|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oralni sex dobar za zube
12.2.2009 0:18:36   
Jacaca
E drage moje zenice, lako je vama jer ste trudne, pa mozete sa njom da odrzavate zube i bar kozu na stomaku ako ne i liceuser posted image user posted image a mi jadne sa dve crte to cuvamo kao dragulje uvek u rupicu da ni mrvica ne iscuri, posto ko znauser posted image user posted image user posted image user posted image mozda bas ta mrvica napravi bebuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja tako 12 godina i ne znam sta propustam a da sam na vreme user posted image sada bi mi lepo lice bilo zategnuto i zubi jako beliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Oralni sex dobar za zube
22.2.2009 18:22:20   
eugenija
IZVORNA PORUKA: maslacak

Ja sam čula da je sperma dobra za ten, ne znam sada, ako je još i za zube..
user posted image


Ahaaaa, zato ja nemam akni na stomakuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Oralni sex dobar za zube
22.2.2009 18:40:23   
Jacaca
Eugenija, kazu da je to odlican lek protiv strija.user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Oralni sex dobar za zube
22.2.2009 18:45:35   
eugenija
A za šta sve nije.. Ja mislim da je dobra i za glancanje cipela.. Dobiju poseban sjajuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Oralni sex dobar za zube
26.2.2009 0:48:57   
Anoniman
I ja sam negde citala da je dobra za svasta nesto, a narocito za zube, podmladjuje kozu i to sto je Jacaca rekla - treba njome mazati strije user posted image  Mislim da nijedna normalna zena ne koristi spermu kao kozmeticki preparat, ali nikad se ne zna... Tek sada sam shvatila da je sigurno muskarac autor svih tih tekstova user posted image  U svakom slucaju imam zdravije zube nego ikad i svake godine izgledam sve mladje user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Oralni sex dobar za zube
6.4.2009 3:31:51   
Verus
mozda za ten, ali nije dobra za vid i za oci...peche breeeuser posted image
IZVORNA PORUKA: maslacak

Ja sam čula da je sperma dobra za ten, ne znam sada, ako je još i za zube..
user posted image


(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:42:53   
Anoniman
user posted image  Jao kakav post sam našla na nekom forumu, moram da vam ga prebacim, umrla sam od smeha!

Kakav crni kondom u sred bijela oralnoga sexa? O ORALNOM sexu pricamo, procitaj opet naslov teme. Ili spadas u one sto vole da zvacu gumu, bljakuser posted image  Pusenje preko kurtona, Boze me sakloni, pa to samo na stajgi ima!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:46:05   
Anoniman
isti smo tekst citale ...i ja nasla touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:50:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Jao kakav post sam našla na nekom forumu, moram da vam ga prebacim, umrla sam od smeha!

Kakav crni kondom u sred bijela oralnoga sexa? O ORALNOM sexu pricamo, procitaj opet naslov teme. Ili spadas u one sto vole da zvacu gumu, bljakuser posted image  Pusenje preko kurtona, Boze me sakloni, pa to samo na stajgi ima!


Uffffff...al stvarno....odvratno i mirishe ta guma....ne bi je ni primakla ustima...tj...primaknem kad navlachim kondom user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:53:11   
Anoniman
Ustima stavljaš kondom? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:54:13   
barbara
kakve smo glupe,kupujemo kreme te za celulit,te za ten,te pastu za zube.........a mozemo sve to da imamo dzabe em sto je zdravo em sto je prirodno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:55:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

ja mislim da je to sve istina jer sam i ja negde davno od nekog cula da je zdrava



To valjda zavisi od ishrane partnera....ako se on ne hrani zdravo...i ne unosi minerale i vitamine....ne moze samo tako da se stvore u spermi...ne? user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:56:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ustima stavljaš kondom? user posted image



heheh...pa poshto ga koristimo samo jednom u 100 godina kad nam se tjefne....onda malo iskoristimo priliku za eksperimetisanje.....pa sam ja tako isprobala navlachenje kondoma usnama ....em shto pali....em ga ne mogu pocepati noktima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 13:59:06   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Verus

mozda za ten, ali nije dobra za vid i za oci...peche breeeuser posted image
IZVORNA PORUKA: maslacak

Ja sam čula da je sperma dobra za ten, ne znam sada, ako je još i za zube..
user posted image




Aj onda da se umivamo svaki dan user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:00:24   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Jao kakav post sam našla na nekom forumu, moram da vam ga prebacim, umrla sam od smeha!

Kakav crni kondom u sred bijela oralnoga sexa? O ORALNOM sexu pricamo, procitaj opet naslov teme. Ili spadas u one sto vole da zvacu gumu, bljakuser posted image  Pusenje preko kurtona, Boze me sakloni, pa to samo na stajgi ima!


Kak`e budale user posted image   user posted image   user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:04:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

em ga ne mogu pocepati noktima user posted image



A zube odložiš u čašu? user posted image  Pa i zubima ga možeš pocepati!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:07:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

em ga ne mogu pocepati noktima user posted image



A zube odložiš u čašu? user posted image  Pa i zubima ga možeš pocepati!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:10:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

em ga ne mogu pocepati noktima user posted image



A zube odložiš u čašu? user posted image  Pa i zubima ga možeš pocepati!



pa zube prekrijem usnama user posted image hehehee...probaj pa tje ti biti jasno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:20:31   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ustima stavljaš kondom? user posted image

Ovo sam videla u jednom hmm crtanom filmu,navuce ga zena ustima i zubima ko od saleuser posted image mm nije hteo da vezbamo,plasi se onog "i zubima"user posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:31:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ustima stavljaš kondom? user posted image

Ovo sam videla u jednom hmm crtanom filmu,navuce ga zena ustima i zubima ko od saleuser posted image mm nije hteo da vezbamo,plasi se onog "i zubima"user posted image



Zashto se plashi???user posted image ne kontam....zar kod oralnog sexa ne dodje momenat kad pokushash ...khm...kako bih rekla....user posted image da ga stavish celog? user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:32:48   
Sneža
Smeshkice,salila sam se,mucim ga na sto nacina,a mm nema pravo da se zaliuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Oralni sex dobar za zube
10.6.2009 14:35:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža

Smeshkice,salila sam se,mucim ga na sto nacina,a mm nema pravo da se zaliuser posted image


Nema ni moj pravo...uskratjeno mu je dozivotno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Oralni sex dobar za zube
20.8.2009 19:28:48   
Anoniman
user posted image Žene, umrla sam od smeha. Čitala sam ankete... i naišla na jedan mnogo funny komenatr ispod ankete na ovu temu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Oralni sex dobar za zube
20.8.2009 23:36:33   
marince1
Postoji neki vic za to,alneznam kako tacno ide.
Tipa: terao Muja Fatu da mu pouser posted image  i kao argument naveo da je to dobro za njene zube.
Ona nekako pristala i kad je zavrsila pita ga kako je to dobro za zube,a on joj odgovori
''pa da nisi htela ja bi ti izbio zube'' user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Oralni sex dobar za zube
20.8.2009 23:39:19   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here