:23:11   
emicaa
Kad su mi javili da mi je ujko poginuo to mi je bio najgori dan u žuvotu i sinoć baš to sanjam,probudila sam se plačući.Zaspim i opet isti san iz početka,probudim se opet plačući.Zaspim ponovo i sanjam ga živog,izgrlila sam ga i i izljubila i tako je realno bilo.Cijeli dan mi nije dobro,samo o njemu razmišljam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Snovi
11.2.2016 17:36:30   
IvanaSK RR
Joj, Emice user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Snovi
11.2.2016 19:09:15   
wivern
Emice rade te i hormoni, u trudnoci se bas cesto sanja user posted image
Drzi mi se user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here