|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 13:44:45   
mama krava
Mi smo vec nedelju dana na Pulmicortu, a od jutros i na Berodulau...

Nema nama vajde od caja, na zalost!user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:02:56   
mila83

IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi smo vec nedelju dana na Pulmicortu, a od jutros i na Berodulau...

Nema nama vajde od caja, na zalost!user posted image


Joj zao mi je,nadam se da cete brzo ozdraviti ! user posted image a i da ovi moji nece zaglaviti,i zbog njih samih a i zbog nase male seke..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:08:32   
nikiteki
mendeca malo malo su na inhalacijama bas su osetljivi ali drugarica mi ja dala recept za kasalj njoj je pomogao deci tako da cu i ja probati

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:09:58   
nikiteki
Kilo secera,cetri kasike kamilice,cetri belog sleza i jedan limun iseckas i stavis u to i oko litar ipo vode,mozes cak i dva litra.i to se kuva jedno dva sata da ti bude kao slatko. Procedis i sipas u teglu,kilo ispadne a lep je ukus recept za kasalj

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:10:00   
mama krava
Hvala na brizi, nije kod nas taj slucaj!

On je super, hvala Bogu, jer njega ne zeza virus, uglavnom, jer bude i toga nekad...njemu smetaju nagle promene vremena/vlaznost vazduha najvise i obda mu, verovatno, oteknu disajni putevi, pa krci i ponekad ima opstrukcije, jer je asmaticar..a i sline znaju da izazovu isto to...

Nema temp i super je raspolozen, sto je najbitnije i evo super spava vec dva sata!user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:13:58   
nikiteki
ok mozda nekom zatreba pa ce videti

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:21:14   
peki i maki
ja sam za kasalj kuvala caj od crnog luka a sada sam pocela spremati cesto sirup od lovorovog lista i zalfije P obozava da ga pije ukusan je. a mazemo i fitobalm redovno...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 14:23:57   
nikiteki
i ja mazam im fitobalm redovno ali posto non stop kaslju resila sam da pokusam i ovo mozda pomogne

(odgovor članu peki i maki)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 15:07:37   
mila83
I mi smo danas poceli sa fitobalmom, cak je i tata malo dobiouser posted image ...ma odlican je !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 15:09:47   
nikiteki
najbolji je

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 15:35:23   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi smo vec nedelju dana na Pulmicortu, a od jutros i na Berodulau...

Nema nama vajde od caja, na zalost!user posted image

I mi se cesto njima inhaliramo ali srecom bas nam pomazu.Brzo rese problem,kada je u pitanju otezano disanje.Moja Stasa ima laringitis i nama su inhalacije spas

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 21:31:13   
Rosita
I ja sam shvatila da mom detetu smetaju promene vremena i kad je kisno pocinje da kasljeuser posted image . Imali smo dva dana i dve noci pauze i rekoh hvala Bogu gotovo! Ali cim je ovo sugavo vreme pocelo, on je opet prokasljao ... dr kaze da nije za terapiju. Al bas sam vise na ivici zivaca zbog kaslja. Idem danima na posao kao zombi. Kad sastavim 4 h spavanja, slavim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: deciji kasalj
6.3.2015 21:36:35   
mila83
Mi se jos nismo imali potrebe inhalirati,samo je sin jednom isao na inhalacije par dana jer je imao laringitis. A izgleda stvarno ima veze sa ovim vremenom, jer i moji su pre dva dana poceli kasljucati...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: deciji kasalj
12.3.2015 0:52:19   
salle
poludecu od vodenih slina i kaslja.....

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: deciji kasalj
12.3.2015 15:47:54   
Rosita
Sale, ja od januara prodecno 2-3 sata spavam nocu zbog prokletog kaslja. Taman jedan utihne, nov pocne.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: deciji kasalj
18.4.2015 15:10:42   
Rosita
Zene, ja kasljem vec mesec dana. Prvih dana u ovoj turi kaslja pamtim malo sline, ali vec dugo ne. Kasalj je cudan, nije ni nadrazajani ni produktivni,m dubok. Elem, juce odem kod dr i askularno- difuzno poostreno disanje, moze da bude bezazleno ali i ozbiljno, dala mi da vadim krv, orl i pulmolog user posted image . Nemamo temu za kasalj kod odraslih cini mi se. I tako, cekam i vec sam zabrinuta user posted image . Je l imao neko ovaj nalaz difuzno poostreno disanje?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: deciji kasalj
18.4.2015 15:34:38   
Ivanka 75
Rosita, jesi li imala kijavicu i zapušen nos pre nego što je počeo kašalj?
Je sli počeo samo kao noćni kašalj?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: deciji kasalj
18.4.2015 15:54:40   
Rosita
Ivka, nista specijalno, malo nos ali je cini mi se prvo poceo kao kasalj, sam, ne secam se skroz tacno, ali mislim odmah kasalj!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: deciji kasalj
18.4.2015 16:09:32   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ivka, nista specijalno, malo nos ali je cini mi se prvo poceo kao kasalj, sam, ne secam se skroz tacno, ali mislim odmah kasalj!


Onako pitam, gledala sam decu kako kašlju, prvo su jedne nedelje bili slinavi, curkao im nos pa su posle počeli kašljati, i to duuugo duuugo

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: deciji kasalj
21.4.2015 11:04:16   
Rosita
Cim je zahladnelo, eto ti mog D sa neprestanim suvim kasljem . Ludim. Jbt, da l ce mesec dana proci bez kaslja????? Bez nespavanja???? Aerius dve noci- nema efekta. Odmah je krkljao a nema sline. Majke mi, sumnjam na neko hronicno stanje kao npr.astma, nadam se da nije, al ovo mi je totalno nejasno. Dadoh nu berodual na to pucanjw i krkljanje. Vodicu ga kod dr da se posavetujem .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: deciji kasalj
22.4.2015 0:27:21   
Azra_
Rosi, šta da ti kažem?! I ja ludim kad zaređa tako svako malo, te nos, te kašalj... A najgore što od pedijatra nemam više ništa pametno da čujem. Držim vam palčeve da brzo prođe.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: deciji kasalj
22.4.2015 10:24:32   
Rosita
Azrauser posted image .

Kod D je laringitis! Dr rece da bi ga odmah sredio urbazon, ali nece ga bockati, klasika- pulmikort, hvala ko ga izmisli! Dr je sam predlozio kad budemo isli na test za mleko da uradimo inhalacione alergene.
Ravnoteza u prirodi je ucinila da kad pocese besane noci zbog D moj kasalj odjednom nestane! Kasljucnem tek tek. Rezultati mi dobri! Orl dobar. Dr mi rece ne moram sad kod pulmologa, eventualno da imam uput.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: deciji kasalj
22.4.2015 10:39:53   
degu
joj Rosi bas ste se namucili :( al bitno da su ti rezultati dobri user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: deciji kasalj
22.4.2015 13:55:22   
Azra_
Znam Rosi, i moj sestrić ima laringitis... Nadajmo se da će ojačati, i da će im se vremenom to sve manje pojavljivati.Dobro da si bar to ozdravila. Mame su čudo. :-)

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: deciji kasalj
22.4.2015 14:57:27   
Rosita
Zene, hvala na podrsci! Jesam kao zombi, ali samo da smo zdravi, sve je nevazno. Sutra cu na posao a D preuzima tata. Kad je akutno, mama je nezamenjiva : ) ljubim vas!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here