|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
31.7.2014 20:04:04   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Pa javite se, pišite na šta da obratim pažnju, i dajte preporuke.
( utepaću se ovih dana sa odabirom koječega)


Help user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Usisivač
31.7.2014 20:08:19   
lesica
user posted image Joooj ovo me sad podseti da bih trebala da se pod hitno pozabavim tematikom. QQ

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Usisivač
1.8.2014 3:10:07   
dunja RR
Mene nešto privlači ta varijanta sa posudom, kao što Dijanče reče.

Pretpostavljam da je ovako nešto KLIK ili OVAKO KLIK ILI recimo ovaj od jeftinijih KLIK

Šta je tu bitno da gledam, usisnu snagu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Usisivač
2.8.2014 21:22:07   
Trcosava
Dunjči, od svih koje pogledah prvi ima najjaču usisnu snagu. Ja sam na bum uzela moj, ima taj hepa filter, nema kese već posudu - i u zvezde ga kujem. Jedino mi točak otpada user posted image , ali samo jedan user posted image

E sad koju usisnu snagu ima, pojam nemam. Kutiju sam bacila.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Usisivač
2.8.2014 21:26:11   
dunja RR
Trcka, super, znači zadovoljna si sa posudom. Koji bi uzela ti od ovih KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Usisivač
2.8.2014 21:35:25   
Didy

Dunja, ovaj treći što si stavila, jeftiniji, ima moja svekrva, pozajmila nam jednom kad se naš pokvario. Strašno je slab, ništa ne usisava. Ili je meni bio slab posle našeg koji tepih odiže od parketa. Uglavnom, ja uopšte nisam zadovoljna. I ima sto nekih krivina kad izvadiš onu kutiju, duže mi je trebalo da ga očistim nego da usisam kuću. I na filteru se skupe dlake koje ne možeš tako lako da iščupaš. Kaže moja svekrva - Ja uzmem heklicu, pa polako vadim. user posted image Jedva sam čekala da joj vratim.
I dalje glasam za one na vodu, svi ovi što rade na suvo deo prašine izduvaju ponovo napolje, dok se kod ovog na vodu prašina odmah nataloži u vodi i ne može ponovo da izađe ništa.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Usisivač
2.8.2014 21:50:34   
Trcosava
Dunja, onaj prvi bi uzela (iskreno nisam otvorila ono drugo što si postavila, mislim jesam otvorila ali nisam svaki ponaosob)

E sad prašina i čišćenje - bićem iskrena i meni je prva dva puta izbacivao prašinu kada ga očistim pa upalim. Sada to ne radi. Jes malo drndavo da istresem onaj filter (meni rečeno da je hepa - od sunđera je), ostalo je 1-2-3. Klik otvoriš, istreseš, otvoriš i sa druge strane, istreseš i to je to.

Evo kako izgleda kad se izvadi ta kutija za prašinu (snaga motora je 1800W, ne nalazim kolika mu je usisna snaga, ali diže mi tepih isto)

user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Usisivač
2.8.2014 21:55:08   
Didy
Jeste i tamo klik i otvoriš, ali moja svekrva opere detredžentom sve pregrade, sunđer isto, tačno možeš jesti iz usisivača kako se isja svaki deo, pa je meni bilo vrlo zanovetno da ga dovedem u to stanje i to je traaaajaaaaalooooo. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Usisivač
2.8.2014 21:56:47   
Trcosava
Sad sam malo bačila pogled. Jbg kad ne mogu da nađem koja je usisna snaga ovog mog, pa da kažem to bi meni bilo ok i dovoljno.

Ovako mogu napamet samo. Onaj prvi koji si postavila (oko 12000 cena) mi izgleda kao aždaja. Sad sam malo gledala i one druge, ovaj KLIK mi isto izgleda ok

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Usisivač
2.8.2014 22:10:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Didy

Jeste i tamo klik i otvoriš, ali moja svekrva opere detredžentom sve pregrade, sunđer isto, tačno možeš jesti iz usisivača kako se isja svaki deo, pa je meni bilo vrlo zanovetno da ga dovedem u to stanje i to je traaaajaaaaalooooo. user posted image

user posted image user posted image user posted image

Kako je njoj dobro. Ja bre ovo moje otresem i ćao hahah

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Usisivač
2.8.2014 22:13:07   
dunja RR
I ja pomislih isto to (za sveki :)

Mene smara to kod tih na vodu, istresanje, ispiranje, šta već ..pročitah ovu temu ispočetka pa su se mnoge žalile na to peruckanje, na smrad itd. Zato bih posudu, ne bih puno da se mlatim.

Trcka, ok mi deluje i taj što si postavila, sada ću da proučim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Usisivač
2.8.2014 22:14:09   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Didy

Mi imamo ovaj fox na vodu, ja s jačim nisam u životu usisavala. Snaga mu je 2700, nijedan ni sa sajta ni u prodavnicama nema toliku. Ne znam kolika mu je usisna, ali odiže tepihe.

