|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
18.7.2009 21:49:03   
Shishica
Ime mi je Sanja.. 84-to godiste..
Jedan ispit i diplomski i trebala bi da budem profesor informatike..
Od 2004-te sam u vezi koja nikako da dobije sta zasluzuje..jer nema se para.. user posted image
Bebu zelimo odavno, a eto, pravimo je od skoro.. Od 30.juna ove godine.. user posted image Pa onda ce nam valjda priteci u pomoc svi nasi.. Ovako svi cekaju idealne uslove..
Moja ljubav je 80-to godiste..
Volim umetnost, ali pasivna sam i lenja za to..retko kad me uhvati da nesto radim.. Volim da mi oci uzivaju..
Pomalo sam ovakva user posted image
Pomalo ovakva user posted image i ovakva user posted image i user posted image ...
A uvek ovakva user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da se malo upoznamo!
18.7.2009 22:17:36   
gagana83
Ja sam Dragana,83 sam godiste,rodjena sam,odrasla i ceo zivot provela u Krusevcu. U braku sam od 10.maja ove godine a zivimo zajedno...cek da razmislim... malo vise od 2 godine,od tad smo i poceli sa radom nauser posted image a to nam je uspelo negde oko Nove Godine,najverovatnije bas 31.12. tako da sam sad u 7.mesecuuser posted image . MM je 81 godiste i vlasnik je firme u kojoj oboje radimo, a radimo na svim radnim mestima,od kancelarije,proizvodnje,razvoza...ma sve sto treba.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da se malo upoznamo!
19.7.2009 0:09:13   
Nensi*
Evo i mene user posted image
Nisam ni znala da ima ova temauser posted image
Ja sam Nena,'82 godiste,iz Beograda sam,udata od februara ove godine,moj dragi i ja smo zajedno godinu dana,i verovali ili ne posle nedelju dana veze smo poceli da planiramo da se uzmemo a posle mesec dana smo poceli da zivimo zajedno.
Zelimo user posted image i trudimo se od pre mesec dana... Mm je '75 godiste...
Po zanimanju sam muski frizer i time se bavim vec 10 godina.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da se malo upoznamo!
21.7.2009 20:39:15   
Delijagirl
Ja sam Ksenja i kao sto sam vec rekla svi me zovu Stella odkako sam izasla iz porodalista. Rodjena sam u Sloveniji, gdje sam isla u vrtic,osnovnu,srednju skolu i na fakultet.
Trenutno sam u psiho-fizcki pripremi da se vratim u Sloveniju na odbranu diplomskog rada na Akademiji za multimedije u Ljubljani a posle toga planiram da upisem veterinarski fakultet
U Beograd sam se zaljubila ne tako davne 2006 godine na jedno suncano februarsko popodne a svog zvanicno jos buduceg muza (sad skoro ce svadba) sam upoznala te iste godine na internetu.
U Beograd sam se preselila septembra 2008 i trenutno sam u fazi cekanja na user posted image a u "slobodno vreme" radim u firmi Nth media.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da se malo upoznamo!
21.7.2009 20:40:14   
guppy RR
user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da se malo upoznamo!
22.7.2009 8:05:24   
guppy RR
Delijagirl, a gde u Sloveniji si živela?
Možda se i znamo user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da se malo upoznamo!
22.7.2009 8:50:40   
suziQ
Ja sam Suzana , rodjena Sarajka leta 1977.god ali vec 20 god zivim u Beogradu .Po zanimanju sam lekar , radim u Hitnoj pomoci vec 3 god.sad trenutno ne radim jer moj muzic i ja  cekamo bebu user posted image ...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da se malo upoznamo!
22.7.2009 8:52:07   
Anoniman
oooooooooooooooooo Sarajkoooooooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da se malo upoznamo!
22.7.2009 8:59:07   
suziQ
user posted image  user posted image Ne moram ti reci gde mi je srce.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da se malo upoznamo!
22.7.2009 12:13:25   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Delijagirl, a gde u Sloveniji si živela?
Možda se i znamo user posted image



U Litiji :)

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da se malo upoznamo!
23.7.2009 7:59:43   
guppy RR
Aaaaaa, ne znam puno ljudi iz Litije user posted image Šteta! user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da se malo upoznamo!
23.7.2009 8:24:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: suziQ

user posted image  user posted image Ne moram ti reci gde mi je srce.. user posted image


na Koševu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suziQ)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da se malo upoznamo!
23.7.2009 15:01:40   
Delijagirl
Kao i ja :) Ja sam se preselila iz Ljubljane u Litiju kad sam imala jedno 17 godina. Tako da vise manje kazem da sam Ljubljancanka. A gdje ti zivis?

