|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
5.8.2014 13:33:59   
Trcosava
user posted image izgleda da se samo ja ne pecam na vodu?user posted image

Mene bre mrzi da spakujem usisivač, kamo li da svaki put ispiram još i posudu. Ovo i tako praznim kad vidim da mi ne vuče kao inače.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Usisivač
5.8.2014 13:37:32   
dunja RR
Ma Trco, moj si čovek - ista sam, zato se kolebam user posted image
Još nisam odlučila, a moram što pre, crko mi stari.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Usisivač
5.8.2014 13:42:56   
jovicaa
ma trco i ja se slazem sa tobom, realno meni je ovo sa kesom idealno. kad mi treba ukljucim usisam sta mi treba iskljucim i zavrsim pricu. nego ja sam moj platila 11000 a ovaj sto su uzele didy i torbica je dosta jeftiniji, a tvrde da je dosta jak, pa mi to sad malo nije jasno, nas jeste uzasno jak ali i cena mu je puno jaca.

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.8.2014 13:43:19 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Usisivač
5.8.2014 13:54:51   
Trcosava
Pisala sam negde, zimi moram svaki dan da usisam - ima pepela plus oni opiljci od drva se raznesu. I zamisli svaki dan da se akam vadi, usisaj, razmontiraj (moraš da skineš crevo i sl mislim ja, meni stoji u jednom ćošku u komodi), isprazni vodu, isperi, vrati, spakuj.

Da se razumemo, ne kažem da nije dobar, verovatno jeste, samo za svaki dan je meni to akanje. Da još ima i opciju pranja tepiha hahaha

E a cena, mislim da je to sve kako vreme prolazi tako je i tehnika naprednija i jeftinija.

Kažem, ja moj ne bi menjala. Jednom sam čak i vodu usisala user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Usisivač
6.8.2014 20:55:11   
lesica
Ja ga, da ne kažem mm, naručila user posted image

On se skroz primio nakon što je odgledao neku prezentaciju nekog pre, pre, preskupog usisivača na vodu, pa naručismo ova Fox user posted image
Razlika u ceni između tog nekog i ovog je tričavih 3000 i kusur evra user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:13:06   
bubulence
i mm je gledao neku prezentaciju usisivaca na vodu, kosta oko 3700e ali kao moze na rate i za malo da me je ‘iznenadio‘ i kupio. a ja posle kirbija vise nikada u zivotu ne bih dala te pare za usisivac. da ga je kupio tacno bih se razvela.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:18:36   
lesica
Bubulence, ako baš želi da te iznenadi, neka malo progugla, ceo sistem tog usisivača sa svim dodacima i zezalicama može da se naruči iz inostranstva, i to zadovoljstvo u maksimumu ispadne negde do 800 evrića.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:20:35   
Didy
Ja ću da pišem Fox-u i da tražim procenat. user posted image
Trćo, ja sa ovim redovno usisavam vodu, jer ta voda opet ide u vodu. user posted image



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:28:01   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja ću da pišem Fox-u i da tražim procenat. user posted image
Trćo, ja sa ovim redovno usisavam vodu, jer ta voda opet ide u vodu. user posted image




Znam da kod tvog to neje problem, ali moj nije na vodu. To je bila poenta. Jes se posle malo zacementirala prašina na jednoj krivini u posudi, ali on je šljakao bez problema.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:30:01   
Torbica
E zene, ja sam lenja za ove stvari, ali ukupno mi uzme 2 minuta - sipaj/sastavi i na kraju prospi/isperi, smesno.
Meni se ovo svidja i sa aspekta da prasina ne leti ponovo sa druge strane usisivaca, koliko god. Sve ostane u vodi.
Prezadovoljna sam, nikad mi deciji tepih nije bio cist tako lepo i pride duze cist, pretpostavljam da je ovo cudo izvuklo mu dusu. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:31:12   
Didy
Razumele sam. Zato sam ti i napisala da bi s ovim mogla stalno da usisavaš vodu. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:33:26   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica

E zene, ja sam lenja za ove stvari, ali ukupno mi uzme 2 minuta - sipaj/sastavi i na kraju prospi/isperi, smesno.
Meni se ovo svidja i sa aspekta da prasina ne leti ponovo sa druge strane usisivaca, koliko god. Sve ostane u vodi.
Prezadovoljna sam, nikad mi deciji tepih nije bio cist tako lepo i pride duze cist, pretpostavljam da je ovo cudo izvuklo mu dusu. user posted image


Ja ga zato jako volim, jer je baš moćan. A odnos cena - kvalitet je savršen. Znači nije subjektivno mišljenje da se časkom isprazni. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:46:31   
bubulence

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Bubulence, ako baš želi da te iznenadi, neka malo progugla, ceo sistem tog usisivača sa svim dodacima i zezalicama može da se naruči iz inostranstva, i to zadovoljstvo u maksimumu ispadne negde do 800 evrića.




vise bih volela da me iznenadi vikendom u Pragu npr... usisivac imam obican, star i usisava kao veliki

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Usisivač
6.8.2014 21:53:13   
Torbica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Usisivač
6.8.2014 23:21:21   
dunja RR
Di, gde si naručila FOX?

