|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Halapljivo sisanje
27.7.2012 16:01:09   
soni
davala sam joj iz flasice zato sto su mi se bradavice ostetila..sada siki uz pomoc silikonskih... zagrcne se svaki put i narvno nece da podrigne...
uhodacemo se mi...
kazu da je sve to normalno...

hvala vam

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Halapljivo sisanje
28.9.2012 19:51:36   
sirko
isti slucaj...uffff

IZVORNA PORUKA: Macaki

i moja beba strasno halapljivi sisa, ali ona posle toga ne moze mirno da spava jer je muci podrigivanje i stucanje. podoj nam traje najvise 10 minuta, i toliko se naguta vazduha da ima strasnih problema sa varenjem i naravno sa grcevima. mnogo puta sam precrkla jer se zagrcnula. em ona halapljivo jede, jos meni mleko jako curi... jedino nocu mozda jede malo sporije, jer sisa u polusnu, nekada i zatvorenih ociju.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Halapljivo sisanje
28.9.2012 20:57:50   
marince1

IZVORNA PORUKA: sirko

isti slucaj...uffff

IZVORNA PORUKA: Macaki

i moja beba strasno halapljivi sisa, ali ona posle toga ne moze mirno da spava jer je muci podrigivanje i stucanje. podoj nam traje najvise 10 minuta, i toliko se naguta vazduha da ima strasnih problema sa varenjem i naravno sa grcevima. mnogo puta sam precrkla jer se zagrcnula. em ona halapljivo jede, jos meni mleko jako curi... jedino nocu mozda jede malo sporije, jer sisa u polusnu, nekada i zatvorenih ociju.





Isto

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sirko)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Halapljivo sisanje
2.10.2012 14:24:55   
mufika

IZVORNA PORUKA: marince


IZVORNA PORUKA: sirko

isti slucaj...uffff

IZVORNA PORUKA: Macaki

i moja beba strasno halapljivi sisa, ali ona posle toga ne moze mirno da spava jer je muci podrigivanje i stucanje. podoj nam traje najvise 10 minuta, i toliko se naguta vazduha da ima strasnih problema sa varenjem i naravno sa grcevima. mnogo puta sam precrkla jer se zagrcnula. em ona halapljivo jede, jos meni mleko jako curi... jedino nocu mozda jede malo sporije, jer sisa u polusnu, nekada i zatvorenih ociju.





Isto


isto i od nas ...

user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Halapljivo sisanje
7.10.2012 22:04:08   
soni

IZVORNA PORUKA: mufika


IZVORNA PORUKA: marince


IZVORNA PORUKA: sirko

isti slucaj...uffff

IZVORNA PORUKA: Macaki

i moja beba strasno halapljivi sisa, ali ona posle toga ne moze mirno da spava jer je muci podrigivanje i stucanje. podoj nam traje najvise 10 minuta, i toliko se naguta vazduha da ima strasnih problema sa varenjem i naravno sa grcevima. mnogo puta sam precrkla jer se zagrcnula. em ona halapljivo jede, jos meni mleko jako curi... jedino nocu mozda jede malo sporije, jer sisa u polusnu, nekada i zatvorenih ociju.





Isto


isto i od nas ...

user posted image


i kako cemo da resimo problem?????

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu mufika)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Halapljivo sisanje
12.10.2012 7:47:37   
mufika
Leonardu pomaze kad ne sacekam da skroz ogladni pa sisa mirnije. Najbolje je kad je malo pospan, onda ga lako mogu prekinuti da bi ga podigla da podrigne. Pokusam ga podici 2-3 puta tokom podoja, ne uspe uvek. Ipak ima dana kad ne bljuca.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here