|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
21.6.2017 15:12:06   
Anck Su Nmaun
Nema na cemu user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1576
   RE: Roditeljski dodatak
21.6.2017 17:37:59   
Mariya
U međuvremenu sam shvatila da bi trebalo da pogledam rešenje, na njemu piše da se isplaćuje 24 meseca user posted image postporođajni hormoni me još uvek čine glupavom. .. Valjdauser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 21.6.2017 17:47:28 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1577
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 10:09:13   
Zemunka85
Zenske, moze pomoc - koje papire mogu da skupim pre nego dodje beban za roditeljski? Znam da se pialo, ali mi je to tada bilo daleko, pa se nisam udubljivala.
I da li cu opet moci da otvorim taj racun u PS, jer pise da ako ga imas, na taj ce uplacivati - msm to bilo pre 5god, ne znam nista o tome, da li oni mogu da mi daju podatke o njemu?
I koji mi papiri trebaju za tu jednokratnu pomoc?

Tnx :*

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1578
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 10:18:02   
krin 40
Draga sve mozes da spremis(i treba jer je tako brze i lakse) pre porodjaja.Posle porodjaja samo pridodas bebin izvod i prebivaliste.Izvadi za sve vas izvode iz
MKR,uverenja o prebivalistu,tvoje o drzavljanstvu,ocitaj tvoju i muzevu lk.Sve ovo iskopiraj po pet puta i svoju zdravstvenu knjizicu.Kad se rodi beban pridodas
njegovo i odes u sud pa u centar za socij.rad pa u 27.marta.Ide brzo,sve sam sama sa Dusanom zavrsila.Za tu pomoc ti valjda treba samo lk i dokaz da si
beogradjanka godinu dana❤Sve kopije ne moraju da budu overene

< Poruku je uredio krin 40 -- 13.7.2017 10:20:24 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1579
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 12:50:38   
veselicaa
Zemunka moze taj stari racun,ja sam imala pre 7 godina bebu pa sada i taj isti racun mi je ostao.Sto se tice papira izvadi pre porodjaja sve sto mozes,jer ih ima bas dosta pa da posle ne jurite.Imas na sajtu sta treba od dokumenata,pogledaj.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1580
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 19:06:53   
Zemunka85
Krin, hvala :*
Veselice, da ali ja to ne bih htela :D. Jer samo znam da sam tada otvarala, nikada ga posle nisam koristila. Da li oni imaju podatke o tome, koje bi mi dali? I sta ako ne mogu da otvorim novi, jer vec "imam" taj?

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1581
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 19:21:25   
IvanaSK RR
Zemunka,Milena je ovde pisala. Njoj su uplatili na stari racun koji je koristila pre par godina.Ti ne otvaras racun,das im podatke i ako imas tamo racun,ako ne,oni ti otvaraju (ili uplacuju na taj stari).
Sada imas i 10 000 dinara jednokratno. A mozes da dobijes i 25 000 din (mislim da je ta cifra) ako vam primanja ne prelaze 10 000 din po clanu,tu racunas i novorodjenu bebu.
Evo link pa iscitaj
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1582
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 19:46:12   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Krin, hvala :*
Veselice, da ali ja to ne bih htela :D. Jer samo znam da sam tada otvarala, nikada ga posle nisam koristila. Da li oni imaju podatke o tome, koje bi mi dali? I sta ako ne mogu da otvorim novi, jer vec "imam" taj?

Zemunka nisam ga ni ja koristila ni za sta osim za taj roditeljski.Nista ne brini :*

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1583
   RE: Roditeljski dodatak
13.7.2017 23:08:35   
Milena18
Zemunka, kao što reče Ivana, ja sam imala namenski račun pre nekoliko godina u PŠ. Iz nekog razloga su mi otvorili novi, a uplatili na taj stari, pa je nastala čitava zbrka oko toga. Ne bi bilo loše da im napomeneš da imaš taj račun kad budeš predavala papire. Ako nemaš karticu, mogu da ga nađu po JMBG-u.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1584
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 14:55:21   
Zemunka85
Hvala Milena. Pa i ja sam tada, pre 5god, to otvorila. Podigla te pare jednokratno i nikada nive to nisam koristila. Nemam pojma ni jednu jedinu informaciju. Da li ja u resavanje toga sa postanskom stedionicom mogu da krenem sada, ili tek po rodjenju bebe, obzirom da je u pitanju "namenski racun"?

Imam jos neka pitanja, pa ako neko zna da mi odgovori pls:
1 - Pominju se primanja mog muza. Obzirom da ni on ni ja nismo prijavljeni, sta onda? Da li izvestaj sa biroa, neki izvodi banaka ..? Mada to nigde nista ne pise.
2 - Pominju sumu od 12.000.000 na koje se placa perez. MM i ja imamo po stan na sebe (da li racunamo i auto user posted image ), ko procenjuje da li oni vrede toliko? Poreska uprava? Znaci ja regularno predam a oni me ne odbiju, ili odbiju, tako?
3 - Uverenje CZSR blabla - isto vadim kada se beban rodi?
4 - Prebivaliste za nas - gde vadim? U SUPu?

