|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Usisivač
5.10.2014 15:14:17   
Mala Elena
Znaci, Dunja to je da hepa filerom ? I ja gledala neki trula visnja ne secam se da li je vox ili fox ali je preko 2000 w..mozes li da ga slikas i napises cenu?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Usisivač
7.10.2014 15:07:23   
daca77
A da li se mogu lako naci filteri za ovaj usisivac?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Usisivač
9.10.2014 20:28:08   
daca77
Konacno i ja kupih ovaj usisivac (Fox 2700), ali nesto samuser posted image kada je u pitanju ona papuca kojom se usisava. Jeste usisivac jak, ali ova papucica se samo vrti i ne prijanja uz tepih,

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Usisivač
9.10.2014 21:58:10   
dunja RR
E i meni isto Daco, e sada možda Didy i Torbi da nam kažu kako to da podesimo da se ne vrti, ima sigurno neka caka. Meni nekada bude ok nekada ne.
Čekamo savet :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Usisivač
9.10.2014 23:47:57   
Torbica
Daco, Dunja, ne znam u cemu je problem. Za tepih se pritisne onaj deo da izadje cetka a za parket se uvuce. Meni radi ok user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Usisivač
10.10.2014 8:45:34   
daca77
Hvala, Torbice...kombinovala sam ja, ali mislim da ne prijanja lepo za pod.
Sledeci put cu slediti tvoj savet.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Usisivač
10.10.2014 22:06:52   
Didy
Ne razumem kako se vrti. user posted image Ja nisam nikako imala problema s papučicom. user posted image Nisam najbolje ni razumela u čemu je tačno problem. user posted image
I da, ja ne menjam kad usisavam tepih i parket, mrzi me, sve usisavam bez one četke, tj. i parket usisavam isto kao i tepihe. Mada me mm kritikuje kad vidi, kaže da ću izgrebati parket.
Elem, Daco, hajde opiši tačno šta je problem.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Usisivač
11.10.2014 12:17:36   
dunja RR
Ja do sada nisam ni usisavala tepihe, jer ih nismo još stavili (stavljamo ih samo zimi). Usisavala sam samo parket i laminat, onom velikom četkom, i ona mi se vrti levo desno, ne mogu lepo da upravljam sa njom. Sa desne strane na četki je papučica, i nikako da skapiram kako da je namestim/pritisnem, pa da četka bude fiksirana, i da prati moje pokrete. Ali bez obzira na to, meni lepo usisa sve. Ali kažem, tepihe još nisam.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Usisivač
3.12.2014 14:58:43   
emicaa
Ja sam u subotu kupilaovaj,prezadovoljna sam i kad je pojačan na najjače jedva se čuje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Usisivač
3.12.2014 16:15:48   
isidora88
kupih i ja fox usisivac, i ja imam problem kao daca, nekako se ona papucica odize, ima neki zglob dole i to se pomera, ja bih da se to fiksira nekako, ali ne moze.
ili sam samo nesposobna i ne znam da usisavamuser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Usisivač
3.12.2014 19:18:04   
choopa choops
Evo ovako...
Nakon što nam je crklo par usisivača sa vrećicom, Mm kupi onaj na vodu. Ne usisava loše, ali ništa posebno. Ali izluđivalo me to napuni vodu, isprazni, očisti...Ma ajde. I težak je, pa moraš da paziš kud ga vučeš, podižeš li, hoće li se okrenut pa da se prospe voda i svašta...Nije mi se svidio.

Onda ja navalim da kupimo Roombu.Tad nije bila kod nas, ne pitjte koju sam kombinaciju pravila da ga kupim. Iiiiiiiii bezveze user posted image Ne može ne shaggy tepihe, ovo što usisav malati po sat vremena po kući, a kupi sitne stvari...Ne mijem da kažem da ne valja, jer bi me MM lansirao na Mars user posted image

I sad se tu javio problem, kd recimo oni nešto prospu, a prosipaju non stop, ja dok upalim onaj na vodu, pa operem sto godina. Ovaj robot isto ništa. Popiiiiiiiip i odem i kupim onaj obični mali Samsung sa posudom, ne na vodu, nego što se samo posuda istres. Preporodila sam se! Upalim, isključim, istresem, Lagan mogu da ga podignem bez mučenja. A što je najbolje i dobro usisava. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Usisivač
25.12.2014 12:34:25   
nata11

Onda ja navalim da kupimo Roombu.Tad nije bila kod nas, ne pitjte koju sam kombinaciju pravila da ga kupim. Iiiiiiiii bezveze Ne može ne shaggy tepihe, ovo što usisav malati po sat vremena po kući, a kupi sitne stvari...Ne mijem da kažem da ne valja, jer bi me MM lansirao na Mars


Znaci to je ipak usisivac koji sluzi da se setka po sobi user posted image

Ja sam gledala FOX2700 ima ga na akciji u cbt ali sam odustala.
1. glomazan mi je
2. tezak mi je
3. hoce da se prolije voda, a ja sam trapava do boga miloga
4. iskreno mrzi me da cistim posudu sa vodom
5. i najbitnije ja u prizemlju imam 2 sobe a na spratu 4, znaci treba mi nesto lagano.
Nasla sam sa onim cinijicama sto se samo istresu fox-ov i bas je majusan a 2200w je.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Usisivač
25.12.2014 14:13:57   
choopa choops
Ma kažem ti totalni bezvez, Ok je da ga imaš ponekad da pokupi sitnu prašinu, ali to je sa djecom nemoguće jer uvijek ima čipsa, smokija...svega. I da recimo ne košta više od 50e.

