|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 18:47:43   
nala
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ispušim cigaricu i odo' u potragu za nekom haljinicom da se slaže uz nove sandaleuser posted image



Bejbe, jesi li kupila haljinicu za nove sandalice?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 19:06:18   
lenaa

IZVORNA PORUKA: kaca82

Ma kakva kupovina dole,sad za Uskrs kad sam bila,ponela sam odozdo samo 3 kg slagauser posted image ,ne umem da umutim rahm i nista vise.Ovde idem jednom mesecno u outlet Esprit(kad bude plata)i za stoju kupim bar dvoje farki i 5-6 majica,malo li je?

cao komsinice hehe ti si mi najbliza user posted image user posted image user posted image .
A kad smo kod teme - od kako sam trudna slabije kupjuem odecu - brzo je prerastem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 19:29:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ispušim cigaricu i odo' u potragu za nekom haljinicom da se slaže uz nove sandaleuser posted image



Bejbe, jesi li kupila haljinicu za nove sandalice?


Nisamuser posted image user posted image user posted image
Jako sam se iznervirala, nisam imala puno vremena, obišla sam možda 10-15 butika, i modeli su ili kratki i uski ili kao neki džakoviuser posted image Našla sam samo jednu koja mi se dopada, i dobro mi stoji, al joj fali 5cm u dužinu da mi pokrije ratnička kolenauser posted image
Sutra opet u potraguuser posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 19:37:28   
kaca82
Lena trudnjaco,cekam te da rodis bebca,pa idemo u soping od SG pa na ovamo ka meni.E bas sam u cetvrtak kad se nije radilo(prosle nedelje)bila u Dietikon u onaj outlet,dobre stvarcice sam kupila.A sad ovaj vikend mozda dolazim u tvoj kraj na kupanje u Rorschach user posted image .
I opet danas nemam sta da obucem,sve zbog ove kise.

< Poruku je uredio kaca82 -- 9.6.2010 19:39:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 19:44:16   
Ana RR
Ja već danima gledam dve haljine i suknju (iz auta) u izlozima dva butika, i nikako da se nakanem da uđem i da probam.
Čak sam videla i jedne sandale koje bi mi odlično išle uz jednu haljinu i suknju, i sve sam isplanirala uz šta mogu da ih nosim user posted image još samo da odem i da kupim user posted image ili će se prodati dok ja odem ili mi neće stajati, kakav sam baksuz user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 19:52:17   
kaca82
Meni se to redovno desava i uglavnom to uopste i ne kupim.Vreme me zeza,mesec dana pada kisa,ili pre ili posle podne,ne znam da li da krenem u papucama ili da uzjasem metlu kad krenem negde.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 19:53:03   
Ana RR
user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 22:40:40   
nala
IZVORNA PORUKA: Nedja

Nisamuser posted image user posted image user posted image
Jako sam se iznervirala, nisam imala puno vremena, obišla sam možda 10-15 butika, i modeli su ili kratki i uski ili kao neki džakoviuser posted image Našla sam samo jednu koja mi se dopada, i dobro mi stoji, al joj fali 5cm u dužinu da mi pokrije ratnička kolenauser posted image
Sutra opet u potraguuser posted image



Nadam se da ces sutra biti bolje srece. user posted image A sto ratnicka kolena? user posted image Pa nije valjda stajala tako strasno?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 22:43:22   
Anoniman
Ma ja sam bila dete-razbojnik i harambaša, sva sam u ožiljcima po kolenima i šakama, što od bicikla, što od braće i sestara, mlatili smo se redovnouser posted image
Al ajde, nekako sam ja to sakrivala, solarijumom...al sad su mi noge ostale malo deblje iznad kolena, pa mi se ne sviđa kako izgledam u tim haljinama što dodju par cm iznad kolena.
Sutra ću imati više vremena, i krenuti ranije, dok ne upeče zvezda, pa da na miru isprobavam i kombinujemuser posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 22:48:55   
Ellenica
Šta pričaš ti?

IZVORNA PORUKA: Nedja

...al sad su mi noge ostale malo deblje iznad kolena, pa mi se ne sviđa kako izgledam u tim haljinama što dodju par cm iznad kolena.



