|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
27.2.2017 15:59:01   
krin 40
S tim što ćeš i za novorodjenče opet po potvrdu iz Suda prvo😃.I ja sam htela da sve spremim pre porodjaja,ali za to mora da se čeka dok se bebane ne rode😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mamita3)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Roditeljski dodatak
27.2.2017 16:05:58   
Mamita3
user posted image user posted image axaxaa kakva ispala,roknucu se.Ali hvala vam u svakom slucaju...ne vredi biti azuranuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Roditeljski dodatak
27.2.2017 16:06:30   
IvanaSK RR
Da, moraces opet. U suštini, jedino sto moze pre porodjaja je da se uzmu izvodi za prethodnu decu, fotokopiraju licne karte...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Roditeljski dodatak
27.2.2017 16:08:31   
Mamita3
Zasto da bude jednostavno kada je bolje komplikovanouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Roditeljski dodatak
27.2.2017 16:31:51   
krin 40
Isto sam tako odreagovala.Spremila sam potvrde o prebivalištu,izvode,kopije l.k..srećom čitala sam Ivanin post ovde i za sud i socijalno prvo zvala umesto da odem i po to😃.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mamita3)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Roditeljski dodatak
5.3.2017 20:00:51   
Dragce86
Ima li neko pojma sta ce sada biti, s obzirom da se ukida PDV a nije donet zakon o povecanju roditeljskog dodatka, a pritom zbog izbora skupstina nece raditi do ko zna kog aprila?! Koliki je sad dodatak, cekati novu odluku ili predati papire, ne znam sta da radim? Bebica je rodjena ove godine u januaru..user posted image

(odgovor članu Mamita3)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Roditeljski dodatak
5.3.2017 20:03:59   
krin 40
Povrat PDV-a važi i dalje.Lično ne verujem da će tu biti nekih promena do kraja godine.

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.3.2017 20:05:12 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Roditeljski dodatak
5.3.2017 20:26:01   
Milena18
A koliko ste vi čekale roditeljski dodatak? Meni je rešenje stiglo u decembru a još nema uplate.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Roditeljski dodatak
5.3.2017 21:13:10   
IvanaSK RR
Dragce, podnesi papire da ne bude posle da "okasnis".
Milena, ja sam cekala tacno mesec dana od rešenja. Sad je verovatno frka sa parama zbog izbora user posted image . Uplaćuju oko dvadesetog u mesecu, da znas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Roditeljski dodatak
5.3.2017 21:36:04   
Milena18
Vidiš, Ivana, nije mi palo na pamet da to može da bude razlog kašnjenja user posted image Ja se samo nadam da nisu nešto zagubili, pa da moram da nosim papire ponovo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Roditeljski dodatak
5.3.2017 21:45:35   
Duškić
I meni su kasnili, niko mi nije ni doneo resenje
Ja besna odem , a zvala sam 1000 puta niko mi se ne javlja, a ona mi kaze vec vam je bila uplata...I odstampa mi novo..potpisem i cao!
A svuda po novinama i na sajtu citam da ce povracaj pdv-a na bebi opremu biti i u julu..

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2017 8:16:37   
IvanaSK RR
Meni rešenje nisu tražili u posti. A desava se da bude uplata, a rešenja nigde.
Milena, ne verujem da je zagubljeno, nego stvarno nema pravila oko uplate.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2017 8:30:39   
vikiveki
Ne znam gde je ta tema,ali je li neko bio juče na protestu majki sa troje dece,bilo je na Dnevniku RTS

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 13:11:48   
IvanaSK RR
Milena, jel bila uplata u medjuvremenu? Sad videh na sajtu da bi trebalo sutra da bude.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 13:16:41   
Milena18
Ivana, ja sam išla do pošte oko dvadesetog prošlog meseca, tada nije bilo uplate. Rekli su mi da proverim ponovo za mesec dana, tako da ću otići verovatno u ponedeljak.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 13:21:06   
IvanaSK RR
Ne moras da ides, pozovi sutra oko 12h telefonom. Pitas da li je bio roditeljski dodatak i kazes matični broj. I da, ponedeljkom ne uplacuju :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 18:30:10   
Milena18
E pa super, hvala ti na informaciji. Ja se nadam da će mi sad uplatiti, već sam isplanirala šta ću kupiti od tih parica.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 20:03:09   
branki*
18.marta je isplata roditeljskog dodatka,ima na sajtu,samo ukucas budzetske isplate.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 20:12:18   
IvanaSK RR
Da, da, branki, tamo i ja gledam. Slucajno sam pogledala danas, ocekivala sam da ce biti u utorak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 20:25:40   
veselicaa
Ja jos uvek nisam primila ni jedan deo,evo Nina za neki dan sest meseci.Bio je vama,nama kazu u utorak pocinje isplata.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 20:38:57   
IvanaSK RR
Jao, ja sam mislila da je danas 17.03 pa sve mislim sutra je uplata jer je 18.03. Milena, u petak je uplata, kao sto kaze branki 18.03. Tada zovi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 20:59:15   
suzi kju
Ivana zbunjuješ me 18-ti je subota user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 21:21:42   
IvanaSK RR
Suzi, evo
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 21:24:00   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Milena, u petak je uplata, kao sto kaze branki 18.03. Tada zovi.

Znam draga, i ja pratim na ovoj stranici, nego a me zbunila ovim u petak 18-og je uplata. 18-ti je subota.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Roditeljski dodatak
16.3.2017 21:32:19   
IvanaSK RR
Kukuuu, mislila sam da napisem da je subota. Idem da se pokrijem usima i da cutim. Veceras vise nista ne pisem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here