|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sluzni čep
7.10.2012 22:25:10   
djdb
Meni je cep isto ispao na dan termina i porodila sam se tacno 2 sata nakon toga, pre 3 godine

(odgovor članu dada951)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Sluzni čep
8.10.2012 12:27:18   
Tiziana
Kada mi je pukao vodenjak, u tom raznom curenju na sve strane ispao je i cep,dakle negde izmedju 1 i 3h ujutru,porodila sam se u 7.40.

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 6:59:59   
Mikica1
Mamice...user posted image
Jutros me je probudila bol u donjem delu stomaka i ledjima, kao kad imam ciklus. Sutra mi je termin, doktorica je rekla da cu se do krAja nedelje poroditi. Kad sam ustala da piskim sad, primetila sam malo krvi na papiru, nekako blede boje, ne znam sta mi je too? Nikakve sluzi nije imalo, samo to... user posted image prva mi je trudnoca, ne znam sta se desava.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 7:11:18   
sneza24
To je to.Porodjaj polako pocinje.Lezi,odmaraj i prati simptome i kad ti kontrakcije dodju na oko 10 min polako kreni u porodiliste.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 7:18:55   
Cindarella
Kada mi je ispao cep trudila sam se da se sto vise krecem,koliko je to moguce u bolnici.Setala sam se uz stepenice,da bih ubrzala stvari.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 7:44:21   
tijatija
Ti si pred kraj trudnoce, trebalo bi da je to, to ali polako... moze da pocne danas a moze i za par dana... sretno

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 12:43:20   
bojanica7
kad mi je "prvi put ispao cep", mislila sam da je to to, jer bilo je malo krvi i sekreta i sluzi. i nista nedelju-dve... ispostavilo se da to nije bio cep. "drugi put mi ispao cep" nekoliko sati pre porodjaja. i to je u stvari bio chep. i ne mozes da ga promasis, ima ga baaas mnooogo, tipa cela shaka. kontam da nekoliko kapi, ili kad obrises, da to prosto nije to. tako su nas i u skolici ucili.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 14:17:10   
Tiziana
Mislim da je to to. AKo te boli kao da treba da dobijes,a ispao ti je cep,pocni polako da pakujes kesu...Kod mene je proslo 5h od ispadnja sluznog cepa i bola kao da treba da dobijem,dok se beba nije rodila!

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Sluzni čep
11.10.2012 20:20:43   
bojanica7
ne znam, meni ne lici na sluzavi cep posto nema sluzi, vec samo malo krvi na papiru. ajd javi sta se zbiva user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Sluzni čep
12.10.2012 0:23:55   
Mikica1
Zvala sam svoju babicu, i rekla mi je da je to normalno i da nije sluzni cep nego me je doktorica pregledala prekjuce i posto je 'ceprkala' user posted image dolje, moralo je malo krvi imat'... Sto znaaaam ... user posted image Evo danas mi je termin... user posted image
user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 10:51:03   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mati

Srna ! Srna! Srna!
Treba mi hitno info... Ispao mi cepic... Ja nisam znala sta je mislila sam vodenjak... Dr me opet pitala da li hocu da ostanem i ja dodjoh kuci...
Sad me zanima KOLIKO to moze da se oduzi od ispadanja cepa?

Mati navijam da bude brzouser posted image

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 10:54:39   
Olga75
kazu kad ispadne cep poradjaj obicno dude tu negde do 72 satae sad ja nisam Srna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 10:54:54   
mati
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Srna ! Srna! Srna!
Treba mi hitno info... Ispao mi cepic... Ja nisam znala sta je mislila sam vodenjak... Dr me opet pitala da li hocu da ostanem i ja dodjoh kuci...
Sad me zanima KOLIKO to moze da se oduzi od ispadanja cepa?

Mati navijam da bude brzouser posted image

Cekaj da mi muz dodje ... Poslala sam ga u grad da se izduva malo...user posted image

Srnu sam navela zato sto je stvarno upucena a glupo joj je da pise da "nas ne bi davila"... Pa ja sam mislila da je vodenjak... Toliko o mom znanju kao drugorotka.

< Poruku je uredio mati -- 3.11.2013 10:56:56 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 10:58:55   
dijana1*
Ma kakav da davi , zato i jesmo tu da jedna drugoj pomognemo koliko god to mozemouser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 11:01:10   
Olga75
Mati , zezam se user posted image
sad ce beba , sigurna sam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 11:18:50   
mati

IZVORNA PORUKA: bojanica7

kad mi je "prvi put ispao cep", mislila sam da je to to, jer bilo je malo krvi i sekreta i sluzi. i nista nedelju-dve... ispostavilo se da to nije bio cep. "drugi put mi ispao cep" nekoliko sati pre porodjaja. i to je u stvari bio chep. i ne mozes da ga promasis, ima ga baaas mnooogo, tipa cela shaka. kontam da nekoliko kapi, ili kad obrises, da to prosto nije to. tako su nas i u skolici ucili.

Mozda nekome pomogne... I kod mene je bilo ovako, sluz prosarana krvlju preko celog dnevnog uloska...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Sluzni čep
3.11.2013 16:25:04   
mati
Meni ovo jos uvek izlazi...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Sluzni čep
4.11.2013 11:12:18   
Meisje
Evo i ja bas sad napisah,nema sanse da se pomesa sekret sa sluznim cepom,njega ima bas mnogo i rastegljiv je(ko slineuser posted image )i svaki put kad se brises je sluzavo..meni nije bilo pomesano sa krvlju,samo belo,providno,ali svaki drugi odlazak u wc i pojavljivalo se rozikasto. Porodjaj nastupio 1h od ispadanja. Imala sam samo blagi menstrualni bol,neposredno pre

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Sluzni čep
4.11.2013 11:18:41   
vikiveki
Meni je taj sluzni čep bio pomešan sa malo krvi i bilo ga je zaista dostaaauser posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Sluzni čep
20.5.2014 21:28:06   
New Mom
Ispao mi je malopre sluzni cep.

Prvi put: 21.30h uvece, porodila se sutradan oko 11.30h.
Drugi put: 12.30h, porodila se taj dan oko 16.20h.
Ajd da vidimo sad.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Sluzni čep
20.5.2014 21:29:01   
lanajelena
pocelo je,pocelo user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Sluzni čep
20.5.2014 21:33:45   
Didy
NM user posted image Hoće li biti do ponoći? user posted image
Samo da znaš da ja drugi put nisam imala bolove do samog kraja. Znam da ti je Betanija blizu, al nemoj kod kuće da se porodiš. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Sluzni čep
20.5.2014 21:34:40   
pocahontas
!!! user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Sluzni čep
20.5.2014 21:36:35   
New Mom
Didy, pitaj LJ, mislim da je stopovala juce da mi peske treba 3 minute.user posted image
Ma ja sam u uzasnom raspolozenju, uopste sam prestala da se palim da je "to to".

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Sluzni čep
20.5.2014 21:38:55   
Didy
I 3 minute je puno ako krene. user posted image
Šalim se, naravno. Hajde ti polako se saberi, proveri torbu i lagano...


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here