|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
3.8.2014 13:17:37   
Torbica
user posted image samo cu do Herca svratiti, kaze mi jedna prijateljica da imaju jako dobar izbor tehnike i da su povoljni, ako ne nadjem kod njih, narucujem!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Usisivač
3.8.2014 13:57:55   
jovicaa
ma uzivajte vi, ja samo kazem sta meni rekose zene koje imaju usisavac na vodu, svaka i jedna da nije praktican.
a kako se odrzava taj hepa filter?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Usisivač
3.8.2014 14:55:24   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja sam bila do Merkura malopre, nemaju taj. Meni insekt kaze da je taj od Didy sjajan, i mm sam ubedila! Tako da cu ga kupiti ovih dana user posted image


Poruči preko Tehnomanije. Mi smo poručivali neke uređaje od njih, bilo je povoljnije nego u prodavnicama, a ne cimaš se, fino ti stigne na kućnu adresu. user posted image




i cesto imaju neke akcije ii popuste. i mi smo dosta stvari porucuvali preko neta od njih, zadovoljna sam skroz.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Usisivač
3.8.2014 14:59:50   
Didy
IZVORNA PORUKA: jovicaa

ma uzivajte vi, ja samo kazem sta meni rekose zene koje imaju usisavac na vodu, svaka i jedna da nije praktican.
a kako se odrzava taj hepa filter?


Vadiš heklicom dlake iz njega kao moja svekrva. I to traje bar sat vremena.
Jovice, nekome odgovara, nekome ne usisivač s posudom na vodu. Sve zavisi kako ko funkcioniše. Ja npr. nikad ne palim usisivač, osim ako ne planiram celu kuću da usisavam. Za onog ko pali usisivač nekoliko puta na dan sigurno nije taj s vodenim filterom. Ja sam samo pisala da mi se vrlo jednostavno čisti i što mi je najvažnije konačno nemam onaj osećaj da svuda oko mene leti prašina dok usisavam jer voda zadrži svaki trunčić.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Usisivač
3.8.2014 17:35:10   
Torbica
Bila sam do Merkatora,nemaju,i nakon ubeđivanja da je Fox a ne Vox user posted image
pokazala sam mu link i reče mi- pa imate Tehnomaniju od pre dva meseca na uglu Pasiceve i Zmaj Jovine!user posted image Sutra!!!
Ni ja ne palim usisivac za svaku sitnicu,za to imam Swiwel Swiper...

< Poruku je uredio Torbica -- 3.8.2014 17:38:57 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Usisivač
4.8.2014 11:04:46   
jovicaa
postoje perivi i neperivi hepa filteri, oticicu do radnje bas da se raspitam...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Usisivač
4.8.2014 11:12:49   
Torbica
Meni se mnogo vise svidja ovo - prospes/isperes. Nikakvo bakcanje sa prasinom i filterima mi nije privlacno.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Usisivač
4.8.2014 11:27:25   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Torbica

Meni se mnogo vise svidja ovo - prospes/isperes. Nikakvo bakcanje sa prasinom i filterima mi nije privlacno.

daaa... nisam znala da taj hepa filter mora da se odrzava... hajde ako moras da ga operes tipa dva puta godisnje to mi je ok, ali da kupujes nov, bas bzv. oticicu bas da pitam tacno kako se odrzava, da ne bude pogresnih informacija

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Usisivač
4.8.2014 12:00:10   
Torbica
Priznajem da sam lenja za kucne poslove... I ne volim nista sto trazi specijalne uslove odrzavanja. Cim se dokopam usisivaca, javljam utiske!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Usisivač
4.8.2014 12:04:11   
dunja RR
Au al ste raspisale, ček sada da sve pročitam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Usisivač
4.8.2014 12:04:42   
jovicaa
pa da, a meni se bas cini da ti usisivaci sa vodom traze da ih svaki put punis vodom, istreses vodu operes posudu... to ti dodje dodatno smaranje, pored usisavanjauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Usisivač
4.8.2014 12:08:01   
Torbica
IZVORNA PORUKA: jovicaa

pa da, a meni se bas cini da ti usisivaci sa vodom traze da ih svaki put punis vodom, istreses vodu operes posudu... to ti dodje dodatno smaranje, pored usisavanjauser posted image



