|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:53:52   
eugenija
Pod krevet, u ormar... ajde da čujemo neke maštovite idejeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:55:45   
Anoniman
na terasu .... al ono preko zardinjere pa nek se drzi rukicama .... pa ako popusti sta mu ja mogu

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:55:56   
NadaR
u spajzuser posted image Tamo mm ni za zivu glavu ne bi usao.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:56:22   
eugenija
Vučo, deluje kao razrađen planuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:56:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

u spajzuser posted image Tamo mm ni za zivu glavu ne bi usao.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ni po malo meda? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:57:22   
Rina
Hihihi Eugi ajde poradjaj se bre, sta ti sve pada na pamet user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:57:44   
Anoniman
isproban babyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... al samo zajeuser posted image sto je 6 sprat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa ako ga strah visine onda nastaju problemi 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:58:09   
prase
Ispod gomile veša... koja bi mogla da oživi i počne da živi svoj život što se tiče mm... Bilo da je prljav, ili opran ali neopeglan... Ili ispod pokrivača od (nenameštenog) kreveta - ali tu može da bude samo dok mm ne odluči da legne da spava user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:58:46   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

isproban babyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... al samo zajeuser posted image sto je 6 sprat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa ako ga strah visine onda nastaju problemi 


Nađi nekog neustrašivog, recimo pilotauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:58:50   
NadaR
Ma boji se covjek za svoju sigurnost... sve je toliko uredno poslozeno da on izbjegava tu prostoriju ... A i ne dam da mi kvari moj kreativni nereduser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 13:59:55   
eugenija
IZVORNA PORUKA: prase

Ispod gomile veša...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj odgovoraaaa, baš se zabavljamuser posted image user posted image user posted image user posted image


Rina, ćut tamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vidiš da mi je lepouser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:00:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

isproban babyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... al samo zajeuser posted image sto je 6 sprat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa ako ga strah visine onda nastaju problemi 


Nađi nekog neustrašivog, recimo pilotauser posted image



ih i tu imam dvojicu kandidata .... jedan je pilot JAT-a .... a jedan je bosanski pilot ...upravlja covjek helikopterom

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:01:23   
Anoniman
Glasno,glasnije, ja ne znam drugacije,ja ne znaaaaam drugacije!!


Rina ovo od 8 putnika???????????????????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:03:13   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

isproban babyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... al samo zajeuser posted image sto je 6 sprat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...pa ako ga strah visine onda nastaju problemi 


Nađi nekog neustrašivog, recimo pilotauser posted image



ih i tu imam dvojicu kandidata .... jedan je pilot JAT-a .... a jedan je bosanski pilot ...upravlja covjek helikopterom



I omiljeni film ti je "Partizanska eskadrila" od domaćih, a od stranih "Top gun"user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:03:21   
Rina
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Glasno,glasnije, ja ne znam drugacije,ja ne znaaaaam drugacije!!


Rina ovo od 8 putnika???????????????????




ahaaaaa uvrtelo mi se u glavu od jutros !!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:05:16   
Anoniman
top gun mi se gadi ...pogotovo onaj prcoljak od kruza user posted image user posted image user posted image user posted image ...ljepši mi je bata zivojinović (ako već on glumi u tom filmu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

e da to je zanimljivo vojni piloti moraju biti niski ... to znam


rina odlično ...njih pravo volim

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:06:01   
barbara
varala zena muza,i on dosao kuci prije nego obicno!zatekne pred vratima velike cipele,uzme ih i ocisti i okrene se i ode!bolje nego da dobije jadnik dusu ni kriv ni duzan!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:06:31   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

top gun mi se gadi ...pogotovo onaj prcoljak od kruza user posted image user posted image user posted image user posted image ...ljepši mi je bata zivojinović (ako već on glumi u tom filmu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )

e da to je zanimljivo vojni piloti moraju biti niski ... to znam






Pa šta si odlučila, hoće li pilot na terasu ili čovek nekog drugog neustrašivog zanata? user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:08:46   
Anoniman
naci cu neko drugo mjesto za skrivanje .... jer bas pilote ne volem user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:09:32   
marince1
Na tavan user posted image
U zamrzivac,ali ne zaboravi da ga iskljucis user posted image user posted image user posted image
U orman.Znace ono kad muja zatekao fatu gulu i ona se pravda da je gola,jer nema sta da obuce.
Muja ti otvori orman i gleda ''pobogu zeno,kako nemas sta obuc',vidi,jedna haljina,druga haljina,zdravo komsija''user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:10:14   
eugenija
Na kraju će mi se zahvaljivati tvoj muž, jer ti nisam dala da ga prevarišuser posted image user posted image user posted image
Prosto - žena nije mogla naći mesto za sakrivanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:10:45   
eugenija
IZVORNA PORUKA: marince

Na tavan user posted image
U zamrzivac,ali ne zaboravi da ga iskljucis user posted image user posted image user posted image
U orman.Znace ono kad muja zatekao fatu gulu i ona se pravda da je gola,jer nema sta da obuce.
Muja ti otvori orman i gleda ''pobogu zeno,kako nemas sta obuc',vidi,jedna haljina,druga haljina,zdravo komsija''user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 14:11:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Na kraju će mi se zahvaljivati tvoj muž, jer ti nisam dala da ga prevarišuser posted image user posted image user posted image
Prosto - žena nije mogla naći mesto za sakrivanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image



ma nemam zeno gdje .... kod mene ti je vecinom sve brisan prostor user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gde sakriti ljubavnika?
25.5.2009 22:58:03   
afrodita
Razmisljam i ne mogu nista pametno da smislimuser posted image
jedino da ga uguram u onu rupu od odzakauser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
26.5.2009 11:01:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here