Ja se iskreno sada kolebam zbog te veličine. Moj stan je malko pretrpan stvarima, nameštajem .. pa razmišljam kako ću sa njim da prolazim. Kako se manipuliše sa njim, da li može lako po podu da se vuče, tj. gura?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Usisivač
6.8.2014 23:27:08   
anci kv
Ja imam fox na vodu,malo je više glomazniji ali usisava ko lud, više ga koristimo za kola i za drugu kuću dok vorner na vodu je dosta manji i lakši,njega koristim kod nas u stanu. Cene su im slične,oko 6 - 7 hiljada

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Usisivač
7.8.2014 0:46:50   
Didy
Dunja, nije baš toliko glomazan. Zapravo ide u visinu, po obimu zauzima mesta kao i drugi usisivači. I fino se gura, manevriše s njim.
Jedino moraš da paziš da se ne prevrne jer može da dođe do kratkog spoja kada voda uđe u motor. Ali da te ne plašim, meni se prevrnuo nekoliko puta, ništa se nije desilo, brzo sam ga isključila iz struje, osušila taj sunđer-filter koji štiti motor i ostavila motor da se eventualno osuši. E, sad, grozno je što sam taj svinjac koji usisaš ponovo istreseš, došlo mi je da plačem. Dobra strana je što ima neku težinu kad ima vode u njemu, pa ga ne možeš tako lako oboriti (meni je u stanu zapeo za prag pa se prevrnuo, nisam gledala, u kući nismo nijedan prag stavili, pa nemam više tih problema).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Usisivač
2.9.2014 12:18:17   
dunja RR
Evo, kupih i ja FOX online user posted image , sada čekam da mi stigne pa da čistim kuću.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Usisivač
2.9.2014 12:30:06   
Torbica
user posted image Dunja, kad meni lenstini za takve stvari usisavanje ne predstavlja vise problem, sve sam ti rekla. Stvarno je odlican. Treba samo paziti da ne ispadne dihtung gumica na spoju tela usisivaca i creva ya usisavanje, ona ako ne stoji dobro, slabije vuce. Javljaj utiske!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Usisivač
2.9.2014 13:00:19   
Trcosava
I konačna odluka je - crkao nam je usisisvač. Moj diiivni sjajni usisivač je crkao. Mislim crkao on pre jedno 20 dana, ali sad je definitivno da se ne isplati popravljati. Jel vas zanima kako je crkao?

Mm je šmriglao zidove i tu finu prašinu sa poda usisao usisivačem i sve ode u motor. Spržio ga. I sad gledam i ne nalazim ono što ja hoću, a ne tražim puno.

Hepa filter, POSUDU (ne kesu, pa ni onu koja se baca) i jaku usisnu snagu. E sad, kad bi našla koja je usisna snaga onog mog pa da znam koji da poredim, i sve gledam da je iznad 300W usisna snaga, ali slabo mi izbacujeuser posted image

Ajd sad, iskusne - koja je dovoljna usisna snaga? Ovaj moj je dizao tepih odnosno itison, a on je zalepljen bio po krajevima. Snaga motora je bila 1800W

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Usisivač
15.9.2014 12:40:07   
dunja RR
Da javim konačno, ooodličan! Šta sam usisala juče, majko mila. Mm je posle prao rezervoar i ono crno, čega je tu sve bilo, majko mila user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Evo, kupih i ja FOX online user posted image , sada čekam da mi stigne pa da čistim kuću.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Usisivač
25.9.2014 11:31:23   
nata11
Jel ima neko onaj mali robot usisivac? Jel to vredi ista ili skuplja samo mrvice?

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Usisivač
25.9.2014 17:11:37   
Žapkić
Ja sam imala diiiivniiii "Bauer" usisivač, onaj "na vodu"user posted image . Više ga nemam! Zapalio se. Bolje reći-eksplodirao. Kako? I zbog čega? Pojma nemam...user posted image Sad imam neko "Gorenje" sra** (doduše, imam ga već 9 god, ali ga nisam koristila, jr sam imala moj divni usisivač, koji je "vadio dušu" tepisima u kući). Usisam ja sa ovim, ali on kupi samo mrve i tako to, a dlake moram da kupim rukama, četkom ili onim "retkim dzakom".user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Usisivač
5.10.2014 14:29:57   
daca77
Dunja, jesi li kupila Fox usisivac WVC 2700?
Moj usisivac je na izdisaju, tako da cu morati da potrazim i ja...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Usisivač
5.10.2014 14:32:54   
dunja RR
Jesam dacika :)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da javim konačno, ooodličan! Šta sam usisala juče, majko mila. Mm je posle prao rezervoar i ono crno, čega je tu sve bilo, majko mila user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Evo, kupih i ja FOX online user posted image , sada čekam da mi stigne pa da čistim kuću.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here