|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da se malo upoznamo!
23.4.2009 18:48:57   
ljubičica
Berta, sjajno!!!!!!!!! user posted image  user posted image   user posted image
DOBRODOŠLAAAAA!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Berta)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da se malo upoznamo!
23.4.2009 19:06:16   
Lilly*
Berta dobro dosla! To je sjajno, imas dete i cekas user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da se malo upoznamo!
23.4.2009 20:52:31   
Sneža
Berta dobrodošla ti i tvoje bebiceuser posted image user posted image user posted image ,ljudi kako nam se lepo proširio forum,milina jednauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da se malo upoznamo!
24.4.2009 0:27:10   
sneza24
Berta dobrodosla user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da se malo upoznamo!
24.4.2009 8:25:31   
Anoniman
Svim novim članovima skrećem pažnju da imamo tri spiska na koje mogu da se prijave:

Čekamo dve crtice (trenutno je APRIL 09 aktuelan)
Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Ako se pojavi neki tata, sa zadovoljstvom ću otvoriti temu i za njega... Mogla bih odmah! user posted image

Dakle, za koji trenutak će biti i:
Spisak RR tata
user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da se malo upoznamo!
24.4.2009 8:32:33   
NadaR
Jaooo, kako bih ja ubijedila mm da bude rr tata??
user posted image user posted image ,hm

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da se malo upoznamo!
27.6.2009 15:56:00   
simke
Tek sam sad videla temuuser posted image Ja sam Dragana,77 godishte,rodjena,zivim i radim u Novom Sadu.Po zanimanju sam geometar SSS,batalila sam pravni fakultet na drugoj godini.Radim kao trgovac-trenutno na porodiljskom.Udata 11 godina,a venchana od 2008.Imam sina starog 7 meseci po imenu Sinisha-Simkeuser posted image Toliko od mene user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 82
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 15:58:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da se malo upoznamo!
27.6.2009 16:04:54   
simke
Pretpostavila samuser posted image user posted image za moju imenjakinju

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 84
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 16:05:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da se malo upoznamo!
27.6.2009 16:20:52   
Anoniman
Kako to da se ja nisam dosad upisala na ovu temu user posted image user posted image

Ja se zovem Nina i 85-to godishte sam...zavrshila sam za hemijskog laboranta i nazalost nikad u struci nisam radila... Odslushala i do pola predala prvu godinu poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu na smeru hortikulture...iako sam zelela pejzaznu arhitekturu...svejedno...kad nisam zavrshila...al hotju jednog dana...U vezi sam neshto jache od 2 godine...i jedva chekam user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da se malo upoznamo!
27.6.2009 22:03:55   
magde
e da vam se i ja pretstavim.za sve sam vec procitala i bas mi je drago sta ste napisali ovakvu temu.e da mozemo i svi na kafu pa da se vidimo i smejemo se malo e to bi bilo fenomenalno.a da zaboravila sam.ja sam MAGDALENA.bila sam MAJDA ali sam promenila ime.dete sam iz mesanog braka.imam 25 god jos malo udata sam 2008 god sa moj dugogodisni decko(SAD MUZ)u vezu smo bile 8 godina.imamo bebu sa 6 meseci NIKOLINA i lici na tati.ja sam zavrsila srednje medicinu i to akusericu zasto volim beba i dece jakoooo.inace sam sa diplomu frizer kozmeticar sminker i sve to redom.volim da crtam takodge i  fotografije .moj muz e placen vojnik bolnicar i na fakultet je pravo ali ima i 2 god, stomatolog (vredan je mnogo)imam prodavnicu za parfeme igracke grcke suvenire i je prelepa prodavnica.u horoskop sam LAV tako da sam jako komunikativna osoba.sad ne radim  u prodavnicu na bolovanje sam.DEVOJKE KO JE ZA ULEPSAVANJE NEK DODGE KOD MENE(ZA RR ZENE BESPLATNO)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da se malo upoznamo!
13.7.2009 12:47:34   
Anoniman
Evo i ja da se predstavim. Ime mi znate i odakle sam. Imam 24 god. Udata vec godinu dana, i imamo bebana Davida! Sa mm sam od svoje 17. god i uzivam u svakom trenutku sa njim! Profesor sam engleskog jezika i knjizevnosti, i zavrsavam magisterij na turizmu. Radila u skoli, sada sam na porodiljnom. Medjutim imam licencu za turistickog vodica, tako da sam uporedo radila dva posla. I uzivam da radim sa turistima, pogotovo sa japancima :P A skola mi bas ne pase, tinejdzeri su bezobrazniji nego ikada. zato jedva cekam da se oporavim i VIA u provod sa japancima i amerikancima po brdima Crne Gore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da se malo upoznamo!
14.7.2009 10:52:53   
White rose
Pozdav dame,
red je kažu da se predstavim prilikom "ulaska" u ovu raspričanu zajednicu.
Mama jedne još malo pa četverogodišnje djevojčice, prelazim prag tridesetog ljeta života, zaposlena na "državnim jaslamauser posted image ", završila Fakultet političkih nauka, i živim u jednom prelijepom gradu u Bosni.

