|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.7.2012 10:45:16   
bubamara2011
Kod mene obrnuto. Prvi put dobila 7.6. i imala nekih 7, 8 dana (prije je trajalo 4, maksimalno 5 dana), a nikako opet da dobijem. Imam sve simptome, ali ništa. Migrena me ubija, boli me stomak, jede mi se slatko... samo ništa od user posted image . A nadala sam se da će poslije porođaja da mi se ustabile menstruacije. Ranije mi je znalo kasniti i po mjesec dana ili više. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.7.2012 11:16:30   
Anoniman
Bubamaro, tako je i kod mene, drugu sam dobila posle 28 dana kasnjenja.
Ako nisi imala nezasticene odnose, nemas razloga za brigu, potrebno je 4 do 5 ciklusa da se sve hormonski stabilizuje...

(odgovor članu bubamara2011)
  Direktna veza do poruke: 552
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.7.2012 22:49:48   
vonavoj
da se zapljunem i ovde..opet sam dobila..prvi put 3.7. i sad opet..18.7. ebeni hormoni! a na moru sam,da li je moguce da sam morala dva puta da dobijem..moram do ginekologa cim se vratim..za mesec danauser posted image
a jos dojim,jeste da manje,ali dojim...i sve zbog toga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.7.2012 10:37:04   
cockic
von jer ko pravi ciklus ili braonkasto,jer sam ja imala odmah posle nekuh par dana kad je stalo krenulo opet nesto braonkasto i to nekih 8 dana ja mislim ali meni je bukvalno prljalo gacice nije puno toga bilo.
to je ja mislim bio ciklus koji sam imala krajem maja pa je trajao sa ti sve do sredine juna user posted image ali meni dr rece da je to normalno posle porodjaja i kad krene posleuser posted image  treba mu vreme da se unarmalizuje nekih par meseci.u mom slucaju se to desilo jer nisam imala taj mesec ovulaciju.tako mi on rece.i bio je u pravu jer ja svaku ovulaciju osetim taj mesec nisam je imala.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.7.2012 12:15:31   
vonavoj
joj,cockic,krece prava user posted image ..dva dana mi se muljavilo na gacicama,a od sinoc ima i krviuser posted image ..i od jutros istouser posted image ..ocajna sam! em sam na moru,em cu se muljati sve vreme u ulosku!user posted image
znam da je po dr sve normalno dok dojimo...verovatno ni ja nisam imala ovulaciju,a hormoni luduju!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.7.2012 12:17:17   
IRJ82
von tebi ovo letovanje nikako ne ide.

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
19.7.2012 12:30:11   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.7.2012 14:20:32   
vision
vonavoj, tako je i meni. nemoj da idem dzabe kod ginekologa (osim ako ti nije vreme za redovnu kontrolu), to je normalno pogotovo ako dojis. moji ciklusi, 23.04. pa 25.05. pa 12.06. pa 25.06. pa 18.07. znaci katastrofaaaaa!! pobogu, ceo mesec imam ciklus, taman se zavrsi, iskuliram par dana i opet. samo sto je nekad muljanje, bez veze, a nekad je bas obilno. otkud znam. valjda ce da se unormali. tako kazu iskusniji ;)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.7.2012 14:24:05   
vonavoj
ajoooooooooj.stvarno katastrofaaaaaa....vision,nije mi za utehu jer sam na moru (kao sto znas)user posted image
znaci sve je normalno i dozvoljeno jer dojimo...a na kontrolu cu ici kad se vratim,jer se ide posle 6 meseci od porodjaja,a nisam islauser posted image
sad mi nije obilno kao prvi put,ali ide,kao da je 3-4ti danuser posted image

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.7.2012 14:32:30   
vision
znam da si na moru i da nema gore osude :D
ja sam isla posle 6 meseci i na pregled i na UZ i bilo sve u redu, tako da... sta da se radi, ostaje nam da cekamo da se unormali. a ti ako mozes (posto ja ne podnosim), pocni da koristis tampone i kupaj se, nista ti drugo ne preostaje. a i meni je od svih ovih mojih nabrojanih ciklusa, samo dva puta bilo onako obilno i kao prava menstruacija, a ostalo sve nesto pomalo, braonkasto, pa kao krene, pa stane i tako nekih 6-7 dana me gnjavi... i na kraju stane. jojjjj bas me nerviraaaaa!!!! :/ grrrr!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.7.2012 14:34:23   
vision
da. a kad dobijem, mleko mi toliko nadolazi, juce sam morala da izmlazam, da li mozes da poverujes, to nije normalno koliko krene da mi nadolazi. znaci ne moze da postigne da posisa koliko nadolazi.

