|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deciji kasalj
31.3.2017 9:30:15   
Sanjalicaaa
Ana, i moja deca kaslju bas dugo. Neka dva tri meseca. Sa malim pauzam izmedju. Isto i nasa dr kaze sve je u redu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: deciji kasalj
31.3.2017 10:07:58   
Ana RR
Pa da, tako i Marko. Bude jedno vreme ok i onda opet. Samo da te nervira.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: deciji kasalj
29.6.2017 17:34:04   
Dragce86
Mi smo koristili Fitobalm za olaksavanje disanja i fizioloski za nosic i to je sve. Bebana ima 5 i po m.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: deciji kasalj
5.7.2017 8:27:53   
Sandricak
Sto se kaslja tice na nos ce da mi izadje... MArko pocinje intenzivno da kaslje cim padne kisa, i tada mu se pocinje skupljati sekret u plucima... Jedno vreme je bioo na preventivnoj astma terapiji Pulmicortom, ali je pulmolog to ukinula jer kao nema vise potrebe... sada to lakse izbaci, obicno ne bude temp i svega toga, ali opet veoma cesto se javlje, i sto kaze Ana traje duuugoooo

A kod bebana Fitobalm i higijena nosica urade posao

< Poruku je uredio Sandricak -- 5.7.2017 8:28:34 >


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: deciji kasalj
5.7.2017 8:34:54   
Duškić
E i moja mala od juce kaslje ali samo nocu, ali ode u vrtic. Ovako niti slinici niti bilo kalva druga reakcija, a budila se vise puta ima neki suv kasalj. Da li nakava za nesto drugo ili prolazno, videcemo.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: deciji kasalj
5.7.2017 10:16:12   
IvanaSK RR
Sandricak, da nije neka alergija?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Deciji kasalj
16.10.2017 13:00:44   
Anck Su Nmaun
Ovaj moj se udavi. Prvo koristili prasak pa sirup ma nista delovalo nije user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Deciji kasalj
17.10.2017 8:13:54   
krin 40
Pa baš sad sam slušala u jutarnjem da trenutni virusi napadaju disajne puteve kod dečice.I N i ja smo bile katastrofa.D se još uvek odupire

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Deciji kasalj
17.10.2017 11:35:09   
degu
D ti stitis, zivelo dojenje user posted image i meni Doda vec 2 nedelje kaslje. Mazala sam joj gusciju mast, sad je smanjila, uglavnom samo ujutru kaslje. Nadam se da B nece toliko dugo drzati virus.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Deciji kasalj
17.10.2017 14:30:13   
Mala Elena
Elena je kasljqla pa se smirilo, ne znam hoce li proci bez ikakve terapije...daj Boze.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Deciji kasalj
26.11.2017 10:11:28   
Rosita
Mene vise izludjuje D kasalj i ne znam sta da radim. Traje sigurno 3 nedelje. Zreo je, kaslje ujutru, cuje se bukvalno slajm kako pucketa, ali on to ne ume da izbaci. Kaslje tek toliko da obavi reakciju na nadrazaj user posted image . Lepo mu govorim da kaslje iz dubine, ne iz grla, ne vredi. Popio je sinacilin 5 dana, jos dva traje. Nos mu je bolji od toga, mada ujuto jos malo procuri. Inhalirala ga bisolvonom 3/ 4 dana, pa pio flavamed 5 dana. I prosto ne vredi. Nemam iskustva sa zrelim kasljem. Mi smo uglavnom imali onaj nadrazajni, laringiticni, koji je resavan inhalacijama. Znaci sve je tu, treba da se iskaslje, ali on ne ume user posted image . Imate li savet? Ne moze u vrtic dok ne bude skroz zdrav. Sada ne daju potvrdu zbog malih boginja. Zao mi ga sto sedi u kuci pretezno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Deciji kasalj
26.11.2017 11:37:18   
MamaNecaVo
R isto je i kod nas tako.
Za kasalj,tj za izvacivanje uzimam siruo
Bilo koji za iskasljavanje a Pharmalifov mi se pokazao najbolje.
Dete kroz stolicu izbaci slajm ili bljucne.
Mada uglavnom je to kroz stolicu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Deciji kasalj
26.11.2017 13:46:05   
Sanjica26 RR
T od kako je krenula u predskolsko kasljucne u toku noci. Cini mi se kao da je nesto iritira. I to je sve. Nije od tada bila bolesna. Sad u skoli ove viruse nije prelezala. Ali taj kasalj je za mene zanemarljiv. Mada se strecnem na svaki kasalj zbog Sofije.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 26.11.2017 13:50:42 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Deciji kasalj
26.11.2017 15:53:21   
MamaNecaVo
Nas doktorka stalno vraca,tvrdi da nije nista.
Ali nocu ga kasalj probudi.
Evo i sada.samo sto je zaspao,probudio ga je kasalj.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Deciji kasalj
27.11.2017 9:36:01   
Anck Su Nmaun
V se muci sa kasljem bas, onako zreo, sinoc se zakasljao uzas. Sve sam mislila bar ce povratiti al nije.
Dajem mu Fluimucil dva tri dana vec.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Deciji kasalj
27.11.2017 9:45:56   
Duškić
Meni je sad ova neka pedijatrica prepisala Flavamed i bas je dobar.
Imam i Broncamil, ali ovaj za promenu ispade super.
Ja se vodim metodama baba. Stavim neko salce od zeca ili gusce. Jeste smrdi ali radi, cini mi ss.
Kad nemam to onda imam neki gel slican Fitobalmu, kojim mazem ledja i grudi .zove se Vicks.(jak je bas(.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Deciji kasalj
27.11.2017 12:18:51   
MamaNecaVo
Guscja mast na nju sam eto i zaboravila.
Bas cu isprobati..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Deciji kasalj
28.11.2017 21:41:38   
IvanaSK RR
Nevena, kako kasalj?
Anck, kod vas?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Deciji kasalj
28.11.2017 21:46:11   
Sanjalicaaa
Ja cu od kaslja da poludim. Ika, kaslje dve nedelje pa jednu ne, pa opet dve kaslje. Tacno je proslo nedelju dana kako sam ga inhalirala berodualom i pio je bisolvon, i evo veceras opet kaslje jedva je zaspao. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Deciji kasalj
28.11.2017 21:49:05   
Sanjica26 RR
Sanjalice, vreme je virusa. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Deciji kasalj
28.11.2017 23:39:37   
MamaNecaVo
Ivana,tu je i dalje.Nocu je uzasan,a danju se ponekad zakaslje.
Inace,mazali smo guscju mast.
Samo baka koja je prodavala nije mi rekla kako se ide,pa sak je samo namazala na grudi i stavila pelenicu,A normalno obukla.
Pa sam ponavljala dva puta u toku dana.

