|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 17:33:12   
mila83
Žak nam odgovara,to smo probali,kao i Altiprim,koji je za svaki kasalj.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:02:07   
vonavoj
Meni je najbolji altiprim p i broncamil! Prospan joj nista nije pomagao!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:06:39   
Ivanka 75
A da lonesem ja i taj Altiprim na more? Od viska glava ne boli user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:07:43   
Bibilib
Von i mi smo koristili broncamil i nama je pomogao,tj.Marku i bas sam zadovoljna....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:08:45   
Ana RR
Marku pomaže Prospan što smo kupili u Kanadi, inače mu ovaj što sam ranije kupovala ovde kod nas nije uopšte pomagao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:11:44   
veselicaa
Broncamil i nama bas pomaze a prospan je cisto bacanje para,nikada nije pomogao mojoj A kada je kasljala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:12:57   
Bibilib
Ni nama ne pomaze Prospan i sigurno ima razlike u proizvodjacima.

< Poruku je uredio Bibilib -- 4.7.2015 21:13:39 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:40:36   
mila83
Ja ne znam nijednu osobu da mi je rekla za Prospan da je pomogao..

Sto da ne Ivanka,ponesi Altiprim,njega proizvodi Institut "Josif Pancic", ne bih ni cula za njega da mi apotekarka nije rekla da je to proveren kvalitet..dok pedijatri samo preporucuju te reklamirane,valjda i oni dobijaju neki procenat sto ih promovisu.I Bronhamil je dobar,nisam mogla da se setim danas naziva kada sam nabrajala sirupe.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:42:26   
Ivanka 75
Mislim da imam Broncamil u frizideru odo da vidim

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:43:56   
veselicaa
Doktori prepisuju sve ono sto se trenutno reklamira.Tako je bilo i za marisol sprej,pa sada prepisuju operil ili olynth.ma skroz bezveze.Treba naci sta odgovara detetu i to kupovati uvek,ja vec znam sta mojoj deci odgovara od sirupa i sprejeva i to stalno kupujem,

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:44:13   
Ivanka 75
Jok, imam Flavamed i Spalmotil, ali oni .isu za ovak Ivkin kasalj.
Ona nema nista na plucima, jel taj Altiprim moze kad nema sistanja u plucima?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:49:31   
veselicaa
Ja nikada nisam cula za taj Altiprimuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:53:01   
Ivanka 75
Sad sam ga izguglala, Josif Pancic proizvodi, biljni, od belog sleza.
Pitacu sutra u apoteci.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:57:16   
mila83
Ivanka,mislim da moze,on je za obe vrste kaslja i smiruje nadrazenu sluzokozu grla.
Ima i za odrasle.
Veselice OVAJ


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 21:58:59   
mila83

IZVORNA PORUKA: veselica

Doktori prepisuju sve ono sto se trenutno reklamira.Tako je bilo i za marisol sprej,pa sada prepisuju operil ili olynth.ma skroz bezveze.Treba naci sta odgovara detetu i to kupovati uvek,ja vec znam sta mojoj deci odgovara od sirupa i sprejeva i to stalno kupujem,


Potpuno se slazem,retko kad da nesto novo probam,ako imam dobitnu kombinaciju za lecenje,tj,da detetu pomaze lek.Ali nekad znaju bolesti i da iznenade...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 22:00:40   
Ivanka 75
Ivka spava vec 1h i ne kaslje, sinoc je bas kasljala kad je zaspala. Valjda joj se slivalo i smetalo.
Spava i sve joj kosa mokra, prezniji se dete, toplo je.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 22:02:03   
vikiveki
Ja nisam čula za taj Altiprim,videla sam sad sliku sa googla,stvarno ga ne znam...ima toliko sirupa za kašalj da više ni sama ne znam koliko ih ima

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 22:03:10   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ivka spava vec 1h i ne kaslje, sinoc je bas kasljala kad je zaspala. Valjda joj se slivalo i smetalo.
Spava i sve joj kosa mokra, prezniji se dete, toplo je.

Ivanka možda se malo preznojila i od sirupa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:12:42   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: mila83


Veselice OVAJ


Hvala Mila,bas sam iscitala sta pise.Deluje bas dobar.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:25:39   
Ivanka 75
Inhaliramo je prospanom, ne pije sirup, da li moze inhalacija tako da deluje, da se preznoji?
Malopre sam je gledala, nije vise mokra, skinuli smo frotir sa nje.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:28:09   
veselicaa
Ivanka ja sam primetila da se moje preznojavaju tek kada im prehlada prolazi.Tako da moguce da i njoj prolazi.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:35:07   
vikiveki
Ja sam primetila da često kada inhaliram decu,oni posle inhalacije brzo zaspe...e sad ne sećam se ali moguće je da inhalacija utiče i na to da se preznojavaju

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:36:29   
mila83
Ja mislim da to ima veze sa inhaliranjem.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:40:37   
Ivanka 75
Ja mislim da Ivku uspava zvuk inhalatora.... zzzzzzzzzz user posted image
Dobro mi to rece za preznojavanje i prilazak prehlade, ja vec pomislila da ce biti jos gore.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: deciji kasalj
4.7.2015 23:46:57   
mila83
To sam i ja primetila,za preznojavanje i dobro je to.Kod malih beba preznojavanje te vrste ne postoji u tolikoj meri,bas sam citala o tome,a sto su stariji,lakse se znoje,rade te zlezde i lakse izlaze toksini iz organizma.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here