|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 12:47:54   
Ana RR
Izgleda da sam dobila user posted image prošlo je 47 dana od porođaja, lohije su mi stale negde oko 20og dana, posle toga sam tek povremeno imala braonkast ili rozikast iscedak. Sad mi se prvo pojavilo braon na dn. ulošku a kad sam piškila krenulo je normalno crveno, prava menstrualna krv. Pa kad pre?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 12:49:18   
MarijaBg
Au Anci, bedak user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 12:49:49   
Jeca*
Jel ti i dalje dojis? (sorry, ne mogu da se setim da sam skoro citala o tome, a bila sam na odmoru pa sam pogubila konce)
ja sam dojila 10 i po meseci, a dobila sam 10 meseci posle porodjaja...ali tu ima puno i genetike, tako su i moja mama i sestra

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 13:00:34   
Ana RR
Jeco, ja nisam dojila ni jedan jedini dan user posted image i ono malo mleka što je bilo je polako nestajalo šta god ja radila a Marko nikako nije hteo da sisa. Ja ga i dalje teram iako znam da nema šta da izvuče ali on kao da se gadi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 13:14:15   
Jeca*
obicno se, koliko ja znam, ciklus povezuje i sa tim. Jbg...takva ti genetika...sta je tu je user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 13:21:34   
Ana RR
Ma.. užasno mi je žao, toliko sam se radovala dojenju, toj bliskosti.. jbg..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 13:22:23   
Modessty
Ana ne sekiraj se! Pa devojcica moje prijateljice je odrasla na sojinom mleku jer je alergicna na prolaktin ili sta vec.
Ja sam dobila 11 meseci nakon porodjaja, ali evo jos se nije sredilo. Dobijam na 60 dana odprilike. Samo sto se sad kod mene nezna dal je zbog toga ili zbog stitne zlezde

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 13:25:01   
Ana RR
Jel piješ lekove za štitnu? Šta se dešava sa tim?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.9.2011 14:56:14   
Anoniman
uh anci, kad pre user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 409
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.9.2011 18:33:20   
isidora88
ja i dalje krvarimuser posted image
dobila sam 5.9. prvi put posle porodjaja,posle 8 meseci.
krvarila sam nenormalno i dobila sam terapiju 10 dana plimolut nor i za to vreme je trebalo da stane krvqarenje ali meni nije,i dalje krvarim poprilicno i sad kao treba opetda dobijem jer sam juce popila poslednju tabletu,ako opet dobijem odliv tacno cu poludetiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.9.2011 18:41:30   
cockic
isidora bolje zovi lekara pa mu reci da ti nije stalo kad
si pocela da ga pijes jer bi trebalo.i ja sam to pila za neki drugi
problem.

ali znam da mi je ginekolog rekao da ne sme da traje dugo
ciklus prvi koji se dobije posle porodjaja.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.9.2011 18:50:49   
cockic
ja sam isto dobila posle nekih 45 dana.i prvi ciklus me
nije boleo ali zato svaki sledeci ponovo su poceli bolovi
mozda ne kao pre porodjaja ali lekice sam morala da pijem user posted image