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.7.2012 14:36:04   
vonavoj
ma mogu da ih koristim,bas kad moram...ali po plazama gde idemo nema wca..znaci nema sanse da ih koristimuser posted image
bas sam osudjena da se muljam u uloscima!user posted image ...znaci bice po 6-7 dana,superuser posted image

ne mogu da verujem za mleko,..meni se smanjilo,uvece joj dajem dohranu,posle sikanja..mislim da ga imam,ali ona nema strpljenja,jer ide sporije!

< Poruku je uredio vonavoj -- 20.7.2012 14:38:26 >

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
1.8.2012 14:23:50   
miva
Da se prijavim u klub!

Ja sam jutros dobila user posted image , prvi put posle porodjaja! Tacno 6 meseci i 6 dana. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.8.2012 18:00:57   
bubamara2011
I ja da se opet prijavim. Dva mjeseca poslije prošle menstruacije napokon ponovo dobila! user posted image Baš sam se isprepadala - prvo da sam trudna, pa sam uradila test koji je naravno bio negativan, a onda da će da se nastavi kao i prije trudnoće. Zavidim čak i oniim ženama koje se žale da imaju prečesto. Bolje i to nego ovo. user posted image

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.8.2012 17:56:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Evo posle tacno 28 dana kasnjenja stigla je i druga user posted image posle prodjaja, danas, konacno....user posted image
Prva je bila 13.5.2011.


11.7. dobijem drugu menstruaciju, i 10 dana posle nje dobijem opet, ali je bilo braonkasto i nije bilo obilno, za sada jos nisam dobila treceu, videcemo kada ce se ovi ciklusi vec jednom unormaliti..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 565
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.8.2012 16:18:00   
soni
porodila sam se 13. 7.... kada mogu da ocekujem prvu menstruaciju....??????


aha evo citam...pa zar je moguce da neko ne dobije 3, 6 meseci user posted image


< Poruku je uredio soni -- 15.8.2012 16:20:00 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.8.2012 0:35:43   
Mariya
Jos malo pa 11 meseci i još uvek nemauser posted image Ginekolog mi reče da se ne brinem i da verovatno neću ni dobiti dok dojim..

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
16.8.2012 23:07:33   
magnetic
Nema to bas veze sa dojenjem.Inace i moja snaja je dobila 13 meseci nakon porodjaja(dojila je 20),tako da ima jos takvih slucajeva.

Kod mene jos uvek nista,evo skoro 7 meseci.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.8.2012 9:47:19   
soni
dobro je da sam pitala da se ne iznenadim...

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.8.2012 21:58:08   
tijana86
Zenskice koliko moram da cekam da mi krene vestica. Kako je bilo sa Vuletom se ne secam . Posle porodjaja je curkalo duuuuuugacko , a sada nikako da krene . Da li je to normalno??? Porodila sam se jos 16.5. user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.8.2012 22:30:13   
vonavoj
ne brinite i ne prizivajteuser posted image , uzivajte dok je nema!user posted image ..sve je normalno kad se doji!

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.8.2012 14:46:07   
tijana86
Ali ja ne dojim user posted image user posted image

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu bubamara2011)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.8.2012 19:04:32   
PoisonEve
Pre trudnoce uopste nisam osecala pms a sada....user posted image
Svaki put mislim da ce serijski ubica u meni da proradi kolko me trese!
jel se desava to i vama?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.8.2012 20:00:56   
ica82
PE isti slucaj i kod mene, a i za ovulaciju isto tako, nikada je jace i bolnije nisam osecala

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
29.8.2012 19:08:41   
pandina
Dobila sam prvu menstruaciju tri meseca nakon porodjaja (dojim i dalje!). Intersantno tacno u dan kada je bila poslednja menstruacija prosle godine :)

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here