Ja cu ovaj! user posted image
I Minnici je super!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Usisivač
2.8.2014 22:46:17   
Didy
Dunja, posuda ne smrdi ako se redovno održava, što znači da ne sme da ostane ta prljava voda u njoj posle usisavanja (može eventualno od danas do sutra). A svo održavanje je da prospeš vodu u WC šolju, propereš tušem i opet prospeš. Sve ukupno traje minut. Jednom u tri meseca uzmem sunđer i operem tu posudu i onaj poklopac koji preko nje, to sve ukupno traje tri minuta kad baš detaljišeš.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Usisivač
2.8.2014 22:49:20   
dunja RR
Jao Diy šta mi radiš, sada počinjem ra zamišljam i o tom na vodu user posted image user posted image

Odo' sada i te da pregledam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Usisivač
2.8.2014 22:55:18   
Didy
user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Usisivač
3.8.2014 10:01:56   
jovicaa
vecina ljudi koje znam nisu zadovoljni sa usisivacima na vodu, nisu bas prakticni, kada ti treba nesto na blic da usisas i sl, a trebace ti sa malim detetom. a iste su snage i efikasnosti kao i usisvaci sa kesom... ovo nije moje iskustvo, ali ja sam ga poslusala, posto mi je logicno. ja par puta u toku dana usisam samo neki deo sobe, ili hodnik, i td... tako da mi ne bi bilo prakticno da svaki put moram da sipam vodu, prospem vodu i perem posudu....
jedino da imas i neki mali sa kesom za takve situacije....
a za usisivace koji imaju tu kao plasticnu kutiju umesto kese mi je rekla u jednoj radnji zena da su bas dobri... ti ne moras svaki dan da praznis tu kutiju, a prakticno je kad je ispraznis mozes bukvalno u wc solju, ne moras kao sa kesom da ides do kontejnera ili kante.... tako da mi to deluje prakticno. ali mi smo vec izabrali onaj gorenje pet sa kojim sam prezadovoljnaaaa, volim taj usisivac!

didy jos dok sam zivela sa mojima, imali smo usisivac na vodu i ja sam tu vodu ostavila jednom da prenoci i bas se usmrdelauser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 3.8.2014 10:07:10 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Usisivač
3.8.2014 10:24:21   
branki*
slazem se otprilike sa jovicom.ja imam na vodu i stvarno usisava kao zmaj.ispraznim i properem posudu cim zavrsim i ne smrdi uopste.ali,malo me nervira to sklapanje i rasklapanje,ipak.tako da planiram da kupim neki skroz mali,one mini da imam tako za svaki dan kad boza nesto prospe ili se vide pufke po tepihu,a ovaj na vodu da bude jednom nedeljno za generalna sredjivanja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Usisivač
3.8.2014 10:32:49   
jovicaa
KLIK dunjci ja mislim da ovaj koji si linkovala uzmes i neces se pokajati.. mi smo uzeli isto gorenje u tom rangu, i prezadovoljna sam. ne da usisava.. ma sta god zelis mozes sa njima da usisavas. samo kod nas je kesa a ne kutija za prasinu, a cini mi se da su te kutije za prasinu bas prakticne.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Usisivač
3.8.2014 10:38:21   
jovicaa
kod ovog linkovanog je usisna snaga 470 W, a kod naseg 420 W, a 420 W je stvarno dovoljno, kada pojacas na najjacu snagu moze da ti iscupa nesto bez problemauser posted image
tako da je mozda malo prejak, mozes da prodjes i za hiljadu, dve jeftinije, pa da bude malko slabiji.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Usisivač
3.8.2014 11:29:29   
dunja RR
Hvala ženske!

Jel beše ovaj sa posudom isto mora da se istresa posle svakog usisavanja ili ne?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Usisivač
3.8.2014 11:37:35   
jovicaa
meni rekose u prodavnici da ne mora svaki put, nego onako kad vidis da ima dosta...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Usisivač
3.8.2014 12:05:58   
Didy
Jeste, priznajem da nije praktičan kad treba nešto malo samo da usisaš, ali ja to ni ne radim, kod mene se usisava ili sve ili ništa, tako da meni zadovoljava potrebe. E, sad, zavisi kako ste vi navikle. Ja imam onaj električni ručni i s njim sam usisavala npr. mrvice oko hranilice dok su deca bila baš mala. Otkako su porasli, ni ne koristim ga više, ovaj radi posao.
Svekrvin usisivač ima baš malu tu posudu i ja sam morala da ga praznim dva puta u toku usisavanja kuće, pa mi je to bilo drndanje.
Meni se desilo nekoliko puta da počnem popodne usisavanje, ne stignem da završim sve i onda ujutro nastavim, nije se bila usmrdela voda.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Usisivač
3.8.2014 12:27:27   
Torbica
Ja sam bila do Merkura malopre, nemaju taj. Meni insekt kaze da je taj od Didy sjajan, i mm sam ubedila! Tako da cu ga kupiti ovih dana user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Usisivač
3.8.2014 12:43:42   
Sanjica26 RR
I moja mama je imala isti kao sto Didy imala. Meni je delovao super. I aad kad bi birala usisavac izabrala bi taj sa vodom. Nisam zadovoljna sa,usisavacem koji ima kesu unutra. Kad zavrsim usisavanje tacno se oseca prasina. Skoro je mm menjao filter, pa nije toliko strasno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Usisivač
3.8.2014 12:58:38   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja sam bila do Merkura malopre, nemaju taj. Meni insekt kaze da je taj od Didy sjajan, i mm sam ubedila! Tako da cu ga kupiti ovih dana user posted image


Poruči preko Tehnomanije. Mi smo poručivali neke uređaje od njih, bilo je povoljnije nego u prodavnicama, a ne cimaš se, fino ti stigne na kućnu adresu. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here