|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
4.12.2009 15:38:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

To sam ja dobila. Valjda sa tim rešenjem idemo u poštu? Meni rekoše da će dodatak krajem decembra, pa ja još neću... da ne idem šest puta.


evo sad dodjoh iz poste i rekose mi isto to, da leze negde oko 20-og, znaci pred novu cu da idem.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Roditeljski dodatak
4.12.2009 15:50:48   
sneza24
Ja sam podnela sve papire pre 2 meseca.Neznam tacno sta je sve trebalo to je mm odradio umesto mene(i od njega neka korist user posted image  ).
Prvi put sam dobila 10 000 din.
Drugi put 30 000 din.
U ponedeljak cu ici da vidim da li su jos nesto uplatili.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Roditeljski dodatak
4.12.2009 15:57:33   
*Alexx*
Hvala, Trinny user posted image

IZVORNA PORUKA: Trinny

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

To sam ja dobila. Valjda sa tim rešenjem idemo u poštu? Meni rekoše da će dodatak krajem decembra, pa ja još neću... da ne idem šest puta.


evo sad dodjoh iz poste i rekose mi isto to, da leze negde oko 20-og, znaci pred novu cu da idem.



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Roditeljski dodatak
4.12.2009 22:13:28   
gagana83
Mislim da ti ne treba nista osim licne karte da bi podigla novac,bar je kod nas tako.I sve pare daju iz jednog dela,doduse kod nas daju 26600user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 11:45:41   
Anoniman
jel ima mozda neko podatak, koje su bile cifre za prvo dete u septembru?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 11:51:53   
gagana83
Mislis za dete rodjeno u septembru?

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 11:57:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mislis za dete rodjeno u septembru?


e da da... user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 12:03:04   
gagana83
Kod nas je 26600,ne znam da li se razlikuje od grada do grada,mislim da ne.Samo u Vojvodini je ta cifra mnogo veca jer oni dobijaju nesto i od pokrajine.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 12:04:29   
Anoniman
aha, e pa ok... thanks Gagili, jesi li ti dobila taj dodatak?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 12:06:12   
gagana83
Jesam,pocetkom novembra mi je stiglo resenje a krajem novembra sam podigla novac.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Roditeljski dodatak
11.12.2009 12:09:06   
Anoniman
e pa superiska... svaki dinar je dobrodosao!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Roditeljski dodatak
21.12.2009 22:32:44   
marince1
Zenske jel znaneko jesu li uplatili roditeljski dodatak ovog meseca?
Da ne picim za dzabe user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Roditeljski dodatak
21.12.2009 22:58:14   
sneza24
I mene zanima.Vise me sramota da idem da pitam jer ovi kod nas neznaju kad ce biti uplaceno.
A sto ne nazoves da pitas?Da ne ides dzabe.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Roditeljski dodatak
21.12.2009 23:36:36   
gina
Nisu još uplatili roditeljski. Pitala sam danas u poštanskoj, ali nemaju informaciju. Imamo homebanking, pa ću pogledati odmah ujutru. Čim vidim, javljam... da ne idete džabe user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:32:00   
Anoniman
Vidim da je tema starija...A da li ovo i danas funkcionise?
I da li neko "svez" zna koliko se ceka, koliko je to para za prvo dete i da li vredi cimati se kroz tu papirologiju?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:34:23   
minavb
Vredi OTI, svaki dinar ti treba a mislim da se ceka oko tri meseca. Samo ti pripremi papire a mm ce sve ostalo da odradi. Koliko znam , ovde su zene dobijale po 33000 za prvo dete, i to odjednom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:37:09   
Anoniman
vala ima da se cimam...Ne, nego gledam spisak dokumentacije...Jooj, covece...pa to treba juriti i juriti...Ali ima da jurimo.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:37:46   
Markovicka
Kod nas ta suma iznosi oko 70 000, tako da se vredi potruditi. Kazu da stigne u roku od mesec, dva od podnosenja zahteva.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:41:04   
LillyT
Vec sam negde pisala kako grad Beograd ne daje nista, njima je dovoljno sto placaju 35% da biste imali punu platu (inace, izuzetno veliki broj ljudi je na minimalcu). Vojvodina kao pokrajna daje bas dosta (u odnosu na neke druge oblasti)+ gradovi odrese kese

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:53:04   
minavb
Ne bih se ja menjala sa njima i isla na njihovu komisijuuser posted image
Samo nek oni nama daju onih 35%, i meni ce biti dovoljno tih 33000 roditeljskog dodatka.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 8:57:27   
Markovicka
To jeste, proci komisiju je prava umetnost. Ja sam isla na komisiju u jedno manje mesto blizu ns, gde radim, pa sam dobro prosla, inace, verovatno bih radila do nedavno.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 9:13:52   
LillyT
IZVORNA PORUKA: minavb

Ne bih se ja menjala sa njima i isla na njihovu komisijuuser posted image
Samo nek oni nama daju onih 35%, i meni ce biti dovoljno tih 33000 roditeljskog dodatka.


a kakve veze ima komisija s tim user posted image samo komentarisem, a i nacula sam da to nisu 33000 nego nesto ispod 30000. Kazem, nacula....A i u ZR-u je super komisija....


< Poruku je uredio LillyT -- 22.12.2009 9:15:05 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 9:19:55   
buhla
e ajd i ja da se ubacim... nego te pare za prvo dete... znam da je pre moralo da se otvori u posti racun na koji ti uplate, da li i to sada vazi, ja imam racun koji sam otvorila 2005 ali ga nisam koristila pa da ga opet aktiviram ili otvaram novi. A stvarno ima papirologije... dobro pa u tirsovu moze bilo ko da nosi i vadi sve ove papire, ali maltretirati porodilju da ide u socijalno je mlooogo.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 10:33:03   
marince1
IZVORNA PORUKA: gina

Nisu još uplatili roditeljski. Pitala sam danas u poštanskoj, ali nemaju informaciju. Imamo homebanking, pa ću pogledati odmah ujutru. Čim vidim, javljam... da ne idete džabe user posted image


Hvala ti Gia,javi user posted image
Na nasoj lokalnoj tv su rekli da je leglo materjalno,a to obicno uplacuju zajedno

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Roditeljski dodatak
22.12.2009 10:38:14   
*Alexx*
Buhla, otvaraju ti oni račun sami, ne moraš ti. A dodatak je 26000din za prvo dete, isplaćuju odjednom - tako su meni rekli. Kad dobiješ rešenje, samo odeš sa tim i LK u bilo koju poštu.
A meni je mm uzeo sve papire, ja nisam išla nigde. Samo ponese tvoju LK.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 22.12.2009 10:39:12 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here