Šta na tebi  može da postoji" deblje"user posted image
Kda sam te videla pomislila sam da nema šanse da si rodila dete već se samo foliraš na RRuser posted image
Ko zna čije slike kačiš.user posted image


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 22:51:44   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Hvala draga, al ipak ima salca iznad kolena i šlauf oko struka, samo ja to vešto prikrivamuser posted image
Juče isprobavam neke kombinacije pred dve drugarice, da mi pomognu da nađem nešto, i kukam, naravno, kako mi stvari ne stoje kao pre trudnoće...a one zapele, pa rodila si dete, pa rodila si dete...a ja kao da sam ga u butinama i dupetu nosila, a ne u stomakuuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 22:54:41   
Ellenica
Meni je to jako teško da prihvatim da više nemam 50kg i strukić kao peščani sat.
ali daleko si ti od tipične žene sa tako malim detetom.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 22:55:50   
Anoniman
Hvalauser posted image
Ni ja ne mogu sa tim da se pomirim...a to je dobro, jer ako se pomirimo sa tim, onda nikad nećemo ni imati takavstruk...dokle god nismo zadovoljne svojim izgledom, postoji nadauser posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 7:57:53   
nala
IZVORNA PORUKA: Nedja

Hvalauser posted image
Ni ja ne mogu sa tim da se pomirim...a to je dobro, jer ako se pomirimo sa tim, onda nikad nećemo ni imati takavstruk...dokle god nismo zadovoljne svojim izgledom, postoji nadauser posted image



Bejbe, sorry, nisam stigla sinoc da komentarisem, vodila sam dete na spavanje, pa sam naravno i ja zaspala. user posted image user posted image user posted image

Sto se strukica tice, kad sam se upoznala sa mm i pocela s njim da se zabavljam imala sam 49kg a visoka sam 177cm, mozes misliti kako sam izgledala. E, a onda sam malo po malo i za 4,5 god. dosla do 62kg. Sa toliko sam ostala u drugom stanju u prvoj trudnoci, u trudnoci dodala 20kg (to je 62+20=82kg), sa porodjajem padnem na 77kg, a onda tek pocinje moja nocna mora. Odmah po porodjaju nisam mogla nista da obucem user posted image , a na stranu to sto sebe jos uvek nisam mogla da zamislim u br.42. To mi je nekako bio br. kao za mame (ali nase mame i bake). user posted image user posted image user posted image A posto sam dojila moju devojcicu 1,5 godinu ugojila sam se toliko da kad sam stigla do 89kg vise se nisam merila (sigurno sam posle nekog vremena bila oko 100-tke, a to znam jer sam dogurala do konf. br.46, ej, bre). I naravno kad god krenem da nesto kupim, samo me odmere i kazu "nema broja za vas, ali imamo nesto sto bi vama odgovaralo", a meni para na usi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Moram da menjam stil, ne, ne, ne... ne dolazi u obzir. Ali kad nisam mogla da se pomirim sa tim da vise ne mogu da nosim "fancy" stvarcice mm me odvede kod njegove drugarice koja ima butik kod nas (a inace je i ona punacka). A tamo, probrana "fancy" garderobica za debele user posted image , raj za debeljuce. Ja srecna ko kuce u liftu. Kupim svasta nesto i imam sta da nosim. U BG sam kupovala u "moni", jer oni uvek imaju velike brojeve lepih stvarcica. Kad sam prestala da dojim dete pocela sam da mrsavim (jer nisam klopala posle svakog podoja, pa nisam vise dojila, jel te), opet problem, opet nemam sta da obucem, jer se nisam vratila na staru kilazu. Pa opet Jovo na novo. Kupovala sam sve novo. Kad sam dosla do 75kg, a onda i do 72kg, sebi sam izgledala bas lepo. Ali ne lezi vraze, prosle godine sam negde na pocetku ostala u drugom stanju i opet pocela da se gojim, a dodje i spontani u 10. nedelji user posted image user posted image user posted image i moje razocarenje. Od tada sam se ponovo borila sa kilazom koja se kretala od 79kg-82kg. Sada sam ostala u drugom stanju sa 80kg i do sada dodala 3kg, valjda necu preterati u gojenju ovog puta.user posted image A da ljudi ne mogu da me prepoznaju, pa i ne mogu (mislim na one koji me nisu videli 10 godina). Ali bicu ja opet ona stara kad se detence rodi i malko priporaste, jer planiram da i ovo dete dojim. user posted image

Pa eto ti sad ti vidi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 9:32:42   
Anoniman
Potpuno te razumem, i saosećam sa tobomuser posted image
Ali, ti znaš da ćeš uspeti to da vratiš kad prestaneš da dojš bebu,i opet ćeš izgledati super.
Ja nekako imam utisak da mi se manje primećivalo, kad nešto obučem, kad sam imala 20kg više, tad sam imala izgovor-dete...a sad, kad sam nekoliko kg od cilja, šta god da obučem, to se vidi, makar malo, i to mene izluđuje. Popijem kafu pa opet u potraguuser posted image

