|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:33:55   
kaca82
Devojke,kakve su cene u Esprit-u u Srbiji?

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:34:06   
nala
Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:34:40   
Sanjica26 RR
Nala, za modnog savetnikauser posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:35:42   
nala
Zoko81, izaci ces ti na kraj s njim.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:36:37   
Nana*
Zoko moj nije user posted image , jer je isti kao ja i savrseno se slazemo kad idemo u shopping user posted image . Vise volim sa njim da idem nego sa drugaricama.
Vidim da si mi komsinica ovde u Nemackoj user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:37:37   
pepino
Upravo to Sanjice,u poslednje vrijeme ja kupujem pamucne majice,kratkih rukava,sa nekim aplikacijama,slicicama,natpisima,obozavam ih,u jednoj sam danas na poslu,sramota me kakva dodjem,majke mi!user posted image
Sreca pa sama radim,direktora vidim jednom u pola godine,a inace da je drugacije morala bi vise da se sredjujem....user posted image
Al zene imate li kakav savjet za mene,naime meni je stvarno problem sta da oblacim na posao!?
Radim kancelarijski posao,i kao sto sam vec napisala u kancelariji mi je minus,ako obujem baletankice ili neke otvorene papuce,sandale,noge mi se amrzose!user posted image
Praktikujem hlacice (dok ne krenu najvise temperature),pa preko obucem neku laganu majicicu,ali uvijek preko moram imati neki dzemperak,sako ne nosim bas,rijetko,ali nemam 100 dzemperaka,pa vise ne znam sta da kombinujem!?user posted image
Napolju 100 stepeni,a ja se smrzavam na poslu,najgore mi je za obucu,dodje mi da se ubijem stvarno,sto neko rece,Iva cini mi se,sinoc otvorim ormar i beljim u njega,a ne znam u cemu da idem....user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:39:20   
Sanjica26 RR
prosli put dok sam probala pantalone, mm mi je nasao neki sladak kompetic. Eto imam pomoc od njega. user posted image

pepino, ja ne mogu da dolazim na posao sa takvim bluzicama, jer radim sa decom. I ovako izgledam kao detence, jos mi i to fali.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 9.6.2010 12:40:52 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:39:58   
Nana*
Joj pepino draga pa ti si nadrljala user posted image . Pa kad sad na leto budes svaki cas menjala te temperature kancelarija - napolje user posted image . Probaj slojevito da se oblacis na majicu neki tanki dzempercic a kad izlazis napolje prezuj se i raskomoti user posted image

< Poruku je uredio Nana* -- 9.6.2010 12:40:41 >


_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:40:42   
SUPER MAMA
Nala svidza mi se tvoj tremin pametna kupovina.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:41:28   
pepino
Nala i to mi je palo na pamet!user posted image
Ali mi je bvz kada mi udje stranka,a ja u nekim zimskim dzombama,mislimuser posted image user posted image \
Nana ja to i radim,gotovo uvijek,ali nekada ne smislim brzo,pa legem spavati,sta cu,ne mogu gubiti sate buljeci u ormar,bolje malo odspavati pa ujutru uhvatim sta stignem!user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:41:49   
nala
IZVORNA PORUKA: kaca82

Devojke,kakve su cene u Esprit-u u Srbiji?


Slicne onima u okruzenju. Barem je tako bilo. Ne znam kako je sada jer nisam bila jedno pola godine.user posted image

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:42:01   
Zoka81
U poslednje vreme kad obucem nesto novo a on pita odkud ti sad to a ja onako uvredjeno - eto vidis kakav si odma mislis da je novo a ima najmanje 5 godina kako sam to kupila( tad jos nismo bili zajedno).user posted image
Ili kad narucim nesto preko neta ja narucim na tetkinu adresu pa mi ona donese kad on nije tu i eto tako se snalazim da se ne bi svadjala sa njim. Zato nisam nikad htela da imamo zajedno ziro racun onda moze da prati sve. Ja trosim moje pare i kad nemam vise onda se malo mazim kod njega i on vec zna u cemu je stvar.

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:43:04   
Nana*
A ja opet imam fobiju od toga da cu da uhvatim nesto katastrofa i takva otici. Jer ujutru volim do zadnjih 5 min da spavam... Tako da mi je lakse uvece i ujutru lagano.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:43:19   
nala
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:43:21   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Nana*

Zoko moj nije user posted image , jer je isti kao ja i savrseno se slazemo kad idemo u shopping user posted image . Vise volim sa njim da idem nego sa drugaricama.
Vidim da si mi komsinica ovde u Nemackoj user posted image

Blago tebi.....sa mojim muke zive.
Odakle si kad smo komsinice, bas mi je drago.