Ne znam, Ovi na vodu su opet OK kad su neka već išćenja u pitanju, ali za mene su sa ove tačke gledišta najbolji upravo ti manji sa posudicom što nisu na vodu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Usisivač
21.1.2015 20:09:30   
nata11
Kupila sam obican najobicniji Bosh 2300, placen je malo vise ali za sada je super. Lagan je, ne zauzima mnogo mesta I ima puno dodataka.

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:14:41   
lanajelena
Vidim da svi nahvaliste ovaj moj fox a ja bih da ga menjam,strasno me nervira jer je glomazan za pranje,moram da ga ribam u kadi,pa dok prosipam vodu od kade do wc solje kaplje mi na sve strane,posle pranja dezinifkujem kadu,pod i wc solju,smorih se nacisto,jos ako zabnoravim da prospem vodu user posted image ,uzela bi opet neki na vodu ali sa manjom posudom koja se izvuce i pere,gledala sam neki samsung,samo da nadjem sliku pa cu postaviti,ako neko ima nesto slicno da mi kaze kakav je user posted image


evo ovakav,ne mora da bude samsung
user posted image

Sad nesto gledam,mozda ovaj ni nije na vodu a ukucala sam u pretrazivac i izaslo mi je to user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 6.2.2015 16:23:12 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:25:47   
lanajelena
user posted image Choopo sad citam tvoj post...sve te potpisujem,znaci valja taj i ustvari nije na vodu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:29:23   
choopa choops
Jelo ja imam taj Samsung, ali taj nije na vodu. Isto skuplja prasinu u posudu samo bez vode. Meni odgovara ali to sve zavisi do osobe.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:30:27   
lanajelena
A jel uopste postoji tako mali ali na vodu user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:31:09   
choopa choops
Dok ja napisem ti vec nadje odgovor user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:32:17   
choopa choops
Ne znamuser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Usisivač
6.2.2015 16:35:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

kupih i ja fox usisivac, i ja imam problem kao daca, nekako se ona papucica odize, ima neki zglob dole i to se pomera, ja bih da se to fiksira nekako, ali ne moze.
ili sam samo nesposobna i ne znam da usisavamuser posted image user posted image


Ja na kraju fiksirala selotejpom user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Usisivač
6.2.2015 19:16:47   
Didy
IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: isidora88

kupih i ja fox usisivac, i ja imam problem kao daca, nekako se ona papucica odize, ima neki zglob dole i to se pomera, ja bih da se to fiksira nekako, ali ne moze.
ili sam samo nesposobna i ne znam da usisavamuser posted image user posted image


Ja na kraju fiksirala selotejpom user posted image


E, skontala sam o čemu pričate. Ja sam se valjda već toliko navikla na taj usisivač da već po automatizmu okrenem cev malo u stranu i onda se papučica ne odiže. Ako me razumete o čemu pričam. Znači da onaj zglob na papučici bude melko odignut.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Usisivač
7.2.2015 0:22:31   
moja ciklama
Sanjam!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Usisivač
7.2.2015 9:04:35   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Sanjam!

I ja sam nekad. A onda:

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Evo ovako...
Nakon što nam je crklo par usisivača sa vrećicom, Mm kupi onaj na vodu. Ne usisava loše, ali ništa posebno. Ali izluđivalo me to napuni vodu, isprazni, očisti...Ma ajde. I težak je, pa moraš da paziš kud ga vučeš, podižeš li, hoće li se okrenut pa da se prospe voda i svašta...Nije mi se svidio.

Onda ja navalim da kupimo Roombu.Tad nije bila kod nas, ne pitjte koju sam kombinaciju pravila da ga kupim. Iiiiiiiii bezveze user posted image Ne može ne shaggy tepihe, ovo što usisava mlati po sat vremena po kući, a kupi sitne stvari...Ne smijem da kažem da ne valja, jer bi me MM lansirao na Mars user posted image

I sad se tu javio problem, kd recimo oni nešto prospu, a prosipaju non stop, ja dok upalim onaj na vodu, pa operem sto godina. Ovaj robot isto ništa. Popiiiiiiiip i odem i kupim onaj obični mali Samsung sa posudom, ne na vodu, nego što se samo posuda istres. Preporodila sam se! Upalim, isključim, istresem, Lagan mogu da ga podignem bez mučenja. A što je najbolje i dobro usisava. user posted image


Moj savjet, ne bacajte pare! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Usisivač
11.1.2016 19:12:22   
IvanaSK RR
Crkao usisivač skroz definitivno. Uzecu od mame dok ne odlucim i ne kupim.
Samo je pitanje koji, da li na vodu ili na kutiju?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here