|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:54:38   
Anoniman
user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:55:06   
Anoniman
wow....kako si je uglancala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:56:32   
Anoniman
Pa moram draga!

Gricni Sneška! Gricni! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 15:58:47   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 22:05:00   
Sneža
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tasho,sreća pa nije žuta jabuka,njih obožavam,prosto bih morala da gricnem!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Baš sam lepa...
9.6.2009 22:11:11   
Anoniman
Ja kad sam lepa onda nemam potrebu niti se shminkam...i onda sam najobichnije obuchena...i friz mi je jednostavniji....barem u mojoj glavi....a kad nisam sama sebi lepa...onda se shminkam....i lickam....al ne vredi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Da li i muškarcima otkucava biološki sat?
Kada govorimo o biološkom satu, najčešće mislimo na žene i pritisak koji osećaju u vezi sa planiranjem trudnoće. Poznato...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Kako rashladiti bebu da bi mogla mirnije d...
Bebama je takođe vruće, zbog čega mogu lošije ili nemirnije spavati tokom ovih vrelih letnjih noći. Kako obući bebu za s...
Šta treba da znamo o alergijskoj kijavici
Alergijska kijavica ili alergijski rinitis predstavlja hronično inflamatorno oboljenje sluznice nosa koje je uzrokovano ...
PILION SA DECOM: Avantura koju nikada neće...
Planirate porodično putovanje u Grčku? Pilion je savršen spoj avanture, prirode i opuštanja!



Anketa

da li imate omiljeno zensko ime?
pisuljica



da-napisati dole koje! :) (69%)

ne... (31%)


Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here