|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: baby joga
30.10.2011 21:28:29   
Anoniman
Gae, super user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: baby joga
5.12.2011 12:10:02   
Natalie018
Super ovo izgleda.. i ja sam bas zainteresovana.. samo se pitam da li je moj bebac preveliki da sad pocnemo sa vezbanjem.. Bebac ima 11 meseci. Mogu li iskusne mame koje vec treniraju sa svojim bebicama da mi kazu gde u Bg-u idu na jogu za mame i bebe i kako su zadovoljne.
Pozdrav!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: baby joga
5.12.2011 13:48:29   
Podrum Š.
user posted image  hoću i ja tako nešto u NS
Gde god sam pitala ništa ispod 2 godine. A baš bi prijalo i meni i Rei...

(odgovor članu Natalie018)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: baby joga
11.12.2011 12:53:29   
Anoniman
Gae , fenomenalno user posted image


(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: baby joga
1.3.2012 11:50:47   
PoisonEve
Bile smo u utorak na prvom casu joge a danas na drugom.
Super je reagovala. Doduse, malo je bila nervozna na pocetku ali posle se smirila.
Slikacu je sledeci put pa cu okaciti fotke.
Iskreno, meni je izuzetno prijalo i bas sam se fino opustila. Kazem bas Mirjani da je preiod kada sam isla na jogu, najlepsi deo moje trudnoceuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: baby joga
1.3.2012 13:19:44   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ako je to ono kad ona zena mlati sa onom bebom oko sebe , ja sam se najezila
mislim da takvo vezbanje moze da izazove ozbiljne posledice
slazem se ja da bebe nisu od stakla i da su mnogo cvrsce nego sto mislimo alo ono je bilo uzasno
ukoliko se radi o onom snimku sa YouTube - a



I ja sam se zgrozila. Zvuci kao glupost. Jesu li vas vodili na jogu kad ste bile bebe?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: baby joga
1.3.2012 13:40:52   
PoisonEve
Vuko, ovo gde ja idem uopste nije ni nalik tom klipu. Ovo je vise za nas mame da se relaksiramouser posted image
A sve bebe su bas bile mirne i nasmejane.
Radimo neke lagane vezbice, tasi-tasi, ljubimo se...ma super jeuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: baby joga
15.7.2015 10:57:49   
mila83
Ima li neko skorasnjeg iskustva sa tim ?Mene bas zanimauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: baby joga
15.7.2015 12:42:20   
vikiveki
Ja sam to imala u planu posle porođaja sa trećim detetom ali naravno nisam imala i vremena.Tako da sam odustalauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: baby joga
15.7.2015 12:46:08   
mila83
Viki,a jel to ima u Sm? I gde i ko drzi ?user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: baby joga
30.6.2017 13:08:02   
Viksica
Sve je ovo lepo, ali kako se izorganizovati sa svim?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: baby joga
8.9.2017 10:55:09   
krin 40
Baš tako..sve je super ali nema se kaduser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Viksica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: baby joga
20.4.2019 18:05:31   
Ivana Djordjevic
Bebi joga je fantasticna


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here