(odgovor članu nala)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 9:36:56   
nala
Naci ces danas nesto, sigurna sam u to. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 14:45:38   
buhla
elem đelem - otvorim ja jutros moje ormane ne bi li videla šta sve od stvari treba da osvežim i pripremim za put... kad ja tamo, a ono međutim JA NEMAM ŠTA DA OBUČEM! pantalone, šorcevi su mi svi uski u struku, uspem da uđem u njih, al kada sednem je raspad sistema. majce su mi većina uske i sa malim otvorima, a sada su mi, jel, praktičnije šire i sa otvorom, ne bi li lako izvadila siku kad dete ogladni!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
roknuću se! a baš sam smislila par kombinacija u kojima SAM ok izgledala... ipak će me tamo neki prvi put videti i htela sam da izgledam ok, normalno! živote drug mi biJo nisi, kuče laje, a ja mislim ti si!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 14:53:11   
afrodita
Nije da nemam sta da obucem...
pun mi je orman...
dzemper do dzempera...
duksevi, bodi majice,
kopam i prevrcem ali nigde ni jedne majice
kratkih rukava.
Pitam Maju "gde su mi majice"
-pa ja ih odnela
user posted image


(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 14:54:46   
maslinica
sve razumem....ja sedim pred ormarom i vadim stvarcicu po stvarcicu, pokusavam da obucem, skidam islazem nazad na mesto...sve majce uske, ocrtavaju presek stomaka i te kako, one koje su mi se cinile ekstra sa dubokim V, nisu extra jer su mi sise sa dvojke dospjele do konkretne cetvorke, ne stanu vise u taj V, jer su onako rezane ispod prsa....i elem NEMA NISTA U MOM ORMARU ZA MENE...par haljinica u kojima sam smesna ko bioskop, al ih nosim...kom se ne svidja nek ne  gledauser posted image user posted image user posted image user posted image , ja drugo nemam..i da, ovaj brus za doijlje me ubija, a on mi jenesto najprakticnije sta imam..al na majcama se vide glupe debele trake tog brusa, pritom je beli i sveli iz aviona....

mislim da vec odlazim u temu za istresanje neg. energije.....da!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 22:01:32   
Anoniman
Opet ništa od haljine. Ljudi, 2,5 sata, po najvećoj vrućini, pa svaki butik sam obišla, ne znam ni sama koliko haljina sam isprobala, meni se ništa ne sviđa! Valjda mi i ne odgovara ova cvetna moda, sa tim sečenim ispod grudi, pa sve nešto lepršavo...meni to nikako ne stoji.
Onda sam na kraju odlepila, otišla u prokletu teranovu i uzela neku bluzicu, odnela je na kasu i otišla, nisam je ni probala. Nije loša, lepa plava boja, na bele štrafte, onako letnja, lagana. Uklopiću je sa crnim 3/4 pantalonama i plutanim sandalama, isto crnim, i baš me briga, ionako je casual okupljanjeuser posted image


(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 22:53:10   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: afrodita

Nije da nemam sta da obucem...
pun mi je orman...
dzemper do dzempera...
duksevi, bodi majice,
kopam i prevrcem ali nigde ni jedne majice
kratkih rukava.
Pitam Maju "gde su mi majice"
-pa ja ih odnela
user posted image




To znači da si mama u trendu user posted image I mršava mama user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
10.6.2010 22:53:57   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Nedja
Nije loša, lepa plava boja, na bele štrafte, onako letnja, lagana. Uklopiću je sa crnim 3/4 pantalonama i plutanim sandalama, isto crnim, i baš me briga, ionako je casual okupljanjeuser posted image




Ja volim takav fazon, super!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
12.7.2010 13:28:01   
nala
Da li je neka skoro bila u women'secret-u? Ima li necega interesantnog za user posted image ? Sestra nema vremena da ode jer se sprema za svadbu, pa ako je neka videla nesto super neka mi javi pa da posaljem seku da mi kupi. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
12.7.2010 18:18:40   
lanajelena
vise necu izlaziti iz kuce jer nemam sta da obucem,sve je kao za tinejdzerke u mom ormanu a kad odem u grad nista mi se ne svidja,juce u merkatoru nadjem fantasticne pantalone,strava bi mi stajale kad bi mogla da udjem u njih user posted image (ne mogu da zakopcam)...haljine ne nosim,ma sad cu ja kao maslinica u temu neg.energije user posted image

p.s Nala ja bila ali nisam gledala za trudnice

< Poruku je uredio lanajelena -- 12.7.2010 18:19:14 >

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.8.2010 22:45:01   
dunja RR
Devojke gde da nađem 3/4 helanke ili one baš malo ispod kolena, da budu pamučne, udobne i ne mnogo skupe( ali da nisu krš)?

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here