a dojila sam 14 meseci.pitala sam lekare rekli su mi da to sto sam ja
dobila nemenja nista i da nastavljam da dojim.on je lepo napredovao.
nije gubio na kilazi.
mozda je mleko manje kvalitetno ali bitno je to dobijanje
na tezini.
a cak sam i ostala trudna kad sam ga dojila user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.10.2011 22:35:02   
Didy
Ja dobila pre tri dana user posted image . 34 dana posle porođaja. Mislim da sam ja fenomen! prosto ne mogu da verujem. I danas liiijeee. Išli smo na vakcinu, stavila sam dva uloška, kad sam se vratila posle sat vremena oba puna...
Pitala sam patronažnu, kaže da je i ona tako posle oba porođaja iako je dojila.
cockić, kakve veze ima kvalitet mleka s menstruacijom? Ništa lično, ali mislim da su to bapske priče.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.10.2011 11:36:01   
Didy
Ispravka - 30. dana nakon porođaja (tačno kalendarsih mesec dana). I još uvek lije... Sreća pa imam zalihe svakojakih uložaka... Uopšte mi nije nedostajala.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
11.10.2011 10:59:09   
lajla
Ja ne znam sta se desava?Malo sam bila prestala da krvarim tamo negde oko 10-og dana,i to je mozda trajalo 1-2 dana i od tada pa sve do danas ja moram da nosim ulozak,mislim ne ide mi nesto jako ali moram da nosim ulozak,u cetvrtak je tacno mesec dana kako sam se porodila a ja i dalje nosim ulozakuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.10.2011 22:09:16   
Didy
Lajla, možda si aktivnija nego što bi trebalo. Tako je meni bilo posle prvog porođaja, pa mi je moj ginekolog tako objasnio.
Ja sam konačno prestala da nosim uložak i planiram da idem kod ginekologa na pregled ili sad u subotu ili u utorak.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.10.2011 8:58:02   
lajla
Didy pa jesam aktivna..kako i nebi pored dvoje deceuser posted image ...ali izgleda da mi sad prestaje polako..iskreno se nadamuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.10.2011 16:54:28   
zelenooka
i ja sam se prepala kad sam videla tamno braon sekret,pa sam 3sata blejala na netu nebili se posle smirila kada sam procitala da je to normalna pojava pre pocetka ciklusa nakon porodjaja,ima veze sa hormonima,inace mezu sam dobila posle tacno 2meseca i 3dana,imala sam carski...pozz

_____________________________

NE MOZES TI BITI TOLIKA SVINJA KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM BRE!!!

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.10.2011 9:00:56   
Crvenkapa85
Moje putesestvije bez ulozaka se danas zavrsilo......evo skoro 4 meseca od porodjaja....bas sam se skenj......mozda je zato Mihajlo od juce poceo da place na siki....user posted image

(odgovor članu zelenooka)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.10.2011 10:08:18   
dejana007
ja sam dobila 2 puta a evo sedmi mesec od porodjaja. Ali jos uvek dojim, s tim sto sad jedemo pa je dojenje smanjeno. I to dobila nakon 3 i nesto meseci, dakle neredovno.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.10.2011 14:11:45   
Crvenkapa85
ijao boze koliko me krsta i donji stomak nisu boleli pre obe trudnoce toliko me sad bole....krsta me ubise,bol samo kljuca i kljuca,izem ti user posted image ,i bas ne stedi....

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.11.2011 11:03:26   
Podrum Š.
Evo mene 14 meseci od porođaja i još ništa od user posted image ... naravno Rea još sisa...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.11.2011 12:15:52   
PoisonEve
Osecam se odvratno...dobila sam, a evo posle 3 nedelje! Tako mi je tesko, sta ako mi sad stane mleko? A dojenje je bilo jedino sto me je sprecavalo da ne zapadnem u depresiju, jedino sto me ispunjava, kako mi je teskouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.11.2011 12:27:39   
Olga75
jesi ;i sigurna da je menstruacija jer lohije imaju "ciklus"" i mogu da "stanu " dan - dvqa pa da ponovo krenu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.11.2011 12:31:57   
PoisonEve
Ma lohije mi zvanicno nisu ni stale, samo sam imala onaj rozikasti trag pa sam koristila dnevne uloske a danas bas imam krvav ulozak i kako zna da se isprlja ves onako od krvi, od lohija mi se to nikad nije desilo. Kako bi rekla, krv je bila nekako vise centrirana na ulosku. Bas sam se razocarala, placem i grozno mi je. Nisam primetila da li mi se mleko smanjilo jer sad Mina ima 5taj skok u rastu pa nisam imala kad da izmerim mel;ako kad je sve vreme na sisi. Evo sad spava vec 2 sata.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here