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da se malo upoznamo!
23.7.2009 15:10:50   
Skoki
Evo i ja da se predstavim.
Zovem se Iva, rodjena i zivim u Beogradu od davne `85 godine. Bila sam student Geologije (Mineralogiji i kristalografije), ali mi je trudnoca pomutila planove. Radim vec trecu godinu u sektoru administracije i finansija, i od ove godine sam student Visoke Poslovne Skole, odsek finansija. Majka sam jedne male smizle od 15 meseci i trenutno ocekujemo jos jedno. Ponosni sam vlasnik dva psa, Staforda i Bernadinca. Velika ljubav mi je dizajniranje i sivenje odece i nadam se da cu jednog dana imati vremena da se malo vise posvetim tome.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da se malo upoznamo!
23.7.2009 16:39:53   
guppy RR
Delijagirl: u Ljubljani 26 godina user posted image a sad malo van LJ

(odgovor članu Skoki)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da se malo upoznamo!
24.7.2009 16:54:07   
Adana
Cao! Ja sam iz Sarajeva. '80. sam godiste. Ne radim. Studiram engleski jezik i knjizevnost. I mama sam jednogodisnje djevojcice. user posted image

_____________________________


The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da se malo upoznamo!
24.7.2009 17:08:11   
guppy RR
doooobroooo nam doooošlaaaa user posted image user posted image

(odgovor članu Adana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da se malo upoznamo!
24.7.2009 17:10:19   
sneza24
Dobrodosla Adana.user posted image

(odgovor članu Adana)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da se malo upoznamo!
24.7.2009 17:11:24   
prolece
dobro došla!user posted image

(odgovor članu Adana)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da se malo upoznamo!
24.7.2009 18:02:43   
Leki 77
Ja sam Jelena, 1977. godiste, dipl.ing. elektrotehnike, odsek energetika, bavim se projektovanjem elektricnih instalacija, trenutno instalacija mobilne telefonije. Moj suprug i ja smo zajedno vec 11 godina, u braku smo od 19.10.2008., a ove godine, 07.03. u 23.55h (zamalo pa da slavi 8. mart user posted image  ) smo dobili najsladju bebicu na svetu koja se zove Igor.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da se malo upoznamo!
24.7.2009 18:05:27   
prolece
dobro došla!user posted image zamalo da ti budem koleginica, ja pokušala, pa odustala od studiranja.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da se malo upoznamo!
4.8.2009 11:25:51   
Ena_Bl
Ena, 38 godina, rodom Bosanka, obitavam u Belgiji već dvadeset godina, po zanimanju inženjer elektroenergetskih postrojenja, u braku 10 godina, nemamo djece i ako se trudimo već nekih osam godina.
Prvi put sam počela tražiti nešto vezano za trudnoću na našim jezicima i tako sam nakon dugog praćenja odlučila da vas pozdravim
lp Ena

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da se malo upoznamo!
4.8.2009 11:28:59   
Anoniman
Dobrodošla Ena! user posted image

(odgovor članu Ena_Bl)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da se malo upoznamo!
4.8.2009 11:30:03   
guppy RR
Dobro nam došla!!
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da se malo upoznamo!
4.8.2009 12:52:29   
dacca
Evo i mene. Ja sam iz Crne Gore. Inace sam 83 godiste i profesor razredne nastave. Radim u struci i prezadovoljna sam, ali... na ugovor (bez stalnog zaposlenja). U braku sam dvije godine, ali sa user posted image pokusavamo od januara mjeseca. Kada ce se desiti... nadam se ubrzo i stvarno zelimmm!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Drugi brak i beba u drugom braku
svrckana

Malo stereotpa sta ce reci okolina sta ce reci roditelji, prijatelji... Prvi brak i jedno dete pa razvod, dete sa majkom, druga duga veza i opet beba sta mislite o tome??Prvo dete osam godina.

Da (52%)

Ne (8%)

Okolina? Koga briga (11%)

Roditelji? Koga briga (2%)

Sreca je bitna (26%)

?????? (1%)


Ukupan broj glasova: 208

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here