|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
7.2.2009 18:28:42   
Anoniman
Ja sa Zita, iz Kikinde, imam 31 godinu. Imam muza od 2004. a u vezi smo bili od 17.godine. Inace smo skolski drugari od osnovne skoleuser posted image .
Po struci sa dipl.ing.poljoprivrede, vocarstvai vinogradarstva, a radim kao strucni saradnik u privatnoj laboratoriji koja ispituje namirnice i predmete opste upotrebe.
Imam sina Lazara od 3 godine i cekam drugu bebicu u junu mesecuuser posted image .

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da se malo upoznamo!
7.2.2009 20:36:35   
sneza24
Rodjena 1984.
SSS,ne radim u struci,a radim od 2005(trenutno na bolovanju,malo duzem)
Zivim sa muzem ali se jos nismo vencali,planiramo da to obavimo u aprilu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da se malo upoznamo!
7.2.2009 21:21:35   
Natasajvc
Rodjena 1968. Zavrsila Jugoslovensko-svetsku knjizevnost u Beogradu. U braku od
1990. Od pre tri godine zivimo u Sremskim Karlovcima. Imamo petoro dece Taru 13, Tijanu 9, Sanju 6 i blizance Nenada i Radu 14 meseci.


_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da se malo upoznamo!
7.2.2009 21:48:51   
Laura
Evo i mene!

Rodjena sam 1979 god
U braku sam 5 godina
Zaposlena sam u firmi koja se bavi uvozom i trgovinom takodje 5 godina,
trenutno radno mesto mi je sef maloprodaje.

Zivim u Novom Sadu.



_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da se malo upoznamo!
7.2.2009 22:09:11   
sani
Ja sam Sanela iz Banja Luke i inace sam i clanica rr.ba, 1969. sam godiste, od 2003 sam u braku i imam dvije kcerke, jedna od 3.5 godine a druga od 1.5 mjesec.
Diplomirani sam inz. menadzmenta i ekonomije, a  radim u skoli (trenutno na bolovanju)


(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da se malo upoznamo!
8.2.2009 12:41:00   
Jacaca
Sany sa cetrdeset si rodila? Bravo!user posted image

(odgovor članu sani)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da se malo upoznamo!
8.2.2009 12:50:13   
Ana RR
Evo i ja da se predstavimuser posted image
imam 28 godina (u maju 29), u braku sam godinu i 8 meseci, radim u racunovodstvu jedne fabrike,ali mi to nije struka.
Ljubitelj sam fotografije i uredjenja enterijera, fotografijom sam se dugo i bavila.
Trenutno se bavim trazenjem drugog posla, a najvise bih volela da me u tom trazenju spreci bebac!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da se malo upoznamo!
8.2.2009 17:37:11   
sani
da Jaco, i prvu kcerku sam rodila sa 35 a iskreno kod mene ti je sve "kasno" sto se tice porodice jer mi je prije bila vazna karijera i uspjeh, cak sam bila u vezi 6 god prije nego sto sam se udala i jedva se udala. Ali sve se promjenilo udajom a pogotovo kad se rodila prva kcerka, cak sam i promjenila posao sa duplo vecom platom  kako bi  vise vremena mogla biti sa svoje u to vrijeme dvije a sad tri ljubavi  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da se malo upoznamo!
10.2.2009 11:22:36   
Samanta
Evo i ja da se predstavim...
Ja sam po zanimanju arhitekta- diplomirani inzinjer/master arhitekture
Radim u jenoj relativno dobroj firmi...vise muski posao nego zenski/rukovodilac izvodjenja gradjevinskih radova
Dosta stresan posao...user posted image
Inace, rodjena sam 1981. godine i planiram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da se malo upoznamo!
10.2.2009 11:25:14   
Modessty
Dobro nam dosla Samanta!
Ubaci se i ti medju nas trudilice!user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Samanta)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da se malo upoznamo!
10.2.2009 11:28:45   
Lu
Dobrodošla Samantauser posted image
Imaš jako zanimljiv posaouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da se malo upoznamo!
10.2.2009 11:32:34   
Jeca*
Dobrodošla Samanta, pa mi smo koleginice user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da se malo upoznamo!
10.2.2009 11:36:26   
Anoniman
Dobro nam došla Samanta!!! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da se malo upoznamo!
15.2.2009 16:56:51   
Michaela
Ćao, ja sam Michaela, menadžer unutrašnje trgovine, radim u jednoj računovodstvenoj firmi.
Udata sam od prošle godine, godište sam 1983.
Ukratko, to je to.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da se malo upoznamo!
15.2.2009 17:21:30   
ljuba 27
jas sum od makedonija rodena sum 1981 god,rabotam kako kontrolor vo fond za zdravstveno osiguruvanje mazena sum od 2006 god 

(odgovor članu Michaela)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da se malo upoznamo!
15.2.2009 19:27:14   
Verus