Eto, toliko od mene, nadam se lijepo druženju i odoh prelistavati teme.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da se malo upoznamo!
14.7.2009 10:55:20   
dunja RR
dobrodosla White roseuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu White rose)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da se malo upoznamo!
14.7.2009 10:59:18   
ivak
Pozdrav svima,iz Novog Sada sam ,ekonomista po struci. Mama sam cetvorogodisnje devojcice. Udata vec 5 god. U skorijoj buducnosti planiram drugu trudnocu. Nadam se da cemo se lepo druziti.

_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu White rose)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da se malo upoznamo!
14.7.2009 11:06:08   
Anoniman
dobro došla White rose.... moja BOSANKO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ivak)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da se malo upoznamo!
14.7.2009 11:07:45   
ljubičica
Dobrodošla WR user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu White rose)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da se malo upoznamo!
17.7.2009 13:14:20   
Anoniman
Da malo podignem ovu temu!

Ustvari, idem za aleksanja-om i pokušavam da skontam odakle je. user posted image  Shvatih i da ima jednu devojčicu...

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da se malo upoznamo!
17.7.2009 14:03:10   
Anoniman
Evo me, dok plavusa skapira gde je sta...user posted image

Dakle, Sanja, 39 godina, Beograd, spoljna trgovina, udata 5 godina, volim zmua, imamo Anu od tri ipo, planiramo user posted image .. ako treba jos neki podatak, javite.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da se malo upoznamo!
17.7.2009 14:10:16   
magnetic
IZVORNA PORUKA: aleksanja

Evo me, dok plavusa skapira gde je sta...user posted image

Dakle, Sanja, 39 godina, Beograd, spoljna trgovina, udata 5 godina, volim zmua, imamo Anu od tri ipo, planiramo user posted image .. ako treba jos neki podatak, javite.
Eto sada smo saznali i da si plavauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da se malo upoznamo!
18.7.2009 15:03:29   
sanji
Ćao, Sanja iz Beograda,gimnazijalac, propali student,trenutno duže vreme kozmetičar. Sa mm sam već 11 god. a venčali se pre par meseci kad smo saznali lepu vest user posted image user posted image . čekamo blizance u decembru. user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da se malo upoznamo!
18.7.2009 16:11:37   
Zoka81
Zovem se Zorica , iz Crepaje sam a zivim i radim U Nemackoj-Bruchsal.
Nemam jos dece, isam jos udata ali zivim zajedno sa deckom 2 godine i planiramo svadbicu uskoro.
Imam 28 godina, zavrsila sam Ekonomsku skolu u Pancevu i onda dosla za Nemacku.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da se malo upoznamo!
18.7.2009 20:47:29   
cicko
Zovem se Isidora, iz N. Sada sam, imam 37 god. Zivim sa momkom godinu dana i sad cekamo nasu prvu bebu- trudni smo 7 nedelja.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da se malo upoznamo!
18.7.2009 21:36:21   
leptir
Nisam ni vidjela da ima ova tema,baš super da se bolje upoznamo.Zovem se Sanela ,živim u Bosni u jednom malom najljepšem gradu.Po struci sam Nastavnik predškolskog odgoja,a trenutno sam pred kraj fakulteta Profesor razredne nastave.Radim jedan lijep a ujedno i težak posao,brinem o djeci bez roditeljskog staranja.Imam 37 g u braku sam 4 g i još nemam user posted image ali vjerujem i borim se ,znam da će jednog dana biti u meni kao što svima vama želim.

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here