Hvaaalaaaa

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 14.7.2017 14:58:26 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1585
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:05:24   
krin 40
Potvrdu o prebivalištu za decu u svojoj opštini a za muza i tebe u Ljermontovoj.Čekaj sada si me zbunila sa primanjima.Šta će ti primanja za roditeljski?Ona idu za dečiji?
Namenski stari ostaje i posle 20 god.Mpj koji je otvoren kada se Strahinja rodio 1997 je korišćen i 2006 i sada će.Sami to vide.Ja i ne znam gde je kartica.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1586
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:08:07   
krin 40
Uverenje CZSR sam ti napisala pre.Kad se rodi beban prvo u sud pa sa potvrdom iz suda u CZSR po potvrdu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1587
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:10:45   
IvanaSK RR
Mi smo potvrdu o prebivalistu za bebu dobili na kucnu adresu. Sinovljevu sam imala, za nas nisam ni predavala.
Nisam nosila nikakvu potvrdu sa biroa, a ni muz sa posla.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1588
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:10:56   
Zemunka85
Aha dada Krin, hvala.
Znaci samo na salt_eru bih podigla pare, sa LK, bez da znam ista o tome.
Ovo za primanja traze za neko davanje od 25.000 za nezaposlene, sa linka sto je Ivana postavila ...

Ivana, ovde se pominje neka pomoc od 25.000 za nezaposlene i datum Jun 2017, vrv je novo, pa zato tebi nije trebalo.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 14.7.2017 15:14:01 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1589
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:13:04   
IvanaSK RR
Zemunka, ovde u temi na strani broj 60 sam tacno napisala gde se ide i sta treba od dokumenata za roditeljski.
Za tih 25 000 nije bilo prosle godine, skoro su uveli. Verovatno treba potvrda sa biroa.
I da, ne mozes mnogo dok se ne porodis. To za racun nema sta da sredjujes.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 14.7.2017 15:14:11 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1590
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:15:44   
krin 40
Aha to je ono za nezaposlene porodilje.Ima ali ide prosek primanja.Ako ste oboje nezaposleni potvrda iz PIO fonda.Ali ako ti muž ima na sebe registrovanu
firmu tražiće ti te podatke.Ako nema nikakvi registrovanu firmu imate pravo i na dečiji

< Poruku je uredio krin 40 -- 14.7.2017 15:16:45 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1591
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:20:52   
Zemunka85
Ivana , pogledala hvala.
Krin, da, oboje smo nezaposleni user posted image . Ima firmu, ali freelance, tako da se to ne racuna.
Ja sam na birou, on cak ni to user posted image .
Izvestaj iz PIO fonda? O Bogo ...

Za deciji znam, ali nismo se prijavljivali, niti cemo, bilo bi malo mnogo :D.
Da nesto ne zeznemo, upravo zbog tog njegovog tj naseg posla.

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 14.7.2017 15:22:49 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1592
   RE: Roditeljski dodatak
14.7.2017 15:29:27   
krin 40
Šta bi zeznula? Kad već budeš imala sve ove papire isti skoro idu i za dečiji.To u PIO u Nemanjinoj 3 dobijete za pet min.Samo lične karte.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1593
   RE: Roditeljski dodatak
20.7.2017 16:13:28   
Dragce86
Mi smo jedva skupili sve papire, posebno su nas zezali u socijalnom gde smo zbog njihovog godisnjeg cekali celih 10 dana na potvrdu da vodim brigu o detetu i da nemam dece na socijalnoj zastiti, te smo uspeli predati sve papire bukvalno 3 dana pred istek krajnjeg roka od 6 meseci za predaju istih...Citava jurnjava bila! U 27.marta se cudili sta su nam sve u Socijalnoj sluzbi trazili, krstila se zena bukvalno pred nama...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1594
   RE: Roditeljski dodatak
20.7.2017 16:38:19   
IvanaSK RR
I ja sam cekala papir iz socijalnog sedam ili deset dana.
Danas je bila uplata roditeljskog i decijeg...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1595
   RE: Roditeljski dodatak
1.8.2017 19:50:41   
krin 40
Ja sam taj papir dobila u socijalnom bukvalno za dva dana.Pisala sam već,ali ja sam svuda išla sa Ducijem šarmerom.Govori tiho i vodi bebu sa sobom😃 Danas mi stiglo rešenje za roditeljski.Da očekujem u avgustu uplatu?.Podnela sam zahtev 15.06

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1596
   RE: Roditeljski dodatak
1.8.2017 20:00:30   
Duškić
Pa da tako bi trebalo , Krin. Provrednili se na sve strane, vidis i pdv za bebi opremu , meni su oni u posti najgori, kad god odem ona nema.
Zadnji put sam zvala da dodje sefica i ona mi pronasla i izvinjavala se. Nisam podizala par meseci , a ona meni kaze nije bio roditeljski i kulira
Me
.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1597
   RE: Roditeljski dodatak
1.8.2017 20:02:45   
krin 40
Svašta..svi se žale da "ne mogu da im pronadju".Šta ima sa traži.Ukuca tvoj jmbg i vidi sve račune na tvoje ime.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1598
   RE: Roditeljski dodatak
1.8.2017 20:26:18   
IvanaSK RR
Mi smo bili u socijalnom za vreme godisnjih odmora, cekali smo na papir oko osam dana.
Verovatno ce ti leci novac sada u avgustu, za oba meseca od kad se beban rodio.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1599
   RE: Roditeljski dodatak
1.8.2017 21:21:48   
krin 40
Da odmah u zdravlju potrošimo,haha❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here