Evo i ja da se predstavim.  Zovem se Vera, rodjena sam u Novom Sadu, 1979.  Udata sam 4.5 godine, sa deckom sa kojim se zabavljam od svoje 15 godine!  Sa 19 sam zajedno sam njim dosla u SAD da se skolujem, sama sam se radom progurala kroz skolovanje i sada radim na transfuziologiji u najvecoj bolnici u drzavi-veoma veoma stresan posao, svaka greska moze da kosta zivota, tako da  ne mogu da priustim da ikada budem "odsutna".  MM i ja pokusavamo vec nekih 7-8  meseci za malu user posted image ali jos nismo ugledali te divne dve user posted image .  Volim prirodu, fotografiju, unutrasnji dizajn, vozim planinski bicikl i volim snowboard! I volim sve vas!!!user posted image

(odgovor članu ljuba 27)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da se malo upoznamo!
26.2.2009 0:48:58   
Anoniman
juuuu ja sam ovde...

Ja sam Maja,imam 20 godina i znam da ce neki da me osudjuju sto decko i ja hocemo bebu ovako mladi ali mi smo spremni!
Vec sam videla da ste sve ovde divne i fine!user posted image


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da se malo upoznamo!
1.3.2009 21:37:32   
afrodita
Evo nesto i o meni
Prvo dete rodila sam sa 22goduser posted image user posted image
drugo sa 28user posted image user posted image
u braku sam 17 god i ja sam mlada mama
bez obzira sto sam '71god
(moja cerka i ja smo kao sestre)
Radim u parfimeriji user posted image
Obozavam svu malu decu
volim salu i smeh

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da se malo upoznamo!
1.3.2009 23:53:49   
vodolija 82
pa da se i ja predstavim:ja sam sarajka,udata u bar,'82 sam godiste,u braku sam skoro 2 god,ustvari 14 aprila ce biti 2 god.zavrsavam elektrotehniku,ne radim nigdje.djece jos nemamuser posted image ali nadam se da ce se i to promjeniti.inace sam veoma vesela i komukitivna osoba.....

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da se malo upoznamo!
11.3.2009 10:25:19   
Jacaca
Sani ja obrnuto, prvo sam se udala i rodila dete pa zatim studirala i "jurila karijeru" Medjutim jedan moj profesor, je rekao da bas to nije naopako, posto on sa 50g ima dete od 10g, misli da je malo zakasnio ali mene evo docekalo isto u drugom braku pokusavam 12 g, ako bi mi sada uspelo porodila bih se sa skorp 40g, sto znaci imala bih oba iskustvauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image malo da potsetim na ovu temu.user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da se malo upoznamo!
11.3.2009 16:32:27   
ljubičica
Ja se zovem Milica, `82. sam godište i udata sam nepunih godinu dana, živim sa mužem u Zemunu i imam 2 prelepa veeeeelika psa i obožavam ih... Mm i ja pokušavamo da zabebimo već 2 godine, ali nam to baš i ne polazi za rukom user posted image . Od danas više ne radim! Dala sam otkaz, jer nisam više psihički mogla da izdržim ovu zaje******, tako da ću malo da odmaram (ako ne budem radila otkazni rok). Konfekcijski tehničar sam po struci, jako mi je žao što nisam upisala neki fakultet, ali verujem da hoću. Interesuje me unetnst i sve vezano za crtanje i slikanje.
A, da! Sinoć sam krečila sobu! user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da se malo upoznamo!
11.3.2009 17:03:46   
mihi
Samo napred Jacaca ja sam Miloša rodila sa s 40 a sada on ima 5,5 meseci a ja 40 godina, Drugu trdnoću sam nosila lakše nego prvu, radila sve vreme bez dana bolovanja. Pregurala one vrućinu i sve ostalo. Starijeg sina sam rodila sa 28. Mnogo više uživam i opuštenija sam sada nego kad sam rodila Luku, valjda sam zrelija i ne uzbuđujem se previše kao kod prvog deteta sa čime i ti imaš iskustvo!!!!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da se malo upoznamo!
11.3.2009 17:06:01   
mihi
E da zaboravih kad je Luka imao 2god. magistrirala sam a doktorirala sam 2007, docent sam na jednom Beogradskom fakultetu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da se malo upoznamo!
14.3.2009 14:13:47   
bebać
aha,evo i mene...zovem se Dijana,imam 23god. završila sam opštu gimnaziju,živimo u Doboju,imam sina Sergeja,supruga..ne radim trenutno(mada aktivno tražim posao)kući sam sa bebom,suprug radi,privatno servis i prodaju ugostiteljske opreme...ima me i na rr.ba..eto drage moje,ako vas šta još interesuje pitajteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da se malo upoznamo!
14.3.2009 14:19:39   
Jeca*
Dobrodošla bebać user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here