I inhaliram ga.
I pije sirupbza iskasljavanje.
I mazemo fitobaln.
Drugim recima,ne znam sta se vise desava,nikada nije ovoliko dugo trajao.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Deciji kasalj
29.11.2017 7:31:10   
IvanaSK RR
Sanjalice, i vas uhvatilouser posted image
Nevena, a jeste bili privatno kod dr?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Deciji kasalj
29.11.2017 8:47:04   
Sanjica26 RR
Nevena, ako ima mogucnost vodi ga kod nekog privatnog dr ako vec dugo traje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Deciji kasalj
29.11.2017 9:26:28   
Peace*
IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Ivana,tu je i dalje.Nocu je uzasan,a danju se ponekad zakaslje.


Ako je samo noću...
Rekla bih da se onda nešto sliva iz nosa, te treba da sredite nos.
Ili probaj da staviš mokar peškir na radijator u sobi. Ili u posudu čaj od žalfije pa posudu na radijator da isparava.



< Poruku je uredio Peace* -- 29.11.2017 9:32:08 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: deciji kasalj
29.11.2017 9:28:45   
Peace*
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Imam kod kuće i repu, to ću da izdubim, pa da mu malo dajem, ako krene da kašlje.



Citala sam jednom o toj repi, jel se to bese med stavlja u repu pa se cijedi? Objasni mi kako to ide i deluje li?


Odsečeš "vrh", izdubiš repu, u rupu sipaš ili meda ili šećera, ja poklopim tim vrhom (kao da se ne praši user posted image ), i ostaviš par sati. Videćeš, u rupi će se pojaviti sok, kao sirup, i daš detetu na kašičicu. U rupi, ako si je napravila dublju, biće za više od jedne kašičice, znači ne treba da popije od jednom sav sadržaj rupe, već po kašičicu daješ. Kada se prazni rupa, opet staviš šećera ili meda, pa se opet nakupi sirupa... Videćeš, u jednom momentu neće više biti soka, i repa će se smežurati. Ja sam Luki davala 5-6 puta na dan.


http://kucnilekar.com/crna-rotkva-med-protiv-suvog-kaslja-bronhitisa/

< Poruku je uredio Peace* -- 29.11.2017 9:31:31 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here