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:44:47   
nala
IZVORNA PORUKA: Zoka81

U poslednje vreme kad obucem nesto novo a on pita odkud ti sad to a ja onako uvredjeno - eto vidis kakav si odma mislis da je novo a ima najmanje 5 godina kako sam to kupila( tad jos nismo bili zajedno).user posted image
Ili kad narucim nesto preko neta ja narucim na tetkinu adresu pa mi ona donese kad on nije tu i eto tako se snalazim da se ne bi svadjala sa njim. Zato nisam nikad htela da imamo zajedno ziro racun onda moze da prati sve. Ja trosim moje pare i kad nemam vise onda se malo mazim kod njega i on vec zna u cemu je stvar.


Eto vidis, to je moja devojka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:44:52   
pepino
IZVORNA PORUKA: Nana*

Joj pepino draga pa ti si nadrljala user posted image . Pa kad sad na leto budes svaki cas menjala te temperature kancelarija - napolje user posted image . Probaj slojevito da se oblacis na majicu neki tanki dzempercic a kad izlazis napolje prezuj se i raskomoti user posted image


Ma znam,to mi je izgleda jedina opcija,kazem bas sinoc muzu mogu se samo slojevito oblaciti,al ne mogu toliko kombinacija iskombinovati za skidanje,mora biti sve na dugmice,a nemam toliko stvari koje mogu tako nositi i kombinovati,bas sam nadrljala....user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:45:44   
Nana*
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: kaca82

Devojke,kakve su cene u Esprit-u u Srbiji?


Slicne onima u okruzenju. Barem je tako bilo. Ne znam kako je sada jer nisam bila jedno pola godine.user posted image


Ja koliko znam 3 puta vece nego u Nemackoj. Bas mi je drugarica rekla da je probala u Ns farke koje su bile 12.000 user posted image  A ovde su sad na snizenju njihove farke 20 a nove 70 eura... Ja sam licno gledala torbu u ns bila je 100 eura a ovde su oko 35, 40...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:46:09   
vbjb
Cene Esprit u Srbiji su dosta vece nego bilo gde u svetu...Kada okrenes onu internacionalnu etiketu na artiklu na njoj ima cena u eurima a za nas postoji posebna deklaracija sa cenom u dinarima koja nema veze sa onom preporucenom?!

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:46:45   
nala
IZVORNA PORUKA: pepino

Nala i to mi je palo na pamet!user posted image
Ali mi je bvz kada mi udje stranka,a ja u nekim zimskim dzombama,mislimuser posted image user posted image \



Ako se prehladis ili dozivis toplotni udar, sta ce onda stranke reci?user posted image user posted image user posted image user posted image

Ugodi sebi, user posted image stranke.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:47:46   
Nana*
IZVORNA PORUKA: Zoka81

IZVORNA PORUKA: Nana*

Zoko moj nije user posted image , jer je isti kao ja i savrseno se slazemo kad idemo u shopping user posted image . Vise volim sa njim da idem nego sa drugaricama.
Vidim da si mi komsinica ovde u Nemackoj user posted image

Blago tebi.....sa mojim muke zive.
Odakle si kad smo komsinice, bas mi je drago.


Iz Stuttgart-a user posted image .

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:47:54   
pepino
IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: pepino

Nala i to mi je palo na pamet!user posted image
Ali mi je bvz kada mi udje stranka,a ja u nekim zimskim dzombama,mislimuser posted image user posted image \



Ako se prehladis ili dozivis toplotni udar, sta ce onda stranke reci?user posted image user posted image user posted image user posted image

Ugodi sebi, user posted image stranke.


I to sto kazes,ko ce meni ugoditi....user posted image

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:50:01   
nala
IZVORNA PORUKA: Nana*

IZVORNA PORUKA: nala

IZVORNA PORUKA: kaca82

Devojke,kakve su cene u Esprit-u u Srbiji?


Slicne onima u okruzenju. Barem je tako bilo. Ne znam kako je sada jer nisam bila jedno pola godine.user posted image


Ja koliko znam 3 puta vece nego u Nemackoj. Bas mi je drugarica rekla da je probala u Ns farke koje su bile 12.000 user posted image  A ovde su sad na snizenju njihove farke 20 a nove 70 eura... Ja sam licno gledala torbu u ns bila je 100 eura a ovde su oko 35, 40...


Sorry, Nemacka nam nije u okruzenju.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:50:32   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: vbjb

Cene Esprit u Srbiji su dosta vece nego bilo gde u svetu...Kada okrenes onu internacionalnu etiketu na artiklu na njoj ima cena u eurima a za nas postoji posebna deklaracija sa cenom u dinarima koja nema veze sa onom preporucenom?!

Bas tako, u svajcarskoj u magicinu Esprit nadjes pantalone za 10 franaka (oko 650 din) koje ovde prodaju za 50 eura min. Vredi otici i nakupovati narocito kad su im snizenja.

(odgovor članu vbjb)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: NEMAM STA DA OBUCEM!!
9.6.2010 12:51:31   
Nana*
Jbg,  a ja sasvim slucajno i radim za Esprit u Nemackoj user posted image  pa sam morala da uporedim user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here