Ne znam.... Ovo traje dva-tri minuta, i uvek cisto.. Ne treba heklica! user posted image I jos se ne najedes prasine cisteci... user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 4.8.2014 12:09:12 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Usisivač
4.8.2014 12:08:12   
dunja RR
Mene još zanima, taj od Didy, da li je kabast, tj. veći od ovih sa posudom?
Da li su ti usisivači na vodu generalno većih dimenzija ili mi se samo tako čini?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Usisivač
4.8.2014 12:11:43   
Torbica
Dunja, meni velicina ne igra ulogu, hihi, elem, svakako stoji u potkrovlju. Nego su mi prethodna dva mala, portabl varijanta i nikakvi su... Javljam utiske!

< Poruku je uredio Torbica -- 4.8.2014 12:12:17 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Usisivač
4.8.2014 14:06:56   
Didy
Dunja, jeste veci, ali ne mnogo. I tezi je kad se naspe voda u njega (logicno). Meni se odmah dopao na oko - kao mali svemirac.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Usisivač
4.8.2014 16:32:15   
jovicaa
ne znam kazem mm prazni kesu u kontejner, i to retko, nema potrebe da se cimas posle svakog usisavanja. a ovo sa heklicom prvi put cujemuser posted image hepa filteri se koliko sam procitala ili peru ili menjaju s vremena na vreme.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Usisivač
4.8.2014 22:25:11   
Torbica
E, Didy user posted image , svaka ti je na mestu. Prezadovoljna sam, danas kupila! Zaista je to rastavi/sastavi brzinski, kao i ispiranje te posude. Uzas sta sam usisala u decijoj sobi i hodniku. Ima i ovaj neki hepa filter ali on tu stoji kod motora verovatno kao zastita da ne bi neka necistoca usla u motor. Pise da ako se zaprlja, samo blago ocistiti metlicom. user posted image
I nije mi glomazan! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 4.8.2014 22:26:06 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Usisivač
4.8.2014 22:39:45   
Didy
user posted image Baš mi je drago da si zadovoljna. Ja taj hepa filter ponekad operem mlakom vodom i ostavim da se osuši, pa ga vratim. On i jeste tu da čuva da prašina ne uđe u motor.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Usisivač
4.8.2014 22:43:22   
Torbica
Ma kazem ja, insekt me nikada ne vara user posted image Hvala ti!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Usisivač
4.8.2014 22:47:58   
Didy
Ma, nema na čemu. user posted image Samo neka služi da brže i lakše obaviš nemili posao. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Usisivač
4.8.2014 22:51:48   
Torbica
user posted image Ma sta da ti kazem, cak sam i volju dobila! user posted image Kaze mm, ju, vidi, vidi, dodatak za usisavanje auta. Probacu naravo. A sto se namestaja tice, sa nastavkom za namestaj, lepo je usisao ugaonu garnituru!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Usisivač
4.8.2014 23:22:45   
jovicaa
sad ti je lepo da usisavas kad je nov ,tako i meni, al smori brzouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Usisivač
5.8.2014 7:06:49   
Torbica
Spram onih malih drndavaca, ovo je prava zverka, vuce kao lud!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Usisivač
5.8.2014 12:11:19   
jovicaa
tako i ja, uzivam dok gledam kako mi ubija tepih, prosto je uzivancija posle ovog prethodnog koji se vec blago raaspadao i nije imao tu snagu ni kvalitet.
ali sad gledam cudi me da je tako jeftin a tako jak, koliko sam gledala ispod 10 000 din su uglavnom slabiji. inace moj stari usisivac je fox, on je bio dosta jeftin, ali jako sam zadovoljna koliko je dugo trajao s obzirom na cenu! izgleda da je dobra ta marka fox. sad ste i mene zaintrigiraleuser posted image sa tim na voduuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 5.8.2014 12:17:14 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Usisivač
5.8.2014 13:23:38   
dunja RR
I mene Jovice zaintrigirale :)
I skroz je povoljan, u pravu si ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here